Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
14. 1. 2017

muži Kategorie MB

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. BRYCHTA JiříTj Nové Město na Moravě7501:32:5501:32:53.5700:45:04.00Detail
2. KOVÁŘ michaltj sokol unhošť19901:36:59+00:04:0401:36:56.3700:46:13.02Detail
3. SEIDL MiroslavVŠTJ Ekonom Praha33201:40:07+00:07:1201:40:04.3200:47:44.95Detail
4. FOŘT MartinELEVEN RUN TEAM12301:40:35+00:07:4001:40:31.8900:48:08.47Detail
5. JÁNOŠÍK RudolfVlašim301:41:08+00:08:1301:41:05.5900:47:41.57Detail
6. NĚMEC KamilHasiči Vlašim46301:42:00+00:09:0501:41:57.7900:47:42.78Detail
7. MALÝ JiříMaJa24201:42:36+00:09:4101:42:33.7100:48:03.53Detail
8. LACHOUT MartinSedlčany42901:44:06+00:11:1101:43:59.9500:49:09.74Detail
9. MADRON MilošJeštědSkyRace23401:44:16+00:11:2101:44:12.6700:49:53.00Detail
10. KAPKO DavidVlašim3301:44:32+00:11:3701:44:27.0300:49:37.69Detail
11. RADONSKÝ TomášRunning Lions31401:45:11+00:12:1600:49:32.00Detail
12. LEJNAR MartinSDH Zruč nad Sázavou401:46:23+00:13:2801:46:06.9000:50:14.36Detail
13. HERGESELL JiříVračkovice13801:47:29+00:14:3401:47:26.1400:49:48.30Detail
14. FIALKA FrantišekBĕžci Chomutov-Strojetice12101:50:10+00:17:1501:49:48.5500:52:06.50Detail
15. KRÁL VítězslavRysy Praha20401:50:34+00:17:3901:50:26.8600:48:44.41Detail
16. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky44901:51:26+00:18:3101:51:12.5800:52:11.74Detail
17. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav28101:53:06+00:20:1101:52:32.0900:53:58.66Detail
18. BITTNER MiroslavCK Vinohradské šlapky6801:53:14+00:20:1901:53:00.2400:53:31.85Detail
19. PEJŠA Jansmí být prázdné29301:53:24+00:20:2901:53:13.5900:52:05.75Detail
20. MAŠEK MartinNovis TK Praha24701:53:25+00:20:3001:53:15.1800:53:25.47Detail
21. RUDOLF TomášEnergy Team 45101:53:42+00:20:4701:53:37.3100:53:42.58Detail
22. BALÁŠ PetrGoMango - Högner5701:53:47+00:20:5201:53:36.1400:54:08.03Detail
23. DAUBNER PetrOtrokáři9401:54:52+00:21:5701:54:16.4000:55:44.84Detail
24. PICEK DanielSokol Vlkava29701:54:58+00:22:0301:54:30.9100:54:30.87Detail
25. RIEGER Janprogress cycle31701:55:05+00:22:1001:54:17.3700:54:38.73Detail
26. BABKA TomasAC Žebrák5601:55:06+00:22:1101:54:59.2700:53:18.85Detail
27. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy20501:55:46+00:22:5101:55:36.0900:54:27.07Detail
28. MATYÁŠ RomanMATY Training Centrum25501:55:50+00:22:5501:55:42.7100:53:55.60Detail
29. VOJTĚCHOVSKÝ MartinChleaw Team40001:57:31+00:24:3601:57:01.0200:56:35.15Detail
30. HULMÁK PavelVlašim3102:00:07+00:27:1201:59:39.9000:57:05.15Detail
31. KODR KarelŽižkov17702:00:25+00:27:3002:00:12.8800:55:53.63Detail
32. KOMIN BohuslavMattoni Freerun Zlín19502:00:34+00:27:3901:59:51.7800:58:15.68Detail
33. KUTMON TomášPraha Modřany22502:00:47+00:27:5201:59:57.7900:58:34.59Detail
34. CHMATAL MartinPij A Behej16102:01:17+00:28:2202:01:06.4000:58:25.18Detail
35. RATAJ JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice42202:01:37+00:28:4202:01:25.1700:56:19.74Detail
36. HOŠEK StanislavBuková u Příbramě15002:01:45+00:28:5002:01:35.3700:56:48.50Detail
37. MATĚJKA JosefPraha 925002:03:18+00:30:2302:02:57.7200:56:40.92Detail
38. ZEMAN PetrBenešov5102:03:37+00:30:4202:03:10.7900:59:40.70Detail
39. ŠUP RadekPraha1802:03:42+00:30:4702:03:32.3700:57:00.80Detail
40. NEDĚLA Tomáš27502:03:49+00:30:5402:03:38.9600:57:23.59Detail
41. ŘÍHA KarelSoběhrdy32702:04:44+00:31:4902:04:04.6100:58:05.24Detail
42. TŮMA RadekSKP Pelhřimov44502:04:51+00:31:5602:04:26.6900:58:52.59Detail
43. NĚMEC Arnošt27602:05:02+00:32:0702:04:31.2700:58:00.97Detail
44. ŠULC MiroslavDivišov36902:05:18+00:32:2302:04:48.9700:55:55.75Detail
45. CAMPODONICO Jiří8402:05:46+00:32:5102:05:07.3500:57:23.29Detail
46. KASA petrTJ Kotva Braník18102:06:06+00:33:1102:05:20.3701:00:11.69Detail
47. VOSÁTKA JosefVlašim1502:06:07+00:33:1202:06:01.7000:57:00.53Detail
48. GBELEC PetrRun4ever12602:06:35+00:33:4002:05:50.3100:59:56.60Detail
49. KÉBL KarelTriatlon Mladá Boleslav18302:07:42+00:34:4702:07:03.5701:00:33.23Detail
50. NOVÁK MarekGuláš s27802:07:59+00:35:0402:07:20.9601:02:05.49Detail
51. ŘEHOŘ MichalK632602:08:04+00:35:0902:07:40.3600:56:25.11Detail
52. MALEČEK PetrPraha 843602:08:15+00:35:2002:07:43.4701:00:17.58Detail
53. ŽALUD LadislavTriatlon Mladá Boleslav41502:08:17+00:35:2202:07:41.8200:59:44.03Detail
54. TOUPAL VáclavZnosim1302:08:48+00:35:5302:08:40.7900:59:42.81Detail
55. MATISKO PeterRun4ever25202:09:53+00:36:5802:09:07.9101:00:56.74Detail
56. ŠVAJCR RadekMattoni FreeRun37102:10:04+00:37:0902:09:21.4001:02:34.68Detail
57. GINZEL Petrcyklo vape12702:10:08+00:37:1302:09:46.9700:59:55.15Detail
58. PÁLKA PavelChýně46502:10:31+00:37:3602:10:00.8001:00:52.13Detail
59. ŠVARC MichalBenešov4602:11:34+00:38:3902:10:51.0301:04:08.62Detail
60. VEDRAL Jan39402:11:51+00:38:5602:11:43.3401:00:43.88Detail
61. HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym / Praha 446702:13:58+00:41:0302:13:22.1301:02:20.32Detail
62. KEPKA PetrČerčany18402:15:50+00:42:5502:15:31.2401:04:14.80Detail
63. KOLOUCH ZdeněkPraha43902:16:32+00:43:3702:16:15.8901:03:01.29Detail
64. DVOŘÁČEK Ladislav11102:17:28+00:44:3302:17:08.5201:04:11.96Detail
65. KUBIK JiriMorfeovy tenisky21502:17:40+00:44:4502:16:48.9301:07:56.36Detail
66. BRENIŠIN IvanPraha7302:19:07+00:46:1202:18:39.4901:05:37.78Detail
67. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč19202:20:16+00:47:2102:19:55.0401:06:03.56Detail
68. RYLKA AntonínPraha32502:20:30+00:47:3502:19:41.4901:03:53.51Detail
69. STRÁNSKÝ RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota34702:20:55+00:48:0002:20:38.0201:04:19.80Detail
70. BREJCHA Martin7102:21:26+00:48:3102:21:06.5601:05:34.91Detail
71. RÝDL VladimírRungo cz32402:25:18+00:52:2302:24:31.4601:08:33.02Detail
72. DAVID MartinPelhřimov9502:26:01+00:53:0602:25:35.4001:08:39.97Detail
73. KOCIÁN DavidLeopard Team43502:26:20+00:53:2502:25:45.9601:10:02.49Detail
74. MAŠEK RadekPEKASS24802:26:43+00:53:4802:26:37.2701:05:09.85Detail
75. PAVLICA MartinPraha28702:26:50+00:53:5502:26:02.5601:08:37.31Detail
76. BROŽEK MiroslavVlašim2402:28:14+00:55:1902:27:20.2201:09:20.44Detail
77. ČERNOHLÁVEK VítÚstí nad Labem - Střekov8802:28:21+00:55:2602:27:26.1201:09:47.78Detail
78. ZADÁK JosefTrhový Štěpánov4902:31:36+00:58:4102:31:17.8601:10:00.04Detail
79. MALINA LubomírMAPA23902:31:43+00:58:4802:30:58.4801:10:28.92Detail
80. DRASTÍK JakubHostivice10902:32:28+00:59:3302:31:51.1002:32:27.09Detail
81. MINČIČ MilošKarpatsti vlci26702:39:02+01:06:0702:38:40.3501:11:35.81Detail
82. ŠULC JiříZruč nad Sázavou4502:40:34+01:07:3902:40:01.9401:12:24.76Detail
83. JERHOT Davidklub vkliduvpohode41902:40:49+01:07:5402:40:31.7501:13:52.86Detail
84. URBAN VítPraha38702:42:20+01:09:2502:41:36.9301:15:30.84Detail
85. HRDLIČKA Libor15603:05:11+01:32:1603:04:15.3001:27:21.82Detail
86. HOUŠKA DavidUtopia Praha15303:23:22+01:50:2703:22:27.8001:32:36.08Detail
87. VÁCHAL FilipSOD Oleško38903:24:11+01:51:1603:23:26.8501:29:00.58Detail
88. MEJZR Radek25703:41:58+02:09:0303:41:20.6401:35:09.11Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz