Oficiální Výsledková listina Moraviaman
25. 6. 2022
Dětský běh
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Čip | Země | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Habrová | Terezie | | #1017# | 1017 | CZE | F | 1. | Žákyně 4-6 | 1. | 00:01:00.00 | | Detail |
2. | Kraváčková | Justýna | | #1003# | 1003 | CZE | F | 2. | Žákyně 4-6 | 2. | 00:02:00.00 | +00:01:00.00 | Detail |
3. | Stuchlíková | Klára | Otrokovice | #21# | 1021 | CZE | F | 3. | Žákyně 4-6 | 3. | 00:03:00.00 | +00:02:00.00 | Detail |
4. | Topič | Eliáš | | #22# | 1022 | CZE | M | 1. | Žáci 4-6 | 1. | 00:04:00.00 | +00:03:00.00 | Detail |
5. | Nádeníčková | Eliška | KESBUK | #1# | 1001 | CZE | F | 4. | Žákyně 4-6 | 4. | 00:05:00.00 | +00:04:00.00 | Detail |
6. | Kyselová | Barbora | Bakov nad Jizerou | #1015# | 1015 | CZE | F | 5. | Žákyně 4-6 | 5. | 00:06:00.00 | +00:05:00.00 | Detail |
7. | Daňková | Adéla | | #1024# | 1024 | CZE | F | 6. | Žákyně 4-6 | 6. | 00:07:00.00 | +00:06:00.00 | Detail |
8. | Habrová | Anabela | | #1018# | 1018 | CZE | F | 7. | Žákyně 4-6 | 7. | 00:08:00.00 | +00:07:00.00 | Detail |
9. | Nádeníčková | Lucie | KESBUK | #2# | 1002 | CZE | F | 8. | Žákyně 4-6 | 8. | 00:09:00.00 | +00:08:00.00 | Detail |
10. | Mouhafidi | Jasmine | USK Akademik Cheb | #4# | 1004 | CZE | F | 9. | Žákyně 4-6 | 9. | 00:10:00.00 | +00:09:00.00 | Detail |
11. | Barančíková | Anna | Holešov | #1023# | 1023 | CZE | F | 10. | Žákyně 4-6 | 10. | 00:11:00.00 | +00:10:00.00 | Detail |
12. | Meravý | Ondřej | Otrokovice | #12# | 1012 | CZE | M | 2. | St. žáci 10-11 | 1. | 00:21:00.00 | +00:20:00.00 | Detail |
13. | Čechmánek | Eda | AD Team | #1007# | 1007 | CZE | M | 3. | St. žáci 10-11 | 2. | 00:22:00.00 | +00:21:00.00 | Detail |
14. | Trmal | Samueal | | #19# | 1019 | CZE | M | 4. | St. žáci 10-11 | 3. | 00:23:00.00 | +00:22:00.00 | Detail |
15. | Dedek | Jakub | AD Team | #1005# | 1005 | CZE | M | 5. | St. žáci 10-11 | 4. | 00:24:00.00 | +00:23:00.00 | Detail |
16. | Meravý | Šimon | | #11# | 1011 | CZE | M | 6. | St. žáci 10-11 | 5. | 00:25:00.00 | +00:24:00.00 | Detail |
17. | Škubalová | Karolína | | #8# | 1008 | CZE | F | 11. | Ml. žákyně 7-9 | 1. | 00:26:00.00 | +00:25:00.00 | Detail |
18. | Čechmánek | Oliver | AD Team | #1006# | 1006 | CZE | M | 7. | Ml. žáci 7-9 | 1. | 00:27:00.00 | +00:26:00.00 | Detail |
19. | Charuza | Michal | Zlínský plavecký klub | #1014# | 1014 | CZE | M | 8. | St. žáci 10-11 | 6. | 00:28:00.00 | +00:27:00.00 | Detail |
20. | Podolová | Adéla | Otrokovice | #10# | 1010 | CZE | F | 12. | Ml. žákyně 7-9 | 2. | 00:29:00.00 | +00:28:00.00 | Detail |
21. | Rohlová | Veronika | | #9# | 1009 | CZE | F | 13. | St. žákyně 10-11 | 1. | 00:30:00.00 | +00:29:00.00 | Detail |
22. | Krejčová | Lucie | Otrokovice | #1026# | 1026 | CZE | F | 14. | St. žákyně 10-11 | 2. | 00:31:00.00 | +00:30:00.00 | Detail |
23. | Kristejnová | Šarlota | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | #1016# | 1016 | CZE | F | 15. | Ml. žákyně 7-9 | 3. | 00:32:00.00 | +00:31:00.00 | Detail |
24. | Krejča | Jakub | Otrokovice | #1025# | 1025 | CZE | M | 9. | Ml. žáci 7-9 | 2. | 00:33:00.00 | +00:32:00.00 | Detail |
25. | Mandincová | Alžběta | Zlínský plavecký klub | #13# | 1013 | CZE | F | 16. | Ml. žákyně 7-9 | 4. | 00:34:00.00 | +00:33:00.00 | Detail |
26. | Procházka | Viktor | Otrokovice | #20# | 1020 | CZE | M | 10. | Ml. žáci 7-9 | 3. | 00:35:00.00 | +00:34:00.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |