Výsledková listina Nihovský Triatlon
23. 7. 2022

velký okruh

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Vintrlik MartinKřepice#243#MB40-491.01:33:25.9700:06:30.4600:00:42.1400:58:42.0300:00:36.7100:26:54.61Detail
2. Šolc FilipBarnex sport#257#MA18-391.01:34:11.44+00:00:45.4600:06:39.6300:00:26.7700:58:48.1600:00:36.3200:27:40.55Detail
3. Cintula LukášENDEKA BASSTA team#161#MA18-392.01:35:57.39+00:02:31.4100:06:49.9100:00:29.5700:58:33.4900:00:28.3600:29:36.04Detail
4. Kroupa TomášMiltom team z.s #251#MA18-393.01:36:20.78+00:02:54.8000:05:55.9100:00:29.6700:58:26.7400:00:28.8700:30:59.56Detail
5. Navrátil DušanAlfa tri team#205#MA18-394.01:36:23.00+00:02:57.0200:06:31.6700:00:17.0100:59:06.2000:00:21.2700:30:06.83Detail
6. Vojtek LiborENDEKA BASSTA team#246#MA18-395.01:36:28.95+00:03:02.9700:07:43.7600:01:11.1000:58:28.6400:00:34.6400:28:30.78Detail
7. Števanka LadislavENDEKA BASSTA team#227#MB40-492.01:36:54.10+00:03:28.1200:07:34.6900:00:41.7500:59:08.8700:00:29.1500:28:59.63Detail
8. Pařík JanSK Meteor Brno#211#MA18-396.01:37:39.60+00:04:13.6200:07:29.9300:00:42.0401:02:17.6200:00:41.4000:26:28.59Detail
9. Kazik MilanTriatlon Team Trnava#254#MA18-397.01:38:33.82+00:05:07.8400:06:52.3600:00:25.2601:01:40.8600:00:45.2900:28:50.03Detail
10. Maleňák FIlipAlfa Tri Team#196#MA18-398.01:39:46.32+00:06:20.3400:05:31.2900:00:33.3701:01:21.2700:00:40.0100:31:40.37Detail
11. Karban AlešPiju jáá Velké Meziříčí#187#MB40-493.01:40:02.03+00:06:36.0500:07:54.4700:00:28.2700:59:15.8800:00:28.2300:31:55.16Detail
12. Štěpánek MartinENDEKA BASSTA team#250#MB40-494.01:42:51.78+00:09:25.8000:07:53.6900:00:32.4701:03:25.0100:00:30.2600:30:30.34Detail
13. Kohut JanFÉNIX SPORT#252#MA18-399.01:43:08.82+00:09:42.8400:08:26.8300:01:02.3801:10:15.3100:00:51.5400:22:32.76Detail
14. Křivý PavelDolní Loučky#195#MA18-3910.01:43:58.26+00:10:32.2800:07:26.3000:00:51.8600:59:55.5100:00:43.2900:35:01.29Detail
15. Vaculová LucieRUN&MUM #237#ženy1.01:44:51.48+00:11:25.5000:07:45.0400:00:40.0301:07:05.8800:00:30.9100:28:49.61Detail
16. Borkovec LuděkVemola Training#157#MA18-3911.01:46:11.59+00:12:45.6100:07:37.7500:00:56.6901:05:18.0000:00:31.5600:31:47.55Detail
17. Stehlík PetrAlfa Tři Team#220#MA18-3912.01:46:18.57+00:12:52.5900:05:52.7400:00:34.1401:05:28.0700:01:00.2500:33:23.35Detail
18. Strádal MilanNHÚ Balinka Velké Meziříčí#222#MB40-495.01:46:45.44+00:13:19.4600:08:56.2400:01:25.8301:01:31.7900:00:50.4100:34:01.16Detail
19. Voborný MarekPosilovna Tišnov#245#MA18-3913.01:46:47.90+00:13:21.9200:08:20.1700:00:51.3101:04:34.7800:00:36.3300:32:25.29Detail
20. Švarc RomanTišnov #228#MB40-496.01:48:27.96+00:15:01.9800:08:07.3400:00:53.6401:03:54.0700:01:20.6300:34:12.24Detail
21. Navrátil MarekVlkov/Bíteš#206#MA18-3914.01:49:00.15+00:15:34.1700:08:31.8400:01:11.8901:05:46.1400:00:46.5100:32:43.75Detail
22. Válek JaroslavTJ Štěpánovice#238#MA18-3915.01:50:24.26+00:16:58.2800:09:13.9100:01:06.5801:06:56.6700:01:06.9200:32:00.16Detail
23. Husar TomášTišnov#176#MA18-3916.01:50:38.30+00:17:12.3200:08:29.0700:01:56.5901:05:06.0600:00:28.8900:34:37.67Detail
24. Mucha MiroslavNHÚ Balinka VM#204#MB40-497.01:53:02.91+00:19:36.9300:09:35.4000:02:43.3701:10:50.4300:00:33.4500:29:20.24Detail
25. Jeřábková KristýnaTrailpoint RWTTC#182#ženy2.01:55:05.59+00:21:39.6100:08:38.0000:01:04.6101:10:09.5000:00:40.9700:34:32.49Detail
26. Hlavizňa Antonín Náměšť nad Oslavou#173#MD60+1.01:55:33.37+00:22:07.3900:07:46.1300:00:36.4501:07:05.3600:00:55.3900:39:10.02Detail
27. Mucha JaromírNHÚ Balinka VM#203#MB40-498.01:56:04.03+00:22:38.0500:10:51.6000:02:39.7601:11:37.0300:01:05.7000:29:49.92Detail
28. Válek MartinTJ Štěpánovice#239#MA18-3917.01:56:22.51+00:22:56.5300:09:51.5600:01:21.6701:09:36.2300:00:58.7900:34:34.25Detail
29. Bělohlávek JiříFénix sport Blansko#155#MA18-3918.01:56:28.91+00:23:02.9300:09:16.0800:01:07.4401:09:18.6900:00:59.3300:35:47.35Detail
30. Alman DušanBabice#151#MC50-591.01:59:32.40+00:26:06.4200:09:19.5500:01:31.5801:13:31.8400:01:20.1300:33:49.28Detail
31. Jelínek PetrStanoviště#181#MA18-3919.01:59:58.42+00:26:32.4400:09:04.3700:01:57.8101:13:33.8500:00:34.2100:34:48.15Detail
32. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#199#MD60+2.02:00:36.08+00:27:10.1000:08:05.7200:00:50.6501:10:02.0400:01:02.8800:40:34.78Detail
33. Karásek OndřejAKK#255#MA18-3920.02:00:41.28+00:27:15.3000:08:52.4000:01:48.9301:13:13.2500:00:32.8300:36:13.85Detail
34. Hladký BorisDolní Loučky#172#MB40-499.02:04:58.33+00:31:32.3500:09:49.0800:01:43.1201:16:16.9200:00:56.8900:36:12.30Detail
35. Konečná MarkétaŽij.cz#191#ženy3.02:06:04.96+00:32:38.9800:08:23.3100:01:28.4201:15:10.0300:01:05.9900:39:57.20Detail
36. Sys RadekTJ Štěpánovice#224#MA18-3921.02:07:24.17+00:33:58.1900:09:32.8100:01:19.8301:12:59.1500:01:08.4800:42:23.88Detail
37. Rybicki KamilRousínov#217#MA18-3922.02:07:25.01+00:33:59.0300:08:58.0500:01:55.8101:12:54.3800:01:05.4600:42:31.28Detail
38. Kroutil MartinStanoviště#194#MA18-3923.02:11:38.27+00:38:12.2900:09:02.1900:01:38.5101:08:11.9700:01:09.6700:51:35.92Detail
39. Synek PavelDrasov#223#MC50-592.02:11:55.62+00:38:29.6400:08:13.8700:00:58.5401:12:37.5200:01:41.9400:48:23.73Detail
40. Urban Tomáš Stanoviště #235#MA18-3924.02:18:36.26+00:45:10.2800:09:39.8000:01:45.4501:14:38.5300:01:28.6700:51:03.79Detail
41. Kastner KamilBrno#188#MA18-3925.02:23:33.85+00:50:07.8700:09:50.1700:02:31.4601:25:30.7400:01:19.2300:44:22.23Detail
42. urban JiříLesní Hluboké 119#234#MA18-3926.02:23:37.25+00:50:11.2700:10:27.8800:02:11.2901:25:37.0700:01:51.6700:43:29.31Detail
43. Sedláček PavelBrno#260#MD60+3.02:46:36.13+01:13:10.1500:13:06.7700:02:13.0901:37:30.4500:01:30.8000:52:15.00Detail
DNF Krčma TomášBrno jede!!!#193#MB40-4900:08:22.4300:01:16.2901:41:21.8400:15:32.42Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz