Průběžná Výsledková listina Titan Liga III.
1. 5. 2022

Dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Beneš MarekSki-run Čakovice#3#2003kluci starší1.00:11:41.37Detail
2. Beneš RadimSki-run Čakovie#14#2014mladší kluci1.00:12:02.91+00:00:21.53Detail
3. Zelenka PetrAtom kids Praha#1#2001kluci starší2.00:13:31.22+00:01:49.84Detail
4. Makovec TadeášOCR kids Poděbrady#23#2023kluci starší3.00:13:40.70+00:01:59.32Detail
5. Makovec MartinSki-run Čakovice#19#2019mladší kluci2.00:14:37.39+00:02:56.01Detail
6. Halamová AndreaEnduro club Semily#26#2026holky starší1.00:14:41.89+00:03:00.51Detail
7. Hádek Vítek#43#2043mladší kluci3.00:14:46.83+00:03:05.45Detail
8. Mikušová MichaelaSki-run Čakovie#4#2004holky starší2.00:15:26.60+00:03:45.22Detail
9. Zelenka MichalAtom kids Praha#2#2002kluci starší4.00:15:29.33+00:03:47.95Detail
10. Břicháč MichalZáhrobský racing#44#2044kluci starší5.00:15:43.77+00:04:02.39Detail
11. Šafránek MatějSki-run Čakovie#15#2015mladší kluci4.00:16:40.15+00:04:58.77Detail
12. Brázdová DominikaAtom kids Praha#36#2036mladší holky1.00:16:41.38+00:05:00.00Detail
13. Bouše Matějx#24#2024kluci starší6.00:16:49.68+00:05:08.30Detail
14. Tyrner ViliamSki-run Čakovice#17#2017mladší kluci5.00:17:38.65+00:05:57.27Detail
15. Cupal JakubSki-run Čakovice#30#2030kluci starší7.00:17:44.20+00:06:02.82Detail
16. Šafránek ŠtěpánSki-run Čakovie#16#2016mladší kluci6.00:18:17.41+00:06:36.03Detail
17. Svoboda OndřejOCR kids Poděbrady#11#2011kluci starší8.00:20:07.69+00:08:26.31Detail
18. Hádek ŠtěpánSki-run Čakovice#42#2042mladší kluci7.00:20:25.76+00:08:44.38Detail
19. Valeč Jonáš#34#2034kluci starší9.00:20:28.14+00:08:46.76Detail
20. Karschová KateřinaSki-run Čakovie#5#2005holky starší3.00:20:30.85+00:08:49.47Detail
21. Jámbrová EmaSC Radotín#31#2031holky starší4.00:20:37.00+00:08:55.62Detail
22. Šeborová CharlotteZáhrobský racing#46#2046mladší holky2.00:22:39.92+00:10:58.54Detail
23. Mráz FilipSki-run Čakovice#27#2027mladší kluci8.00:25:01.73+00:13:20.35Detail
24. Cupal DanielSki-run Čakovice#29#2029mladší kluci9.00:26:45.87+00:15:04.49Detail
25. Stehlíková BeataZáhrobský racing#48#2048holky starší5.00:28:08.23+00:16:26.85Detail
26. Bouše Ondřej#25#2025mladší kluci10.00:28:25.97+00:16:44.59Detail
27. Procyk Tomášx#28#2028nejmladší1.00:28:47.02+00:17:05.64Detail
28. Ondráček Jakub#32#2032mladší kluci11.00:30:07.44+00:18:26.06Detail
29. Merunka Oliverx#7#2007kluci starší10.00:30:22.00+00:18:40.62Detail
30. Neděla Filip#53#2053mladší kluci12.00:31:01.47+00:19:20.09Detail
31. Jandečková Alžbětax#21#2021mladší holky3.00:31:24.54+00:19:43.16Detail
32. Rampír David#39#2039mladší kluci13.00:31:29.01+00:19:47.63Detail
33. Votápek LeonardPišišvorové#22#2022kluci starší11.00:31:47.29+00:20:05.91Detail
34. Jandečka Kryštofx#20#2020mladší kluci14.00:32:49.77+00:21:08.39Detail
35. Girman Michal#52#2052mladší kluci15.00:33:24.30+00:21:42.92Detail
36. Korcová Annax#49#2049mladší holky4.00:33:29.67+00:21:48.29Detail
37. Tyrner MaxmiliánSki-run Čakovice#18#2018mladší kluci16.00:33:41.87+00:22:00.49Detail
38. Rývora Vítězslav#54#2054nejmladší2.00:35:05.46+00:23:24.08Detail
39. Jelínková Viktoriex#38#2038mladší holky5.00:39:41.08+00:27:59.70Detail
40. Ječménková LauraZáhrobský racing#45#2045mladší holky6.00:39:44.56+00:28:03.18Detail
41. Hádek AdamSki-run Čakovie#41#2041nejmladší3.00:39:49.20+00:28:07.82Detail
42. Šafránková BáraSki-run Čakovie#37#2037mladší holky7.00:40:46.29+00:29:04.91Detail
43. Chudomelová Nicol#51#2051mladší holky8.00:41:48.89+00:30:07.51Detail
44. Korec Jan#50#2050nejmladší4.00:44:31.27+00:32:49.89Detail
45. Severová Luciex#40#2040holky starší6.00:44:54.39+00:33:13.01Detail
46. Štilcová Rozárie#33#2033nejmladší5.00:50:10.21+00:38:28.83Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz