Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
31. 7. 2022

Easy

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Koptík JiříTrisk České Budějovice#231#M1.M40-491.00:28:51.1700:02:24.2800:00:42.6700:19:57.0500:00:47.7200:04:59.43Detail
2. Maloch Aleš#182#M2.M40-492.00:29:37.96+00:00:46.7800:02:41.1300:00:31.4300:20:18.6100:00:28.9800:05:37.79Detail
3. Koptík JiříTrisk České Budějovice#230#M3.M16-191.00:29:44.60+00:00:53.4200:02:21.9700:00:44.0000:20:09.0300:00:42.6800:05:46.90Detail
4. Ráček TomášT&M#199#M4.M20-391.00:31:00.68+00:02:09.5000:03:09.1700:00:53.4200:19:37.6700:00:28.2500:06:52.16Detail
5. Šípek MichalWintersportHK-Silvini.cz#210#M5.M20-392.00:31:23.45+00:02:32.2700:03:15.5900:00:55.1500:20:20.8000:00:55.9100:05:55.96Detail
6. Hrdinka JirkaRun4fun#171#M6.M40-493.00:32:28.47+00:03:37.2900:03:26.3200:00:45.4500:22:31.8400:00:41.2200:05:03.63Detail
7. Maloch Václav #183#M7.M16-192.00:33:32.89+00:04:41.7100:02:39.4100:00:35.6000:23:35.2100:00:38.6200:06:04.02Detail
8. Štěrbová MonikaHK#233#F1.Z20-391.00:33:57.39+00:05:06.2100:02:37.9300:00:49.2900:24:06.0400:00:27.6800:05:56.42Detail
9. Slavata TomášKrusnoman#223#M8.M40-494.00:34:00.85+00:05:09.6700:02:54.6500:00:29.2200:23:44.3600:00:39.8300:06:12.76Detail
10. Suchomel OttoHK#236#M9.M20-393.00:34:12.02+00:05:20.8400:02:46.6000:00:52.4500:22:09.3500:01:14.2200:07:09.38Detail
11. Dobeš DavidBystřice pod Hostýnem#161#M10.M40-495.00:34:55.93+00:06:04.7500:03:42.1700:00:48.2000:23:00.9200:00:40.2900:06:44.33Detail
12. Hubený PetrNemojov#172#M11.M40-496.00:35:18.39+00:06:27.2100:03:46.6300:01:40.4100:23:37.2500:00:32.6900:05:41.38Detail
13. Macháček TomášMTBO Racing team HK#180#M12.M16-193.00:35:19.06+00:06:27.8800:03:19.3700:01:48.4700:23:20.9300:01:06.0100:05:44.27Detail
14. Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř #189#M13.M16-194.00:35:29.42+00:06:38.2400:03:51.6300:02:01.1000:23:47.8100:00:21.7000:05:27.16Detail
15. Petiška EduardJaroměř #195#M14.M50p1.00:35:37.08+00:06:45.9000:03:22.3200:00:55.6100:23:11.1100:01:00.4500:07:07.58Detail
16. Beneš VratislavPRAHA 6#151#M15.M40-497.00:36:09.94+00:07:18.7600:03:19.2300:01:13.4500:24:34.5000:00:19.8100:06:42.92Detail
17. Mikšovská NicoleSkorkov#186#F2.Z20-392.00:36:34.68+00:07:43.5000:03:21.3400:00:57.3500:24:50.9300:00:22.4500:07:02.61Detail
18. Čechová IvaHradec Králové#158#F3.Z40-491.00:36:38.86+00:07:47.6800:03:26.6500:00:49.8600:26:09.6500:00:20.3300:05:52.35Detail
19. Malochová Barbora#184#F4.Z40-492.00:36:49.20+00:07:58.0200:03:11.9100:00:49.1700:24:57.8900:00:47.0000:07:03.21Detail
20. Raim LadislavNHK#200#M16.M16-195.00:36:58.11+00:08:06.9300:03:25.8800:00:54.1900:25:00.3600:00:39.3900:06:58.28Detail
21. Rederer JanHradec Králové#202#M17.M20-394.00:37:50.21+00:08:59.0300:04:11.3700:00:54.4500:25:48.3000:00:17.9600:06:38.11Detail
22. Kurfürst MiroslavVítonice#177#M18.M40-498.00:38:09.00+00:09:17.8200:03:32.9800:00:52.8500:26:06.9200:00:30.0200:07:06.21Detail
23. Pavlikova BarboraDolni Prim#194#F5.Z20-393.00:38:10.73+00:09:19.5500:02:32.9700:01:10.3300:26:07.9200:00:26.5500:07:52.94Detail
24. Sejbal OndřejPardubice 2#206#M19.M20-395.00:38:26.99+00:09:35.8100:04:02.9100:01:01.5300:26:11.3100:00:55.5200:06:15.70Detail
25. Müller Matěj Záměl #187#M20.M20-396.00:38:34.19+00:09:43.0100:03:34.4800:00:39.6300:26:50.7100:00:21.2300:07:08.13Detail
26. Štross Pavel Hradec Králové #217#M21.M40-499.00:38:39.91+00:09:48.7300:03:20.7200:01:29.6600:25:25.0700:00:55.7500:07:28.70Detail
27. Stohwasser PetrPraha#208#M22.M40-4910.00:38:45.43+00:09:54.2500:03:32.3200:00:42.4000:26:55.0100:00:30.2700:07:05.42Detail
28. Soppe MartinHradec Králové#207#M23.M40-4911.00:38:58.89+00:10:07.7100:03:27.6700:01:23.5000:24:52.6700:01:03.9600:08:11.06Detail
29. Štěpánek Zdeněk#215#M24.M40-4912.00:39:13.47+00:10:22.2900:04:14.4900:01:30.2900:25:37.2400:00:22.8000:07:28.63Detail
30. Flegel JanDvůr Králové nad Labem #163#M25.M40-4913.00:39:17.03+00:10:25.8500:03:47.4100:01:15.4400:26:37.1300:00:29.6400:07:07.40Detail
31. Rybanská DagmarHradec Králové #205#F6.Z20-394.00:39:29.49+00:10:38.3100:03:38.1300:00:45.6200:26:44.0400:00:29.1800:07:52.50Detail
32. Geier PetrPardubice#165#M26.M50p2.00:39:31.98+00:10:40.8000:02:48.8600:01:33.7200:26:44.2700:00:27.4400:07:57.67Detail
33. Víchová AmelieTJ Sokol HK#225#F7.Z16-191.00:39:41.16+00:10:49.9800:03:38.5400:01:18.3000:27:47.6300:00:27.1500:06:29.51Detail
34. Příhodová PavlínaHradec Králové#198#F8.Z40-493.00:40:09.17+00:11:17.9900:04:10.5900:00:59.3300:28:04.2600:00:26.6700:06:28.30Detail
35. Horníková EliškaBílé Předměstí (okres Pardubice)#169#F9.Z20-395.00:40:14.87+00:11:23.6900:03:23.0300:00:51.9900:27:16.6600:00:23.7700:08:19.41Detail
36. Pávek VáclavPavasport#192#M27.M40-4914.00:40:35.19+00:11:44.0100:03:41.3200:01:07.4200:28:20.1600:00:34.6700:06:51.60Detail
37. Kučera MiroslavPísek#176#M28.M50p3.00:40:52.78+00:12:01.6000:03:51.2400:01:37.3700:26:10.4100:00:57.6100:08:16.13Detail
38. Šrom Václav Skuhrov nad Bělou#213#M29.M20-397.00:40:54.85+00:12:03.6700:03:32.0700:01:07.2000:28:28.1500:00:24.7500:07:22.65Detail
39. Šiška Dušan#211#M30.M20-398.00:41:09.37+00:12:18.1900:03:56.9600:01:02.3000:27:24.9500:00:27.8400:08:17.30Detail
40. Pastvová KristýnaDoudleby nad Orlicí#191#F10.Z20-396.00:41:10.55+00:12:19.3700:03:31.5100:01:09.7600:28:36.3100:00:21.3200:07:31.63Detail
41. Dočkalová MarkétaHradec Králové#162#F11.Z40-494.00:41:57.05+00:13:05.8700:03:52.7000:01:25.6400:29:24.2200:00:34.3400:06:40.13Detail
42. Jarůšková Eva#173#F12.Z20-397.00:42:36.55+00:13:45.3700:04:03.8300:01:16.2400:28:55.8600:00:22.2200:07:58.38Detail
43. Beranová AnnaNové Lesy#228#F13.Z16-192.00:42:39.10+00:13:47.9200:05:01.3100:01:36.0200:27:56.9400:00:49.7200:07:15.09Detail
44. Beranová MartaNové Lesy#227#F14.Z20-398.00:42:39.55+00:13:48.3700:05:02.0800:01:34.1600:27:59.3600:00:48.8200:07:15.09Detail
45. Franková Jana#229#F15.Z40-495.00:42:39.81+00:13:48.6300:03:37.6500:01:32.9000:29:27.3800:00:32.3900:07:29.48Detail
46. Horvát JuliusKrusnoman#224#M31.M16-196.00:42:42.42+00:13:51.2400:03:58.8300:01:35.5500:29:33.2000:00:27.3300:07:07.48Detail
47. Maivaldová Nikola#226#F16.Z16-193.00:43:16.68+00:14:25.5000:04:03.3500:01:40.5200:29:59.4300:00:23.1000:07:10.26Detail
48. Rajnochová Věra #201#F17.Z20-399.00:43:52.63+00:15:01.4500:03:53.7300:01:25.6100:30:24.4400:00:26.8400:07:42.00Detail
49. Redererová NikolaHradec Králové#203#F18.Z20-3910.00:44:02.84+00:15:11.6600:03:59.3100:00:54.0900:30:09.3300:00:32.2900:08:27.80Detail
50. Červinka DavidStudenec#159#M32.M40-4915.00:44:09.62+00:15:18.4400:02:47.7000:01:48.0900:31:06.7100:00:36.2700:07:50.84Detail
51. Korani MarieNehvizdy#175#F19.Z20-3911.00:44:24.05+00:15:32.8700:04:22.7800:01:39.6600:30:03.6200:00:36.3500:07:41.62Detail
52. Tureček MichalHradec Králové#218#M33.M40-4916.00:44:33.39+00:15:42.2100:04:13.0500:01:50.5700:29:48.4700:00:42.3800:07:58.89Detail
53. Mareš Martin#185#M34.M20-399.00:44:42.32+00:15:51.1400:04:19.3500:01:50.0800:30:16.7900:00:36.0500:07:40.03Detail
54. Koptíková Lucie#232#F20.Z40-496.00:45:02.02+00:16:10.8400:03:44.7700:01:07.7500:30:18.2600:00:52.9700:08:58.26Detail
55. Landová MarkétaBenešov u Prahy#179#F21.Z20-3912.00:45:59.94+00:17:08.7600:04:11.6400:01:34.7900:31:39.8800:01:01.9400:07:31.68Detail
56. Pošva Lukáš Pardubice#197#M35.M16-197.00:46:04.98+00:17:13.8000:03:04.2800:01:29.7500:33:57.1800:00:24.7900:07:08.96Detail
57. Geierová KláraPardubice#166#F22.Z20-3913.00:46:06.51+00:17:15.3300:03:54.6100:01:13.9000:33:06.2400:00:40.3700:07:11.37Detail
58. Hemelíková LenkaHradec Králové #168#F23.Z40-497.00:46:07.40+00:17:16.2200:03:55.9100:01:17.8600:31:45.0200:00:26.6000:08:42.00Detail
59. Horníková VěraPardubice - Bílé Předměstí#170#F24.Z50p1.00:46:25.28+00:17:34.1000:04:21.8300:01:16.6400:30:57.7800:00:31.7300:09:17.28Detail
60. Havlíčková ŠárkaHradec Králové#167#F25.Z50p2.00:46:32.65+00:17:41.4700:04:16.6500:01:55.8100:31:15.6500:00:31.5900:08:32.92Detail
61. Benešová HanaKOČKY+#152#F26.Z50p3.00:46:39.38+00:17:48.2000:04:20.4800:01:05.2300:32:02.6300:00:39.9400:08:31.08Detail
62. Pacheco ŽofiePAC PENICHE#235#F27.Z16-194.00:46:49.00+00:17:57.8200:02:46.1300:00:45.7800:35:40.3700:00:24.5800:07:12.13Detail
63. Kolinova MichaelaTriatlon Mladá Boleslav#174#F28.Z40-498.00:47:36.55+00:18:45.3700:03:26.9400:01:22.5300:33:28.4000:01:14.7600:08:03.90Detail
64. Bulatová MarieLochenice#156#F29.Z20-3914.00:47:52.27+00:19:01.0900:04:15.9800:01:27.2900:33:33.2100:00:26.2300:08:09.54Detail
65. Divišová Markéta#160#F30.Z20-3915.00:49:20.96+00:20:29.7800:04:42.4100:01:45.4300:33:50.3200:00:23.7100:08:39.07Detail
66. Kuk MilanKupkolo.cz#234#M36.M16-198.00:49:35.49+00:20:44.3100:05:06.4800:03:04.5600:29:37.3500:01:25.1900:10:21.89Detail
67. Šrámová LeonaHradec Králové#212#F31.Z40-499.00:55:02.54+00:26:11.3600:05:02.2700:00:57.2100:40:46.1500:00:53.3900:07:23.51Detail
68. Šromová Michaela#214#F32.Z20-3916.00:56:52.21+00:28:01.0300:03:30.7100:01:13.1500:40:27.6100:00:42.4300:10:58.30Detail
69. Kvochová MarcelaPardubice#178#F33.Z50p4.01:02:44.43+00:33:53.2500:04:50.5300:01:35.8300:46:14.0200:00:56.9200:09:07.11Detail
DNF Pavel TomášNN Night Run#193#MM40-4900:02:48.1900:00:29.5700:20:17.4600:00:38.4800:00:01.78Detail
DNS Brzicová Lucie#155#FZ20-39Detail
DNS Maivaldová NikolaGLADIATORRACE TEAM Hradec Králové#181#FZ16-19Detail
DNS Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř #190#MM16-19Detail
DNS Vaníčková Kateřina#220#FZ20-39Detail
DNS Štěrbová MonikaHradec Králové#216#FZ20-39Detail
DNS Boháček Josef#153#MM20-39Detail
DNS Stranska JanaPardubice#209#FZ20-39Detail
DNS Rejmanová TerezaHradec Králové#204#FZ16-19Detail
DNS Zapletalová KateřinaTJ Sokol Maxicky#221#FZ40-49Detail
DNS Coufal TomášHSK Cycling Team#157#MM20-39Detail
DNS Brabcová Tereza#154#FZ20-39Detail
DNS pietropaolo romanUherske Hradiště#196#MM40-49Detail
DNS Mužíček PetrBižuterie Jablonec#188#MM40-49Detail
DNS Utinek PavelHradec Kralove#219#MM40-49Detail
DNS Pašta PavelHradec Králové#222#MM20-39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz