Výsledková listina SUPERSPRINT Triatlon Zlín Semifinále
14. 5. 2022
semifinále absolutně
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | plavání | D1 | kolo | D2 | běh |
1. |
Štěrbová |
Michaela | BRNO TRIATLON TEAM | #182# | UZ23 | 1. | 00:24:16.21 | | 00:04:07.36 | 00:00:30.92 | 00:13:03.36 | 00:00:33.09 | 00:06:01.45 | Detail |
2. |
Mičková |
Kateřina | 2BWINNER TEAM | #160# | Juniorky | 1. | 00:25:01.78 | +00:00:45.56 | 00:04:08.91 | 00:00:32.00 | 00:13:48.69 | 00:00:32.81 | 00:05:59.35 | Detail |
3. |
Balcarová |
Julie | Here To Win team | #157# | Juniorky | 2. | 00:25:36.92 | +00:01:20.70 | 00:04:40.10 | 00:00:32.71 | 00:13:23.80 | 00:00:31.08 | 00:06:29.21 | Detail |
4. |
Hadravová |
Kateřina | Triathlon Team Tábor | #121# | Dorostenky | 1. | 00:25:44.65 | +00:01:28.43 | 00:04:24.50 | 00:00:28.96 | 00:13:58.53 | 00:00:32.96 | 00:06:19.67 | Detail |
5. |
Jedličková |
Barbora | Triatlon Plzeň | #125# | Dorostenky | 2. | 00:25:44.84 | +00:01:28.62 | 00:04:23.95 | 00:00:28.41 | 00:13:57.73 | 00:00:32.66 | 00:06:22.07 | Detail |
6. |
Dvořáková |
Kristýna | Triatlon Plzeň | #119# | Dorostenky | 3. | 00:25:52.81 | +00:01:36.59 | 00:04:22.97 | 00:00:27.36 | 00:13:47.62 | 00:00:32.72 | 00:06:42.12 | Detail |
7. |
Křížková |
Vanda | TITAN TRILIFE | #128# | Dorostenky | 4. | 00:26:07.35 | +00:01:51.13 | 00:04:29.78 | 00:00:27.95 | 00:14:08.71 | 00:00:31.96 | 00:06:28.94 | Detail |
8. |
Svobodová |
Tereza | TITAN TRILIFE | #181# | UZ23 | 2. | 00:26:15.36 | +00:01:59.14 | 00:04:47.39 | 00:00:33.57 | 00:14:35.54 | 00:00:35.22 | 00:05:43.62 | Detail |
9. |
Ryšávková |
Emma | BRNO TRIATLON TEAM | #130# | Dorostenky | 5. | 00:26:20.80 | +00:02:04.58 | 00:04:32.54 | 00:00:33.79 | 00:14:22.75 | 00:00:34.78 | 00:06:16.92 | Detail |
10. |
Holaniková |
Veronika | Elite Sport Boskovice | #158# | Juniorky | 3. | 00:26:25.83 | +00:02:09.61 | 00:04:16.37 | 00:00:33.01 | 00:14:04.98 | 00:00:33.86 | 00:06:57.58 | Detail |
11. |
Matoušová |
Michaela | BRNO TRIATLON TEAM | #179# | UZ23 | 3. | 00:26:42.53 | +00:02:26.31 | 00:05:00.36 | 00:00:33.88 | 00:13:40.03 | 00:00:38.37 | 00:06:49.87 | Detail |
12. |
Fraňková |
Natálie | TRI KLUB Příbram | #163# | Juniorky | 4. | 00:26:47.01 | +00:02:30.79 | 00:04:27.31 | 00:00:32.41 | 00:14:41.23 | 00:00:37.46 | 00:06:28.57 | Detail |
13. |
Dvořáková |
Petra | BRNO TRIATLON TEAM | #120# | Dorostenky | 6. | 00:26:51.85 | +00:02:35.63 | 00:04:25.76 | 00:00:30.28 | 00:14:46.78 | 00:00:32.28 | 00:06:36.72 | Detail |
14. |
Chmátalová |
Adéla | TRI KLUB Příbram | #162# | Juniorky | 5. | 00:26:57.86 | +00:02:41.64 | 00:04:49.10 | 00:00:30.69 | 00:14:08.41 | 00:00:44.40 | 00:06:45.24 | Detail |
15. |
Mitisková |
Michaela | TJ Spartak Třebíč | #129# | Dorostenky | 7. | 00:27:00.96 | +00:02:44.74 | 00:04:39.55 | 00:00:35.67 | 00:15:07.99 | 00:00:33.19 | 00:06:04.53 | Detail |
16. |
Kotopulu |
Helena | TITAN TRILIFE | #113# | Z40 | 1. | 00:27:43.54 | +00:03:27.32 | 00:05:29.17 | 00:00:53.05 | 00:14:38.47 | 00:00:44.63 | 00:05:58.20 | Detail |
17. |
Půstová |
Šárka | BRNO TRIATLON TEAM | #180# | UZ23 | 4. | 00:27:57.93 | +00:03:41.71 | 00:04:32.17 | 00:00:32.27 | 00:15:12.78 | 00:00:34.30 | 00:07:06.38 | Detail |
18. |
Miklišová |
Lucie | Titan Trilife | #198# | UZ23 | 5. | 00:27:59.66 | +00:03:43.44 | 00:04:24.16 | 00:00:30.55 | 00:15:38.72 | 00:00:37.19 | 00:06:49.03 | Detail |
19. |
Jadrníčková |
Šárka | SK Kopřivnice | #124# | Dorostenky | 8. | 00:28:22.61 | +00:04:06.39 | 00:04:38.34 | 00:00:35.73 | 00:15:42.63 | 00:00:30.91 | 00:06:54.98 | Detail |
20. |
Švecová |
Andrea | Triatlon Plzeň | #132# | Dorostenky | 9. | 00:28:59.96 | +00:04:43.74 | 00:05:07.56 | 00:00:27.29 | 00:15:22.05 | 00:00:33.09 | 00:07:29.94 | Detail |
21. |
Churavá |
Veronika | Triatlon Plzeň | #123# | Dorostenky | 10. | 00:29:10.08 | +00:04:53.86 | 00:05:14.05 | 00:00:35.06 | 00:15:38.91 | 00:00:32.55 | 00:07:09.48 | Detail |
22. |
Kratochvílová |
Šárka | TJ Spartak Třebíč | #127# | Dorostenky | 11. | 00:30:06.33 | +00:05:50.11 | 00:04:46.28 | 00:00:32.95 | 00:16:30.14 | 00:00:35.46 | 00:07:41.49 | Detail |
23. |
Krátká |
Lucie | Art Sport Team | #197# | Z40 | 2. | 00:30:09.60 | +00:05:53.38 | 00:05:42.17 | 00:00:42.76 | 00:16:08.74 | 00:00:42.37 | 00:06:53.53 | Detail |
24. |
Marková |
Ladislava | 4SPORTS TEAM | #111# | Z40 | 3. | 00:30:56.19 | +00:06:39.97 | 00:05:44.47 | 00:00:41.60 | 00:15:56.32 | 00:00:39.44 | 00:07:54.34 | Detail |
25. |
Marešová |
Magdalena | | #134# | Dorostenky | 12. | 00:32:22.01 | +00:08:05.79 | 00:05:51.05 | 00:00:42.52 | 00:16:15.02 | 00:00:43.37 | 00:08:50.02 | Detail |
26. |
Koutná |
Eva | TT Příbram, z. s. | #112# | Z40 | 4. | 00:34:02.63 | +00:09:46.41 | 00:05:52.70 | 00:00:49.38 | 00:18:34.02 | 00:00:44.02 | 00:08:02.48 | Detail |
27. |
Šuláková |
Lucie | TITAN TRILIFE | #131# | Dorostenky | 13. | 00:34:16.32 | +00:10:00.10 | 00:05:41.54 | 00:00:43.05 | 00:19:04.68 | 00:00:46.90 | 00:08:00.14 | Detail |
28. |
Kuchařová |
Jana | TJ Spartak Třebíč | #200# | Z40 | 5. | 00:35:56.20 | +00:11:39.98 | 00:06:51.40 | 00:00:48.89 | 00:17:56.63 | 00:00:53.62 | 00:09:25.64 | Detail |
29. |
Dubská |
Lucia Elisabeth | TTK Slavia VŠ Plzeň | #133# | Dorostenky | 14. | 00:38:17.45 | +00:14:01.23 | 00:07:43.97 | 00:00:59.83 | 00:18:54.97 | 00:00:41.33 | 00:09:57.34 | Detail |
30. |
Hlízová |
Eliška | Loko Trutnov | #122# | Dorostenky | 15. | 00:38:49.58 | +00:14:33.36 | 00:07:13.77 | 00:01:05.48 | 00:18:02.23 | 00:01:10.76 | 00:11:17.32 | Detail |
DNS |
Kirschová |
Nicol | Loko Trutnov | #126# | Dorostenky | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |