Průběžná Výsledková listina Offroad Maraton Janovice
30. 4. 2022

Děti

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Počet kolPosledníBest lap
1. Samuel Stuchlik Kawasaki kx85 Kawasaki kx85Smx racing team Rudnik#222#4546Junioři mladší motorky1.800:11:1700:01:24
01:16, 01:24, 01:24, 01:26, 01:26, 01:25, 01:26, 01:26, Detail
2. Gustav Stiller ml. KTM SX 85L - GAS RACING#107#4559Junioři mladší motorky2.700:11:0700:01:32
01:29, 01:35, 01:37, 01:36, 01:38, 01:32, 01:37, Detail
3. Matyaš Kroupa Apex 90 90 2TWings team#41#4633Junioři mladší čtyřkolky1.600:10:2400:01:43
01:31, 01:43, 01:50, 01:43, 01:44, 01:49, Detail
4. Daniel Frouz Access DRR 100 90ccmHG-motorsport#112#4757Junioři mladší čtyřkolky2.600:10:4900:01:41
01:41, 01:41, 01:43, 01:50, 01:58, 01:53, Detail
5. Kryštof Koubek access drr 100 race 89,2FK racing#66#4682Junioři mladší čtyřkolky3.600:11:1300:01:48
01:58, 01:50, 01:53, 01:51, 01:48, 01:51, Detail
6. Jaroslav Bauer access 100 ddr 90-2Tmotor Abertamy#62#4750Junioři mladší čtyřkolky4.600:11:5700:01:44
02:13, 01:58, 02:15, 01:58, 01:47, 01:44, Detail
7. Natálie Sekotová Husqvarna 50 ccmSmx racing team Rudnik#1#4653Junioři mladší motorky3.600:10:2800:01:41
01:40, 01:48, 01:45, 01:41, 01:43, 01:49, Detail
8. Viktor Lačńák ml. KTM 65 SX 65 2tVikec racing team #338#4617Junioři mladší motorky4.600:11:2100:01:39
02:48, 01:44, 01:44, 01:40, 01:39, 01:43, Detail
9. Martin Pulec KTM 65we moto #11#4755Junioři mladší motorky5.600:11:4100:01:49
01:58, 02:01, 01:58, 01:58, 01:49, 01:54, Detail
10. Jaroslav Bauer access dr 100 100Motor Abertamy #62#4749Děti čtyřkolky1.600:11:1800:01:39
02:19, 01:52, 01:50, 01:50, 01:39, 01:46, Detail
11. Matěj Bernas Yamaha YMF 90 ccmBernas Riders#42#4658Děti čtyřkolky2.600:11:3700:01:48
02:05, 01:57, 01:55, 01:53, 01:48, 01:58, Detail
12. Martin Ďurian Access Drr 100Varga motorsport team#25#4551Děti čtyřkolky3.600:11:3900:01:47
02:08, 01:55, 01:56, 01:53, 01:47, 01:57, Detail
13. Michael Vlk Access DDR 100 90 ccmDRAGON TEAM #54#4675Děti čtyřkolky4.600:11:4000:01:49
02:17, 01:57, 01:51, 01:51, 01:49, 01:52, Detail
14. Natálie Sekotová Husqvarna 50 ccmSmx racing team Rudnik#1#4652Děti motorky1.600:10:0900:01:39
01:37, 01:40, 01:39, 01:40, 01:39, 01:51, Detail
15. Martin Pulec KTM 65 sx Ktm 65Wemoto.cz#11#4754Děti motorky2.600:11:2200:01:50
01:48, 01:52, 01:53, 01:50, 01:57, 01:58, Detail
16. Ava Pavlátová Access 90 2tHaruda Team RAC Sedlčany#777#200063Junioři mladší čtyřkolky5.500:10:1100:01:43
01:45, 01:43, 01:53, 01:49, 02:59, Detail
17. Matěj Bernas Yamaha YMF 90ccmBernas Riders#42#4659Junioři mladší čtyřkolky6.500:10:2200:01:51
02:27, 01:57, 02:07, 01:51, 01:57, Detail
18. Martin Ďurian Access Drr 100Varga motorsport team#25#4552Junioři mladší čtyřkolky7.500:11:1100:02:04
02:03, 02:06, 02:31, 02:04, 02:26, Detail
19. Jakub Hraba Yamaha raptor 90cm3AXA racing team#47#4571Junioři mladší čtyřkolky8.500:11:1600:02:08
02:00, 02:08, 02:29, 02:15, 02:21, Detail
20. Karolína Pecháčková Access DRR 100 90 ccmKája Racing#65#4751Junioři mladší čtyřkolky9.500:11:2300:02:11
02:12, 02:11, 02:24, 02:16, 02:20, Detail
21. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuad racing Brozany nad Ohří#3#4796Junioři mladší čtyřkolky10.500:11:4600:02:00
02:44, 02:49, 02:03, 02:00, 02:08, Detail
22. Simona Drozdová Ktm 60 Simona Drozdová #9#4642Junioři mladší motorky6.500:10:2700:01:59
02:06, 02:10, 02:09, 02:00, 01:59, Detail
23. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuadracing Brozany nad Ohří#3#4795Děti čtyřkolky5.500:10:2500:01:58
02:08, 01:58, 02:01, 02:16, 02:01, Detail
24. Jakub Hraba Yamaha raptor 90cm3AXA racing team#47#4570Děti čtyřkolky6.500:10:2800:01:58
02:16, 02:01, 02:01, 02:09, 01:58, Detail
25. Laura Nová Suziki lt-z 90 4tQuad racing Brozany nad Ohří#4#4794Děti čtyřkolky7.500:11:1700:02:07
02:33, 02:11, 02:17, 02:07, 02:08, Detail
26. Karolína Pecháčková Access 90Kája racing #65#4752Děti čtyřkolky8.500:11:4200:02:10
02:36, 02:10, 02:12, 02:18, 02:24, Detail
27. Matěj Polák KTM 65SX KTMwemoto.cz#31#4753Děti motorky3.500:10:0700:01:55
02:01, 02:02, 02:02, 02:05, 01:55, Detail
28. Tomáš Čihánek ml. Bashan 150 BashanAgrospule#77#4746Junioři mladší čtyřkolky11.400:08:2300:01:50
01:43, 01:50, 02:56, 01:53, Detail
29. Laura Nová Suziki lt-z 90 4tQuad racing Brozany nad Ohří#4#4793Junioři mladší čtyřkolky12.400:11:1000:02:26
02:39, 03:38, 02:26, 02:26, Detail
30. Daniel Kostelecky Honda xr 100 Xr100Mx & enduro Svratka#13#200057Junioři mladší motorky7.400:07:0600:01:43
01:54, 01:43, 01:43, 01:44, Detail
31. Tobiáš Tóth Buffler 125 4t 125 4tBernas Riders#57#4660Děti čtyřkolky9.803:38:1900:02:37
02:52, 02:37, 02:41, 02:50, 26:25, 00:25, 00:06, 00:20, Detail
32. Viktorie Krejbichová Access DRR 100 2T ReverseHT Pro Racing#226#4575Děti čtyřkolky10.400:12:0900:02:55
03:11, 02:55, 03:02, 03:00, Detail
33. Bruno Stiller Comander 125 125L-GAS RACING#883#4562Junioři mladší čtyřkolky13.300:11:0700:03:40
03:26, 03:40, 03:59, Detail
34. Tobiáš Tóth Buffler 125 4tBernas Riders#57#4661Junioři mladší čtyřkolky14.404:08:5200:03:01
04:53, 03:01, 03:13, 57:42, Detail
Bruno Stiller Comander 125L-GAS RACING#883#4561Děti čtyřkolky000:03:59
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz