Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
31. 7. 2022

Dětský

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. Sucharda HynekTJ Nová Paka#254#D1 kluci1.00:02:07.0500:00:04.7900:00:17.3200:01:00.5700:00:22.8800:00:21.47Detail
2. Mařanová MalvínaJičín#190#D1 holky1.00:02:10.53+00:00:03.4700:00:05.5500:00:23.8000:00:57.2300:00:21.6100:00:22.32Detail
3. Štross-junior Pavel Hradec Králové #259#D1 kluci2.00:02:21.07+00:00:14.0100:00:05.7700:00:24.7800:01:08.0700:00:21.5000:00:20.93Detail
4. Netíková LillyTopsports#197#D1 holky2.00:02:46.42+00:00:39.3600:00:06.0400:00:26.8300:01:16.9700:00:27.8100:00:28.75Detail
5. Štěpánová-Drymlová Anna#257#D1 holky3.00:02:52.35+00:00:45.2900:00:07.9000:00:32.8000:00:37.7400:00:46.3700:00:25.66Detail
6. Mohyla MikulášHradec Králové#191#D1 kluci3.00:03:09.34+00:01:02.2800:00:07.3800:00:33.4200:00:36.9500:00:53.3400:00:29.11Detail
7. Dostál TomášKamenice#282#D1 kluci4.00:03:12.12+00:01:05.0600:00:07.8700:00:26.6000:01:43.2500:00:28.7300:00:25.65Detail
8. Tichý Tomáš#274#D1 kluci5.00:03:13.81+00:01:06.7500:00:12.5900:00:25.0100:01:28.6600:00:34.7400:00:32.78Detail
9. Reček Martin#291#D1 kluci6.00:03:25.21+00:01:18.1500:00:11.1000:00:46.1600:00:36.5200:00:51.8500:00:32.39Detail
10. Vícha JohanHradec Králové#284#D1 kluci7.00:03:25.99+00:01:18.9300:00:06.8100:00:29.1400:01:45.7200:00:30.7800:00:33.52Detail
11. Mařan MatějJičín#189#D2 kluci1.00:03:40.23+00:01:33.1700:00:49.3800:00:17.9100:01:43.1200:00:14.8000:00:35.01Detail
12. Zajačik Šimon Sokol Dolní Ředice #265#D2 kluci2.00:03:50.05+00:01:42.9900:00:51.5000:00:19.6800:01:41.0500:00:17.2300:00:40.56Detail
13. Kučera Sebastian#182#D2 kluci3.00:03:51.83+00:01:44.7700:00:49.1500:00:19.4100:01:50.3000:00:14.9700:00:37.98Detail
14. Vondrouš AdamCykloprofi Goldfren Team#287#D2 kluci4.00:03:57.37+00:01:50.3100:00:48.3800:00:18.2300:01:49.7200:00:17.4200:00:43.59Detail
15. Mohyla JanHK#294#D2 kluci5.00:04:30.83+00:02:23.7700:00:52.3100:00:25.6100:02:05.9900:00:17.3200:00:49.58Detail
16. Roušavý MatyášSK RN Hradec Králové#267#D1 kluci8.00:04:33.73+00:02:26.6700:00:09.0600:00:40.1800:01:39.6800:01:34.4600:00:30.32Detail
17. Rybanská EvaHradec Králové #253#D2 holky1.00:04:47.53+00:02:40.4700:00:03.5500:01:23.5700:02:14.1500:00:18.3500:00:47.89Detail
18. Sucharda Vilém TJ Nová Paka#255#D2 kluci6.00:04:49.38+00:02:42.3200:01:00.5200:00:22.6800:02:25.5100:00:19.1600:00:41.50Detail
19. Mohyla AdamHK#293#D2 kluci7.00:04:50.85+00:02:43.7900:01:00.7300:00:25.0800:02:14.2500:00:21.0600:00:49.72Detail
20. Šiška DominikPoděbrady#271#D2 kluci8.00:04:56.51+00:02:49.4500:00:57.4800:00:32.1400:02:18.0400:00:20.8500:00:47.98Detail
21. Klepetko Sebastian Ada team Pardubice#173#D2 kluci9.00:04:58.14+00:02:51.0800:00:55.5100:00:21.0000:02:34.2500:00:20.0700:00:47.29Detail
22. Koblása JozueVysoké Mýto#176#D2 kluci10.00:05:03.86+00:02:56.8000:01:05.8500:00:27.3400:02:22.1500:00:19.2000:00:49.30Detail
23. Reček Ondřej#292#D1 kluci9.00:05:06.13+00:02:59.0700:00:12.1100:01:02.8300:01:54.8400:01:04.1900:00:52.14Detail
24. Malochová Alžběta#188#D3 holky1.00:05:06.28+00:02:59.2200:01:07.7100:00:18.3800:02:36.6400:01:03.5200:00:48.80Detail
25. Mužíčková AnnaBižuterie Jablonec#193#D2 holky2.00:05:07.89+00:03:00.8300:01:31.5300:00:31.9000:02:00.8400:00:18.7400:00:44.86Detail
26. Hornychová MarieSki Police#296#D2 holky3.00:05:12.82+00:03:05.7600:01:02.2400:00:34.1900:02:32.0900:00:18.1000:00:46.19Detail
27. Tichý Filip#273#D2 kluci11.00:05:15.18+00:03:08.1200:01:11.2300:00:27.4100:02:23.5600:00:20.1900:00:52.78Detail
28. Hornych IvonSki Police#297#D3 kluci1.00:05:16.11+00:03:09.0500:01:14.8800:00:19.7800:02:34.3800:01:07.0500:00:13.82Detail
29. Andrle Aleš TJ Sokol Jaroměř #166#D2 kluci12.00:05:24.62+00:03:17.5600:00:58.1900:00:49.7400:02:32.5200:00:18.2600:00:45.91Detail
30. Utinek AntoninHradec Kralove#261#D2 kluci13.00:05:25.02+00:03:17.9600:00:54.2700:00:24.0300:03:00.4900:00:18.6800:00:47.52Detail
31. Vondroušová KarolínaCykloprofi Goldfren Team#286#D3 holky2.00:05:26.18+00:03:19.1200:01:08.1800:00:19.7400:02:45.5900:01:12.6500:00:20.24Detail
32. Macháček JakubMTBO Racing team HK#186#D3 kluci2.00:05:33.97+00:03:26.9100:01:17.7400:00:20.0700:02:46.2500:01:09.9000:00:10.55Detail
33. Hečko AdamTJ Sokol Dolní Ředice#172#D2 kluci14.00:05:35.50+00:03:28.4400:01:20.3500:00:32.6800:02:49.3500:00:24.5000:00:28.60Detail
34. Pávková Vendy#199#D2 holky4.00:05:36.36+00:03:29.3000:01:37.8200:02:46.3300:00:20.6000:00:51.5900:39:22.87Detail
35. Kučerová Elizabeth#183#D1 holky4.00:05:41.97+00:03:34.9100:00:47.5800:01:48.7900:01:53.5900:01:11.9900:00:25.34Detail
36. Rajnoch Vojtěch #252#D2 kluci15.00:05:43.39+00:03:36.3300:01:41.9700:00:37.9600:02:14.4500:00:20.9000:00:48.10Detail
37. Yurkovskyi IvanAeroStar #264#D3 kluci3.00:05:52.89+00:03:45.8300:01:15.6800:00:24.6600:03:04.5000:01:08.0300:00:34.52Detail
38. Beranová AnnaSokol Dolní Brusnice#289#D3 holky3.00:05:54.92+00:03:47.8600:01:21.0100:00:22.5400:02:56.0100:01:15.3500:00:38.21Detail
39. Kuchyňková AdélaHradec Králové#278#D2 holky5.00:05:55.77+00:03:48.7100:01:39.9500:00:36.4400:02:23.0500:00:21.9900:00:54.32Detail
40. Oborná SáraTJ Spartak Třebíč#198#D3 holky4.00:05:56.01+00:03:48.9500:01:13.4900:00:23.5500:02:48.8900:00:28.1400:01:01.92Detail
41. Netík TonyTOPSPORTS#295#D1 kluci10.00:05:57.54+00:03:50.4800:00:14.9100:00:40.4700:02:29.6000:01:04.0000:01:28.53Detail
42. Pacheco SebastianPAC PENICHE#268#D3 kluci4.00:05:57.89+00:03:50.8300:01:17.0200:00:24.4400:02:42.9300:00:21.6500:01:11.82Detail
43. Moučková Amálie#299#D2 holky6.00:06:05.31+00:03:58.2500:01:09.7100:00:36.8400:03:12.1300:00:18.6600:00:47.94Detail
44. Kořínková HanaZámrsk#178#D2 holky7.00:06:10.48+00:04:03.4200:01:16.1400:00:34.7800:03:02.6300:00:21.6400:00:55.26Detail
45. Havlíčková Eliška#171#D3 holky5.00:06:14.02+00:04:06.9600:01:14.0000:00:24.4500:02:49.0000:01:46.5600:00:20.02Detail
46. Víchová ElenSokol HK#285#D3 holky6.00:06:16.14+00:04:09.0800:01:22.7400:00:22.5900:03:17.2700:01:13.5300:00:22.77Detail
47. Tuzarová ValentinaGhost junior team#283#D3 holky7.00:06:25.65+00:04:18.5900:01:22.1400:00:24.2500:03:17.8800:01:21.3700:00:20.83Detail
48. Klepetková Sára Ada team Pardubice#174#D3 holky8.00:06:29.93+00:04:22.8700:01:18.3400:00:21.2000:03:16.9900:00:15.9400:01:17.44Detail
49. Kuchyňka MatyášHK#277#D3 kluci5.00:06:33.56+00:04:26.5000:01:17.3600:00:33.6800:03:19.5200:01:22.9900:00:19.35Detail
50. Zajačikova Anežka Sokol Dolní Ředice #266#D2 holky8.00:06:34.77+00:04:27.7100:02:00.7600:01:01.0600:02:16.4200:00:18.7000:00:57.81Detail
51. Kořínková HelenaZámrsk#179#D2 holky9.00:06:37.29+00:04:30.2300:01:15.8600:00:29.3700:03:44.9000:00:22.5600:00:44.58Detail
52. Rajnoch Kryštof #251#D2 kluci16.00:06:37.66+00:04:30.6000:01:54.1600:00:36.6400:02:57.2300:00:20.3400:00:49.26Detail
53. Mužíček JakubBižuterie Jablonec#192#D3 kluci6.00:06:45.04+00:04:37.9800:01:27.7300:00:25.5300:02:58.7300:00:25.9200:01:27.12Detail
54. Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trén...#181#D3 kluci7.00:06:47.58+00:04:40.5200:01:16.4200:00:24.4400:03:32.0200:00:24.4000:01:10.28Detail
55. Mohyla OndřejHK#290#D3 kluci8.00:06:54.22+00:04:47.1600:01:28.6700:00:29.3400:03:04.3900:00:22.7700:01:29.03Detail
56. Formánek DavidVysoké Mýto#276#D3 kluci9.00:06:55.43+00:04:48.3700:01:22.0400:00:37.8200:03:14.1100:00:22.3500:01:19.10Detail
57. Bulatová TerezaLochenice#167#D2 holky10.00:07:07.22+00:05:00.1600:01:09.6900:00:47.0000:03:56.4100:00:21.6000:00:52.51Detail
58. Knypl Matouš#175#D3 kluci10.00:07:12.24+00:05:05.1800:01:30.9800:00:24.9900:03:27.9300:00:20.9800:01:27.35Detail
59. Šrámová Vanesa Hradec Králové#256#D2 holky11.00:07:20.46+00:05:13.4000:01:15.1700:00:36.6700:03:59.3000:00:28.9200:01:00.38Detail
60. Dostál Adam#280#D2 kluci17.00:07:20.75+00:05:13.6900:01:17.9700:00:37.2400:00:46.7000:03:14.2400:00:27.16Detail
61. Dostálová IzabelaKamenice#281#D3 holky9.00:07:28.85+00:05:21.7900:01:23.1700:00:24.6500:03:54.3900:00:23.3600:01:23.26Detail
62. Štěpánová-Drymlová Tereza#258#D3 holky10.00:07:42.32+00:05:35.2600:01:32.4900:00:27.2300:03:48.7200:00:21.7900:01:32.07Detail
63. Formánek PavelVysoké Mýto#275#D4 kluci1.00:09:07.92+00:07:00.8600:03:25.2200:00:16.9300:03:34.2100:00:17.3200:01:34.21Detail
64. Hornych OldřichSki Police#298#D4 kluci2.00:09:40.73+00:07:33.6700:03:36.6200:00:23.6900:03:33.6100:00:20.4000:01:46.39Detail
65. Jelen LukášWikov Ski Skuhrov#270#D4 kluci3.00:09:58.36+00:07:51.3000:03:39.8700:00:25.7500:03:44.2800:00:21.3900:01:47.06Detail
66. Vecheta AlbertHradec Králové#262#D4 kluci4.00:10:27.00+00:08:19.9400:03:33.4000:00:29.6100:04:09.5600:00:19.0300:01:55.39Detail
67. Slezáková VeronikaPardubice#288#D4 holky1.00:10:54.78+00:08:47.7200:03:45.8000:00:24.3200:04:22.7100:00:19.1500:02:02.79Detail
68. Vokrouhlecka SaraVokolopole#263#D4 holky2.00:10:58.06+00:08:51.0000:03:41.6900:00:25.6300:04:38.1100:00:24.5400:01:48.06Detail
69. Nagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř #196#D4 kluci5.00:11:29.95+00:09:22.8900:03:42.8700:00:32.9800:04:42.8200:00:21.9500:02:09.32Detail
70. Pacheco ŽofiePAC PENICHE#269#D4 holky3.00:11:42.77+00:09:35.7100:03:42.6500:00:30.7100:04:47.4400:00:23.7800:02:18.16Detail
71. Konrád Šimon#177#D4 kluci6.00:12:22.19+00:10:15.1300:03:57.2100:00:29.6100:04:51.4100:00:31.2700:02:32.68Detail
72. Táborský MatyášHradec Králové#260#D2 kluci18.00:18:49.38+00:16:42.3200:03:03.8500:00:17.7900:15:27.7400:00:06.7500:00:29.91Detail
DNF Kuk TomášKupkolo.cz#185#D3 kluci00:05:03.8300:00:22.1400:00:17.2000:00:11.1500:00:32.41Detail
DNF Macháčková LucieMTBO Racing team HK#187#D3 holkyDetail
DNS Moučková Amálie#272#D2 holky00:09:26.8700:00:13.4600:09:30.7600:00:48.6600:04:43.40Detail
DNS Pazdera JiříBenešov u Prahy#200#D2 kluci00:03:06.0500:00:21.6100:00:24.0500:00:11.13Detail
DNS Havel VojtěchTriski Horní Počernice#170#D3 kluci00:06:46.5100:11:58.2400:01:08.26Detail
DNS Franc Ondřej#169#D1 kluciDetail
DNS Mužíčková RozálieTTT#195#D1 holkyDetail
DNS Mužíčková EmílieTTT#194#D2 holkyDetail
DNS Kramule MatyášFunkční trénink Milovice/Olympia Spartan trén...#180#D4 kluciDetail
DNS Rybanská EliškaHradec Králové#279#D1 holkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz