Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
4. 6. 2022
Děti Kola
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Svatoš | Jakub | GS cyklo team Jistebnice | #651# | M5-6 | 1. | 00:02:36.00 | | Detail |
2. | Perinová | Anna | ČEZ Cyklo Team Tábor | #605# | Z5-6 | 1. | 00:03:12.00 | +00:00:36.00 | Detail |
3. | Vorechovsky | Edvard | CTW Tabor | #660# | M5-6 | 2. | 00:03:21.00 | +00:00:45.00 | Detail |
4. | Kodýmová | Ema | BIKETIME BULLS PÍSEK | #607# | Z5-6 | 2. | 00:03:27.00 | +00:00:51.00 | Detail |
5. | Blovská | Adéla | Písek | #601# | Z5-6 | 3. | 00:03:29.00 | +00:00:53.00 | Detail |
6. | Srp | Adam | LOMY | #634# | M5-6 | 3. | 00:03:40.00 | +00:01:04.00 | Detail |
7. | Perinová | Kateřina | ČEZ Cyklo Team Tábor | #606# | Z9-10 | 1. | 00:04:00.00 | +00:01:24.00 | Detail |
8. | Vlasák | Jakub | CYCLING ACADEMY TÁBOR | #603# | M9-10 | 1. | 00:04:00.00 | +00:01:24.00 | Detail |
9. | Fara | Oliver | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | #638# | M7-8 | 1. | 00:04:14.00 | +00:01:38.00 | Detail |
10. | Vostrý | David | Biketime Bulls Písek | #610# | M9-10 | 2. | 00:04:18.00 | +00:01:42.00 | Detail |
11. | Janů | Adéla | Cykloklub Chýnov | #652# | Z9-10 | 2. | 00:04:25.00 | +00:01:49.00 | Detail |
12. | Tejrovský | Adam | Cetoraz | #645# | M5-6 | 4. | 00:04:25.00 | +00:01:49.00 | Detail |
13. | Liška | Adam | Biketime Bulls Písek | #615# | M7-8 | 2. | 00:04:27.00 | +00:01:51.00 | Detail |
14. | Režný | Tomáš | Cetoraz | #646# | M5-6 | 5. | 00:04:29.00 | +00:01:53.00 | Detail |
15. | Kepkova | Amalie | CTW Tabor | #661# | Z5-6 | 4. | 00:04:32.00 | +00:01:56.00 | Detail |
16. | Šťastný | Daniel | Tábor | #629# | M5-6 | 6. | 00:04:48.00 | +00:02:12.00 | Detail |
17. | Tybitancl | Šimon | JH Cycling | #657# | M5-6 | 7. | 00:05:06.00 | +00:02:30.00 | Detail |
18. | Pazourková | Sára | Cycling academy Tábor | #650# | Z7-8 | 1. | 00:05:06.00 | +00:02:30.00 | Detail |
19. | Hanousek | Adam | Telč | #632# | M7-8 | 3. | 00:05:07.00 | +00:02:31.00 | Detail |
20. | Žák | Marek | FBT Nuzbely | #647# | M7-8 | 4. | 00:05:10.00 | +00:02:34.00 | Detail |
21. | Javorský | Filip | CK JIHOČESKÉ NADĚJE | #602# | M9-10 | 3. | 00:05:23.00 | +00:02:47.00 | Detail |
22. | Bejdl | Vojta | Chýnov | #642# | M7-8 | 5. | 00:05:28.00 | +00:02:52.00 | Detail |
23. | Kolář | Daniel | apex-bike | #600# | M7-8 | 6. | 00:05:30.00 | +00:02:54.00 | Detail |
24. | Denk | Sebastian | CCS BIKE TEAM TÁBOR | #637# | M7-8 | 7. | 00:05:34.00 | +00:02:58.00 | Detail |
25. | Křížek | Jan | ČEZ cyklo team Tábor | #623# | M7-8 | 8. | 00:05:35.00 | +00:02:59.00 | Detail |
26. | Tejrovská | Magdaléna | Cetoraz | #644# | Z7-8 | 2. | 00:05:45.00 | +00:03:09.00 | Detail |
27. | Kováč | Jakub | FC Chýnov | #622# | M7-8 | 9. | 00:05:54.00 | +00:03:18.00 | Detail |
28. | Hyšpler | Václav | PRODOLI racing team | #636# | M7-8 | 10. | 00:06:08.00 | +00:03:32.00 | Detail |
29. | Šalanda | Adam | Patry Cykling Team Třešť | #619# | M11-12 | 1. | 00:10:02.00 | +00:07:26.00 | Detail |
30. | Prášek | Tomáš | Zrnko kafe | #618# | M9-10 | 4. | 00:10:24.00 | +00:07:48.00 | Detail |
31. | Herink | Lukáš | Biketime Bulls Písek | #613# | M11-12 | 2. | 00:10:36.00 | +00:08:00.00 | Detail |
32. | Vondráková | Adéla | Hokej Tábor | #627# | Z9-10 | 3. | 00:10:49.00 | +00:08:13.00 | Detail |
33. | Herink | Václav | Biketime Bulls Písek | #614# | M11-12 | 3. | 00:11:12.00 | +00:08:36.00 | Detail |
34. | Perina | Jan | ČEZ Cyklo Team Tábor | #604# | M11-12 | 4. | 00:11:45.00 | +00:09:09.00 | Detail |
35. | Smejkal | Jan | Biketime Bulls Písek | #611# | M11-12 | 5. | 00:11:51.00 | +00:09:15.00 | Detail |
36. | Farová | Ellen | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | #639# | Z11-12 | 1. | 00:12:04.00 | +00:09:28.00 | Detail |
37. | Komárek | Lukáš | ČEZ cyklo team Tábor | #640# | M11-12 | 6. | 00:12:49.00 | +00:10:13.00 | Detail |
38. | Šalanda | Adam | Party cycling Team Třešť | #620# | M13-14 | 1. | 00:13:02.00 | +00:10:26.00 | Detail |
39. | Kořenský | Jan | Cycling academy Tábor | #625# | M13-14 | 2. | 00:13:17.00 | +00:10:41.00 | Detail |
40. | Hronková | Tereza | Biketime Bulls Písek | #617# | Z11-12 | 2. | 00:14:06.00 | +00:11:30.00 | Detail |
41. | Kotora | Bernard | Cycling Academy Tábor | #658# | M13-14 | 3. | 00:15:03.00 | +00:12:27.00 | Detail |
42. | Křížková | Anna | ČEZ cyklo team Tábor | #624# | Z13-14 | 1. | 00:16:01.00 | +00:13:25.00 | Detail |
43. | Vondrák | Josef | Hokej Tábor | #626# | M11-12 | 7. | 00:17:44.00 | +00:15:08.00 | Detail |
44. | Dušková | Adéla | Biketime Bulls Písek | #616# | Z13-14 | 2. | 00:17:48.00 | +00:15:12.00 | Detail |
45. | Pospíchalová | Tereza | Tábor | #628# | Z11-12 | 3. | 00:18:10.00 | +00:15:34.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |