Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák 7. ročník
25. 6. 2022

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Tanzer MaximilianLhýšov#12#děti 0-3 roky1.00:00:15Detail
2. Spurný MichalVelíš#13#děti 0-3 roky2.00:00:17+00:00:02.00Detail
3. Černohlávková AnežkaFSI UJEP#16#děti 0-3 roky3.00:00:18+00:00:03.00Detail
4. Matoušek Bernard#19#děti 0-3 roky4.00:00:19+00:00:04.00Detail
5. Buchalová Magdalena#17#děti 0-3 roky5.00:00:20+00:00:05.00Detail
6. Kakosová DianaVelíš#15#děti 0-3 roky6.00:00:23+00:00:08.00Detail
7. Mraček Jiří#18#děti 0-3 roky7.00:00:27+00:00:12.00Detail
8. Pýcha JáchymVelíš#11#děti 0-3 roky8.00:00:44+00:00:29.00Detail
9. Halašková EmaMŠ Kolonka#11#dívky 4-6 let1.00:00:46+00:00:31.00Detail
10. Kašpar LukášRS Vlašim#14#děti 0-3 roky9.00:00:46+00:00:31.00Detail
11. Turek ŠtěpánPyšely#21#chlapci 4-6 let1.00:00:49+00:00:34.00Detail
12. Kašpar PetrRS Vlašim#9#chlapci 4-6 let2.00:00:50+00:00:35.00Detail
13. Kubín DanielÚvaly#16#chlapci 4-6 let3.00:00:52+00:00:37.00Detail
14. Dobrá EliškaVelíš#3#dívky 4-6 let2.00:00:54+00:00:39.00Detail
15. Kakos OndřejVelíš#12#chlapci 4-6 let4.00:00:55+00:00:40.00Detail
16. Štíchová JustýnaLibouň#15#dívky 4-6 let3.00:00:57+00:00:42.00Detail
17. Šibrava MatějTJ Jiskra Zruč#8#chlapci 4-6 let5.00:00:58+00:00:43.00Detail
18. Pýchová AnežkaVelíš#6#dívky 4-6 let4.00:00:59+00:00:44.00Detail
19. Matušková SofieLouňováci#13#dívky 4-6 let5.00:01:00+00:00:45.00Detail
20. Spurná KarolínaVelíš#5#dívky 4-6 let6.00:01:02+00:00:47.00Detail
21. Sedláček DavidVelíš#20#chlapci 4-6 let6.00:01:04+00:00:49.00Detail
22. Fara Josef#4#chlapci 4-6 let7.00:01:07+00:00:52.00Detail
23. Havel AdamVelíš#7#chlapci 4-6 let8.00:01:10+00:00:55.00Detail
24. Machová AdélkaVelíš#18#dívky 4-6 let7.00:01:10+00:00:55.00Detail
25. Buchal Lukáš#17#chlapci 4-6 let9.00:01:11+00:00:56.00Detail
26. Pavlíčková Adina#1#dívky 4-6 let8.00:01:11+00:00:56.00Detail
27. Havlíček Martin Veliš FCSV#2#chlapci 4-6 let10.00:01:16+00:01:01.00Detail
28. Šibrava PatrikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#7#chlapci 7-10 let1.00:01:16+00:01:01.00Detail
29. Mraček Martin #22#chlapci 4-6 let11.00:01:19+00:01:04.00Detail
30. Hrdlička MariellaLhýšov#6#dívky 7-10 let1.00:01:20+00:01:05.00Detail
31. Mareš Dominik#1#chlapci 7-10 let2.00:01:22+00:01:07.00Detail
32. Zrnová ZdeňkaLouňováci#27#dívky 7-10 let2.00:01:22+00:01:07.00Detail
33. Noháč Petr#23#chlapci 4-6 let12.00:01:22+00:01:07.00Detail
34. Šoltés JanMladá Vožice#5#chlapci 7-10 let3.00:01:23+00:01:08.00Detail
35. Bureš JosefFCSB#9#chlapci 7-10 let4.00:01:24+00:01:09.00Detail
36. Vondráčková Natálie#13#dívky 7-10 let3.00:01:26+00:01:11.00Detail
37. Kašparová KateřinaRS Vlašim#10#dívky 4-6 let9.00:01:29+00:01:14.00Detail
38. Bára ŠimonFCSV#4#chlapci 7-10 let5.00:01:30+00:01:15.00Detail
39. Kubínová NatálieÚvaly#14#dívky 4-6 let10.00:01:30+00:01:15.00Detail
40. Halaška MAtyášZŠ Sídliště#15#chlapci 7-10 let6.00:01:31+00:01:16.00Detail
41. Sádovská VanesaZŠ Sídliště#14#dívky 7-10 let4.00:01:32+00:01:17.00Detail
42. Marešová Nela#2#dívky 7-10 let5.00:01:36+00:01:21.00Detail
43. Opluštilová Aneta Vlašim#16#dívky 7-10 let6.00:01:37+00:01:22.00Detail
44. Hanusek LukášFSI UJEP#17#chlapci 7-10 let7.00:01:38+00:01:23.00Detail
45. Půta FilipFCSV#3#chlapci 7-10 let8.00:01:40+00:01:25.00Detail
46. Jenšík Jakub#22#chlapci 7-10 let9.00:01:41+00:01:26.00Detail
47. Štícha PatrikLibouň#21#chlapci 7-10 let10.00:01:42+00:01:27.00Detail
48. Pěkný Daniel#19#chlapci 7-10 let11.00:01:43+00:01:28.00Detail
49. Vondráčková Gabriela#12#dívky 7-10 let7.00:01:45+00:01:30.00Detail
50. Matušková TerezieLouňováci#20#dívky 7-10 let8.00:01:47+00:01:32.00Detail
51. Ďurač AdamFCSV#8#chlapci 7-10 let12.00:01:49+00:01:34.00Detail
52. Brabencová EliškaAtletika Vlašim#11#dívky 7-10 let9.00:01:52+00:01:37.00Detail
53. Havel JakubFCSV#10#chlapci 7-10 let13.00:01:55+00:01:40.00Detail
54. Černohlávek RichardFSI UJEP#18#chlapci 7-10 let14.00:01:57+00:01:42.00Detail
55. Jánošík Dominik Atletika Vlašim #8#chlapci 11-14 let1.00:03:01+00:02:46.00Detail
56. Bánovčan VítLouňovice pod Blaníkem #7#chlapci 11-14 let2.00:03:06+00:02:51.00Detail
57. Ulrych VáclavDobříš#12#chlapci 11-14 let3.00:03:07+00:02:52.00Detail
58. Soukup FilipVeliš#9#chlapci 11-14 let4.00:03:39+00:03:24.00Detail
59. Zrno TomášVlašim#5#chlapci 11-14 let5.00:03:58+00:03:43.00Detail
60. Harudová Monika#10#dívky 11-14 let1.00:03:59+00:03:44.00Detail
61. Kašparová MichaelaRS Vlašim#3#dívky 11-14 let2.00:04:01+00:03:46.00Detail
62. Brabencová MonikaAtletika Vlašim#4#dívky 11-14 let3.00:04:03+00:03:48.00Detail
63. Bára Adam#1#chlapci 11-14 let6.00:04:24+00:04:09.00Detail
64. Hrdlička LeticiaLhýšov#2#dívky 11-14 let4.00:04:34+00:04:19.00Detail
65. Kárníková MijaAtletika Vlašim#6#dívky 11-14 let5.00:04:36+00:04:21.00Detail
66. Ulrych VojtěchDobříš#11#chlapci 11-14 let7.00:04:45+00:04:30.00Detail
DNS Kovářová Ellie#19#dívky 4-6 letDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz