Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák 7. ročník
25. 6. 2022

5,2 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jánošík Dominik Atletika Vlašim #232#M1 chlapci 15-171.00:21:21Detail
2. Brožík DominikNespery#208#MA muži 18-391.00:21:55+00:00:34.41Detail
3. Foller MirekEFA tým#248#MB muži 40-491.00:23:03+00:01:42.41Detail
4. Haruda Lukáš #225#M1 chlapci 15-172.00:24:10+00:02:49.41Detail
5. Řezníček MirekVelíš#219#MB muži 40-492.00:24:16+00:02:55.41Detail
6. Škopek PavelVlašim#233#MC muži 50-591.00:24:36+00:03:15.41Detail
7. Štícha JanLibouň#215#MB muži 40-493.00:24:55+00:03:34.41Detail
8. Kiršner MichalLhýšov#245#MB muži 40-494.00:24:59+00:03:38.41Detail
9. Šafránek Jan#243#MA muži 18-392.00:25:25+00:04:04.41Detail
10. Wawraus Natalie Anna#241#ZA ženy 18-341.00:25:44+00:04:23.41Detail
11. Brožík František Sellier & Bellot#204#MC muži 50-592.00:25:47+00:04:26.41Detail
12. Soukup FilipVelíš#234#M1 chlapci 15-173.00:25:49+00:04:28.41Detail
13. Zach Petr#242#MB muži 40-495.00:26:01+00:04:40.41Detail
14. Lukeš JiříJaJ Vlašim#230#MC muži 50-593.00:26:22+00:05:01.41Detail
15. Zvárová Marie#206#ZA ženy 18-342.00:26:40+00:05:19.41Detail
16. Vávra JiříVeliš#222#MC muži 50-594.00:27:29+00:06:08.41Detail
17. Jiráček RadekVelíš#217#MA muži 18-393.00:27:49+00:06:28.41Detail
18. Kakos JiříVelíš#213#M1 chlapci 15-174.00:28:09+00:06:48.41Detail
19. Novák Jakub#202#M1 chlapci 15-175.00:28:10+00:06:49.41Detail
20. Peška MatějVelíš#214#MA muži 18-394.00:28:10+00:06:49.41Detail
21. Kot JosefVelíš#212#MA muži 18-395.00:28:46+00:07:25.41Detail
22. Hrdlička MarielaLhýšov#223#Z1 dívky 15-171.00:28:53+00:07:32.41Detail
23. Pešková KateřinaVelíš#238#ZA ženy 18-343.00:29:12+00:07:51.41Detail
24. Šoltés JanMladá Vožice#220#M1 chlapci 15-176.00:29:14+00:07:53.41Detail
25. Messenger Jiří#246#MB muži 40-496.00:29:49+00:08:28.41Detail
26. Nováková VěraVeliš 62#201#ZB ženy 35-441.00:29:56+00:08:35.41Detail
27. Buchal LukášFCSV#207#MA muži 18-396.00:30:10+00:08:49.41Detail
28. Štěpánková PetraVracovice#240#ZA ženy 18-344.00:30:18+00:08:57.41Detail
29. Bára Šimon#211#M1 chlapci 15-177.00:30:53+00:09:32.41Detail
30. Březinová Monika#237#ZA ženy 18-345.00:31:21+00:10:00.41Detail
31. Ulrychová Ilona#203#ZB ženy 35-442.00:31:23+00:10:02.41Detail
32. Hrdlička Iveta#224#ZC ženy 45-541.00:31:47+00:10:26.41Detail
33. Ružička JosefBuková-Pravonín#231#ME muži 701.00:31:49+00:10:28.41Detail
34. Konopišťská MonikaVelíš#239#ZA ženy 18-346.00:32:33+00:11:12.41Detail
35. Lukešová JanaJaJ Vlašim#229#ZC ženy 45-542.00:32:40+00:11:19.41Detail
36. Matějková EvaFCSV Veliš#218#ZC ženy 45-543.00:32:40+00:11:19.41Detail
37. Houžvičková Lucie#235#ZB ženy 35-443.00:33:10+00:11:49.41Detail
38. Houžvička Petr#236#MB muži 40-497.00:33:39+00:12:18.41Detail
39. Šoltésová NikolMladá Vožice#221#Z1 dívky 15-172.00:34:37+00:13:16.41Detail
40. Spurny MichalVelis#228#MA muži 18-397.00:35:39+00:14:18.41Detail
41. Kakosová MartinaVelíš#247#ZB ženy 35-444.00:37:41+00:16:20.41Detail
42. Brabencová LucieVelíš#227#Z1 dívky 15-173.00:37:48+00:16:27.41Detail
43. Urban JosefVelíš#226#MA muži 18-398.00:38:49+00:17:28.41Detail
44. Havlíčková Šárka Veliš FCSV #209#ZB ženy 35-445.00:41:20+00:19:59.41Detail
45. Bárová Ludmila Veliš FCSV#210#ZB ženy 35-446.00:41:20+00:19:59.41Detail
46. Ledvina MarekKRB Chrudim#244#MB muži 40-498.00:46:41+00:25:20.41Detail
47. Galova MargitaSvetla nad Sazavou#216#ZA ženy 18-347.00:49:15+00:27:54.41Detail
DNS Mraček MilanDružstvo fanoušků Bohemians#205#MB muži 40-49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz