Výsledková listina SUPERSPRINT Triatlon Zlín Semifinále
14. 5. 2022
muži skupina A
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | plavání | plavání | D1 | D1 | kolo |
1. |
Grebík |
Radim | TITAN TRILIFE | #188# | | 1. | 00:20:53.95 | | 00:03:48.31 | 00:00:23.17 | 00:10:57.95 | 00:00:26.43 | 00:05:18.06 | Detail |
2. |
Zikmund |
Tomáš | TT Příbram, z. s. | #189# | | 2. | 00:21:42.70 | +00:00:48.74 | 00:03:52.02 | 00:00:23.06 | 00:11:43.82 | 00:00:28.17 | 00:05:15.61 | Detail |
3. |
Václavík |
Filip | TITAN TRILIFE | #193# | | 3. | 00:21:44.40 | +00:00:50.44 | 00:03:51.26 | 00:00:23.06 | 00:11:43.56 | 00:00:29.57 | 00:05:16.94 | Detail |
4. |
Michálek |
Filip | TITAN TRILIFE | #191# | | 4. | 00:21:49.13 | +00:00:55.17 | 00:03:53.12 | 00:00:23.03 | 00:11:43.93 | 00:00:30.20 | 00:05:18.83 | Detail |
5. |
Michálek |
Šimon | TITAN TRILIFE | #145# | Dorostenci | 1. | 00:22:03.22 | +00:01:09.26 | 00:03:52.79 | 00:00:24.06 | 00:11:44.64 | 00:00:28.16 | 00:05:33.55 | Detail |
6. |
Homola |
Jakub | Triathlon Team Tábor | #139# | Dorostenci | 2. | 00:22:26.28 | +00:01:32.32 | 00:04:03.87 | 00:00:26.77 | 00:11:56.70 | 00:00:33.84 | 00:05:25.09 | Detail |
7. |
Gajdoš |
Ondřej | Sport Future Group | #165# | Junioři | 1. | 00:22:27.11 | +00:01:33.15 | 00:04:01.74 | 00:00:25.61 | 00:12:04.13 | 00:00:32.65 | 00:05:22.96 | Detail |
8. |
Korous |
David | Triathlon Team Tábor | #171# | Junioři | 2. | 00:22:42.22 | +00:01:48.26 | 00:03:55.49 | 00:00:28.96 | 00:11:57.38 | 00:00:30.54 | 00:05:49.83 | Detail |
9. |
Pásler |
Jakub | Loko Trutnov | #175# | Junioři | 3. | 00:22:53.16 | +00:01:59.20 | 00:04:03.62 | 00:00:29.48 | 00:12:17.54 | 00:00:28.07 | 00:05:34.43 | Detail |
10. |
Souček |
Jakub | Triatlon Plzeň | #151# | Dorostenci | 3. | 00:22:57.71 | +00:02:03.75 | 00:04:05.21 | 00:00:24.57 | 00:12:21.02 | 00:00:30.68 | 00:05:36.21 | Detail |
11. |
Chmátal |
David | TRI KLUB Příbram | #154# | Dorostenci | 4. | 00:23:30.39 | +00:02:36.43 | 00:04:18.03 | 00:00:27.81 | 00:12:25.75 | 00:00:31.23 | 00:05:47.56 | Detail |
12. |
Kindl |
Marek | Tri klub Příbram | #199# | Junioři | 4. | 00:23:37.67 | +00:02:43.71 | 00:04:04.70 | 00:00:26.79 | 00:12:16.90 | 00:00:32.00 | 00:06:17.26 | Detail |
13. |
Mittner |
Jakub | VOKOLOPOLE | #146# | Dorostenci | 5. | 00:23:38.20 | +00:02:44.24 | 00:03:51.73 | 00:00:30.02 | 00:12:58.96 | 00:00:34.34 | 00:05:43.12 | Detail |
14. |
Kozojed |
Martin | Triathlon Team Tábor | #172# | Junioři | 5. | 00:24:12.34 | +00:03:18.38 | 00:04:01.19 | 00:00:27.50 | 00:13:26.94 | 00:00:36.75 | 00:05:39.94 | Detail |
15. |
Kašpar |
Lukáš | Loko Trutnov | #170# | Junioři | 6. | 00:24:30.29 | +00:03:36.33 | 00:04:43.71 | 00:00:28.40 | 00:12:42.70 | 00:00:35.33 | 00:06:00.13 | Detail |
16. |
Března |
Matěj | TJ Spartak Třebíč | #136# | Dorostenci | 6. | 00:25:14.00 | +00:04:20.04 | 00:25:14.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |