Oficiální Výsledková listina Triatlon Konopiště
16. 7. 2022

Žáci starší

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Švarc MichalTRI KLUB Příbram#178#2178CZEM1.00:26:14.8300:04:16.6500:00:33.0100:13:06.6200:00:36.7900:07:41.75Detail
2. Mařík JakubTJ Sokol Senohraby#171#2171CZEM2.00:26:49.72+00:00:34.8800:04:33.8000:00:39.9300:13:43.5200:00:42.9600:07:09.49Detail
3. Gröschl VojtěchTCV Jindřichův Hradec#159#2159CZEM3.00:26:58.88+00:00:44.0400:04:12.9900:00:35.1600:13:32.6700:00:41.2100:07:56.84Detail
4. Kozojed OndřejTriathlon Team Tábor#166#2166CZEM4.00:27:23.70+00:01:08.8600:04:11.0800:00:32.1500:14:14.7000:00:37.3300:07:48.43Detail
5. Bíba MikulášTriatlon Plzeň#152#2152CZEM5.00:27:43.96+00:01:29.1200:04:38.1300:00:38.3200:13:58.6200:00:45.5000:07:43.37Detail
6. Kovář JanTCV Jindřichův Hradec#164#2164CZEM6.00:27:56.48+00:01:41.6400:04:34.0300:00:40.4900:14:02.6800:00:44.0900:07:55.18Detail
7. Homola MatějTriathlon Team Tábor#162#2162CZEM7.00:28:05.14+00:01:50.3000:04:39.1800:00:37.1300:14:06.2000:00:44.4000:07:58.21Detail
8. Kubias MatějTriatlon Plzeň#168#2168CZEM8.00:28:15.04+00:02:00.2000:04:28.1800:00:36.6600:14:10.7000:00:42.9700:08:16.51Detail
9. Oborný DanielTJ Spartak Třebíč#173#2173CZEM9.00:28:23.02+00:02:08.1800:04:20.6800:01:00.0000:14:04.4200:00:48.8200:08:09.08Detail
10. Šafránek JáchymElite Sport Boskovice#176#2176CZEM10.00:28:27.35+00:02:12.5100:04:31.4900:00:51.3000:14:03.9400:00:39.7700:08:20.83Detail
11. Dvořák TomášTITAN TRILIFE#157#2157CZEM11.00:29:02.56+00:02:47.7200:04:48.1000:00:39.0400:14:20.9600:00:35.4800:08:38.97Detail
12. Všetička Jan4SPORTS TEAM#181#2181CZEM12.00:29:06.65+00:02:51.8100:05:01.3100:00:41.3100:14:14.3700:00:54.7600:08:14.89Detail
13. Volf ŠtěpánVOKOLOPOLE#180#2180CZEM13.00:29:20.81+00:03:05.9700:04:35.1000:00:37.8100:15:09.9200:00:45.3800:08:12.57Detail
14. Voda JanTJ Spartak Třebíč#179#2179CZEM14.00:29:38.01+00:03:23.1700:05:23.1400:00:36.9400:15:01.3600:00:39.6600:07:56.88Detail
15. Bubaň František PavelLoko Trutnov#156#2156CZEM15.00:29:46.75+00:03:31.9100:03:59.6200:00:59.1700:14:59.1900:00:52.8800:08:55.87Detail
16. Lemberka JanTriathlon Team Tábor#169#2169CZEM16.00:30:04.27+00:03:49.4300:04:58.0500:00:41.1200:15:25.9200:00:36.3900:08:22.76Detail
17. Zatloukal FilipBRNO TRIATLON TEAM#182#2182CZEM17.00:30:11.19+00:03:56.3500:04:24.8200:00:56.8800:15:51.5900:05:01.0800:03:56.81Detail
18. Krátký MarekROAD2KONA#167#2167CZEM18.00:30:15.83+00:04:00.9900:04:34.0600:00:36.5800:16:04.1300:00:41.3900:08:19.66Detail
19. Rutarová KarolínaTriatlon Plzeň#183#2183CZEF1.00:30:17.28+00:04:02.4400:04:50.2400:00:38.0700:15:29.3200:00:41.2200:08:38.41Detail
20. Pozlerová EditaOMT#184#2184CZEF2.00:30:40.25+00:04:25.4100:04:17.7000:00:43.6900:16:14.9700:04:54.2000:04:29.68Detail
21. Bajer VojtěchTITAN TRILIFE#151#2151CZEM19.00:30:47.98+00:04:33.1400:04:47.3700:00:54.2700:15:55.1100:00:48.0100:08:23.20Detail
22. Chytilová KateřinaTriatlon Plzeň#191#2191CZEF3.00:31:04.82+00:04:49.9800:04:29.0200:00:40.0300:15:43.3700:00:40.2400:09:32.15Detail
23. Hašlar PřemyslVOKOLOPOLE#160#2160CZEM20.00:31:06.60+00:04:51.7600:05:08.9000:00:57.9600:15:31.3000:00:49.5400:08:38.88Detail
24. Svatoš AdamLoko Trutnov#175#2175CZEM21.00:31:08.97+00:04:54.1300:04:51.7800:01:00.8200:16:34.2100:00:37.2200:08:04.93Detail
25. Marek Lukáš4SPORTS TEAM#170#2170CZEM22.00:31:27.21+00:05:12.3700:04:37.3700:00:37.4700:16:38.7600:00:37.7000:08:55.89Detail
26. Kovařčík MatějElite Sport Boskovice#165#2165CZEM23.00:31:27.69+00:05:12.8500:04:38.3700:00:54.9100:16:22.9200:00:34.5000:08:56.98Detail
27. Böse AdamROAD2KONA#155#2155CZEM24.00:31:27.88+00:05:13.0400:04:50.6600:00:44.0300:15:29.7700:00:44.7900:09:38.62Detail
28. Fixová AnnaLoko Trutnov#193#2193CZEF4.00:31:40.46+00:05:25.6200:04:43.3000:00:46.3300:16:25.8900:00:44.2300:09:00.69Detail
29. Hofman Marek#161#2161CZEM25.00:31:49.71+00:05:34.8700:04:27.5600:01:04.6700:15:54.9700:00:45.1700:09:37.31Detail
30. Götz OliverSpartak Trutnov#158#2158CZEM26.00:32:03.16+00:05:48.3200:04:33.2400:00:56.5000:16:23.0300:00:44.4400:09:25.94Detail
31. Řezníček JosefLoko Trutnov#174#2174CZEM27.00:32:03.36+00:05:48.5200:04:53.4700:00:55.8400:16:02.2100:00:40.6900:09:31.12Detail
32. Kůrková KarolínaTCV Jindřichův Hradec#186#2186CZEF5.00:32:11.62+00:05:56.7800:04:39.3000:00:40.3900:17:14.4700:00:41.0700:08:56.37Detail
33. Štramberská DorotaTITAN TRILIFE#50#2050CZEF6.00:32:21.39+00:06:06.5500:04:47.0600:00:42.0600:16:18.5500:00:52.1800:09:41.52Detail
34. Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice#47#2047CZEF7.00:32:35.69+00:06:20.8500:04:52.5800:00:42.3200:16:31.5000:00:43.5700:09:45.69Detail
35. Tučková TerezaTriSK ČB#49#2049CZEF8.00:32:45.66+00:06:30.8200:04:17.0000:00:40.2700:17:19.9700:00:53.2600:09:35.15Detail
36. Vodová NikolaTJ Spartak Třebíč#48#2048CZEF9.00:32:58.22+00:06:43.3800:05:31.2500:00:48.0200:16:26.7800:00:42.2400:09:29.91Detail
37. Hellier Bruce WillienTriclub Česká Lípa#35#2035CZEM28.00:33:20.45+00:07:05.6100:05:14.1500:01:16.1800:16:24.4100:01:00.7700:09:24.92Detail
38. Karbanová MarieTJ Nová Paka#189#2189CZEF10.00:33:46.11+00:07:31.2700:04:40.0900:00:47.1300:17:16.9600:00:44.8900:10:17.02Detail
39. Kuchařová AdélaTJ Spartak Třebíč#187#2187CZEF11.00:34:26.14+00:08:11.3000:05:21.3500:00:48.3500:16:22.6800:00:40.2100:11:13.52Detail
40. Coufalová TerezaTJ Spartak Třebíč#197#2197CZEF12.00:34:27.15+00:08:12.3100:05:21.7700:01:01.4600:17:46.4000:00:43.6500:09:33.85Detail
41. Dvořáková Markéta#194#2194CZEF13.00:34:52.14+00:08:37.3000:06:36.5900:00:53.5100:16:45.7600:00:47.2900:09:48.96Detail
42. Budínová Blanka2B Winner#11#2011CZEF14.00:34:55.92+00:08:41.0800:05:05.9900:01:09.5200:18:06.9500:01:02.2800:09:31.16Detail
43. Blažek JanKerberos#153#2153CZEM29.00:35:07.48+00:08:52.6400:05:46.8200:01:19.9900:16:37.3800:01:03.7900:10:19.48Detail
44. Měchura Albert#172#2172CZEM30.00:36:10.41+00:09:55.5700:05:46.0000:01:07.5600:15:31.6200:01:33.2500:12:11.96Detail
45. Šiška MatějTriathlon Team Tábor#177#2177CZEM31.00:36:39.63+00:10:24.7900:05:17.2600:01:04.5300:17:16.5000:00:43.1000:12:18.23Detail
46. Koudelková LucieElite Sport Boskovice#188#2188CZEF15.00:37:17.43+00:11:02.5900:05:25.7700:00:51.9900:18:34.9300:00:48.6700:11:36.06Detail
47. Bělobradičová Adéla4SPORTS TEAM#200#2200CZEF16.00:37:37.19+00:11:22.3500:04:39.6700:00:56.9700:19:09.0500:00:43.4000:12:08.07Detail
48. Čunátová TerezaTriatlon Česká Lípa#195#2195CZEF17.00:37:39.99+00:11:25.1500:05:32.0400:01:03.5700:19:32.6700:00:55.8900:10:35.80Detail
49. Černá KarolínaTri club Česká Lípa#196#2196CZEF18.00:37:46.03+00:11:31.1900:05:12.3200:01:02.7000:20:42.2300:00:43.6800:10:05.08Detail
50. Bláhová EmaTriathlon Team Tábor#199#2199CZEF19.00:38:33.65+00:12:18.8100:05:45.5400:00:55.2400:20:04.8900:00:41.9800:11:05.98Detail
51. Pánková EmmaVOKOLOPOLE#185#2185CZEF20.00:38:33.99+00:12:19.1500:05:29.2500:00:57.3300:20:00.1600:00:57.4700:11:09.75Detail
52. Břenková AndělaTri club Česká Lípa#198#2198CZEF21.00:39:06.48+00:12:51.6400:07:02.6400:01:02.0900:18:55.2700:06:41.6600:05:24.81Detail
53. Horňáková AnetaTriatlon Česká Lípa#192#2192CZEF22.00:42:34.82+00:16:19.9800:05:38.0400:00:58.6000:20:42.5500:00:54.4800:14:21.13Detail
DNF Blažek MatějKerberos#154#2154CZEM00:06:11.1900:01:13.82Detail
DNS Hroch Štěpán#163#2163CZEMDetail
DNS Jenčíková AnnaTriathlon Team Tábor#190#2190CZEFDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz