Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
4. 6. 2022
27 km MTB
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Špaček | Jakub | MIRA RACING | #38# | MB19-39 | 1. | 00:56:40.00 | | Detail |
2. | Šimeček | David | Cycling Academy Tábor | #293# | MB15-18 | 1. | 00:57:00.00 | +00:00:20.00 | Detail |
3. | Hyšpler | Robin | PRODOLI racing team | #274# | MB19-39 | 2. | 00:59:24.00 | +00:02:44.00 | Detail |
4. | Soukup | Petr | Stevens Cyklošvec | #342# | MB40-59 | 1. | 01:00:40.00 | +00:04:00.00 | Detail |
5. | Prokeš | Tomáš | PRODOLI racing team | #308# | MB19-39 | 3. | 01:00:52.00 | +00:04:12.00 | Detail |
6. | Jurda | Michal | Moravské Budějovice | #256# | MB19-39 | 4. | 01:02:36.00 | +00:05:56.00 | Detail |
7. | Leška | Adam | Pelhřimov | #326# | MB15-18 | 2. | 01:02:38.00 | +00:05:58.00 | Detail |
8. | Lebeda | František | SK Oslov | #332# | MB40-59 | 2. | 01:03:23.00 | +00:06:43.00 | Detail |
9. | Bartoň | Václav | Pahorek Pub | #297# | MB19-39 | 5. | 01:03:26.00 | +00:06:46.00 | Detail |
10. | Beznosov | Igor | Benešov | #290# | MB40-59 | 3. | 01:03:30.00 | +00:06:50.00 | Detail |
11. | Janů | Václav | FBT Nuzbely | #324# | MB40-59 | 4. | 01:03:32.00 | +00:06:52.00 | Detail |
12. | Slabý | Karel | Biketime Bulls Písek | #281# | MB40-59 | 5. | 01:04:19.00 | +00:07:39.00 | Detail |
13. | Lacina | Jan | PRODOLI Racing team | #267# | MB40-59 | 6. | 01:04:49.00 | +00:08:09.00 | Detail |
14. | Pazourek | Tadeáš | Cycling academy Tábor | #261# | MB15-18 | 3. | 01:04:49.00 | +00:08:09.00 | Detail |
15. | Turnovský | Štěpán | Cykloklub Chýnov | #284# | MB19-39 | 6. | 01:05:21.00 | +00:08:41.00 | Detail |
16. | Macek | Ondřej | Cykloklub Chýnov | #251# | MB19-39 | 7. | 01:06:15.00 | +00:09:35.00 | Detail |
17. | Klojda | Tomáš | Z Bike Team Třeboň | #269# | MB15-18 | 4. | 01:06:50.00 | +00:10:10.00 | Detail |
18. | Nevšímal | Tomáš | Nová Včelnice | #314# | MB40-59 | 7. | 01:07:28.00 | +00:10:48.00 | Detail |
19. | Kořenský | Jan | Cycling Academy Tábor | #303# | MB15-18 | 5. | 01:07:30.00 | +00:10:50.00 | Detail |
20. | Hronek | Jaroslav | Biketime Bulls Písek | #334# | MB15-18 | 6. | 01:07:34.00 | +00:10:54.00 | Detail |
21. | Lehocký | Pavel | GS cyklo team Jistebnice | #264# | MB19-39 | 8. | 01:07:46.00 | +00:11:06.00 | Detail |
22. | Javorský | David | MJ ŘÍPEC TEAM | #257# | MB40-59 | 8. | 01:08:00.00 | +00:11:20.00 | Detail |
23. | Blecha | Jan | BBT Jiřice | #315# | MB40-59 | 9. | 01:08:18.00 | +00:11:38.00 | Detail |
24. | Šalanda | Adam | Patry Cykling Team Třešť | #280# | MB15-18 | 7. | 01:09:13.00 | +00:12:33.00 | Detail |
25. | Dvořáček | Karel | Z Bike Team Třeboň | #270# | MB15-18 | 8. | 01:09:13.00 | +00:12:33.00 | Detail |
26. | Lebedová | Kristýna | CK Jihočeké Naděje | #331# | ZB15-18 | 1. | 01:09:52.00 | +00:13:12.00 | Detail |
27. | Koryťák | Michal | Kaplice | #278# | MB19-39 | 9. | 01:09:54.00 | +00:13:14.00 | Detail |
28. | Vokatý | David | Biketime Bulls Písek | #255# | MB40-59 | 10. | 01:09:54.00 | +00:13:14.00 | Detail |
29. | Babáček | Martin | Cykloklub Chýnov | #283# | MB15-18 | 9. | 01:10:55.00 | +00:14:15.00 | Detail |
30. | Vališ | Petr | Benešov | #289# | MB40-59 | 11. | 01:11:02.00 | +00:14:22.00 | Detail |
31. | Repa | David | Týn nad Vltavou | #286# | MB19-39 | 10. | 01:11:54.00 | +00:15:14.00 | Detail |
32. | Pilař | Ondřej | Chotoviny | #306# | MB15-18 | 10. | 01:12:07.00 | +00:15:27.00 | Detail |
33. | Pech | Roman | Šrouby matice Bártová Prachati | #341# | MB60p | 1. | 01:12:14.00 | +00:15:34.00 | Detail |
34. | Smrček | Tomáš | Hovorčovice | #285# | MB15-18 | 11. | 01:12:14.00 | +00:15:34.00 | Detail |
35. | Rajsigl | Marek | BIKE TEAM TŘEBOŇ | #271# | MB15-18 | 12. | 01:13:07.00 | +00:16:27.00 | Detail |
36. | Bartáček | Jaroslav | Cykloklub Chýnov | #300# | MB40-59 | 12. | 01:13:07.00 | +00:16:27.00 | Detail |
37. | Pazourková | Vilma | Cycling academy Tábor | #260# | ZB15-18 | 2. | 01:13:15.00 | +00:16:35.00 | Detail |
38. | Hrůza | Jiří | Humpolec | #329# | MB19-39 | 11. | 01:13:36.00 | +00:16:56.00 | Detail |
39. | Dvorský | Aleš | Tábor | #299# | MB19-39 | 12. | 01:13:38.00 | +00:16:58.00 | Detail |
40. | Svěráková | Ilona | Eurofarm-sport-team | #296# | ZB36p | 1. | 01:13:44.00 | +00:17:04.00 | Detail |
41. | Kučerová | Hana | TJ Sokol Maxičky | #317# | ZB36p | 2. | 01:14:43.00 | +00:18:03.00 | Detail |
42. | Holubová | Tereza | Holoubek racing | #333# | ZB19-35 | 1. | 01:14:44.00 | +00:18:04.00 | Detail |
43. | Gráf | Jiří | PSK Znojmo | #254# | MB40-59 | 13. | 01:16:03.00 | +00:19:23.00 | Detail |
44. | Novák | Vladimír | SK Hůrka | #309# | MB40-59 | 14. | 01:16:36.00 | +00:19:56.00 | Detail |
45. | Jirsová | Olga | Kamenice nad Lipou | #327# | ZB36p | 3. | 01:17:23.00 | +00:20:43.00 | Detail |
46. | Šiška | Pavel | Kamenice nad Lipou | #291# | MB19-39 | 13. | 01:17:28.00 | +00:20:48.00 | Detail |
47. | Kotora | Bernard | Cycling Academy Tábor | #304# | MB15-18 | 13. | 01:17:40.00 | +00:21:00.00 | Detail |
48. | Perina | Jan | ČEZ Cyklo Team Tábor | #279# | MB15-18 | 14. | 01:17:44.00 | +00:21:04.00 | Detail |
49. | Farová | Ellen | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | #302# | ZB15-18 | 3. | 01:17:45.00 | +00:21:05.00 | Detail |
50. | Křížková | Anna | ČEZ cyklo team Tábor | #272# | ZB15-18 | 4. | 01:17:45.00 | +00:21:05.00 | Detail |
51. | Opic | Jan | Pelhřimov | #288# | MB19-39 | 14. | 01:18:19.00 | +00:21:39.00 | Detail |
52. | Barták | Vladimír | Šrouby a matice "Bártová" Prac | #273# | MB60p | 2. | 01:18:20.00 | +00:21:40.00 | Detail |
53. | Zunt | Miloš | | #287# | MB19-39 | 15. | 01:18:21.00 | +00:21:41.00 | Detail |
54. | Bacil | Ladislav | KANDAHÁR TEAM | #294# | MB40-59 | 15. | 01:18:43.00 | +00:22:03.00 | Detail |
55. | Kovandová | Tereza | Chýnov | #258# | ZB19-35 | 2. | 01:18:49.00 | +00:22:09.00 | Detail |
56. | Litera | Jiří | Duel Praha | #325# | MB40-59 | 16. | 01:19:35.00 | +00:22:55.00 | Detail |
57. | Kratochvíl | Martin | Cykloklub Chýnov | #265# | MB40-59 | 17. | 01:20:21.00 | +00:23:41.00 | Detail |
58. | Šimeček | Václav | Cycling Academy Tábor | #292# | MB40-59 | 18. | 01:20:36.00 | +00:23:56.00 | Detail |
59. | Soukeník | Roman | Tábor | #268# | MB40-59 | 19. | 01:21:04.00 | +00:24:24.00 | Detail |
60. | Babáčková | Michaela | Cykloklub Chýnov | #282# | ZB19-35 | 3. | 01:21:29.00 | +00:24:49.00 | Detail |
61. | Musial | Miloš | Tábor | #337# | MB40-59 | 20. | 01:21:36.00 | +00:24:56.00 | Detail |
62. | Chvosta | Jan | Astana/Chlastana Tábor | #301# | MB19-39 | 16. | 01:21:56.00 | +00:25:16.00 | Detail |
63. | Smíšek | Bohumil | Kamenice nad Lipou | #307# | MB60p | 3. | 01:22:00.00 | +00:25:20.00 | Detail |
64. | Linhart | Milan | Vlašim | #323# | MB40-59 | 21. | 01:22:19.00 | +00:25:39.00 | Detail |
65. | Moravec | Tomáš | Oblajovice | #321# | MB40-59 | 22. | 01:23:13.00 | +00:26:33.00 | Detail |
66. | Příplata | Zdeněk | Apex Bike Tábor | #295# | MB40-59 | 23. | 01:24:56.00 | +00:28:16.00 | Detail |
67. | Heřmánek | Miroslav | Měšice | #338# | MB60p | 4. | 01:26:39.00 | +00:29:59.00 | Detail |
68. | Gruškovská | Lenka | Hluboká nad Vltavou | #298# | ZB36p | 4. | 01:28:49.00 | +00:32:09.00 | Detail |
69. | Hofbauer | Adam | ČEZ cyklo team Tábor | #252# | MB15-18 | 15. | 01:28:52.00 | +00:32:12.00 | Detail |
70. | Zeman | Martin | TJ Sokol Chýnov | #320# | MB19-39 | 17. | 01:30:08.00 | +00:33:28.00 | Detail |
71. | Ryjáčková | Magdaléna | Apex Bike Mobil Tábor | #328# | ZB15-18 | 5. | 01:32:08.00 | +00:35:28.00 | Detail |
72. | Pospíchal | Leoš | Tábor | #275# | MB40-59 | 24. | 01:32:13.00 | +00:35:33.00 | Detail |
73. | Roubek | Oldřich | Chýnov | #276# | MB40-59 | 25. | 01:32:16.00 | +00:35:36.00 | Detail |
74. | Janů | Adéla | Cykloklub Chýnov | #266# | ZB15-18 | 6. | 01:33:51.00 | +00:37:11.00 | Detail |
75. | Vycpalek | Michal | Tábor | #318# | MB19-39 | 18. | 01:33:52.00 | +00:37:12.00 | Detail |
76. | Straka | Dušan | Kuželky Chýnov | #277# | MB40-59 | 26. | 01:34:08.00 | +00:37:28.00 | Detail |
77. | Zahajská | Petra | Tábor | #339# | ZB36p | 5. | 01:34:49.00 | +00:38:09.00 | Detail |
78. | Kincová | Petra | Planá nad Lužnicí | #340# | ZB36p | 6. | 01:34:50.00 | +00:38:10.00 | Detail |
79. | Beranová | Erika | Humpolec | #330# | ZB19-35 | 4. | 01:35:19.00 | +00:38:39.00 | Detail |
80. | Nedorostová | Eva | Jihlava | #262# | ZB19-35 | 5. | 01:36:26.00 | +00:39:46.00 | Detail |
81. | Musialová | Hana | Tábor | #336# | ZB36p | 7. | 01:41:18.00 | +00:44:38.00 | Detail |
82. | Toman | Pavel | Bike Time Bulls Písek | #335# | MB15-18 | 16. | 01:48:57.00 | +00:52:17.00 | Detail |
83. | Nikodým | Tomáš | Jihlava | #263# | MB19-39 | 19. | 01:54:25.00 | +00:57:45.00 | Detail |
84. | Vondráková | Renata | GHOST team | #253# | ZB36p | 8. | 01:54:29.00 | +00:57:49.00 | Detail |
85. | Košuličová | Jitka | Most | #312# | ZB36p | 9. | 01:59:25.00 | +01:02:45.00 | Detail |
86. | Hrodková | Alena | Most | #311# | ZB36p | 10. | 01:59:25.00 | +01:02:45.00 | Detail |
87. | Hrodek | Lukáš | Most | #310# | MB40-59 | 27. | 01:59:25.00 | +01:02:45.00 | Detail |
88. | Červený | Petr | Kellys Pecer | #319# | MB60p | 5. | 02:41:14.00 | +01:44:34.00 | Detail |
DNF | Hrdinová | Anna | Cycling Academy Tábor | #313# | ZB15-18 | | | | Detail |
DNF | Skalka | Pavel | CBC Team | #305# | MB40-59 | | | | Detail |
DNF | Bareš | Lukáš | BBT Jiřice | #316# | MB19-39 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |