Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
14. 1. 2017

muži Kategorie MA

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. EREMKA Liborhumpolec2001:33:4601:33:43.6900:45:04.44Detail
2. BURIAN MichalSK Sporting Příbram8001:35:26+00:01:4001:35:23.9400:45:06.03Detail
3. KUNA AloisČeské Budějovice22401:38:54+00:05:0801:38:25.0100:48:10.61Detail
4. BICAN StanislavTJ Packa Praha6701:39:53+00:06:0701:39:40.5800:47:37.94Detail
5. KONVALINKA MatějSedlčany43701:40:30+00:06:4401:40:25.8600:47:40.10Detail
6. OPLETAL MartinJ a J Vlašim3501:41:20+00:07:3401:41:17.3400:50:03.58Detail
7. DOUDLEBSKÝ-STERNECK Honza10701:41:43+00:07:5700:48:09.11Detail
8. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub3601:43:01+00:09:1501:42:57.3400:48:21.19Detail
9. ŠINÁGL Filip35901:43:37+00:09:5101:43:35.0200:48:16.32Detail
10. TEPLÝ OndřejHisport Team37401:43:58+00:10:1201:43:54.9200:50:37.89Detail
11. KULHÁNEK Marek22101:44:26+00:10:4001:44:17.3800:48:42.94Detail
12. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub42401:44:28+00:10:4201:44:21.2700:49:44.38Detail
13. ŠEBEK PavelRysy Praha35301:44:59+00:11:1301:44:46.2600:50:03.74Detail
14. DVOŘÁK TomášKola Ledeč11201:45:14+00:11:2801:44:51.9600:49:46.38Detail
15. LANGR MilanPraha 422701:45:42+00:11:5601:45:39.5300:48:45.80Detail
16. JAHODA VítBenešovský běžecký klub3201:45:46+00:12:0001:45:38.0800:50:01.27Detail
17. WERNER LukášZelená liška40601:46:27+00:12:4101:46:12.3900:50:15.37Detail
18. KRUPICKA TomasRudná21301:47:50+00:14:0401:47:45.7200:50:47.87Detail
19. ELIÁŠ PetrÚřad městské části Praha 1211701:48:41+00:14:5501:48:35.3300:50:44.29Detail
20. SŮSA JakubKokoteam.cz34801:49:26+00:15:4001:48:58.0200:51:00.71Detail
21. FIALKA MartinVlašim2901:49:32+00:15:4601:48:48.4300:54:23.65Detail
22. PICHLIK RomanPot a krev29901:49:48+00:16:0201:49:43.0800:52:02.36Detail
23. PROCHÁZKA LukášCrossGym30601:50:15+00:16:2901:50:11.2400:50:53.86Detail
24. KLIKA PetrTk Novis18701:50:21+00:16:3501:50:12.2400:51:10.40Detail
25. KREJDL MichalLouny21101:50:23+00:16:3701:49:59.5600:51:36.00Detail
26. KOVAŘÍK VítCykloVape20001:50:57+00:17:1101:50:31.0100:51:42.41Detail
27. PAZDERA LukášBěžecký klub České spořitelny29001:51:19+00:17:3301:51:17.2300:50:52.42Detail
28. DUBEC JanTriexpert44801:51:54+00:18:0801:51:40.7200:51:19.67Detail
29. MALÍK OndřejRungo.cz / Lukavecká slivovice23701:52:00+00:18:1401:51:29.8200:51:49.03Detail
30. VACULÍK ZdeněkExtreme Fetrock44001:52:10+00:18:2401:51:59.7300:52:39.30Detail
31. HAJNY MartinCYKLOTRENINK.com13101:52:39+00:18:5301:52:06.5900:53:34.40Detail
32. ŠOLTÉS FilipMladá Vožice36301:52:40+00:18:5401:52:35.3800:51:53.74Detail
33. KUCHAŘ Pavel22001:52:41+00:18:5501:52:17.7900:53:27.09Detail
34. GABKO LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou1001:52:46+00:19:0001:52:29.5300:54:33.99Detail
35. KOLESÁR MartinRungo.cz19301:52:56+00:19:1001:52:32.2200:52:03.43Detail
36. BLAZEK JiriVeseli nad Luznici43101:53:02+00:19:1601:52:27.0200:53:57.16Detail
37. HOLEC JiříGoMango14301:53:05+00:19:1901:52:45.8600:53:02.07Detail
38. HOUDEK Karel15201:53:07+00:19:2101:52:58.2000:52:36.84Detail
39. TOUPAL JakubZnosim1201:53:07+00:19:2101:52:58.7200:52:25.57Detail
40. SOUKUP TomášGoMango - Högner34201:53:26+00:19:4001:53:14.9300:54:12.23Detail
41. FAIT TomášGradus s.r.o.11901:53:26+00:19:4001:53:05.8200:54:24.18Detail
42. CINDR MartinABT Česana Rohozec45501:53:31+00:19:4501:52:49.1000:54:17.71Detail
43. VOPLAKAL LiborÉquipe SL - Humpolec40401:54:16+00:20:3001:54:12.0900:52:33.21Detail
44. BÁLEK BronislavTJ Sokol Spartan Lions5801:54:17+00:20:3101:53:40.8200:53:29.36Detail
45. PAVLÍČEK MartinAC SPARTA PRAHA28801:55:13+00:21:2701:54:49.6500:55:16.13Detail
46. BEZDĚK Miroslav6501:55:57+00:22:1101:55:28.8300:56:36.00Detail
47. ČERNÝ OndřejPraha 4 Runners9001:56:09+00:22:2301:55:56.9600:53:55.03Detail
48. KOŠICKÝ ŠtefanSokoleč19601:56:25+00:22:3901:55:56.6200:55:54.42Detail
49. PROUZA MilanSC Radotín30801:56:27+00:22:4101:56:12.5700:52:34.81Detail
50. SEIDL JanSiko Koupelny33101:56:29+00:22:4301:55:57.6600:54:55.81Detail
51. MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha26201:56:32+00:22:4601:56:25.4800:51:04.47Detail
52. PÍPAL PetrKamenice nad Lipou30101:56:52+00:23:0601:56:24.6600:55:43.72Detail
53. BROUKAL LukášPlaná nad Lužnicí7401:56:55+00:23:0901:56:41.5500:55:44.97Detail
54. VOPAT VáclavSTS Chvojkovice Brod40301:56:58+00:23:1201:56:20.1500:56:28.98Detail
55. DUBEC ŠtěpánVlašim2801:57:02+00:23:1601:56:11.0500:56:45.92Detail
56. ROUŠAVÝ JanKabuki Team31901:57:09+00:23:2301:56:28.1500:56:51.65Detail
57. RAČANSKÝ LubošZvěstov31301:57:42+00:23:5601:57:21.4200:56:52.64Detail
58. PECK ŠimonCrossGym29101:57:44+00:23:5801:57:39.7900:54:26.97Detail
59. ZVĚŘINA RadekDobrovice41201:57:46+00:24:0001:57:10.6000:57:38.83Detail
60. FARA JanTriatlon Mladá Boleslav12001:57:47+00:24:0101:57:08.5000:56:29.58Detail
61. PUTALA JanOdolena Voda31001:58:54+00:25:0801:58:24.3200:57:19.60Detail
62. KOUŘIMSKÝ MarekPraha45401:59:14+00:25:2801:58:33.8500:56:49.02Detail
63. PICEK RomanSokol Vlašim29801:59:48+00:26:0201:59:07.1100:58:44.82Detail
64. ČEJKA JosefHradec Králové8601:59:52+00:26:0601:59:37.4100:56:42.91Detail
65. HOSNEDL MarekStrážov14902:00:08+00:26:2201:59:47.1800:57:34.66Detail
66. ULLRICH MartinMilovičtí běžci38202:00:16+00:26:3002:00:01.1000:57:41.03Detail
67. FIALKA OndřejAdidas Runners Prague43002:00:27+00:26:4102:00:07.3000:58:05.34Detail
68. URBAN MichalSezimovo Ústí38602:00:34+00:26:4802:00:12.3100:58:44.90Detail
69. KUCHAŘ KarelPraha 821902:02:14+00:28:2802:01:34.6900:59:00.79Detail
70. LANDŠTOF DavidTranzistor22602:02:19+00:28:3302:02:07.2000:58:12.99Detail
71. PRAGER KarelMichaels&MacElroy30402:02:44+00:28:5802:02:29.3000:56:04.53Detail
72. ŠKODA MilanTJ Haje36102:02:49+00:29:0302:02:24.6800:58:24.07Detail
73. KNYTL MartinKola Ledeč46602:02:54+00:29:0802:02:31.1900:57:24.59Detail
74. CRHA MartinLysá nad Labem45702:04:28+00:30:4202:03:53.7900:59:50.38Detail
75. ZAHÁLKA TomášnaBOSo602:04:31+00:30:4502:04:18.8000:56:21.94Detail
76. MELOTÍK Zdeněk25802:04:39+00:30:5302:04:19.0800:59:42.94Detail
77. HEJNA MarekTriatlon Praha-Háje13702:04:47+00:31:0102:04:22.6800:59:36.60Detail
78. TRÝB VláďaKola Ledeč37802:05:09+00:31:2302:04:46.8000:59:46.89Detail
79. KOCÍK VojtěchKamenolomy Praha18902:05:11+00:31:2502:04:41.2600:57:25.27Detail
80. WEISS RobinDomašín4802:05:31+00:31:4502:04:38.1400:58:48.16Detail
81. ŠTOLA JakubPraha 436602:06:05+00:32:1902:05:55.6600:56:12.57Detail
82. ANGERVAKS AntonBěžci Slaný5402:06:14+00:32:2802:05:33.9801:00:53.31Detail
83. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem17502:06:30+00:32:4402:05:53.3500:58:49.21Detail
84. JEGLA MartinBěhny17002:07:00+00:33:1402:06:35.6501:00:05.14Detail
85. PATAKY PavelTeplice28602:07:31+00:33:4502:06:36.6200:58:03.82Detail
86. HLAVÁČ Jiříadidas Runners Prague14102:07:36+00:33:5002:06:48.1001:00:41.11Detail
87. ŽÍŽALA JiříRugby Club Sedlčany41702:07:38+00:33:5202:06:44.1301:00:54.87Detail
88. VEČEREK MartinBrandys nad labem39302:08:47+00:35:0102:08:20.8501:00:29.49Detail
89. ŠPIREK VáclavFC Forejt36402:08:57+00:35:1102:08:14.8001:00:50.91Detail
90. HALAMA Jiří13202:09:08+00:35:2202:08:16.3601:01:44.12Detail
91. ŽÁK JakubHanspaulka / Horalka a Tatranka41402:09:37+00:35:5102:09:20.3601:00:38.67Detail
92. UNGERMAN TondaMuay Thai BEER GYM Mladá Boleslav38302:10:00+00:36:1402:09:26.0101:00:20.59Detail
93. CIRKVA LukášVšechromy44102:10:22+00:36:3602:09:35.3401:00:58.08Detail
94. BABÍK MichalJičín46402:10:29+00:36:4302:10:03.0600:58:44.26Detail
95. ŽABA JiříSOPA41302:10:36+00:36:5002:10:19.0500:59:20.98Detail
96. HOLUBEC TomášKollárovka14602:11:08+00:37:2202:10:19.7301:03:41.45Detail
97. BRÝL MartinDunice7602:11:10+00:37:2402:10:55.6801:00:21.34Detail
98. KRABS JakubČistec20102:11:39+00:37:5302:10:43.3001:02:02.15Detail
99. HAVEL MichalSokol Jesenice43802:11:48+00:38:0202:11:21.3100:59:47.58Detail
100. MAREK Jan24502:11:57+00:38:1102:11:25.7801:04:47.19Detail
101. KLUSÁK Lukášbumblebee18802:12:04+00:38:1802:11:33.0801:03:37.17Detail
102. KŘIVÁNEK PetrPelhřimov46802:12:05+00:38:1902:11:31.1101:03:15.23Detail
103. JENŠÍN JiříMladá Vožice44602:12:20+00:38:3402:11:42.7301:01:51.26Detail
104. HEJNÝ MartinČechtice43302:12:41+00:38:5502:12:37.4201:00:26.98Detail
105. JAHODA MartinKrusičany16302:15:36+00:41:5002:15:17.7301:02:01.20Detail
106. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou1602:16:17+00:42:3102:16:02.1801:02:55.46Detail
107. EXNER MikulášVHS PROJEKT11802:16:33+00:42:4702:15:58.6401:03:13.49Detail
108. MALÝ AlešHorky Tábor24102:16:39+00:42:5302:15:54.7901:07:33.78Detail
109. PROCHÁZKA DavidPekass, a.s.43202:17:06+00:43:2002:16:59.9301:02:50.67Detail
110. MEDEK JanRychlí Medvědi Praha25602:17:35+00:43:4902:16:58.0101:05:21.79Detail
111. PÁLA RomanMédea boxing Team28402:17:49+00:44:0302:16:59.6701:06:23.19Detail
112. SMRŽ JakubBěžímpro.cz Centrum BAZALKA4002:18:08+00:44:2202:17:29.1101:05:35.48Detail
113. SMRŽ MatějBěžímpro.cz Centrum BAZALKA4102:18:09+00:44:2301:05:36.70Detail
114. KOLÁŘ FrantišekRysy Praha45002:18:33+00:44:4702:18:22.3201:03:39.50Detail
115. MARKVART JanZEWL24602:19:11+00:45:2502:18:55.0501:03:07.15Detail
116. URBANEC JanZaječice38802:20:59+00:47:1302:20:01.2801:07:34.03Detail
117. OSTAREK PetrRysy Praha45302:21:49+00:48:0302:21:27.4301:05:45.92Detail
118. HANIBAL AlešTJ SOKOL SPARTAN LIONS13302:22:22+00:48:3602:21:45.9701:06:07.97Detail
119. PETRÁNYI RadoslavBonBon Praha29602:22:27+00:48:4102:22:07.0801:00:54.98Detail
120. EDR JosefSDH ŘENDĚJOV11502:23:20+00:49:3402:23:01.0702:23:19.08Detail
121. DÖME RadekBKČS10302:23:45+00:49:5902:23:15.3201:11:37.86Detail
122. KREJČA TomášJankov21002:24:46+00:51:0002:24:06.3301:07:52.77Detail
123. HLADINA TomášPraha 814002:26:38+00:52:5202:26:11.2001:10:55.58Detail
124. SCHWARZ Marek33602:26:54+00:53:0802:26:22.7601:06:22.54Detail
125. ČERNÝ JindřichJRN BRN8902:27:47+00:54:0102:27:23.1501:06:24.92Detail
126. KABRHEL Roman17302:28:17+00:54:3102:27:51.3601:02:49.88Detail
127. NESVADBA Michal27702:30:45+00:56:5902:30:23.2801:11:01.01Detail
128. VÍTEK VojtěchBenátky nad Jizerou39702:31:02+00:57:1602:30:09.3001:11:47.94Detail
129. TRUNEC RadekPlzeň44302:32:35+00:58:4902:31:41.7801:08:45.02Detail
130. EFLER PavelBudyně nad Ohří11602:33:49+01:00:0302:33:27.9201:09:27.18Detail
131. KRÁL Michal20302:35:27+01:01:4102:35:13.6201:10:00.40Detail
132. SKAŘUPA JanPardubice44702:36:19+01:02:3302:35:31.7201:16:11.28Detail
133. JURAJ SládekBrno17202:38:56+01:05:1002:38:15.5201:14:16.31Detail
134. ANDRISANI MattDolni Brezany5202:40:49+01:07:0302:40:31.7701:14:13.39Detail
135. RACEK MartinPraha31102:41:04+01:07:1802:40:21.2901:15:00.78Detail
136. ZAVADIL JonášChýně41002:45:05+01:11:1902:44:30.0101:11:35.78Detail
137. MATOUŠEK JanPraha Střešovice25302:56:12+01:22:2602:55:21.9701:13:53.89Detail
138. SPRINGLE MarekCeske Budejovice34403:28:31+01:54:4503:28:00.0801:34:55.67Detail
139. KOCIK Vaclav42303:30:54+01:57:0803:30:24.1101:32:13.67Detail
DNS MATĚCHA MiroslavTJ Hvězda Trnovany249DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz