Výsledková listina SUPERSPRINT Triatlon Zlín
14. 5. 2022
žactvo 8-11
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Racer ID | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | plavání | D1 | kolo | D2 | běh |
1. |
Šiška |
Adam | Triathlon Team Tábor | #251# | 51554 | M | 1. | chlapci 10-11 | 1. | 00:09:04.49 | | 00:01:12.23 | 00:00:40.52 | 00:03:50.87 | 00:00:30.29 | 00:02:50.55 | Detail |
2. |
Strangmuller |
Maxim | ROAD2KONA | #252# | 72025 | M | 2. | chlapci 10-11 | 2. | 00:09:11.92 | +00:00:07.42 | 00:01:13.92 | 00:00:38.77 | 00:04:00.62 | 00:00:28.06 | 00:02:50.53 | Detail |
3. |
Benda |
Vladimír | Triatlet Karlovy Vary | #259# | 60453 | M | 3. | chlapci 10-11 | 3. | 00:09:25.26 | +00:00:20.76 | 00:01:23.59 | 00:00:42.46 | 00:03:50.34 | 00:00:24.56 | 00:03:04.29 | Detail |
4. |
Grom |
Viliam | ROAD2KONA | #256# | 72038 | M | 4. | chlapci 10-11 | 4. | 00:09:36.08 | +00:00:31.58 | 00:01:22.67 | 00:00:44.22 | 00:03:48.65 | 00:00:28.74 | 00:03:11.78 | Detail |
5. |
Šilberská |
Linda | TITAN TRILIFE | #246# | 76037 | F | 1. | dívky 10-11 | 1. | 00:10:02.30 | +00:00:57.80 | 00:01:32.97 | 00:00:41.06 | 00:04:00.33 | 00:00:42.60 | 00:03:05.31 | Detail |
6. |
Vabroušková |
Věra | TITAN TRILIFE | #249# | 20354 | F | 2. | dívky 10-11 | 2. | 00:10:13.91 | +00:01:09.41 | 00:01:28.71 | 00:00:41.65 | 00:04:09.19 | 00:00:29.13 | 00:03:25.21 | Detail |
7. |
Pagáč |
Michal | TITAN TRILIFE | #255# | 68856 | M | 5. | chlapci 10-11 | 5. | 00:10:27.54 | +00:01:23.04 | 00:01:32.85 | 00:00:46.66 | 00:04:22.43 | 00:00:31.36 | 00:03:14.22 | Detail |
8. |
Gromová |
Lujza | ROAD2KONA | #243# | 70874 | F | 3. | dívky 8-9 | 1. | 00:10:45.90 | +00:01:41.40 | 00:01:24.43 | 00:00:35.11 | 00:04:58.08 | 00:00:37.69 | 00:03:10.57 | Detail |
9. |
Krausová |
Sofie | Elite Sport Boskovice | #244# | 58020 | F | 4. | dívky 10-11 | 3. | 00:10:52.41 | +00:01:47.91 | 00:01:31.56 | 00:00:49.93 | 00:04:41.12 | 00:00:30.01 | 00:03:19.78 | Detail |
10. |
Vrobel |
Jan | Kerberos | #250# | 62419 | M | 6. | chlapci 10-11 | 6. | 00:11:04.32 | +00:01:59.82 | 00:01:35.49 | 00:01:00.11 | 00:04:45.39 | 00:00:31.97 | 00:03:11.33 | Detail |
11. |
Špilerová |
Anna | | #247# | 76208 | F | 5. | dívky 8-9 | 2. | 00:11:04.48 | +00:01:59.98 | 00:01:30.54 | 00:00:55.74 | 00:04:23.39 | 00:00:45.21 | 00:03:29.60 | Detail |
12. |
Bednář |
Šimon | TJ Spartak Třebíč | #260# | 60154 | M | 7. | chlapci 10-11 | 7. | 00:11:07.19 | +00:02:02.69 | 00:01:38.01 | 00:00:51.33 | 00:04:50.52 | 00:00:25.12 | 00:03:22.19 | Detail |
13. |
Strangmullerová |
Laura | ROAD2KONA | #245# | 71555 | F | 6. | dívky 8-9 | 3. | 00:11:08.13 | +00:02:03.63 | 00:01:25.26 | 00:00:42.48 | 00:05:12.30 | 00:00:29.50 | 00:03:18.56 | Detail |
14. |
Čunát |
Filip | Triatlon Česká Lípa | #257# | 68797 | M | 8. | chlapci 10-11 | 8. | 00:11:12.00 | +00:02:07.50 | 00:01:30.26 | 00:00:48.74 | 00:05:07.04 | 00:00:26.32 | 00:03:19.61 | Detail |
15. |
Huliy |
Yaroslava | SC Olimpics | #265# | 0 | F | 7. | dívky 10-11 | 4. | 00:11:27.90 | +00:02:23.40 | 00:01:23.18 | 00:00:59.35 | 00:04:53.81 | 00:00:36.05 | 00:03:35.49 | Detail |
16. |
Schneiderka |
Nicolas | | #253# | 70881 | M | 9. | chlapci 10-11 | 9. | 00:11:46.42 | +00:02:41.92 | 00:01:23.36 | 00:01:10.93 | 00:04:14.35 | 00:00:55.50 | 00:04:02.27 | Detail |
17. |
Schmida |
Albert | RT Torax Poruba | #266# | 0 | M | 10. | chlapci 8-9 | 1. | 00:11:48.98 | +00:02:44.48 | 00:01:52.06 | 00:01:22.53 | 00:05:00.47 | 00:00:26.43 | 00:03:07.47 | Detail |
18. |
Tučková |
Lucie | TriSK ČB | #248# | 59176 | F | 8. | dívky 10-11 | 5. | 00:12:03.26 | +00:02:58.76 | 00:01:27.75 | 00:00:52.69 | 00:05:18.44 | 00:00:29.17 | 00:03:55.18 | Detail |
19. |
Bysterská |
Kristína | Kerberos | #242# | 72022 | F | 9. | dívky 8-9 | 4. | 00:12:11.52 | +00:03:07.02 | 00:01:40.54 | 00:00:46.35 | 00:05:38.42 | 00:00:36.75 | 00:03:29.43 | Detail |
20. |
Bendová |
Anna | Triatlet Karlovy Vary | #241# | 49818 | F | 10. | dívky 8-9 | 5. | 00:12:56.52 | +00:03:52.02 | 00:02:04.35 | 00:00:56.34 | 00:05:42.66 | 00:00:29.31 | 00:03:43.84 | Detail |
21. |
Gregůrek |
Oliver | Titan | #262# | 0 | M | 11. | chlapci 8-9 | 2. | 00:14:40.70 | +00:05:36.20 | 00:02:04.15 | 00:01:32.76 | 00:06:31.62 | 00:00:34.96 | 00:03:57.19 | Detail |
22. |
Mandincová |
Antonie | | #261# | 0 | F | 11. | dívky 10-11 | 6. | 00:14:51.34 | +00:05:46.84 | 00:01:43.38 | 00:00:46.34 | 00:05:39.56 | 00:00:43.97 | 00:05:58.08 | Detail |
DNS |
Paták |
David | Elab | #254# | 63121 | M | | chlapci 10-11 | | | | Detail |
DNS |
Bysterský |
Filip | Kerberos | #258# | 72168 | M | | chlapci 10-11 | | | | Detail |
DNS |
Dedek |
Jakub | AD team | #263# | 0 | M | | chlapci 10-11 | | | | Detail |
DNS |
Kuča |
Petr | AD team | #264# | 0 | M | | chlapci 10-11 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |