Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2017
3. 6. 2017

47 km Kategorie C1

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Jakeš TomášPRODOLI Racing team#51#01:42:09.21Detail
2. Frantisek Salaquarda03 probike SANTA CRUZ#105#01:48:02.81+00:05:53.59Detail
3. Jiřička MiroslavCyklo Jiřička České Budějovice#81#01:48:54.05+00:06:44.83Detail
4. Plechata RadekVelo club Tábor#154#01:50:44.78+00:08:35.56Detail
5. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#94#01:53:32.15+00:11:22.93Detail
6. Novák MartinKola BSP Planá nad Lužnicí#28#01:54:34.65+00:12:25.43Detail
7. Míka OldřichGalaxy CykloŠvec Stevens#170#01:54:36.68+00:12:27.46Detail
8. Eybert DanielCykloklub Chýnov#6#01:55:20.31+00:13:11.09Detail
9. Zavadil LiborVELO DVOŘÁK#125#01:56:19.79+00:14:10.57Detail
10. Hadáček FrantišekGS cyklo team Jistebnice#72#01:57:32.83+00:15:23.61Detail
11. Novák VáclavGW Jihotrans#12#01:58:59.87+00:16:50.65Detail
12. Benda JanSK Fit Tabor#96#01:59:40.84+00:17:31.62Detail
13. Štědrý AdamParkany#43#01:59:55.65+00:17:46.43Detail
14. Podzimek MichalGS cyklo team Jistebnice#35#02:00:24.83+00:18:15.61Detail
15. Skalka PavelCBC Team#144#02:00:45.89+00:18:36.67Detail
16. Budín JanBIKESPACE#163#02:00:54.55+00:18:45.33Detail
17. Karella MichalGalaxy Cyklo Švec#104#02:01:00.69+00:18:51.47Detail
18. Miňha PetrGS cyklo team Jistebnice#38#02:02:35.10+00:20:25.88Detail
19. Souček JiříCyklo ATOM cycling team#160#02:02:51.04+00:20:41.82Detail
20. Aujezdecký PepaStehýnka#113#02:04:02.64+00:21:53.42Detail
21. Havránek MartinČistý sport#137#02:04:18.81+00:22:09.59Detail
22. Babáček MartinCykloklub Chýnov#10#02:04:48.95+00:22:39.73Detail
23. Hric PavelVelosport Valenta Scott Team#17#02:05:03.27+00:22:54.05Detail
24. Ryjáček FilipAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#3#02:05:16.31+00:23:07.09Detail
25. Grym MartinGS cyklo team Jistebnice#24#02:05:30.76+00:23:21.54Detail
26. Vácha PavelCykloklub Chýnov#19#02:06:23.66+00:24:14.44Detail
27. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#167#02:07:15.40+00:25:06.18Detail
28. Zeman ZdeněkSK Fit Tábor#119#02:09:52.54+00:27:43.32Detail
29. Hořejší JiříCyklo ATOM cycling team#40#02:10:01.99+00:27:52.77Detail
30. Mráček JanCykloklub Chýnov#8#02:10:08.20+00:27:58.98Detail
31. Marhoun ZdeněkČeské Budějovice#39#02:10:20.02+00:28:10.80Detail
32. Stádník MarekDexter Cycling#79#02:10:27.17+00:28:17.95Detail
33. Novák VladimírGS cyklo team Jistebnice#21#02:10:49.11+00:28:39.89Detail
34. Holub MartinPraha 8#65#02:11:09.64+00:29:00.42Detail
35. Bajer EmanuelJ+K+L+E Příbram#120#02:12:10.03+00:30:00.81Detail
36. Průcha JosefCbc team#26#02:13:12.79+00:31:03.57Detail
37. Pícha JosefG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#107#02:13:26.03+00:31:16.81Detail
38. Hanták VladimírApex-Bike team#29#02:14:51.53+00:32:42.31Detail
39. Kratochvíl MartinCykloklub Chýnov#100#02:15:29.72+00:33:20.50Detail
40. Laňka KarelPísek#78#02:15:45.75+00:33:36.53Detail
41. Šoula RomanRally-Cross-Lukavec#138#02:16:11.45+00:34:02.23Detail
42. Příplata ZdeněkAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#76#02:17:04.05+00:34:54.83Detail
43. Vítek PetrSokol Ratibořské Hory#122#02:17:06.46+00:34:57.24Detail
44. Hernych QuidoApex Bike Club Tábor#165#02:18:39.21+00:36:29.99Detail
45. Kabeš ZdeněkCykloklub Chýnov#7#02:18:58.86+00:36:49.64Detail
46. Vokatý DavidBiketime Bulls Písek#20#02:19:00.79+00:36:51.57Detail
47. Kubec JiříŠebířov#157#02:21:17.40+00:39:08.18Detail
48. Kara-Ivanský Tomášboki-TZ#97#02:21:46.81+00:39:37.59Detail
49. Šimeček Václav#52#02:30:39.87+00:48:30.65Detail
50. Krejčí JiříApex Bike Club Tábor#31#02:32:02.94+00:49:53.72Detail
51. Pouchlý AdamTýn nad Vltavou#112#02:33:35.70+00:51:26.48Detail
52. Macek TomášTábor#145#02:34:52.65+00:52:43.43Detail
53. Koubík StanislavPacov#132#02:35:47.28+00:53:38.06Detail
54. Grošek LiborPK Sport#108#02:36:09.41+00:54:00.19Detail
55. Doubek PetrKotnov Tábor#121#02:38:30.99+00:56:21.77Detail
56. Lintner PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#106#02:38:57.39+00:56:48.17Detail
57. Švec JanG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#13#02:39:00.59+00:56:51.37Detail
58. Zaplatil KvětoslavBrno#34#02:41:51.43+00:59:42.21Detail
59. Petrů MichalKothov Tábor#110#02:42:28.23+01:00:19.01Detail
60. Dvořák ZdeněkApex Bike Club#32#02:49:05.16+01:06:55.94Detail
61. Dejmal RadekAZ Tým#92#03:02:46.35+01:20:37.13Detail
Kejzlar Stanislav03 Probike#42#Detail
Němec MarekBirel Advertising#102#Detail
DNF Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou#91#Detail
DNF Němeček BlahoslavGS Cyklo Team Jistebnice#103#Detail
DNF Weber TomášKOLA BSP#131#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz