Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
4. 6. 2022

45 km MTB

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bartůněk MarekVišňové#40#MA18-291.01:40:11.46Detail
2. Bakus TomášČEZ Cyklo Team Tábor #39#MA18-292.01:45:31.95+00:05:20.48Detail
3. Rybařík IvanJistebnice#54#MA40-491.01:46:43.57+00:06:32.10Detail
4. Grošek FilipPRODOLI Racing Team#18#MA18-293.01:47:55.09+00:07:43.62Detail
5. Konhefr MatějJH Cycling#28#MA18-294.01:47:57.01+00:07:45.54Detail
6. Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#52#MA40-492.01:47:58.77+00:07:47.30Detail
7. Kindl LukášCycology bike culture #47#MA30-391.01:48:58.08+00:08:46.61Detail
8. Rieger MarekMapei Merida Kaňkovský#53#MA18-295.01:49:03.22+00:08:51.75Detail
9. Spilka TomášRedfrog Bikeinvest#73#MA18-296.01:49:27.65+00:09:16.18Detail
10. Staněk PavelProdoli racing team#20#MA40-493.01:49:47.00+00:09:35.53Detail
11. Viktora JanProdoli Racing Team#23#MA40-494.01:49:48.91+00:09:37.44Detail
12. Přibyl Martin#16#MA18-297.01:54:37.08+00:14:25.61Detail
13. Zavadil LiborCyklo Atom#4#MA40-495.01:54:37.99+00:14:26.52Detail
14. Němeček AlešPROMPT 2 Servis#14#MA30-392.01:54:38.93+00:14:27.46Detail
15. Jenšík JanBIKEPART CYCLING#27#MA30-393.01:54:49.65+00:14:38.18Detail
16. Mareš VojtěchCafé VELOKLASIK#43#MA40-496.01:55:42.05+00:15:30.58Detail
17. Moláček TomášWall-club#69#MA30-394.01:57:28.98+00:17:17.51Detail
18. Váňa MarekKBELY-CYCLING team#10#MA50p1.01:57:49.39+00:17:37.92Detail
19. Aust Martin Mnichovice#45#MA40-497.01:57:55.06+00:17:43.59Detail
20. Vopálenský MartinJH Cycling#37#MA40-498.01:59:22.60+00:19:11.13Detail
21. Trkola LiborEurofoam-Sport-Team#42#MA50p2.01:59:34.81+00:19:23.34Detail
22. Codl Lukášapex-bike MOBIL TÁBOR#62#MA30-395.02:01:05.61+00:20:54.14Detail
23. Souček JiříCYKLO ATOM#26#MA50p3.02:01:07.13+00:20:55.66Detail
24. Fišer Ondřej Cykloklub Chýnov #29#MA30-396.02:02:05.43+00:21:53.96Detail
25. Vanča MartinCK Lovosice#6#MA30-397.02:04:14.38+00:24:02.91Detail
26. Šusta JanČeská spořitelna#71#MA30-398.02:05:50.79+00:25:39.32Detail
27. Dvořák OtakarTRANS-BRODY RADLÍK#49#MA50p4.02:06:17.11+00:26:05.64Detail
28. Zavadil JanČeský Krumlov#12#MA50p5.02:08:10.51+00:27:59.04Detail
29. Eybert DanielCykloklub Chýnov#17#MA40-499.02:09:14.70+00:29:03.23Detail
30. Raba Tomáš PRODOLI RACING TEAM#21#MA50p6.02:09:21.38+00:29:09.91Detail
31. Hynšt František GS cyklo team Jistebnice #24#MA40-4910.02:11:03.23+00:30:51.76Detail
32. Tydlitát VojtěchPraha#74#MA18-298.02:11:08.04+00:30:56.57Detail
33. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#30#MA40-4911.02:11:10.64+00:30:59.17Detail
34. Veselý OldřichJindřichův Hradec#41#MA50p7.02:11:12.02+00:31:00.55Detail
35. Janíček MartinMilevsko#1#MA40-4912.02:11:56.71+00:31:45.24Detail
36. Picha Josef G.Benedikt Švec cykloteam Želeč#46#MA40-4913.02:12:48.64+00:32:37.17Detail
37. Ryjáček Filipapex-bike MOBIL TÁBOR#68#MA40-4914.02:13:42.41+00:33:30.94Detail
38. Jirsa MilošKamenice nad Lipou#70#MA18-299.02:13:50.60+00:33:39.13Detail
39. Hálek VáclavGT BICYCLES#7#MA40-4915.02:13:56.49+00:33:45.02Detail
40. Bruckner RadekBrumar mtb#13#MA50p8.02:15:36.82+00:35:25.35Detail
41. Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team#50#MA18-2910.02:17:04.57+00:36:53.10Detail
42. Prášková ZuzanaZrnko cafe#11#ZA30-391.02:18:29.10+00:38:17.63Detail
43. Duchek JiříKL Sport Most#5#MA40-4916.02:18:44.05+00:38:32.58Detail
44. Tichý Daniel Cykloklub Chýnov#9#MA18-2911.02:19:00.07+00:38:48.60Detail
45. Danesi MaurizioNATIV SPORT#58#MA50p9.02:19:33.69+00:39:22.22Detail
46. Babáček MartinCykloklub Chýnov#31#MA40-4917.02:19:51.85+00:39:40.38Detail
47. Grošek LiborPK sport JH#19#MA50p10.02:19:59.69+00:39:48.22Detail
48. Vácha Pavelapex-bike MOBIL TÁBOR#72#MA40-4918.02:20:00.65+00:39:49.18Detail
49. Bílek MichalMichiBellas#61#MA30-399.02:20:27.54+00:40:16.07Detail
50. Lintner PavelG.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ#48#MA50p11.02:22:00.38+00:41:48.91Detail
51. Kordina ZdeněkTabor#63#MA30-3910.02:22:36.86+00:42:25.39Detail
52. Kříž Jiří Cyklo Jiřička#33#MA50p12.02:23:04.81+00:42:53.34Detail
53. Svoboda MiroslavPraha 9#65#MA50p13.02:29:01.85+00:48:50.38Detail
54. Kalina MarekMilevsko#2#MA40-4919.02:30:04.51+00:49:53.04Detail
55. Hurych JanGHOST team#3#MA40-4920.02:32:24.52+00:52:13.05Detail
56. Maťhová TerezaPlaná nad Lužnicí#60#ZA40p1.02:38:40.97+00:58:29.50Detail
57. Havlas DavidAtletico Košíře#64#MA30-3911.02:39:29.49+00:59:18.02Detail
58. Prágr MichalCykloklub Chýnov#67#MA50p14.02:41:22.69+01:01:11.22Detail
59. Štědrý AdamTábor#55#MA40-4921.02:43:38.57+01:03:27.10Detail
60. Galia Jan Tábor #25#MA18-2912.02:43:40.58+01:03:29.11Detail
61. Kraus Luděkapex-bike TEAM#35#MA50p15.02:43:42.32+01:03:30.85Detail
62. Smitka LiborTurovec#57#MA40-4922.02:45:14.16+01:05:02.69Detail
63. Dvořák Zdeněkapex-bike TEAM#34#MA50p16.02:46:17.85+01:06:06.38Detail
64. Váchová Petra Extrem team Vystrkov #36#ZA40p2.02:47:10.30+01:06:58.83Detail
65. Šorajová EliškaPRODOLI Racing Team#56#ZA30-392.02:50:19.73+01:10:08.26Detail
66. Mikuláš JanČeské Budějovice#44#MA18-2913.02:58:42.73+01:18:31.26Detail
67. Šindelář PetrŘíčany#22#MA50p17.03:08:42.49+01:28:31.02Detail
68. Blafka MartinSuchdol #66#MA30-3912.03:11:02.10+01:30:50.63Detail
DNF Holub VáclavVelosport Valenta Team#59#MA30-39Detail
DNF Michálek ZdeněkPK sport #8#MA50pDetail
DNF Šťastný JanBike notoric#15#MA30-39Detail
DNF Pechek JanKOLA BAKUS#32#MA18-29Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz