Oficiální Výsledková listina Triatlon Konopiště
16. 7. 2022

Žáci 10-11

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Šiška AdamTriathlon Team Tábor#66#2066CZEM1.00:12:57.2400:01:37.0100:00:41.7200:05:43.7100:00:31.8000:04:22.98Detail
2. Kovář AntonínTCV Jindřichův Hradec#57#2057CZEM2.00:14:01.47+00:01:04.2200:01:43.1000:01:00.6800:06:21.4600:00:41.9000:04:14.31Detail
3. Paták DavidElab#59#2059CZEM3.00:14:09.05+00:01:11.8000:01:46.2600:00:54.2500:06:27.6400:00:35.2300:04:25.65Detail
4. Rolný JakubTJ BIŽU JBC#63#2063CZEM4.00:14:15.91+00:01:18.6600:02:05.5100:00:53.4400:06:09.5900:00:41.7700:04:25.57Detail
5. Plucar VojtěchTCV Jindřichův Hradec#60#2060CZEM5.00:14:18.82+00:01:21.5700:01:51.8600:00:50.8400:06:23.2800:00:38.8800:04:33.94Detail
6. Karásek JonášTJ BIŽU JBC#56#2056CZEM6.00:14:20.74+00:01:23.4900:02:03.1800:01:06.0500:06:22.6800:00:35.2200:04:13.59Detail
7. Staněk JanTriatlon Plzeň#64#2064CZEM7.00:14:24.98+00:01:27.7300:01:53.7300:00:52.4500:06:20.7400:00:37.2100:04:40.82Detail
8. Jenčík JakubTriathlon Team Tábor#55#2055CZEM8.00:14:55.96+00:01:58.7100:02:11.7700:00:56.7500:06:21.6900:00:35.6100:04:50.11Detail
9. Grom ViliamROAD2KONA#53#2053CZEM9.00:15:10.30+00:02:13.0500:02:06.7200:01:01.0800:06:27.8800:00:44.2100:04:50.38Detail
10. PODESVA Patrik#61#2061CZEM10.00:15:17.46+00:02:20.2100:02:21.8600:01:24.7200:05:55.5000:00:38.4600:04:56.90Detail
11. Holub VojtěchTJ BIŽU JBC#54#2054CZEM11.00:15:23.50+00:02:26.2500:02:06.3800:01:06.6600:06:46.1300:00:38.5900:04:45.71Detail
12. Starý JakubTJ BIŽU JBC#65#7777CZEM12.00:15:23.90+00:02:26.6500:02:05.6300:01:01.5700:06:50.6700:00:42.3000:04:43.71Detail
13. Vabroušková VěraTITAN TRILIFE#89#2089CZEF1.00:15:47.46+00:02:50.2100:02:10.3900:00:55.0800:07:00.3300:00:39.8400:05:01.79Detail
14. Böse PatricieROAD2KONA#100#2100CZEF2.00:16:03.70+00:03:06.4500:02:08.5200:01:04.1100:07:19.2000:00:49.0600:04:42.79Detail
15. Štíbr DavidROAD2KONA#67#2067CZEM13.00:16:26.96+00:03:29.7100:02:08.0700:00:58.1200:07:34.3500:00:47.7400:04:58.66Detail
16. Čunát FilipTriatlon Česká Lípa#51#2051CZEM14.00:16:27.33+00:03:30.0800:02:11.3400:01:04.1200:07:22.0800:00:45.6200:05:04.16Detail
17. Pokorný Štěpán2BWINNER TEAM#62#2062CZEM15.00:16:30.86+00:03:33.6100:02:10.8600:01:10.2900:07:14.5400:00:46.7100:05:08.44Detail
18. Oborná Sára#93#2093CZEF3.00:16:36.57+00:03:39.3200:02:05.7000:01:13.9600:07:13.4100:00:48.6400:05:14.84Detail
19. Pirout ŠimonTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #32#2032CZEM16.00:16:59.83+00:04:02.5800:02:08.1800:01:05.9900:07:24.4800:00:51.8500:05:29.30Detail
20. Fajglová EmaTJ BIŽU JBC#98#2098CZEF4.00:17:07.50+00:04:10.2500:01:58.2700:01:10.5400:07:48.1700:00:58.6300:05:11.87Detail
21. Fantová Magdaléna#97#2097F5.00:17:15.95+00:04:18.7000:02:30.8300:01:15.2200:07:14.3900:00:50.2900:05:25.19Detail
22. Šoulová AlžbětaTriathlon Team Tábor#90#2090CZEF6.00:17:38.24+00:04:40.9900:02:20.5700:00:50.6500:07:42.3500:00:52.8200:05:51.84Detail
23. Douda Ondřej#52#2052M17.00:17:47.33+00:04:50.0800:02:44.8300:01:09.2800:07:32.4800:00:48.4400:05:32.28Detail
24. Martynov Filip#58#2058M18.00:17:53.23+00:04:55.9800:02:32.1600:01:23.0900:07:27.3900:01:04.2100:05:26.35Detail
25. Zadák Vít2B Winner#34#2034CZEM19.00:18:09.75+00:05:12.5000:02:32.4400:01:17.1000:07:32.4300:01:01.6100:05:46.15Detail
26. Nováková Daniela#94#2094F7.00:19:21.30+00:06:24.0500:02:39.1500:01:30.3100:08:25.5600:00:49.1300:05:57.13Detail
27. Brožíková Marie#99#2099CZEF8.00:20:09.90+00:07:12.6500:03:02.1300:01:11.2800:09:05.4700:00:57.0100:05:53.97Detail
28. Altschulová AnnaTCV Jindřichův Hradec#14#2014CZEF9.00:20:36.87+00:07:39.6200:02:35.2000:01:09.0600:08:56.5600:00:59.7600:06:56.27Detail
29. Stárková KamilaTri club Česká Lípa#92#2092CZEF10.00:21:01.84+00:08:04.5900:02:37.9500:01:24.3000:09:00.6600:00:51.8800:07:07.03Detail
30. Měchurová Dorota#96#2096F11.00:21:41.50+00:08:44.2500:02:27.2200:01:35.4500:09:00.3700:01:51.2600:06:47.18Detail
31. Blechová BáraBB Racing#15#2015CZEF12.00:22:30.22+00:09:32.9700:02:55.2000:01:39.8600:08:58.9700:01:39.9500:07:16.21Detail
32. Neckářová LucieTri club Česká Lípa#95#2095CZEF13.00:23:43.35+00:10:46.1000:03:07.7000:01:42.1400:10:27.3200:01:02.6100:07:23.56Detail
DNS Stuchlíková DenisaTriathlon Team Tábor#91#2091CZEFDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz