Výsledková listina Říčkovský GOLEM
16. 7. 2022

triatlon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Záleský MilanFort SMC#71#3071M1.muži1.01:29:24.8900:07:05.8700:59:25.6400:22:53.37Detail
2. Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#43#3043M2.muži2.01:31:53.09+00:02:28.1900:07:43.3201:02:00.8400:22:08.93Detail
3. Kučírek TomášOMT Pardubice#34#3034M3.muži3.01:32:34.92+00:03:10.0200:07:30.3401:02:37.7100:22:26.86Detail
4. Roháček Jan3D Fitnes Race Team#46#3046M4.muži4.01:33:16.77+00:03:51.8700:08:16.4601:02:04.6700:22:55.63Detail
5. Blaho MartinPrestige Cycling Team#5#3005M5.muži5.01:35:19.68+00:05:54.7800:10:10.3401:01:21.2500:23:48.07Detail
6. Vávra VlastimilAST - skialpsnami.cz#66#3066M6.muži6.01:36:47.49+00:07:22.5900:09:58.2701:01:33.7400:25:15.47Detail
7. Pochobradský JanFORT SMC UO#73#3073M7.veteráni1.01:37:10.32+00:07:45.4200:08:07.4701:04:24.5200:24:38.32Detail
8. Moravec MartinSAMova Beer Grupa#39#3039M8.muži7.01:37:56.34+00:08:31.4400:10:14.0901:03:53.8100:23:48.42Detail
9. Velínský Vojtěch#78#3078M9.muži8.01:38:40.14+00:09:15.2400:10:11.7401:03:43.4200:24:44.97Detail
10. Svoboda JanČUBEJ CYCLING CARTEL#57#3057M10.muži9.01:39:06.62+00:09:41.7200:08:55.1501:03:02.5000:27:08.96Detail
11. Suchodol Jiří3D Fitness Race Team#56#3056M11.muži10.01:39:25.57+00:10:00.6700:09:58.3901:03:57.7100:25:29.46Detail
12. Vodehnal JanSK OMT PARDUBICE#68#3068M12.veteráni2.01:40:21.87+00:10:56.9700:07:42.1101:05:27.2200:27:12.53Detail
13. Wiedermann OndřejÚstí nad Orlicí#72#3072M13.muži11.01:42:11.31+00:12:46.4100:09:57.0201:05:21.9800:26:52.30Detail
14. Havran JaroslavSBR TRI - TEAM LITOMYŠL#20#3020M14.muži12.01:42:26.37+00:13:01.4700:07:59.5901:07:41.4900:26:45.29Detail
15. Kořínek Tomáš Zámrsk#32#3032M15.muži13.01:43:13.12+00:13:48.2200:08:05.1701:08:40.3500:26:27.59Detail
16. Müller OndřejKSP Pardubice#41#3041M16.muži14.01:43:25.17+00:14:00.2700:08:29.5301:09:17.0600:25:38.57Detail
17. Štumpf Eduard3DFitness race team#62#3062M17.veteráni3.01:44:17.20+00:14:52.3000:10:40.1201:08:01.2700:25:35.80Detail
18. Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#44#3044M18.veteráni4.01:44:21.62+00:14:56.7200:10:04.7401:08:37.4500:25:39.42Detail
19. Scheuer JanLanškoun#50#3050M19.veteráni5.01:44:34.02+00:15:09.1200:09:33.5301:08:10.8700:26:49.61Detail
20. Holubář Patrik 3D Fitness RT#22#3022M20.muži15.01:44:39.76+00:15:14.8600:09:22.8301:08:28.0000:26:48.93Detail
21. Dvořák JiříIndigo Cycling Team#82#3082M21.veteráni6.01:45:05.69+00:15:40.7900:09:55.0701:07:28.0500:27:42.56Detail
22. Hájek Martin3D Fitness Race Team#19#3019M22.muži16.01:46:22.51+00:16:57.6100:09:40.1101:08:15.8300:28:26.56Detail
23. Kopecky IvoVoda a sport Pardubice#31#3031M23.muži17.01:48:15.01+00:18:50.1100:09:52.4801:08:14.4300:30:08.09Detail
24. Veselka ZdeněkTřebechovice pod Orebem#67#3067M24.veteráni7.01:48:41.62+00:19:16.7200:10:04.7401:08:17.3400:30:19.53Detail
25. Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#49#3049M25.veteráni8.01:50:07.52+00:20:42.6200:09:28.9701:12:54.3100:27:44.24Detail
26. Malíková MartinaOpava#38#3038F1.ženy1.01:50:12.07+00:20:47.1700:09:34.4701:12:05.0000:28:32.59Detail
27. Rejda JanOMT Pardubice#45#3045M26.veteráni9.01:50:37.37+00:21:12.4700:09:21.6201:12:33.5200:28:42.22Detail
28. Ša Liborsport bá#81#3081M27.veteráni10.01:51:10.24+00:21:45.3400:10:11.9601:11:27.6000:29:30.67Detail
29. Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí#18#3018M28.junioři1.01:51:22.34+00:21:57.4400:11:59.2701:13:23.0800:25:59.98Detail
30. Anderlová AdélaNový Malín#2#3002F2.ženy2.01:51:29.10+00:22:04.2000:07:47.3801:14:30.2700:29:11.44Detail
31. Anderlová MonikaNový Malín#3#3003F3.ženy3.01:51:33.50+00:22:08.6000:08:13.6701:14:06.9400:29:12.88Detail
32. Fišerová TerezaSKI KLUB UO#77#3077F4.ženy4.01:53:03.62+00:23:38.7200:09:53.6301:16:13.0900:26:56.89Detail
33. Dolejška Luboš #15#3015M29.muži18.01:53:45.13+00:24:20.2300:10:55.7101:15:46.0200:27:03.39Detail
34. Divíšek David INS BIKE TEAM #13#3013M30.veteráni11.01:54:04.33+00:24:39.4300:15:41.2301:10:42.2400:27:40.85Detail
35. Beran František#84#3084M31.veteráni12.01:54:25.01+00:25:00.1100:10:00.5401:09:13.5000:35:10.97Detail
36. Komárek MiloslavVysoké Mýto#29#3029M32.veteráni13.01:54:28.51+00:25:03.6100:11:18.4401:13:06.0900:30:03.97Detail
37. Teplý JaroslavBučina #63#3063M33.veteráni14.01:54:28.62+00:25:03.7200:11:13.2101:13:10.6600:30:04.74Detail
38. Lipenský MartinFORT SMC#37#3037M34.veteráni15.01:54:34.86+00:25:09.9600:12:42.9601:12:16.4100:29:35.47Detail
39. Hylák JakubVYVET#83#3083M35.muži19.01:55:12.16+00:25:47.2600:10:56.9001:14:03.3800:30:11.87Detail
40. Sochor FilipKlínec#51#3051M36.muži20.01:55:31.85+00:26:06.9500:10:40.3201:16:12.6900:28:38.83Detail
41. Tylšová DanielaTriatlon Team Trutnov#65#3065F5.veteránky1.01:55:50.59+00:26:25.6900:09:35.7601:16:54.4700:29:20.35Detail
42. Šembera JiříPijatlon#58#3058M37.muži21.01:57:09.08+00:27:44.1800:11:26.1301:15:52.3300:29:50.61Detail
43. Špaček MartinVichr z hor#61#3061M38.muži22.01:59:25.39+00:30:00.4900:12:46.5801:17:29.2700:29:09.52Detail
44. Novo PetrCTB#85#3085M39.muži23.02:00:28.67+00:31:03.7700:10:58.7301:16:48.9400:32:40.99Detail
45. Hovorka TomášFORT SMC UO#80#3080M40.muži24.02:01:03.12+00:31:38.2200:12:23.2801:17:15.4800:31:24.35Detail
46. Fáber Viliam3D Fitness#17#3017M41.veteráni16.02:02:11.77+00:32:46.8700:10:51.4801:19:20.2900:32:00.00Detail
47. Leuchter VáclavModrá Ústřice#36#3036M42.muži25.02:02:40.17+00:33:15.2700:11:46.7901:17:59.1500:32:54.21Detail
48. Divíšek Daniel Modrá Ústřice#12#3012M43.muži26.02:04:50.67+00:35:25.7700:11:19.9301:22:33.3100:30:57.43Detail
49. Tomášová LenkaAC Gomango Högner#64#3064F6.veteránky2.02:05:00.60+00:35:35.7000:10:29.9601:19:58.7900:34:31.85Detail
50. David VáclavSmiřice#11#3011M44.veteráni17.02:05:35.35+00:36:10.4500:11:05.3201:20:57.8200:33:32.20Detail
51. Bohdálková JolanaFITNESS FREEDOM#76#3076F7.veteránky3.02:05:58.98+00:36:34.0800:10:11.3601:25:01.0300:30:46.58Detail
52. Kaška PavelRokytnice v Orlických horàch#27#3027M45.veteráni18.02:06:15.76+00:36:50.8600:10:30.8601:23:18.0000:32:26.89Detail
53. Roleček MilanPěčín#47#3047M46.veteráni19.02:07:04.86+00:37:39.9600:11:27.5201:24:56.3200:30:41.01Detail
54. Fikr ZdeněkOLILLY#75#3075M47.muži27.02:07:19.02+00:37:54.1200:12:19.8101:24:07.5000:30:51.70Detail
55. Středa PetrÚstí nad Orlicí#55#3055M48.veteráni20.02:07:23.09+00:37:58.1900:12:53.0001:20:02.2700:34:27.81Detail
56. Čejka PavelPardubice#8#3008M49.veteráni21.02:10:10.40+00:40:45.5000:08:45.1201:21:38.3300:39:46.93Detail
57. Morávek IvanŽamberk/Žamberk#40#3040M50.veteráni22.02:10:24.58+00:40:59.6800:14:10.1901:23:17.3900:32:56.99Detail
58. Jindra JirkaDolní Kunvald#24#6666M51.veteráni23.02:10:40.54+00:41:15.6400:15:22.0401:22:44.6900:32:33.80Detail
59. Hyláková DanaVyškov#23#3023F8.veteránky4.02:11:50.04+00:42:25.1400:11:14.4301:29:10.5400:31:25.06Detail
60. Šimková EvaRSFK triatlon#59#3059F9.ženy5.02:12:20.60+00:42:55.7000:10:35.2601:27:38.3800:34:06.95Detail
61. Jasanský JanINKA team#79#3079M52.muži28.02:15:32.35+00:46:07.4500:10:28.9001:28:47.6400:36:15.80Detail
62. Černý VladimírCAPART#10#3010M53.veteráni24.02:15:55.43+00:46:30.5300:12:21.8801:24:59.0500:38:34.50Detail
63. Škorpil JaromírLehokolo Azub Ibex#60#3060M54.muži29.02:20:16.68+00:50:51.7800:11:00.3101:16:44.8100:52:31.55Detail
64. Lebeda MartinFort SMC -UO#35#3035M55.veteráni25.02:21:13.47+00:51:48.5700:12:45.8101:29:12.8300:39:14.82Detail
65. Koníř MiloslavInka#30#3030M56.veteráni26.02:23:11.33+00:53:46.4300:15:39.8501:29:12.2000:38:19.27Detail
66. Černá Petra3D Fitness Race Team #9#3009F10.veteránky5.02:24:12.17+00:54:47.2700:14:10.0701:36:15.2100:33:46.88Detail
67. Abraham Petr#74#3074M57.muži30.02:26:14.08+00:56:49.1800:11:55.9001:28:54.1600:45:24.01Detail
68. Záleská IvetaFort Smc#70#3070F11.veteránky6.02:28:00.28+00:58:35.3800:12:18.1101:32:56.7100:42:45.45Detail
69. Avramov Valentýn Pardubice #4#3004M58.veteráni27.02:31:33.09+01:02:08.1900:11:48.5701:37:03.2200:42:41.30Detail
70. Hlaváček Radek Ski klub#21#3021M59.veteráni28.02:32:58.64+01:03:33.7400:14:24.7201:36:27.8600:42:06.05Detail
71. Srp RobertPraha#52#3052M60.muži31.02:39:12.41+01:09:47.5100:10:30.5801:50:28.4200:38:13.40Detail
72. Srpová Michaela#53#3053F12.ženy6.02:39:23.69+01:09:58.7900:14:32.7401:44:43.8500:40:07.09Detail
73. Josefy DanielVraclav#26#3026M61.veteráni29.02:41:44.31+01:12:19.4100:10:48.2001:39:34.1200:51:21.99Detail
74. Novotný Přemysl3D FITNESS RACE TEAM#42#3042M62.veteráni30.02:46:31.77+01:17:06.8700:14:28.3801:46:33.3000:45:30.08Detail
75. Krátký JosefHvězda Pardubice#33#3033M63.veteráni31.02:58:49.75+01:29:24.8500:11:24.9801:50:04.6000:57:20.16Detail
DNF Ehl Matěj JosefŘíčky v Orlických horách #16#3016Mjunioři00:10:34.1701:28:13.57Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz