Výsledková listina SUPERSPRINT Triatlon Zlín Semifinále
14. 5. 2022

semifinále absolutně

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Grebík RadimTITAN TRILIFE#188#M1.UM231.00:20:53.9500:03:48.3100:00:23.1700:10:57.9500:00:26.4300:05:18.06Detail
2. Kříž TomášTITAN TRILIFE#190#M2.UM232.00:20:58.00+00:00:04.0400:03:46.3900:00:27.0000:11:01.5900:00:28.8000:05:14.19Detail
3. Martin DavidTITAN TRILIFE#192#M3.M23-291.00:21:17.43+00:00:23.4700:03:47.0800:00:23.4200:11:04.0400:00:27.6200:05:35.25Detail
4. Zikmund TomášTT Příbram, z. s.#189#M4.UM233.00:21:42.70+00:00:48.7400:03:52.0200:00:23.0600:11:43.8200:00:28.1700:05:15.61Detail
5. Václavík FilipTITAN TRILIFE#193#M5.M23-292.00:21:44.40+00:00:50.4400:03:51.2600:00:23.0600:11:43.5600:00:29.5700:05:16.94Detail
6. Michálek FilipTITAN TRILIFE#191#M6.UM234.00:21:49.13+00:00:55.1700:03:53.1200:00:23.0300:11:43.9300:00:30.2000:05:18.83Detail
7. Michálek ŠimonTITAN TRILIFE#145#M7.Dorostenci1.00:22:03.22+00:01:09.2600:03:52.7900:00:24.0600:11:44.6400:00:28.1600:05:33.55Detail
8. Knejzlík TomášTriatlon Plzeň#141#M8.Dorostenci2.00:22:20.16+00:01:26.2000:04:09.3800:00:26.7300:11:44.6400:00:32.2700:05:27.12Detail
9. Homola JakubTriathlon Team Tábor#139#M9.Dorostenci3.00:22:26.28+00:01:32.3200:04:03.8700:00:26.7700:11:56.7000:00:33.8400:05:25.09Detail
10. Gajdoš OndřejSport Future Group#165#M10.Junioři1.00:22:27.11+00:01:33.1500:04:01.7400:00:25.6100:12:04.1300:00:32.6500:05:22.96Detail
11. Tlamka FilipBRNO TRIATLON TEAM#186#M11.UM235.00:22:39.58+00:01:45.6200:03:47.8600:00:25.1700:12:48.9600:00:24.9500:05:12.62Detail
12. Korous DavidTriathlon Team Tábor#171#M12.Junioři2.00:22:42.22+00:01:48.2600:03:55.4900:00:28.9600:11:57.3800:00:30.5400:05:49.83Detail
13. Marek Jakub4SPORTS TEAM#173#M13.Junioři3.00:22:45.19+00:01:51.2300:03:55.4300:00:18.7200:12:28.3700:00:30.2600:05:32.38Detail
14. Nýdrle FilipTriatlon Plzeň#147#M14.Dorostenci4.00:22:50.15+00:01:56.1900:03:51.7000:00:25.2500:12:23.2500:00:33.2500:05:36.68Detail
15. Pásler JakubLoko Trutnov#175#M15.Junioři4.00:22:53.16+00:01:59.2000:04:03.6200:00:29.4800:12:17.5400:00:28.0700:05:34.43Detail
16. Hrdlička MatějROAD2KONA#178#M16.Junioři5.00:22:53.40+00:01:59.4400:03:48.5800:00:29.1200:12:26.5400:00:33.4900:05:35.65Detail
17. Souček JakubTriatlon Plzeň#151#M17.Dorostenci5.00:22:57.71+00:02:03.7500:04:05.2100:00:24.5700:12:21.0200:00:30.6800:05:36.21Detail
18. Bittner JiříROAD2KONA#135#M18.Dorostenci6.00:23:11.05+00:02:17.0900:04:01.0100:00:34.5000:12:26.2400:00:40.4000:05:28.89Detail
19. Chmátal DavidTRI KLUB Příbram#154#M19.Dorostenci7.00:23:30.39+00:02:36.4300:04:18.0300:00:27.8100:12:25.7500:00:31.2300:05:47.56Detail
20. Kindl MarekTri klub Příbram#199#M20.Junioři6.00:23:37.67+00:02:43.7100:04:04.7000:00:26.7900:12:16.9000:00:32.0000:06:17.26Detail
21. Mittner JakubVOKOLOPOLE#146#M21.Dorostenci8.00:23:38.20+00:02:44.2400:03:51.7300:00:30.0200:12:58.9600:00:34.3400:05:43.12Detail
22. Plic Lukáš2BWINNER TEAM#148#M22.Dorostenci9.00:23:39.21+00:02:45.2500:04:19.0200:00:23.3300:12:49.7300:00:29.1300:05:37.99Detail
23. Jahoda VojtěchTriathlon Team Tábor#167#M23.Junioři7.00:24:10.20+00:03:16.2400:04:29.3800:00:25.5400:12:36.3400:00:35.9600:06:02.97Detail
24. Kozojed MartinTriathlon Team Tábor#172#M24.Junioři8.00:24:12.34+00:03:18.3800:04:01.1900:00:27.5000:13:26.9400:00:36.7500:05:39.94Detail
25. Štěrbová MichaelaBRNO TRIATLON TEAM#182#F1.UZ231.00:24:16.21+00:03:22.2500:04:07.3600:00:30.9200:13:03.3600:00:33.0900:06:01.45Detail
26. Skořepa AdamSpartak Trutnov#176#M25.Junioři9.00:24:19.49+00:03:25.5300:04:21.7200:00:29.3100:12:55.5900:00:25.0800:06:07.77Detail
27. Kašpar LukášLoko Trutnov#170#M26.Junioři10.00:24:30.29+00:03:36.3300:04:43.7100:00:28.4000:12:42.7000:00:35.3300:06:00.13Detail
28. Šanda VojtěchTITAN TRILIFE#183#M27.UM236.00:24:38.66+00:03:44.7000:04:57.2200:00:26.2400:12:43.0600:00:36.7600:05:55.36Detail
29. Kotopulos MikisTITAN TRILIFE#142#M28.Dorostenci10.00:24:46.34+00:03:52.3800:04:08.1800:00:29.3100:13:47.6600:00:36.1100:05:45.06Detail
30. Mičková Kateřina2BWINNER TEAM#160#F2.Juniorky1.00:25:01.78+00:04:07.8200:04:08.9100:00:32.0000:13:48.6900:00:32.8100:05:59.35Detail
31. Janoušek OndřejTriatlon Plzeň#140#M29.Dorostenci11.00:25:07.81+00:04:13.8500:04:29.7800:00:32.4900:12:45.6700:00:32.5300:06:47.31Detail
32. Svoboda MarekAD team#184#M30.M23-293.00:25:11.89+00:04:17.9300:05:15.2700:00:34.8100:12:50.2300:00:43.0700:05:48.48Detail
33. Ryzhiy DenysTitan Trilife#196#M31.Junioři11.00:25:12.44+00:04:18.4800:04:27.8300:00:31.7900:13:27.9700:00:42.3700:06:02.46Detail
34. Kučera JanAlfa Tri Team#104#M32.M401.00:25:13.71+00:04:19.7500:04:30.2700:00:28.2700:13:32.5600:00:42.4100:06:00.18Detail
35. Března MatějTJ Spartak Třebíč#136#M33.Dorostenci12.00:25:14.00+00:04:20.0400:25:14.00Detail
36. Řezníček VáclavLoko Trutnov#150#M34.Dorostenci13.00:25:26.61+00:04:32.6500:04:12.1700:00:27.1400:13:53.0100:00:34.9500:06:19.32Detail
37. Korous MartinTriathlon Team Tábor#105#M35.M402.00:25:34.64+00:04:40.6800:05:16.6200:00:30.7000:03:23.5100:09:44.9100:00:31.58Detail
38. Balcarová JulieHere To Win team#157#F3.Juniorky2.00:25:36.92+00:04:42.9600:04:40.1000:00:32.7100:13:23.8000:00:31.0800:06:29.21Detail
39. Palider JanTriatlon klub Ostrava#115#M36.M301.00:25:39.34+00:04:45.3800:04:26.4100:00:31.4000:14:11.0500:00:34.9900:05:55.47Detail
40. Hadravová KateřinaTriathlon Team Tábor#121#F4.Dorostenky1.00:25:44.65+00:04:50.6900:04:24.5000:00:28.9600:13:58.5300:00:32.9600:06:19.67Detail
41. Jedličková BarboraTriatlon Plzeň#125#F5.Dorostenky2.00:25:44.84+00:04:50.8800:04:23.9500:00:28.4100:13:57.7300:00:32.6600:06:22.07Detail
42. Dvořáková KristýnaTriatlon Plzeň#119#F6.Dorostenky3.00:25:52.81+00:04:58.8500:04:22.9700:00:27.3600:13:47.6200:00:32.7200:06:42.12Detail
43. Kalivoda LukášTTK Slavia VŠ Plzeň#169#M37.Junioři12.00:25:56.34+00:05:02.3800:05:02.0600:00:31.5400:13:37.4600:00:35.4000:06:09.86Detail
44. Kahuda JiříTriatlon Plzeň#187#M38.UM237.00:25:58.09+00:05:04.1300:04:29.9600:00:30.3500:13:57.6400:00:39.2500:06:20.87Detail
45. Bíba JanTriatlon Plzeň#108#M39.M403.00:25:58.46+00:05:04.5000:05:21.5500:00:31.4800:13:08.5600:00:34.7500:06:22.09Detail
46. Pospíšil AlbertBRNO TRIATLON TEAM#149#M40.Dorostenci14.00:26:00.43+00:05:06.4700:04:23.4800:00:50.3200:13:57.9700:00:29.9900:06:18.66Detail
47. Křížková VandaTITAN TRILIFE#128#F7.Dorostenky4.00:26:07.35+00:05:13.3900:04:29.7800:00:27.9500:14:08.7100:00:31.9600:06:28.94Detail
48. Svobodová TerezaTITAN TRILIFE#181#F8.UZ232.00:26:15.36+00:05:21.4000:04:47.3900:00:33.5700:14:35.5400:00:35.2200:05:43.62Detail
49. Ryšávková EmmaBRNO TRIATLON TEAM#130#F9.Dorostenky5.00:26:20.80+00:05:26.8400:04:32.5400:00:33.7900:14:22.7500:00:34.7800:06:16.92Detail
50. Kratochvíl MarekTJ Spartak Třebíč#143#M41.Dorostenci15.00:26:23.19+00:05:29.2300:04:26.8400:00:33.7300:14:06.7400:00:40.5500:06:35.31Detail
51. Holaniková VeronikaElite Sport Boskovice#158#F10.Juniorky3.00:26:25.83+00:05:31.8700:04:16.3700:00:33.0100:14:04.9800:00:33.8600:06:57.58Detail
52. Kafka ŠimonBRNO TRIATLON TEAM#168#M42.Junioři13.00:26:27.21+00:05:33.2500:04:24.5300:00:29.4000:13:53.5000:00:37.0900:07:02.68Detail
53. Burdych AdamLoko Trutnov#164#M43.Junioři14.00:26:39.64+00:05:45.6800:04:39.8600:00:31.7600:13:55.1800:00:39.0100:06:53.81Detail
54. Gončaruk KyrillTCV Jindřichův Hradec#137#M44.Dorostenci16.00:26:41.42+00:05:47.4600:04:32.2900:00:31.3900:14:30.8400:00:36.8600:06:30.02Detail
55. Vrba Ondřej#117#M45.M302.00:26:41.58+00:05:47.6200:05:35.2100:00:40.5600:13:38.9100:00:40.5400:06:06.34Detail
56. Matoušová MichaelaBRNO TRIATLON TEAM#179#F11.UZ233.00:26:42.53+00:05:48.5700:05:00.3600:00:33.8800:13:40.0300:00:38.3700:06:49.87Detail
57. Fraňková NatálieTRI KLUB Příbram#163#F12.Juniorky4.00:26:47.01+00:05:53.0500:04:27.3100:00:32.4100:14:41.2300:00:37.4600:06:28.57Detail
58. Vít Ondřej#177#M46.Junioři15.00:26:48.25+00:05:54.2900:05:30.4500:00:40.8600:13:39.0500:00:41.8400:06:16.03Detail
59. Dvořáková PetraBRNO TRIATLON TEAM#120#F13.Dorostenky6.00:26:51.85+00:05:57.8900:04:25.7600:00:30.2800:14:46.7800:00:32.2800:06:36.72Detail
60. Chmátalová AdélaTRI KLUB Příbram#162#F14.Juniorky5.00:26:57.86+00:06:03.9000:04:49.1000:00:30.6900:14:08.4100:00:44.4000:06:45.24Detail
61. Mitisková MichaelaTJ Spartak Třebíč#129#F15.Dorostenky7.00:27:00.96+00:06:07.0000:04:39.5500:00:35.6700:15:07.9900:00:33.1900:06:04.53Detail
62. Štourač NikolaBRNO TRIATLON TEAM#116#M47.M303.00:27:08.01+00:06:14.0500:05:18.9900:00:33.2700:13:36.4400:00:39.2500:07:00.04Detail
63. Dlabaja RomanTitan Trilife#195#M48.M501.00:27:09.92+00:06:15.9600:05:06.0000:00:35.9800:13:58.4400:00:40.5500:06:48.93Detail
64. Pánek ŠimonVOKOLOPOLE#174#M49.Junioři16.00:27:34.68+00:06:40.7200:04:45.6400:00:37.1500:14:42.9100:00:40.7100:06:48.24Detail
65. Kotopulu HelenaTITAN TRILIFE#113#F16.Z401.00:27:43.54+00:06:49.5800:05:29.1700:00:53.0500:14:38.4700:00:44.6300:05:58.20Detail
66. Půstová ŠárkaBRNO TRIATLON TEAM#180#F17.UZ234.00:27:57.93+00:07:03.9700:04:32.1700:00:32.2700:15:12.7800:00:34.3000:07:06.38Detail
67. Miklišová LucieTitan Trilife#198#F18.UZ235.00:27:59.66+00:07:05.7000:04:24.1600:00:30.5500:15:38.7200:00:37.1900:06:49.03Detail
68. Stránský JiříEtriatlon Team#185#M50.UM238.00:28:00.78+00:07:06.8200:04:52.6800:00:50.0600:14:48.2600:00:38.2600:06:51.50Detail
69. Zdražil FilipTJ Bižuterie Jablonec#202#M51.M23-294.00:28:17.73+00:07:23.7700:04:55.6600:00:52.1300:15:30.5700:00:24.3600:06:34.99Detail
70. Jadrníčková ŠárkaSK Kopřivnice#124#F19.Dorostenky8.00:28:22.61+00:07:28.6500:04:38.3400:00:35.7300:15:42.6300:00:30.9100:06:54.98Detail
71. Foukal Libor#110#M52.M404.00:28:26.83+00:07:32.8700:05:41.2400:00:42.3200:14:35.3900:00:44.7100:06:43.15Detail
72. Vostal VáclavTJ Spartak Třebíč#152#M53.Dorostenci17.00:28:42.70+00:07:48.7400:05:37.5100:00:53.2600:14:36.9200:00:43.3600:06:51.62Detail
73. Švecová AndreaTriatlon Plzeň#132#F20.Dorostenky9.00:28:59.96+00:08:06.0000:05:07.5600:00:27.2900:15:22.0500:00:33.0900:07:29.94Detail
74. Churavá VeronikaTriatlon Plzeň#123#F21.Dorostenky10.00:29:10.08+00:08:16.1200:05:14.0500:00:35.0600:15:38.9100:00:32.5500:07:09.48Detail
75. Hous MartinTriatlon Třebíč#201#M54.Dorostenci18.00:29:54.06+00:09:00.1000:05:57.5200:00:54.2800:14:29.5900:00:55.0400:07:37.61Detail
76. Kratochvílová ŠárkaTJ Spartak Třebíč#127#F22.Dorostenky11.00:30:06.33+00:09:12.3700:04:46.2800:00:32.9500:16:30.1400:00:35.4600:07:41.49Detail
77. Krátká LucieArt Sport Team#197#F23.Z402.00:30:09.60+00:09:15.6400:05:42.1700:00:42.7600:16:08.7400:00:42.3700:06:53.53Detail
78. Žítek JindřichBRNO TRIATLON TEAM#153#M55.Dorostenci19.00:30:21.73+00:09:27.7700:04:29.5600:00:45.8600:17:15.7400:00:32.6600:07:17.90Detail
79. Marková Ladislava4SPORTS TEAM#111#F24.Z403.00:30:56.19+00:10:02.2300:05:44.4700:00:41.6000:15:56.3200:00:39.4400:07:54.34Detail
80. Marešová Magdalena#134#F25.Dorostenky12.00:32:22.01+00:11:28.0500:05:51.0500:00:42.5200:16:15.0200:00:43.3700:08:50.02Detail
81. Orner ZdeněkTITAN TRILIFE#109#M56.M601.00:32:43.77+00:11:49.8100:06:57.0800:00:55.4200:14:35.0600:00:57.3900:09:18.80Detail
82. Klepešta RadekSpartak Trutnov#114#M57.M304.00:32:52.88+00:11:58.9200:06:32.9200:00:55.3800:16:39.3000:00:39.3600:08:05.91Detail
83. Koutná EvaTT Příbram, z. s.#112#F26.Z404.00:34:02.63+00:13:08.6700:05:52.7000:00:49.3800:18:34.0200:00:44.0200:08:02.48Detail
84. Holeček PetrBET#106#M58.M602.00:34:13.42+00:13:19.4600:05:56.4600:00:59.0900:17:59.9000:00:59.2500:08:18.69Detail
85. Šuláková LucieTITAN TRILIFE#131#F27.Dorostenky13.00:34:16.32+00:13:22.3600:05:41.5400:00:43.0500:19:04.6800:00:46.9000:08:00.14Detail
86. Kuchařová JanaTJ Spartak Třebíč#200#F28.Z405.00:35:56.20+00:15:02.2400:06:51.4000:00:48.8900:17:56.6300:00:53.6200:09:25.64Detail
87. Dubská Lucia ElisabethTTK Slavia VŠ Plzeň#133#F29.Dorostenky14.00:38:17.45+00:17:23.4900:07:43.9700:00:59.8300:18:54.9700:00:41.3300:09:57.34Detail
88. Hlízová EliškaLoko Trutnov#122#F30.Dorostenky15.00:38:49.58+00:17:55.6200:07:13.7700:01:05.4800:18:02.2300:01:10.7600:11:17.32Detail
DNF Hašlar MatyášVOKOLOPOLE#166#MJunioři00:04:46.3000:00:34.78Detail
DNS Kirschová NicolLoko Trutnov#126#FDorostenkyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz