Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
14. 1. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. BRYCHTA JiříTj Nové Město na Moravě75MB1.01:32:5501:32:53.5700:45:04.00Detail
2. EREMKA Liborhumpolec20MA1.01:33:46+00:00:5101:33:43.6900:45:04.44Detail
3. BURIAN MichalSK Sporting Příbram80MA2.01:35:26+00:02:3101:35:23.9400:45:06.03Detail
4. KOVÁŘ michaltj sokol unhošť199MB2.01:36:59+00:04:0401:36:56.3700:46:13.02Detail
5. KUNA AloisČeské Budějovice224MA3.01:38:54+00:05:5901:38:25.0100:48:10.61Detail
6. BICAN StanislavTJ Packa Praha67MA4.01:39:53+00:06:5801:39:40.5800:47:37.94Detail
7. SEIDL MiroslavVŠTJ Ekonom Praha332MB3.01:40:07+00:07:1201:40:04.3200:47:44.95Detail
8. KONVALINKA MatějSedlčany437MA5.01:40:30+00:07:3501:40:25.8600:47:40.10Detail
9. FOŘT MartinELEVEN RUN TEAM123MB4.01:40:35+00:07:4001:40:31.8900:48:08.47Detail
10. JÁNOŠÍK RudolfVlašim3MB5.01:41:08+00:08:1301:41:05.5900:47:41.57Detail
11. OPLETAL MartinJ a J Vlašim35MA6.01:41:20+00:08:2501:41:17.3400:50:03.58Detail
12. DOUDLEBSKÝ-STERNECK Honza107MA7.01:41:43+00:08:4800:48:09.11Detail
13. NĚMEC KamilHasiči Vlašim463MB6.01:42:00+00:09:0501:41:57.7900:47:42.78Detail
14. MALÝ JiříMaJa242MB7.01:42:36+00:09:4101:42:33.7100:48:03.53Detail
15. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub36MA8.01:43:01+00:10:0601:42:57.3400:48:21.19Detail
16. KERLÍK RadovanSlavoj Stará Boleslav (Čelákovice)185MC1.01:43:22+00:10:2701:43:20.7400:47:59.01Detail
17. ŠINÁGL Filip359MA9.01:43:37+00:10:4201:43:35.0200:48:16.32Detail
18. TEPLÝ OndřejHisport Team374MA10.01:43:58+00:11:0301:43:54.9200:50:37.89Detail
19. LACHOUT MartinSedlčany429MB8.01:44:06+00:11:1101:43:59.9500:49:09.74Detail
20. MADRON MilošJeštědSkyRace234MB9.01:44:16+00:11:2101:44:12.6700:49:53.00Detail
21. KULHÁNEK Marek221MA11.01:44:26+00:11:3101:44:17.3800:48:42.94Detail
22. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub424MA12.01:44:28+00:11:3301:44:21.2700:49:44.38Detail
23. KAPKO DavidVlašim33MB10.01:44:32+00:11:3701:44:27.0300:49:37.69Detail
24. ŠEBEK PavelRysy Praha353MA13.01:44:59+00:12:0401:44:46.2600:50:03.74Detail
25. RADONSKÝ TomášRunning Lions314MB11.01:45:11+00:12:1600:49:32.00Detail
26. DVOŘÁK TomášKola Ledeč112MA14.01:45:14+00:12:1901:44:51.9600:49:46.38Detail
27. VANĚK PavelPraha392MC2.01:45:22+00:12:2701:45:20.6600:49:39.16Detail
28. LANGR MilanPraha 4227MA15.01:45:42+00:12:4701:45:39.5300:48:45.80Detail
29. JAHODA VítBenešovský běžecký klub32MA16.01:45:46+00:12:5101:45:38.0800:50:01.27Detail
30. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa78MD1.01:46:13+00:13:1801:46:06.1100:49:55.38Detail
31. LEJNAR MartinSDH Zruč nad Sázavou4MB12.01:46:23+00:13:2801:46:06.9000:50:14.36Detail
32. WERNER LukášZelená liška406MA17.01:46:27+00:13:3201:46:12.3900:50:15.37Detail
33. HERGESELL JiříVračkovice138MB13.01:47:29+00:14:3401:47:26.1400:49:48.30Detail
34. KRUPICKA TomasRudná213MA18.01:47:50+00:14:5501:47:45.7200:50:47.87Detail
35. ELIÁŠ PetrÚřad městské části Praha 12117MA19.01:48:41+00:15:4601:48:35.3300:50:44.29Detail
36. ČADIL JanDejvice444MC3.01:49:03+00:16:0801:48:51.5500:52:37.96Detail
37. SŮSA JakubKokoteam.cz348MA20.01:49:26+00:16:3101:48:58.0200:51:00.71Detail
38. FIALKA MartinVlašim29MA21.01:49:32+00:16:3701:48:48.4300:54:23.65Detail
39. PICHLIK RomanPot a krev299MA22.01:49:48+00:16:5301:49:43.0800:52:02.36Detail
40. ONDRŮŠEK LiborMorové Šlehy283MC4.01:50:04+00:17:0901:49:57.5800:51:31.32Detail
41. FIALKA FrantišekBĕžci Chomutov-Strojetice121MB14.01:50:10+00:17:1501:49:48.5500:52:06.50Detail
42. PROCHÁZKA LukášCrossGym306MA23.01:50:15+00:17:2001:50:11.2400:50:53.86Detail
43. PRCHAL PavelGP Kolín303MC5.01:50:17+00:17:2201:50:06.1300:52:08.99Detail
44. KLIKA PetrTk Novis187MA24.01:50:21+00:17:2601:50:12.2400:51:10.40Detail
45. KREJDL MichalLouny211MA25.01:50:23+00:17:2801:49:59.5600:51:36.00Detail
46. VLADYKA JanAC Praha 1890398MC6.01:50:27+00:17:3201:50:23.1200:51:57.22Detail
47. KRÁL VítězslavRysy Praha204MB15.01:50:34+00:17:3901:50:26.8600:48:44.41Detail
48. KOVAŘÍK VítCykloVape200MA26.01:50:57+00:18:0201:50:31.0100:51:42.41Detail
49. SKALICKÝ JosefŽichlínek337MC7.01:51:11+00:18:1601:51:00.6900:52:37.87Detail
50. PAZDERA LukášBěžecký klub České spořitelny290MA27.01:51:19+00:18:2401:51:17.2300:50:52.42Detail
51. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky449MB16.01:51:26+00:18:3101:51:12.5800:52:11.74Detail
52. DUBEC JanTriexpert448MA28.01:51:54+00:18:5901:51:40.7200:51:19.67Detail
53. MALÍK OndřejRungo.cz / Lukavecká slivovice237MA29.01:52:00+00:19:0501:51:29.8200:51:49.03Detail
54. VACULÍK ZdeněkExtreme Fetrock440MA30.01:52:10+00:19:1501:51:59.7300:52:39.30Detail
55. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim55MC8.01:52:25+00:19:3001:52:21.1800:52:35.81Detail
56. HAJNY MartinCYKLOTRENINK.com131MA31.01:52:39+00:19:4401:52:06.5900:53:34.40Detail
57. ŠOLTÉS FilipMladá Vožice363MA32.01:52:40+00:19:4501:52:35.3800:51:53.74Detail
58. KUCHAŘ Pavel220MA33.01:52:41+00:19:4601:52:17.7900:53:27.09Detail
59. GABKO LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou10MA34.01:52:46+00:19:5101:52:29.5300:54:33.99Detail
60. KOLESÁR MartinRungo.cz193MA35.01:52:56+00:20:0101:52:32.2200:52:03.43Detail
61. BLAZEK JiriVeseli nad Luznici431MA36.01:53:02+00:20:0701:52:27.0200:53:57.16Detail
62. HOLEC JiříGoMango143MA37.01:53:05+00:20:1001:52:45.8600:53:02.07Detail
63. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav281MB17.01:53:06+00:20:1101:52:32.0900:53:58.66Detail
64. HOUDEK Karel152MA38.01:53:07+00:20:1201:52:58.2000:52:36.84Detail
65. TOUPAL JakubZnosim12MA39.01:53:07+00:20:1201:52:58.7200:52:25.57Detail
66. BITTNER MiroslavCK Vinohradské šlapky68MB18.01:53:14+00:20:1901:53:00.2400:53:31.85Detail
67. PEJŠA Jansmí být prázdné293MB19.01:53:24+00:20:2901:53:13.5900:52:05.75Detail
68. MAŠEK MartinNovis TK Praha247MB20.01:53:25+00:20:3001:53:15.1800:53:25.47Detail
69. SOUKUP TomášGoMango - Högner342MA40.01:53:26+00:20:3101:53:14.9300:54:12.23Detail
70. FAIT TomášGradus s.r.o.119MA41.01:53:26+00:20:3101:53:05.8200:54:24.18Detail
71. KRCHŇÁK RomanVlašim34MC9.01:53:27+00:20:3201:52:45.7800:54:48.73Detail
72. CINDR MartinABT Česana Rohozec455MA42.01:53:31+00:20:3601:52:49.1000:54:17.71Detail
73. RUDOLF TomášEnergy Team 451MB21.01:53:42+00:20:4701:53:37.3100:53:42.58Detail
74. BALÁŠ PetrGoMango - Högner57MB22.01:53:47+00:20:5201:53:36.1400:54:08.03Detail
75. VOPLAKAL LiborÉquipe SL - Humpolec404MA43.01:54:16+00:21:2101:54:12.0900:52:33.21Detail
76. BÁLEK BronislavTJ Sokol Spartan Lions58MA44.01:54:17+00:21:2201:53:40.8200:53:29.36Detail
77. DAUBNER PetrOtrokáři94MB23.01:54:52+00:21:5701:54:16.4000:55:44.84Detail
78. PICEK DanielSokol Vlkava297MB24.01:54:58+00:22:0301:54:30.9100:54:30.87Detail
79. RIEGER Janprogress cycle317MB25.01:55:05+00:22:1001:54:17.3700:54:38.73Detail
80. BABKA TomasAC Žebrák56MB26.01:55:06+00:22:1101:54:59.2700:53:18.85Detail
81. PAVLÍČEK MartinAC SPARTA PRAHA288MA45.01:55:13+00:22:1801:54:49.6500:55:16.13Detail
82. OKTÁBEC VojtěchTysan Týnec nad SázavouT282MC10.01:55:36+00:22:4101:55:32.0500:53:21.22Detail
83. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy205MB27.01:55:46+00:22:5101:55:36.0900:54:27.07Detail
84. MATYÁŠ RomanMATY Training Centrum255MB28.01:55:50+00:22:5501:55:42.7100:53:55.60Detail
85. BEZDĚK Miroslav65MA46.01:55:57+00:23:0201:55:28.8300:56:36.00Detail
86. ČERNÝ OndřejPraha 4 Runners90MA47.01:56:09+00:23:1401:55:56.9600:53:55.03Detail
87. KOŠICKÝ ŠtefanSokoleč196MA48.01:56:25+00:23:3001:55:56.6200:55:54.42Detail
88. PROUZA MilanSC Radotín308MA49.01:56:27+00:23:3201:56:12.5700:52:34.81Detail
89. SEIDL JanSiko Koupelny331MA50.01:56:29+00:23:3401:55:57.6600:54:55.81Detail
90. MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha262MA51.01:56:32+00:23:3701:56:25.4800:51:04.47Detail
91. PÍPAL PetrKamenice nad Lipou301MA52.01:56:52+00:23:5701:56:24.6600:55:43.72Detail
92. BROUKAL LukášPlaná nad Lužnicí74MA53.01:56:55+00:24:0001:56:41.5500:55:44.97Detail
93. VOPAT VáclavSTS Chvojkovice Brod403MA54.01:56:58+00:24:0301:56:20.1500:56:28.98Detail
94. DUBEC ŠtěpánVlašim28MA55.01:57:02+00:24:0701:56:11.0500:56:45.92Detail
95. PÍNA JaroslavAB Řež300MC11.01:57:08+00:24:1301:56:39.8700:55:11.76Detail
96. ROUŠAVÝ JanKabuki Team319MA56.01:57:09+00:24:1401:56:28.1500:56:51.65Detail
97. VOJTĚCHOVSKÝ MartinChleaw Team400MB29.01:57:31+00:24:3601:57:01.0200:56:35.15Detail
98. RAČANSKÝ LubošZvěstov313MA57.01:57:42+00:24:4701:57:21.4200:56:52.64Detail
99. PECK ŠimonCrossGym291MA58.01:57:44+00:24:4901:57:39.7900:54:26.97Detail
100. ZVĚŘINA RadekDobrovice412MA59.01:57:46+00:24:5101:57:10.6000:57:38.83Detail
101. FARA JanTriatlon Mladá Boleslav120MA60.01:57:47+00:24:5201:57:08.5000:56:29.58Detail
102. ROHR Petr318MC12.01:58:10+00:25:1501:57:49.4100:56:31.00Detail
103. DIVIŠ FrantišekKČT Havlíčkův Brod99MC13.01:58:13+00:25:1801:58:07.2800:56:43.04Detail
104. RUSŇÁK VladimírŘíčany320MD2.01:58:34+00:25:3901:58:24.3500:54:27.85Detail
105. PUTALA JanOdolena Voda310MA61.01:58:54+00:25:5901:58:24.3200:57:19.60Detail
106. CHVÁTAL VladimírÚvaly162MC14.01:58:56+00:26:0101:58:37.2800:57:22.20Detail
107. KOUŘIMSKÝ MarekPraha454MA62.01:59:14+00:26:1901:58:33.8500:56:49.02Detail
108. PICEK RomanSokol Vlašim298MA63.01:59:48+00:26:5301:59:07.1100:58:44.82Detail
109. ČEJKA JosefHradec Králové86MA64.01:59:52+00:26:5701:59:37.4100:56:42.91Detail
110. HULMÁK PavelVlašim31MB30.02:00:07+00:27:1201:59:39.9000:57:05.15Detail
111. HOSNEDL MarekStrážov149MA65.02:00:08+00:27:1301:59:47.1800:57:34.66Detail
112. NĚMEC JiříAtletika Vlašim44MD3.02:00:14+00:27:1902:00:11.3400:55:39.53Detail
113. ULLRICH MartinMilovičtí běžci382MA66.02:00:16+00:27:2102:00:01.1000:57:41.03Detail
114. KODR KarelŽižkov177MB31.02:00:25+00:27:3002:00:12.8800:55:53.63Detail
115. FIALKA OndřejAdidas Runners Prague430MA67.02:00:27+00:27:3202:00:07.3000:58:05.34Detail
116. URBAN MichalSezimovo Ústí386MA68.02:00:34+00:27:3902:00:12.3100:58:44.90Detail
117. KOMIN BohuslavMattoni Freerun Zlín195MB32.02:00:34+00:27:3901:59:51.7800:58:15.68Detail
118. DOSKOČIL Jiří105MC15.02:00:41+00:27:4602:00:35.9000:56:17.71Detail
119. KUTMON TomášPraha Modřany225MB33.02:00:47+00:27:5201:59:57.7900:58:34.59Detail
120. BROŽÍK Františekvlašim25MC16.02:01:15+00:28:2002:01:11.3500:57:29.28Detail
121. CHMATAL MartinPij A Behej161MB34.02:01:17+00:28:2202:01:06.4000:58:25.18Detail
122. KUKAČ PetrPraha 3434MC17.02:01:31+00:28:3602:01:20.4700:57:34.50Detail
123. RATAJ JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice422MB35.02:01:37+00:28:4202:01:25.1700:56:19.74Detail
124. HOŠEK StanislavBuková u Příbramě150MB36.02:01:45+00:28:5002:01:35.3700:56:48.50Detail
125. KUCHAŘ KarelPraha 8219MA69.02:02:14+00:29:1902:01:34.6900:59:00.79Detail
126. LANDŠTOF DavidTranzistor226MA70.02:02:19+00:29:2402:02:07.2000:58:12.99Detail
127. PRAGER KarelMichaels&MacElroy304MA71.02:02:44+00:29:4902:02:29.3000:56:04.53Detail
128. ŠKODA MilanTJ Haje361MA72.02:02:49+00:29:5402:02:24.6800:58:24.07Detail
129. KNYTL MartinKola Ledeč466MA73.02:02:54+00:29:5902:02:31.1900:57:24.59Detail
130. MATĚJKA JosefPraha 9250MB37.02:03:18+00:30:2302:02:57.7200:56:40.92Detail
131. ZEMAN PetrBenešov51MB38.02:03:37+00:30:4202:03:10.7900:59:40.70Detail
132. ŠUP RadekPraha18MB39.02:03:42+00:30:4702:03:32.3700:57:00.80Detail
133. NEDĚLA Tomáš275MB40.02:03:49+00:30:5402:03:38.9600:57:23.59Detail
134. CRHA MartinLysá nad Labem457MA74.02:04:28+00:31:3302:03:53.7900:59:50.38Detail
135. ZAHÁLKA TomášnaBOSo6MA75.02:04:31+00:31:3602:04:18.8000:56:21.94Detail
136. MELOTÍK Zdeněk258MA76.02:04:39+00:31:4402:04:19.0800:59:42.94Detail
137. ŘÍHA KarelSoběhrdy327MB41.02:04:44+00:31:4902:04:04.6100:58:05.24Detail
138. HEJNA MarekTriatlon Praha-Háje137MA77.02:04:47+00:31:5202:04:22.6800:59:36.60Detail
139. TŮMA RadekSKP Pelhřimov445MB42.02:04:51+00:31:5602:04:26.6900:58:52.59Detail
140. NĚMEC Arnošt276MB43.02:05:02+00:32:0702:04:31.2700:58:00.97Detail
141. KÁRA VladimírAC- Patřín166MC18.02:05:07+00:32:1202:04:56.6700:58:37.54Detail
142. TRÝB VláďaKola Ledeč378MA78.02:05:09+00:32:1402:04:46.8000:59:46.89Detail
143. KOCÍK VojtěchKamenolomy Praha189MA79.02:05:11+00:32:1602:04:41.2600:57:25.27Detail
144. ŠULC MiroslavDivišov369MB44.02:05:18+00:32:2302:04:48.9700:55:55.75Detail
145. WEISS RobinDomašín48MA80.02:05:31+00:32:3602:04:38.1400:58:48.16Detail
146. ČERVENÝ VáclavZručský Plzeňák92MC19.02:05:33+00:32:3802:04:46.6700:59:47.36Detail
147. PRUDIL Pavel222MC20.02:05:35+00:32:4002:04:49.0101:00:45.03Detail
148. CAMPODONICO Jiří84MB45.02:05:46+00:32:5102:05:07.3500:57:23.29Detail
149. ŠTOLA JakubPraha 4366MA81.02:06:05+00:33:1002:05:55.6600:56:12.57Detail
150. KASA petrTJ Kotva Braník181MB46.02:06:06+00:33:1102:05:20.3701:00:11.69Detail
151. VOSÁTKA JosefVlašim15MB47.02:06:07+00:33:1202:06:01.7000:57:00.53Detail
152. ANGERVAKS AntonBěžci Slaný54MA82.02:06:14+00:33:1902:05:33.9801:00:53.31Detail
153. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem175MA83.02:06:30+00:33:3502:05:53.3500:58:49.21Detail
154. GBELEC PetrRun4ever126MB48.02:06:35+00:33:4002:05:50.3100:59:56.60Detail
155. JEGLA MartinBěhny170MA84.02:07:00+00:34:0502:06:35.6501:00:05.14Detail
156. PATAKY PavelTeplice286MA85.02:07:31+00:34:3602:06:36.6200:58:03.82Detail
157. HLAVÁČ Jiříadidas Runners Prague141MA86.02:07:36+00:34:4102:06:48.1001:00:41.11Detail
158. ŽÍŽALA JiříRugby Club Sedlčany417MA87.02:07:38+00:34:4302:06:44.1301:00:54.87Detail
159. KÉBL KarelTriatlon Mladá Boleslav183MB49.02:07:42+00:34:4702:07:03.5701:00:33.23Detail
160. NOVÁK MarekGuláš s278MB50.02:07:59+00:35:0402:07:20.9601:02:05.49Detail
161. ŘEHOŘ MichalK6326MB51.02:08:04+00:35:0902:07:40.3600:56:25.11Detail
162. MALEČEK PetrPraha 8436MB52.02:08:15+00:35:2002:07:43.4701:00:17.58Detail
163. ŽALUD LadislavTriatlon Mladá Boleslav415MB53.02:08:17+00:35:2202:07:41.8200:59:44.03Detail
164. KORTAN FrantišekSokol Počepice452MC21.02:08:25+00:35:3002:08:05.9800:58:30.69Detail
165. VEČEREK MartinBrandys nad labem393MA88.02:08:47+00:35:5202:08:20.8501:00:29.49Detail
166. TOUPAL VáclavZnosim13MB54.02:08:48+00:35:5302:08:40.7900:59:42.81Detail
167. ŠPIREK VáclavFC Forejt364MA89.02:08:57+00:36:0202:08:14.8001:00:50.91Detail
168. HALAMA Jiří132MA90.02:09:08+00:36:1302:08:16.3601:01:44.12Detail
169. HOLUB PavelAtc Plzen145MC22.02:09:28+00:36:3302:09:24.7900:58:32.28Detail
170. ŽÁK JakubHanspaulka / Horalka a Tatranka414MA91.02:09:37+00:36:4202:09:20.3601:00:38.67Detail
171. MATISKO PeterRun4ever252MB55.02:09:53+00:36:5802:09:07.9101:00:56.74Detail
172. UNGERMAN TondaMuay Thai BEER GYM Mladá Boleslav383MA92.02:10:00+00:37:0502:09:26.0101:00:20.59Detail
173. ŠVAJCR RadekMattoni FreeRun371MB56.02:10:04+00:37:0902:09:21.4001:02:34.68Detail
174. GINZEL Petrcyklo vape127MB57.02:10:08+00:37:1302:09:46.9700:59:55.15Detail
175. LUKEŠ Jiří231MC23.02:10:22+00:37:2702:09:43.5500:59:41.24Detail
176. CIRKVA LukášVšechromy441MA93.02:10:22+00:37:2702:09:35.3401:00:58.08Detail
177. BABÍK MichalJičín464MA94.02:10:29+00:37:3402:10:03.0600:58:44.26Detail
178. PÁLKA PavelChýně465MB58.02:10:31+00:37:3602:10:00.8001:00:52.13Detail
179. ŽABA JiříSOPA413MA95.02:10:36+00:37:4102:10:19.0500:59:20.98Detail
180. ČECHURA JiříČistý sport85MC24.02:10:51+00:37:5602:10:23.8001:00:10.13Detail
181. LUBERDA PetrČeské Budějovice230MC25.02:10:56+00:38:0102:10:24.3001:02:58.45Detail
182. HOLUBEC TomášKollárovka146MA96.02:11:08+00:38:1302:10:19.7301:03:41.45Detail
183. BRÝL MartinDunice76MA97.02:11:10+00:38:1502:10:55.6801:00:21.34Detail
184. ŠVARC MichalBenešov46MB59.02:11:34+00:38:3902:10:51.0301:04:08.62Detail
185. KRABS JakubČistec201MA98.02:11:39+00:38:4402:10:43.3001:02:02.15Detail
186. HAVEL MichalSokol Jesenice438MA99.02:11:48+00:38:5302:11:21.3100:59:47.58Detail
187. VEDRAL Jan394MB60.02:11:51+00:38:5602:11:43.3401:00:43.88Detail
188. MAREK Jan245MA100.02:11:57+00:39:0202:11:25.7801:04:47.19Detail
189. BRANDEJS StanislavVlašim23MC26.02:11:59+00:39:0402:11:18.6901:01:35.42Detail
190. KLUSÁK Lukášbumblebee188MA101.02:12:04+00:39:0902:11:33.0801:03:37.17Detail
191. KŘIVÁNEK PetrPelhřimov468MA102.02:12:05+00:39:1002:11:31.1101:03:15.23Detail
192. JENŠÍN JiříMladá Vožice446MA103.02:12:20+00:39:2502:11:42.7301:01:51.26Detail
193. TŮMA LadislavDubovsko381MC27.02:12:21+00:39:2602:11:41.5701:02:26.11Detail
194. JIRÁSEK JiříK.O. Poděbrady171MC28.02:12:27+00:39:3202:12:01.4401:03:18.25Detail
195. PERSAN RonaldPraha295MC29.02:12:36+00:39:4102:12:02.2101:03:15.80Detail
196. HEJNÝ MartinČechtice433MA104.02:12:41+00:39:4602:12:37.4201:00:26.98Detail
197. PLECHÁČEK AndrejAB Řež302MD4.02:13:27+00:40:3202:12:59.9401:04:03.29Detail
198. HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym / Praha 4467MB61.02:13:58+00:41:0302:13:22.1301:02:20.32Detail
199. JAHODA MartinKrusičany163MA105.02:15:36+00:42:4102:15:17.7301:02:01.20Detail
200. KEPKA PetrČerčany184MB62.02:15:50+00:42:5502:15:31.2401:04:14.80Detail
201. NÁDHERA PetrHradec Králové269MC30.02:16:13+00:43:1802:15:58.4201:03:05.61Detail
202. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou16MA106.02:16:17+00:43:2202:16:02.1801:02:55.46Detail
203. KOLOUCH ZdeněkPraha439MB63.02:16:32+00:43:3702:16:15.8901:03:01.29Detail
204. EXNER MikulášVHS PROJEKT118MA107.02:16:33+00:43:3802:15:58.6401:03:13.49Detail
205. MALÝ AlešHorky Tábor241MA108.02:16:39+00:43:4402:15:54.7901:07:33.78Detail
206. PROCHÁZKA DavidPekass, a.s.432MA109.02:17:06+00:44:1102:16:59.9301:02:50.67Detail
207. DVOŘÁČEK Ladislav111MB64.02:17:28+00:44:3302:17:08.5201:04:11.96Detail
208. MEDEK JanRychlí Medvědi Praha256MA110.02:17:35+00:44:4002:16:58.0101:05:21.79Detail
209. KUBIK JiriMorfeovy tenisky215MB65.02:17:40+00:44:4502:16:48.9301:07:56.36Detail
210. PÁLA RomanMédea boxing Team284MA111.02:17:49+00:44:5402:16:59.6701:06:23.19Detail
211. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub39MD5.02:18:00+00:45:0502:17:46.2701:05:07.38Detail
212. SMRŽ JakubBěžímpro.cz Centrum BAZALKA40MA112.02:18:08+00:45:1302:17:29.1101:05:35.48Detail
213. SMRŽ MatějBěžímpro.cz Centrum BAZALKA41MA113.02:18:09+00:45:1401:05:36.70Detail
214. KOLÁŘ FrantišekRysy Praha450MA114.02:18:33+00:45:3802:18:22.3201:03:39.50Detail
215. BRENIŠIN IvanPraha73MB66.02:19:07+00:46:1202:18:39.4901:05:37.78Detail
216. MARKVART JanZEWL246MA115.02:19:11+00:46:1602:18:55.0501:03:07.15Detail
217. TICHÝ Stanislav375MC31.02:20:07+00:47:1202:19:33.6601:06:51.76Detail
218. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč192MB67.02:20:16+00:47:2102:19:55.0401:06:03.56Detail
219. RYLKA AntonínPraha325MB68.02:20:30+00:47:3502:19:41.4901:03:53.51Detail
220. NOVÝ BřetislavSABZO Praha280ME1.02:20:32+00:47:3702:20:11.5901:05:42.38Detail
221. TRUNEC LubošLitohlavy442MC32.02:20:49+00:47:5402:19:55.2201:08:43.61Detail
222. RŮŽIČKA MaxVršovice323MC33.02:20:53+00:47:5802:20:33.2101:05:58.79Detail
223. STRÁNSKÝ RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota347MB69.02:20:55+00:48:0002:20:38.0201:04:19.80Detail
224. URBANEC JanZaječice388MA116.02:20:59+00:48:0402:20:01.2801:07:34.03Detail
225. BREJCHA Martin71MB70.02:21:26+00:48:3102:21:06.5601:05:34.91Detail
226. OSTAREK PetrRysy Praha453MA117.02:21:49+00:48:5402:21:27.4301:05:45.92Detail
227. HANIBAL AlešTJ SOKOL SPARTAN LIONS133MA118.02:22:22+00:49:2702:21:45.9701:06:07.97Detail
228. PETRÁNYI RadoslavBonBon Praha296MA119.02:22:27+00:49:3202:22:07.0801:00:54.98Detail
229. EDR JosefSDH ŘENDĚJOV115MA120.02:23:20+00:50:2502:23:01.0702:23:19.08Detail
230. DÖME RadekBKČS103MA121.02:23:45+00:50:5002:23:15.3201:11:37.86Detail
231. KREJČA TomášJankov210MA122.02:24:46+00:51:5102:24:06.3301:07:52.77Detail
232. RÝDL VladimírRungo cz324MB71.02:25:18+00:52:2302:24:31.4601:08:33.02Detail
233. DAVID MartinPelhřimov95MB72.02:26:01+00:53:0602:25:35.4001:08:39.97Detail
234. KOCIÁN DavidLeopard Team435MB73.02:26:20+00:53:2502:25:45.9601:10:02.49Detail
235. CINKA IvanBenešovský běžecký klub26MD6.02:26:32+00:53:3702:25:53.2901:06:46.26Detail
236. HLADINA TomášPraha 8140MA123.02:26:38+00:53:4302:26:11.2001:10:55.58Detail
237. MAŠEK RadekPEKASS248MB74.02:26:43+00:53:4802:26:37.2701:05:09.85Detail
238. PAVLICA MartinPraha287MB75.02:26:50+00:53:5502:26:02.5601:08:37.31Detail
239. SCHWARZ Marek336MA124.02:26:54+00:53:5902:26:22.7601:06:22.54Detail
240. ČERNÝ JindřichJRN BRN89MA125.02:27:47+00:54:5202:27:23.1501:06:24.92Detail
241. BROŽEK MiroslavVlašim24MB76.02:28:14+00:55:1902:27:20.2201:09:20.44Detail
242. KABRHEL Roman173MA126.02:28:17+00:55:2202:27:51.3601:02:49.88Detail
243. ČERNOHLÁVEK VítÚstí nad Labem - Střekov88MB77.02:28:21+00:55:2602:27:26.1201:09:47.78Detail
244. ŚKOPEK PavelVlašim37MC34.02:30:01+00:57:0602:29:52.2301:09:07.04Detail
245. ŠVIHEL LubošSokol Chochol377MC35.02:30:24+00:57:2902:29:52.4201:09:14.91Detail
246. NESVADBA Michal277MA127.02:30:45+00:57:5002:30:23.2801:11:01.01Detail
247. VÍTEK VojtěchBenátky nad Jizerou397MA128.02:31:02+00:58:0702:30:09.3001:11:47.94Detail
248. KOUKLÍK StanislavBenešovský běžecký klub21MC36.02:31:05+00:58:1002:30:48.3201:04:40.62Detail
249. ZADÁK JosefTrhový Štěpánov49MB78.02:31:36+00:58:4102:31:17.8601:10:00.04Detail
250. MALINA LubomírMAPA239MB79.02:31:43+00:58:4802:30:58.4801:10:28.92Detail
251. MALČÍK PavelSám za sebe236MC37.02:31:47+00:58:5202:31:00.6001:08:06.96Detail
252. DRASTÍK JakubHostivice109MB80.02:32:28+00:59:3302:31:51.1002:32:27.09Detail
253. TRUNEC RadekPlzeň443MA129.02:32:35+00:59:4002:31:41.7801:08:45.02Detail
254. EFLER PavelBudyně nad Ohří116MA130.02:33:49+01:00:5402:33:27.9201:09:27.18Detail
255. NEČAS ArnoštBystřice274MC38.02:33:52+01:00:5702:33:06.6501:12:00.38Detail
256. SOVA JanMP Praha343MC39.02:34:01+01:01:0602:33:05.2001:12:54.70Detail
257. GROH StanislavAC Vrchlabí128ME2.02:35:20+01:02:2502:35:13.5701:10:36.54Detail
258. KRÁL Michal203MA131.02:35:27+01:02:3202:35:13.6201:10:00.40Detail
259. SKAŘUPA JanPardubice447MA132.02:36:19+01:03:2402:35:31.7201:16:11.28Detail
260. MACEK PetrMilosrdní bratři232MC40.02:37:24+01:04:2902:36:54.6801:15:12.58Detail
261. JURAJ SládekBrno172MA133.02:38:56+01:06:0102:38:15.5201:14:16.31Detail
262. MINČIČ MilošKarpatsti vlci267MB81.02:39:02+01:06:0702:38:40.3501:11:35.81Detail
263. MICHLER PetrLiga 100 Praha263MD7.02:39:57+01:07:0202:39:25.5601:16:02.15Detail
264. ŠULC JiříZruč nad Sázavou45MB82.02:40:34+01:07:3902:40:01.9401:12:24.76Detail
265. JERHOT Davidklub vkliduvpohode419MB83.02:40:49+01:07:5402:40:31.7501:13:52.86Detail
266. ANDRISANI MattDolni Brezany52MA134.02:40:49+01:07:5402:40:31.7701:14:13.39Detail
267. RACEK MartinPraha311MA135.02:41:04+01:08:0902:40:21.2901:15:00.78Detail
268. URBAN VítPraha387MB84.02:42:20+01:09:2502:41:36.9301:15:30.84Detail
269. ZAVADIL JonášChýně410MA136.02:45:05+01:12:1002:44:30.0101:11:35.78Detail
270. SEJK JanHop Čakovice334MC41.02:48:07+01:15:1202:47:41.9101:09:42.65Detail
271. CABALKA LadislavJaroměř461MD8.02:55:14+01:22:1902:54:20.7301:21:20.72Detail
272. MATOUŠEK JanPraha Střešovice253MA137.02:56:12+01:23:1702:55:21.9701:13:53.89Detail
273. CAGWE JohnBezvaBeh17MC42.03:02:35+01:29:4003:01:44.5301:27:37.74Detail
274. HRDLIČKA Libor156MB85.03:05:11+01:32:1603:04:15.3001:27:21.82Detail
275. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota346MD9.03:11:29+01:38:3403:10:37.7501:26:08.81Detail
276. KOLOC PavelAC Total Zero194MC43.03:18:51+01:45:5603:17:52.5101:33:37.00Detail
277. HOUŠKA DavidUtopia Praha153MB86.03:23:22+01:50:2703:22:27.8001:32:36.08Detail
278. VÁCHAL FilipSOD Oleško389MB87.03:24:11+01:51:1603:23:26.8501:29:00.58Detail
279. SPRINGLE MarekCeske Budejovice344MA138.03:28:31+01:55:3603:28:00.0801:34:55.67Detail
280. KOCIK Vaclav423MA139.03:30:54+01:57:5903:30:24.1101:32:13.67Detail
281. MEJZR Radek257MB88.03:41:58+02:09:0303:41:20.6401:35:09.11Detail
DNS MATĚCHA MiroslavTJ Hvězda Trnovany249MADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz