Průběžná Výsledková listina MT TUNING Tour de Ralsko 2022
16. 7. 2022

Na plno 47 km Kategorie M59

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Kučera RadekKSM HRÁDEK#126#01:44:43.49Detail
2. Honzátko JiříBike Vysoká#129#01:48:07.09+00:03:23.59Detail
3. Svoboda JiříML-Tuning Cyklotrenér#324#01:48:09.89+00:03:26.39Detail
4. Dolecek MarioClub Cofete#313#01:49:54.84+00:05:11.34Detail
5. Pleschinger MartinML Tuning - CykloTrener.com#105#01:50:38.05+00:05:54.55Detail
6. Kristián Jan#352#01:52:59.19+00:08:15.69Detail
7. Zdeněk RichardKbely cycling team#211#01:53:55.38+00:09:11.88Detail
8. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#280#01:54:08.76+00:09:25.26Detail
9. Šlapák ZdeněkTeam bike Perštejn#207#01:54:26.65+00:09:43.15Detail
10. Knížek Jindřich#335#01:56:29.17+00:11:45.67Detail
11. Vršinský IvanBikerental#301#01:58:27.17+00:13:43.67Detail
12. Jambor LuděkCK Lovosice#100#01:58:29.80+00:13:46.30Detail
13. Cvejn HonzaHasiči#161#01:59:10.52+00:14:27.02Detail
14. Šída Martin#276#02:00:23.74+00:15:40.24Detail
15. Vodochodský VldimírMTB HELLFISH MOST#205#02:01:06.59+00:16:23.09Detail
16. Šťovíček PavelAtš Jičín#160#02:01:12.29+00:16:28.79Detail
17. Škácha Zdeněk#251#02:02:24.08+00:17:40.58Detail
18. Sukdolák RobertKoloshop team#163#02:03:33.21+00:18:49.71Detail
19. Siročák MarekKbely Cycling Team#73#02:03:44.62+00:19:01.12Detail
20. Řeháček VladimírLithium Cycling Team#241#02:03:46.20+00:19:02.70Detail
21. Kubíček ZdeněkEleven Head CST Cyklolive#286#02:03:58.68+00:19:15.18Detail
22. Oswald JanMlTuning Cyklotrener#297#02:04:00.50+00:19:17.00Detail
23. Blažek JiříHaven#323#02:04:38.56+00:19:55.06Detail
24. Petrovič LadislavMalečov#152#02:06:25.95+00:21:42.45Detail
25. Ledvina MartinBMB#334#02:07:22.61+00:22:39.11Detail
26. Kuběna PetrKV Final Ralsko#142#02:09:00.48+00:24:16.98Detail
27. Turek Vít#290#02:09:26.84+00:24:43.34Detail
28. Lochman JaromírML TUNING#110#02:10:39.57+00:25:56.07Detail
29. Kulda RomanTrutnov#249#02:10:44.46+00:26:00.96Detail
30. Knedlík PavelÚstí nad Labem#31#02:10:44.97+00:26:01.47Detail
31. Horký JiříCK 1967 Česká Kamenice#175#02:11:47.97+00:27:04.47Detail
32. Drunecký TomášKyšice#231#02:18:01.89+00:33:18.39Detail
33. Blažek JanLoosers bikers#61#02:18:45.88+00:34:02.38Detail
34. Kuchciak RobertIZERY Bogatynia#118#02:19:53.40+00:35:09.90Detail
35. Bugar RomanTeplice#123#02:20:03.28+00:35:19.78Detail
36. Materna Miroslav#195#02:20:22.16+00:35:38.66Detail
37. Kadleček PetrMácháč bike team#140#02:25:28.61+00:40:45.11Detail
38. Tér LiborHronov#113#02:26:51.56+00:42:08.06Detail
39. Vršecký PavelHK Stáří#185#02:27:07.88+00:42:24.38Detail
40. Drábik MilanDRAKUN#92#02:33:30.15+00:48:46.65Detail
41. Bubák Robert#46#02:36:11.45+00:51:27.95Detail
42. Tichý TomášJe-Be-Ti, Aussig#20#02:40:51.13+00:56:07.63Detail
43. Jun PetrVÚ 2006#224#02:40:59.42+00:56:15.92Detail
44. Janda VladimirLysá nad Labem#247#02:43:20.43+00:58:36.93Detail
45. Bavor JiříDoksy#153#02:45:05.65+01:00:22.15Detail
46. Janák PetrLažany 73 (ores Liberec)#36#02:47:31.83+01:02:48.33Detail
47. Javorský PetrVořešpruti#226#02:53:43.35+01:08:59.85Detail
48. Rinn PetrMusher club Český ráj#14#02:55:35.10+01:10:51.60Detail
49. Sládeček Jaroslav#275#03:02:12.94+01:17:29.44Detail
50. Houžvička MilanNEY SD#347#03:06:36.36+01:21:52.86Detail
51. Neuwirth ZdeněkXCampaign Team#277#03:45:35.27+02:00:51.77Detail
DNF Beránek MichalJe-Be-Ti , Aussig#30#Detail
DNF Šorm JaroslavKolo ŠÍR Lázně Bělohrad#86#Detail
DNF Šollar DavidLiberec#128#Detail
DNF Proller MiroslavUnlimited KM trading CZ#322#Detail
DNS Janoušek MiroslavML - Tuning#102#Detail
DNS Kakrda Tomáš#94#Detail
DNS Zástava KarelAisin Písek#138#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz