Průběžná Výsledková listina MT TUNING Tour de Ralsko 2022
16. 7. 2022

Na plno 47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch Team#236#M391.01:32:45.38Detail
2. Matoušek JanČeská Lípa#287#M392.01:32:46.48+00:00:01.09Detail
3. procházka LukášJaroslav kulhavý cycling team#253#M291.01:32:51.15+00:00:05.76Detail
4. Rothe MatějUNLIMITED KM TRADING CZ#222#M292.01:38:13.51+00:05:28.12Detail
5. Fatka MarekML tuning-Cyklotrener.com#106#M393.01:38:58.96+00:06:13.57Detail
6. Wolf Janxeelo cycling#317#M394.01:38:59.58+00:06:14.19Detail
7. Wohanka RichardSKOB Slaný#268#M293.01:39:02.51+00:06:17.12Detail
8. Novota JanML Tuning - CykloTrener.com#101#M491.01:39:06.46+00:06:21.07Detail
9. Strnad TomášML-Tuning - cyklotrener#298#M294.01:39:17.94+00:06:32.55Detail
10. Neubauer RadimHAVEN TEAM#272#M492.01:40:38.36+00:07:52.97Detail
11. Štědrý DanielTRANS BRODY#262#M493.01:41:16.18+00:08:30.79Detail
12. Kučera RadekKSM HRÁDEK#126#M591.01:44:43.49+00:11:58.10Detail
13. Munzar Filip#255#M295.01:44:44.25+00:11:58.86Detail
14. Bajer JanBAKAKO Nová Paka#230#M191.01:47:24.98+00:14:39.59Detail
15. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#254#M494.01:47:39.38+00:14:53.99Detail
16. Berka MichalNorth Bike Club#256#M495.01:47:41.71+00:14:56.32Detail
17. Honzátko JiříBike Vysoká#129#M592.01:48:07.09+00:15:21.70Detail
18. Ippoldt MichalBikesport Ústí nad Labem#17#M496.01:48:08.36+00:15:22.97Detail
19. Funke MathiasDIE FAHRRAD-KETTE#116#M497.01:48:09.87+00:15:24.48Detail
20. Svoboda JiříML-Tuning Cyklotrenér#324#M593.01:48:09.89+00:15:24.50Detail
21. Stefan OndrejVarnsdorf#169#M296.01:48:17.12+00:15:31.73Detail
22. Dolecek MarioClub Cofete#313#M594.01:49:54.84+00:17:09.45Detail
23. Malý MiroslavGHOST Team#198#M498.01:50:36.06+00:17:50.67Detail
24. Pleschinger MartinML Tuning - CykloTrener.com#105#M595.01:50:38.05+00:17:52.66Detail
25. Jurča JaroslavBike Vysoká#127#M499.01:50:42.32+00:17:56.93Detail
26. Šípek MichalWintersportHK-Silvini.cz#57#M395.01:51:15.54+00:18:30.15Detail
27. Drahoňovský RadekSnow Sports Academy Špindlerův Mlýn#338#M4910.01:51:18.35+00:18:32.96Detail
28. Zelenka JaroslavKSM Hrádek#332#M4911.01:51:19.34+00:18:33.95Detail
29. Vosyka RichardHAVEN TEAM#331#M60+1.01:52:58.79+00:20:13.40Detail
30. Kristián Jan#352#M596.01:52:59.19+00:20:13.80Detail
31. Šaník LuděkKC Pivovar Konrad#125#M60+2.01:53:00.25+00:20:14.86Detail
32. Strnad RomanGalaxy Cyklošvec Stevens#193#M297.01:53:05.77+00:20:20.38Detail
33. Ryjant PavelBřezno#225#M396.01:53:48.80+00:21:03.41Detail
34. Zdeněk RichardKbely cycling team#211#M597.01:53:55.38+00:21:09.99Detail
35. Blažek JiříKladno#315#M4912.01:54:07.81+00:21:22.42Detail
36. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#280#M598.01:54:08.76+00:21:23.37Detail
37. Hájek MiroslavIveco Truck Centrum#292#M397.01:54:08.98+00:21:23.59Detail
38. Křena Martin#121#M398.01:54:13.56+00:21:28.17Detail
39. Ecler JanUNLIMITED KM TRADING CZ#98#M399.01:54:17.16+00:21:31.77Detail
40. Simane Jaromir#186#M3910.01:54:24.92+00:21:39.53Detail
41. Koláček JaroslavVELOCOACHCZ TEAM#274#M3911.01:54:25.00+00:21:39.61Detail
42. Lebduška JanKSM HRÁDEK#215#M4913.01:54:26.26+00:21:40.87Detail
43. Šlapák ZdeněkTeam bike Perštejn#207#M599.01:54:26.65+00:21:41.26Detail
44. Spurný MilanCc Varnsdorf#316#M60+3.01:54:28.06+00:21:42.67Detail
45. Retych PavelVarnsdorf#170#M3912.01:54:43.88+00:21:58.49Detail
46. Zima OndřejTJ OKROUHLO BIKE#213#M3913.01:55:39.63+00:22:54.24Detail
47. Šubrt VladimírDřeváci#184#M4914.01:56:07.28+00:23:21.89Detail
48. Příhoda RobinMimoň#25#M298.01:56:22.16+00:23:36.77Detail
49. Knížek Jindřich#335#M5910.01:56:29.17+00:23:43.78Detail
50. Havran JiříOCK Osík#97#M4915.01:57:32.16+00:24:46.77Detail
51. Šafrán Martin#165#M3914.01:58:04.42+00:25:19.03Detail
52. Beran RadekJablonec nad Nisou#139#M4916.01:58:10.79+00:25:25.40Detail
53. Kučera Jakub#294#M3915.01:58:10.90+00:25:25.51Detail
54. Spejchal TomášNový Bor#305#M3916.01:58:12.64+00:25:27.25Detail
55. Novotný LadislavKbely team#327#M60+4.01:58:20.74+00:25:35.35Detail
56. Vršinský IvanBikerental#301#M5911.01:58:27.17+00:25:41.78Detail
57. Jambor LuděkCK Lovosice#100#M5912.01:58:29.80+00:25:44.41Detail
58. Pořádek PatrikDěčín#167#M3917.01:58:31.72+00:25:46.33Detail
59. Bureš PavelNKT KABLO#219#M4917.01:59:03.88+00:26:18.49Detail
60. Kroupa Petr#329#M4918.01:59:06.25+00:26:20.86Detail
61. Kollátor AlešDolní Bousov#264#M3918.01:59:06.50+00:26:21.11Detail
62. Cvejn HonzaHasiči#161#M5913.01:59:10.52+00:26:25.13Detail
63. Štros MartinNKT Kablo#229#M3919.01:59:21.99+00:26:36.60Detail
64. Kudrnáč MiloslavLokomotiva Nymburk#265#M60+5.02:00:08.18+00:27:22.79Detail
65. Kubát TomášML Tuning - CykloTrener.com#103#M4919.02:00:21.84+00:27:36.45Detail
66. Šída Martin#276#M5914.02:00:23.74+00:27:38.35Detail
67. Komárek KarelKladno#183#M4920.02:00:30.04+00:27:44.65Detail
68. Vycitalova Pavla#217#Z40+1.02:00:32.10+00:27:46.71Detail
69. Bečvařík Aleš#293#M3920.02:00:49.80+00:28:04.41Detail
70. Vodochodský VldimírMTB HELLFISH MOST#205#M5915.02:01:06.59+00:28:21.20Detail
71. Čáslava DavidBMB#333#M4921.02:01:08.17+00:28:22.78Detail
72. Lenemayer JanaLiV cycling#282#Z391.02:01:11.49+00:28:26.10Detail
73. Šťovíček PavelAtš Jičín#160#M5916.02:01:12.29+00:28:26.90Detail
74. Stach Aleš#291#M4922.02:01:15.78+00:28:30.39Detail
75. Vosáhlo PavelBělá pod Bezdězem#342#M4923.02:01:43.94+00:28:58.55Detail
76. Ippoldtová ZdeňkaBikesport Ústí nad Labem#16#Z40+2.02:01:56.58+00:29:11.19Detail
77. Masařík JanCYKLOSPORT M#109#M4924.02:02:00.70+00:29:15.31Detail
78. Škácha Zdeněk#251#M5917.02:02:24.08+00:29:38.69Detail
79. Šilhavý JosefTeam CykloTrener Varnsdorf#261#M4925.02:02:45.01+00:29:59.62Detail
80. Heinze ThomasBohemianCoffeHouse#344#M3921.02:03:08.11+00:30:22.72Detail
81. Bárta Lukáš#235#M3922.02:03:24.33+00:30:38.94Detail
82. Peroutka MartinKSM HRÁDEK#250#M4926.02:03:28.35+00:30:42.96Detail
83. Knápek Daniel#158#M299.02:03:30.88+00:30:45.49Detail
84. Matějíček MichalKV Final s.r.o.#131#M3923.02:03:32.60+00:30:47.21Detail
85. Sukdolák RobertKoloshop team#163#M5918.02:03:33.21+00:30:47.82Detail
86. Siročák MarekKbely Cycling Team#73#M5919.02:03:44.62+00:30:59.23Detail
87. Řeháček VladimírLithium Cycling Team#241#M5920.02:03:46.20+00:31:00.81Detail
88. Vaszily LumírSK Skivelo neslyšících Olomouc#349#M3924.02:03:55.26+00:31:09.87Detail
89. Kafka TomášMalečov#238#M4927.02:03:56.63+00:31:11.24Detail
90. Kubíček ZdeněkEleven Head CST Cyklolive#286#M5921.02:03:58.68+00:31:13.29Detail
91. Oswald JanMlTuning Cyklotrener#297#M5922.02:04:00.50+00:31:15.11Detail
92. Neumann MiroslavASK Děčín#270#M4928.02:04:02.60+00:31:17.21Detail
93. Blažek JiříHaven#323#M5923.02:04:38.56+00:31:53.17Detail
94. Horáček Jakub#155#M192.02:04:48.27+00:32:02.88Detail
95. Horký RomanCK 1967 Česká Kamenice#134#M4929.02:04:59.80+00:32:14.41Detail
96. Vyhnánek MartinUhlířské Janovice#206#M2910.02:05:03.92+00:32:18.53Detail
97. Václavík JosefŠKODA Auto team#210#M60+6.02:05:26.50+00:32:41.11Detail
98. Peterka JosefČeská Lípa#307#M60+7.02:05:30.94+00:32:45.55Detail
99. Selleová KateřinaČeská Lípa#11#Z392.02:05:38.29+00:32:52.90Detail
100. Vojáček Martin8TTeam#172#M2911.02:06:16.14+00:33:30.75Detail
101. Vojáček Jakub8TTeam#173#M3925.02:06:17.19+00:33:31.80Detail
102. Bejr TomášNová Paka#289#M4930.02:06:25.36+00:33:39.97Detail
103. Petrovič LadislavMalečov#152#M5924.02:06:25.95+00:33:40.56Detail
104. Foit FilipEleven head CST cyklolive team#112#M3926.02:06:42.40+00:33:57.01Detail
105. Neumann JiříBike Mšeno#83#M4931.02:06:55.01+00:34:09.62Detail
106. Roud OldřichCyklistický klub Litvínov, z.s.#214#M2912.02:07:01.93+00:34:16.54Detail
107. Nevařil MichalJitrava#55#M3927.02:07:03.11+00:34:17.72Detail
108. Ledvina MartinBMB#334#M5925.02:07:22.61+00:34:37.22Detail
109. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#321#M4932.02:07:26.48+00:34:41.09Detail
110. Marek MichalHradec Králové#218#M4933.02:07:44.57+00:34:59.18Detail
111. Kudi Antonín#194#M3928.02:07:46.72+00:35:01.33Detail
112. Diart TomášČeská Lípa#135#M4934.02:07:46.93+00:35:01.54Detail
113. Šindelář JiříMTB HELLFISH MOST#328#M4935.02:08:12.30+00:35:26.91Detail
114. Kramár Bedřich#309#M4936.02:08:18.93+00:35:33.54Detail
115. Helle TinaBohemian Coffe House#345#Z393.02:08:22.84+00:35:37.45Detail
116. Píša LukášTrutnov#3#M3929.02:08:28.28+00:35:42.89Detail
117. Kuběna PetrKV Final Ralsko#142#M5926.02:09:00.48+00:36:15.09Detail
118. Miškov PavelPoděbrady#285#M4937.02:09:10.28+00:36:24.89Detail
119. Turek Vít#290#M5927.02:09:26.84+00:36:41.45Detail
120. Duzik Jan#2#M3930.02:09:51.44+00:37:06.05Detail
121. Slavíček PetrSporticus#38#M4938.02:10:00.63+00:37:15.24Detail
122. Kulda RadimKST Trutnov#248#M193.02:10:19.79+00:37:34.40Detail
123. Velebil AntonínNEXT Autosklo#47#M4939.02:10:19.90+00:37:34.51Detail
124. Dörner JaroslavHaven team#174#M2913.02:10:20.62+00:37:35.23Detail
125. Dědková Eva#252#Z40+3.02:10:26.04+00:37:40.65Detail
126. Lochman JaromírML TUNING#110#M5928.02:10:39.57+00:37:54.18Detail
127. Kulda RomanTrutnov#249#M5929.02:10:44.46+00:37:59.07Detail
128. Knedlík PavelÚstí nad Labem#31#M5930.02:10:44.97+00:37:59.58Detail
129. Caletka JanAndělská Hora#117#M3931.02:11:47.55+00:39:02.16Detail
130. Horký JiříCK 1967 Česká Kamenice#175#M5931.02:11:47.97+00:39:02.58Detail
131. Punda VaclavMTB Modřany#60#M60+8.02:13:01.39+00:40:16.00Detail
132. Seibt MartinCC Varnsdorf#114#1.02:13:27.22+00:40:41.83Detail
133. Kubát AlešMimoň#24#M4940.02:15:39.07+00:42:53.68Detail
134. Tic Martin#66#M3932.02:16:48.00+00:44:02.61Detail
135. Uher Martin#325#M2914.02:16:50.42+00:44:05.03Detail
136. Eliáš Ladislav#70#M3933.02:18:00.32+00:45:14.93Detail
137. Drunecký TomášKyšice#231#M5932.02:18:01.89+00:45:16.50Detail
138. Jelínek Lukáš#271#M3934.02:18:34.06+00:45:48.67Detail
139. Smetanová LucieAlltraining.cz#237#Z291.02:18:36.03+00:45:50.64Detail
140. Blažek JanLoosers bikers#61#M5933.02:18:45.88+00:46:00.49Detail
141. Pašava JakubŠÁN#51#M2915.02:19:03.88+00:46:18.49Detail
142. Šípková MichaelaWintersportHK-Silvini.cz#56#Z394.02:19:15.34+00:46:29.95Detail
143. Tučková Dagmar#32#Z395.02:19:17.28+00:46:31.89Detail
144. Košek Pavel#279#M4941.02:19:21.47+00:46:36.08Detail
145. Manuel MeschkankBrigade Barenfels#346#M4942.02:19:24.46+00:46:39.07Detail
146. Svítek JanÚvaly#191#M4943.02:19:51.65+00:47:06.26Detail
147. Kuchciak RobertIZERY Bogatynia#118#M5934.02:19:53.40+00:47:08.01Detail
148. Štědrá JanaTRANS BRODY#283#Z40+4.02:19:57.42+00:47:12.03Detail
149. Svatý JaroslavABC doksy#156#M3935.02:19:58.51+00:47:13.12Detail
150. Guba Michalmgstav#149#M4944.02:20:00.67+00:47:15.28Detail
151. Petr MilanVelké Poříči#203#M60+9.02:20:00.82+00:47:15.43Detail
152. Bugar RomanTeplice#123#M5935.02:20:03.28+00:47:17.89Detail
153. Novotný JiříČeská Lípa#260#M2916.02:20:12.25+00:47:26.86Detail
154. Hylský JiříTřebenice#197#M3936.02:20:16.46+00:47:31.07Detail
155. Materna Miroslav#195#M5936.02:20:22.16+00:47:36.77Detail
156. Souček Lukáš#168#M2917.02:20:38.16+00:47:52.77Detail
157. Hanzlík ZdeněkStudenečáci, cykloparta z Krkonoš, z.s.#45#M3937.02:20:39.19+00:47:53.80Detail
158. Vlček Kryštof#284#M194.02:20:42.17+00:47:56.78Detail
159. Šourek PetrKIA JIČÍN#29#M4945.02:20:55.61+00:48:10.22Detail
160. Jungvirt AlešTeplice#65#M4946.02:20:57.03+00:48:11.64Detail
161. Musal FilipEleven Head CST Cyklolive#189#M2918.02:21:23.65+00:48:38.26Detail
162. Lamberková LindaŠÁN#53#Z292.02:21:25.12+00:48:39.73Detail
163. Maláček MichalVítězové#341#M3938.02:21:33.34+00:48:47.95Detail
164. Novotný TomášBeast OCR Varnsdorf#232#M3939.02:21:34.58+00:48:49.19Detail
165. Bezstarosti LuděkBakako Nová Paka#208#M4947.02:21:46.19+00:49:00.80Detail
166. Milec Jindřich#547#M4948.02:22:02.63+00:49:17.24Detail
167. Mucha LukášPraha#72#M3940.02:22:09.06+00:49:23.67Detail
168. Slavík Otomar#245#M60+10.02:22:17.42+00:49:32.03Detail
169. Sedláčková KarolínaMC Český ráj#166#Z293.02:22:18.73+00:49:33.34Detail
170. Verner MatyášChuchelští letci#318#M2919.02:22:23.88+00:49:38.49Detail
171. Holubka JosefTJ Vroutek#136#M60+11.02:22:41.23+00:49:55.84Detail
172. Košátko Miroslav8Tteam#188#M2920.02:22:43.57+00:49:58.18Detail
173. Kunová AnnaKopretinové Kuny#59#Z396.02:22:46.19+00:50:00.80Detail
174. Krátký JanTrutnov#42#M4949.02:23:00.92+00:50:15.53Detail
175. Hála Martin#246#M3941.02:23:23.40+00:50:38.01Detail
176. Stanek DavidUneticky pivovar#147#M4950.02:23:29.35+00:50:43.96Detail
177. Žoha LiborPodĕbrady#311#M4951.02:24:28.08+00:51:42.69Detail
178. Kňákal FilipNový Oldřichov#319#M4952.02:24:28.32+00:51:42.93Detail
179. Zvánovec VáclavNimes Junge#304#M4953.02:24:39.76+00:51:54.37Detail
180. Bernadič ErikProvodín#182#M60+12.02:24:47.04+00:52:01.65Detail
181. Krajicek JanMimoň#77#M3942.02:24:59.40+00:52:14.01Detail
182. Bláha Jan#306#M4954.02:25:07.00+00:52:21.61Detail
183. Kadleček PetrMácháč bike team#140#M5937.02:25:28.61+00:52:43.22Detail
184. Bavor JanFORVIA#343#M4955.02:25:43.09+00:52:57.70Detail
185. MACÍKOVÁ BOHDANADRAKUN#91#Z40+5.02:25:47.73+00:53:02.34Detail
186. Novák VítNotix#63#M2921.02:25:52.91+00:53:07.52Detail
187. Horáček Vítek#154#M4956.02:25:53.47+00:53:08.08Detail
188. Brýda VáclavValtířov#4#M4957.02:26:17.09+00:53:31.70Detail
189. Švestka MichalSPORŤÁCI MTB#171#M4958.02:26:22.50+00:53:37.11Detail
190. Kašák Tomáš#18#M2922.02:26:22.59+00:53:37.20Detail
191. Tér LiborHronov#113#M5938.02:26:51.56+00:54:06.17Detail
192. Vedral MilošBikeparts.cz#278#M60+13.02:26:53.53+00:54:08.14Detail
193. Kotrbatý TomᚊA koo team#13#M4959.02:26:55.51+00:54:10.12Detail
194. Vršecký PavelHK Stáří#185#M5939.02:27:07.88+00:54:22.49Detail
195. Peterková Kateřinacyklo Faltýnek#281#Z40+6.02:27:10.16+00:54:24.77Detail
196. Bodláková LindaRumburk#5#Z397.02:27:11.36+00:54:25.97Detail
197. Uher MichalLékárna Zásmuky#178#M60+14.02:27:12.60+00:54:27.21Detail
198. Koutek FrantišekTeplice#124#M60+15.02:27:16.22+00:54:30.83Detail
199. Čechmánková AnnaŠÁN#50#Z294.02:27:19.14+00:54:33.75Detail
200. Hoffman MartinHorní Branná#115#M3943.02:27:27.80+00:54:42.41Detail
201. Holub PavelCyklotoulači - Louny#87#M3944.02:27:32.53+00:54:47.14Detail
202. Homa JakubELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE#202#M3945.02:27:38.62+00:54:53.23Detail
203. Vrtiška Pavelcafé CALABRONE#177#M4960.02:27:40.04+00:54:54.65Detail
204. Kovářová JanaHerby Servis#320#Z40+7.02:27:41.20+00:54:55.81Detail
205. Horký PavelCK 1967 Česká Kamenice#234#M4961.02:28:06.81+00:55:21.42Detail
206. Marek Jiříkc kutná hora#187#M195.02:28:25.83+00:55:40.44Detail
207. Hoffman LadislavTeplice#39#M60+16.02:28:26.94+00:55:41.55Detail
208. Marek Davidagro kolín#26#M4962.02:28:29.13+00:55:43.74Detail
209. Muláček RudolfDynaman team#84#M3946.02:28:36.52+00:55:51.13Detail
210. Bechtin Libor#54#M4963.02:28:45.57+00:56:00.18Detail
211. Jaroš MartinABC Doksy#151#M2923.02:28:56.92+00:56:11.53Detail
212. Pokorný KarelBianchi Teplice#27#M4964.02:29:39.07+00:56:53.68Detail
213. Sliacký JanBlůďa tým#74#M4965.02:29:39.85+00:56:54.46Detail
214. Bikarová VlaďkaML Tuning - CykloTrener.com#104#Z398.02:29:41.08+00:56:55.69Detail
215. Očenášek TomášÚstí nad Labem#48#M4966.02:30:23.54+00:57:38.15Detail
216. Pilous Pavel#162#M4967.02:30:41.58+00:57:56.19Detail
217. Kačerovský RomanXCampaign Team#9#M4968.02:30:57.35+00:58:11.96Detail
218. Vícha Josef#40#M4969.02:30:59.76+00:58:14.37Detail
219. Soukup Pavel#181#M60+17.02:31:00.33+00:58:14.94Detail
220. Burian JiříUž tam budem?#300#M4970.02:31:17.20+00:58:31.81Detail
221. Procházka MiroslavHnízdil team#330#M60+18.02:31:32.74+00:58:47.35Detail
222. Matouš MaximML TUNING, spol. s r.o#107#M196.02:31:45.55+00:59:00.16Detail
223. Mlejnek Martin#239#M4971.02:32:12.80+00:59:27.41Detail
224. Trenda Tomáš#209#M3947.02:32:33.82+00:59:48.43Detail
225. Šťastná Lenka#67#Z399.02:32:39.45+00:59:54.06Detail
226. Ježek SlavomirŠnekendorf MRX#37#M4972.02:33:29.41+01:00:44.02Detail
227. Drábik MilanDRAKUN#92#M5940.02:33:30.15+01:00:44.76Detail
228. Kressl Josef#176#M4973.02:33:30.79+01:00:45.40Detail
229. Gyečuk MilošDynaman team#85#M4974.02:34:33.93+01:01:48.54Detail
230. Caithaml PetrAdidas#314#M4975.02:34:47.17+01:02:01.78Detail
231. Žaloudek Břetislav#302#M3948.02:34:47.46+01:02:02.07Detail
232. Vlček TomášDěčín#336#M4976.02:34:50.73+01:02:05.34Detail
233. Beyr LubošKoloshop team Teplice#76#M60+19.02:35:16.05+01:02:30.66Detail
234. Solnický Marek#242#M4977.02:35:26.19+01:02:40.80Detail
235. Pluhař JakubBrniště#150#M3949.02:35:41.63+01:02:56.24Detail
236. Bubák Robert#46#M5941.02:36:11.45+01:03:26.06Detail
237. Hulín Aleš#44#M2924.02:36:12.11+01:03:26.72Detail
238. Bačovský MartinMělník#145#M4978.02:36:47.71+01:04:02.32Detail
239. Chloupek Stanislav#308#M4979.02:38:01.86+01:05:16.47Detail
240. Schwetz Michal#122#M3950.02:39:30.31+01:06:44.92Detail
241. Valapková BarboraXCampaign Team#8#Z3910.02:40:34.96+01:07:49.57Detail
242. Tichý TomášJe-Be-Ti, Aussig#20#M5942.02:40:51.13+01:08:05.74Detail
243. Jun PetrVÚ 2006#224#M5943.02:40:59.42+01:08:14.03Detail
244. Křenek Martin#312#M4980.02:41:23.31+01:08:37.92Detail
245. Abrt JanEleven Head CST Cyklolive#95#M4981.02:41:43.99+01:08:58.60Detail
246. Zemanová TerezaCK 1967 Česká Kamenice#233#Z295.02:42:09.10+01:09:23.71Detail
247. Kobulnický Martin#192#M4982.02:42:41.56+01:09:56.17Detail
248. Zborka Ronnie#15#M4983.02:42:48.87+01:10:03.48Detail
249. Kuna LadislavKopretinové Kuny#58#M3951.02:43:07.19+01:10:21.80Detail
250. Janda VladimirLysá nad Labem#247#M5944.02:43:20.43+01:10:35.04Detail
251. Řádová MartinaK + K ski school#64#Z296.02:43:26.74+01:10:41.35Detail
252. Burianova Helena#216#Z3911.02:44:37.01+01:11:51.62Detail
253. Šebek Ondřej#240#M2925.02:44:37.29+01:11:51.90Detail
254. Kuchciak MateuszZGORZELEC#339#M2926.02:45:01.63+01:12:16.24Detail
255. Bavor JiříDoksy#153#M5945.02:45:05.65+01:12:20.26Detail
256. Kutr MilanTeplice#21#M4984.02:45:16.94+01:12:31.55Detail
257. Vašata Josef#196#M3952.02:45:58.45+01:13:13.06Detail
258. Jirout martin#89#M4985.02:46:13.16+01:13:27.77Detail
259. Sobota ZdeněkJičín#190#M60+20.02:46:27.48+01:13:42.09Detail
260. Kadlečková ZuzanaMácháč bike team#141#Z297.02:47:14.88+01:14:29.49Detail
261. Janák PetrLažany 73 (ores Liberec)#36#M5946.02:47:31.83+01:14:46.44Detail
262. Remeš Matěj#258#M197.02:48:18.39+01:15:33.00Detail
263. Sobotová RadkaJičín#6#Z3912.02:48:20.56+01:15:35.17Detail
264. Esquer Oliver#303#M198.02:49:33.40+01:16:48.01Detail
265. Patsegon Vladimir#88#M2927.02:50:04.81+01:17:19.42Detail
266. Černý Michal#326#M3953.02:50:17.02+01:17:31.63Detail
267. Jachek TomasPraha 8#43#M4986.02:50:23.41+01:17:38.02Detail
268. Studénka RenéCyklo RD#269#M60+21.02:50:55.47+01:18:10.08Detail
269. Sitarčík MiroslavSíťovky#199#M4987.02:52:20.13+01:19:34.74Detail
270. Doboš RomanVořešpruti#221#M3954.02:53:43.33+01:20:57.94Detail
271. Javorský PetrVořešpruti#226#M5947.02:53:43.35+01:20:57.96Detail
272. Susík PetrNIDO#146#M3955.02:54:05.15+01:21:19.76Detail
273. Vyčichlo PetrLíbeznice#120#M4988.02:54:06.18+01:21:20.79Detail
274. Rinn PetrMusher club Český ráj#14#M5948.02:55:35.10+01:22:49.71Detail
275. Pašava Jan#348#M4989.02:56:09.42+01:23:24.03Detail
276. Rutterle Pavel#99#M4990.02:57:50.62+01:25:05.23Detail
277. Fidrant FrantišekČeská Lípa#137#M199.02:58:35.44+01:25:50.05Detail
278. goga ivanspinavy zada#243#M60+22.02:59:06.12+01:26:20.73Detail
279. Mít VratislavŠpinavy záda#244#M3956.02:59:09.75+01:26:24.36Detail
280. Jirková Lucie#263#Z3913.03:00:49.51+01:28:04.12Detail
281. Rusý AdamKrálův Dvůr#49#M4991.03:00:49.62+01:28:04.23Detail
282. Frantál MichalMimoň#41#M3957.03:01:10.31+01:28:24.92Detail
283. kasparek Petr#71#M4992.03:01:11.05+01:28:25.66Detail
284. Sládeček Jaroslav#275#M5949.03:02:12.94+01:29:27.55Detail
285. Houžvička MilanNEY SD#347#M5950.03:06:36.36+01:33:50.97Detail
286. Fettr Matěj#257#M2928.03:08:54.53+01:36:09.14Detail
287. Sitarčík MarekSíťovky#200#M1910.03:09:31.02+01:36:45.63Detail
288. Šimek LiborJablonec nad nisou#295#M4993.03:11:57.30+01:39:11.91Detail
289. Ryvola TomášUž tam budem?#299#M3958.03:13:50.30+01:41:04.91Detail
290. Kořínek MilanHrádek nad Nisou#266#M4994.03:16:04.39+01:43:19.00Detail
291. Kořínková LucieSnowbeasts#267#Z298.03:16:05.53+01:43:20.14Detail
292. Vinecká LucieVítězové#340#Z3914.03:19:06.42+01:46:21.03Detail
293. Houda PavelK.C. Vpřed#34#M60+23.03:19:07.56+01:46:22.17Detail
294. Vlček DominikDěčín#337#M2929.03:20:50.53+01:48:05.14Detail
295. Moudrý Karel#310#M60+24.03:20:53.32+01:48:07.93Detail
296. Vrabcová Alžběta#157#Z40+8.03:22:47.88+01:50:02.49Detail
297. nálezek jan#159#M4995.03:22:48.10+01:50:02.71Detail
298. Michovová TerezaŠnekendorf MTX#80#Z299.03:24:05.41+01:51:20.02Detail
299. Kuběna LukášZákupy#12#M4996.03:30:31.37+01:57:45.98Detail
300. Šauerová MartaŠnekendorf MTX#79#Z40+9.03:31:40.21+01:58:54.82Detail
301. Zajíček JosefŠnekendorf MRX#78#M3959.03:31:41.39+01:58:56.00Detail
302. Pribyl Miroslav#19#M3960.03:33:04.40+02:00:19.01Detail
303. Bárta JosefDobrovice#68#M3961.03:33:04.94+02:00:19.55Detail
304. Neuwirth ZdeněkXCampaign Team#277#M5951.03:45:35.27+02:12:49.88Detail
DNF Kopecký RadekDolnohbitský tvrďák#228#M49Detail
DNF Šugra JanNKT Kablo#259#M49Detail
DNF Beránek MichalJe-Be-Ti , Aussig#30#M59Detail
DNF Šorm JaroslavKolo ŠÍR Lázně Bělohrad#86#M59Detail
DNF Péč PetrČeská Lípa#96#M49Detail
DNF Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#111#M29Detail
DNF Šollar DavidLiberec#128#M59Detail
DNF Wild VáclavASC sport team#143#M39Detail
DNF Nepraš LadislavSázava#227#M60+Detail
DNF Linka JakubJLC Český Dub#220#M29Detail
DNF Opl RadekStráž pod Ralskem#90#M49Detail
DNF Richter ZbyněkGHOST team#212#M39Detail
DNF Houda VojtěchK.C. Vpřed#35#M19Detail
DNF Proller MiroslavUnlimited KM trading CZ#322#M59Detail
DNF Kuběna Jan#10#M49Detail
DNF Hozák PetrKulturaDoksy.cz#7#M39Detail
DNS Janoušek MiroslavML - Tuning#102#M59Detail
DNS Haluška LadislavKlacek pro Aleše :-)#69#M49Detail
DNS Streubel LeoUCC#75#M60+Detail
DNS Štěpán Jakub#82#M29Detail
DNS Žižka Lukáš#81#M29Detail
DNS Kakrda Tomáš#94#M59Detail
DNS Nevole Vladimír#119#M29Detail
DNS Obdržálek FilipClaim system sport team#130#M49Detail
DNS Hamřík JiříKV Final s.r.o.#133#M49Detail
DNS Zástava KarelAisin Písek#138#M59Detail
DNS Lukáš ŠilhánKV FINAL Ralsko NÁSTROJÁRNA#144#M39Detail
DNS Pospíšil Štěpán#148#M19Detail
DNS Mikulka Jan#164#M49Detail
DNS Široký RomanReality Široký#179#M60+Detail
DNS Šenk JaroslavELEVEN Black Net Jablonec n/N#204#M60+Detail
DNS Peč PetrČeská Lípa#223#M49Detail
DNS Sklenář DavidFORWARD#33#M29Detail
DNS Samko LukášML TUNING, spol. s r.o.#108#M19Detail
DNS Novák JanLokomotiva Nymburk#23#M49Detail
DNS Franc KláraŠemberské stezky#93#Z40+Detail
DNS Hořák RadekUNLIMITED KM TRADING CZ#288#M29Detail
DNS Wendler MartinSK Žizníkov#273#M49Detail
DNS Sedláček JiříOstrov#1#M60+Detail
DSQ Pekárna OndřejVALID s.r.o. - ložiska a řemeny nejen do kol...#201#M49Detail
DSQ Cmunt OndřejELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE#28#M19Detail
DSQ Veselková AdélaML Tuning - CykloTrener.com#296#Z29Detail
DSQ Stránský VladimírU konce s dechem#180#M60+Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz