Výsledková listina Krosový běh REUTER RUN
13. 8. 2022

12,5 km


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.ČipRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.HavlíčekJosefTJ Sokol Kamenný Újezd#64#83641994M1.Muži A (19-39)1.00:44:59Detail
2.Jarolím MichalVS Tábor #12#83121989M2.Muži A (19-39)2.00:47:43+00:02:43Detail
3.PekařMartinJižní expres#101#84011991M3.Muži A (19-39)3.00:48:08+00:03:08Detail
4.PíšekJaroslavBoršov nad Vltavou#11#83111990M4.Muži A (19-39)4.00:48:30+00:03:30Detail
5.KlimešPetrČeské Budějovice#69#83691980M5.Muži B (40-49)1.00:50:37+00:05:37Detail
6.MrázPetrJižní Expres#82#83821993M6.Muži A (19-39)5.00:50:52+00:05:52Detail
7.FialaStanislavStatus Fit Igy Athletes#50#83501980M7.Muži B (40-49)2.00:51:17+00:06:17Detail
8.GlierMichalDoubravník#41#83411982M8.Muži B (40-49)3.00:51:26+00:06:26Detail
9.ĎoubalJakubJihočeský klub maratonců#109#84091990M9.Muži A (19-39)6.00:52:06+00:07:06Detail
10.JančúchJergušČeský Krumlov#103#84031980M10.Muži B (40-49)4.00:52:19+00:07:19Detail
11.HommerRomanDěti Kleti#84#83841965M11.Muži C (50-59)1.00:53:20+00:08:20Detail
12.BeranLadislavSK Čtyři Dvory České Budějovic#25#83251987M12.Muži A (19-39)7.00:53:36+00:08:36Detail
13.KovářJanČížová#56#83561980M13.Muži B (40-49)5.00:54:05+00:09:05Detail
14.StachMichalJindřichův Hradec#91#83911985M14.Muži A (19-39)8.00:54:43+00:09:43Detail
15.KyselaTomášČeské Budějovice#88#83881987M15.Muži A (19-39)9.00:54:52+00:09:52Detail
16.FesslLukáš#tymdejvid#87#83871990M16.Muži A (19-39)10.00:55:20+00:10:20Detail
17.TeplýOndrejBBK Boršov#4#83041976M17.Muži B (40-49)6.00:55:27+00:10:27Detail
18.JílekJiříBUT#76#83762001M18.Muži A (19-39)11.00:55:32+00:10:32Detail
19.PudilJaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice#61#83611961M19.Muži D (60-69)1.00:56:49+00:11:49Detail
20.DavidTomáš#tymdejvid#92#83921984M20.Muži A (19-39)12.00:57:02+00:12:02Detail
21.ArdamicaDavidDolní Bukovsko#32#83322001M21.Muži A (19-39)13.00:57:09+00:12:09Detail
22.ChlupováTereza#týmKleť#71#83711991F1.Ženy A (19-34)1.00:57:12+00:12:12Detail
23.DivišJiříCBC TEAM#38#83381975M22.Muži B (40-49)7.00:57:41+00:12:41Detail
24.MarekJiříJihočeský klub maratonců#23#83231970M23.Muži C (50-59)2.00:57:52+00:12:52Detail
25.StejskalLadislavSK Čtyři Dvory#29#83292001M24.Muži A (19-39)14.00:58:13+00:13:13Detail
26.BehenskýLukášBoršov nad Vltavou#83#83831974M25.Muži B (40-49)8.00:58:17+00:13:17Detail
27.LexaJiří rusty#62#83621971M26.Muži C (50-59)3.00:58:25+00:13:25Detail
28.KovářJosefPK Píp#54#83542009M27.Junioři1.01:00:12+00:15:12Detail
29.DvořákováMonikaTým Dejvid#94#83941974F2.Ženy B (35-49)1.01:01:37+00:16:37Detail
30.ŠteflíčekMartinTCV JH#75#83751975M28.Muži B (40-49)9.01:01:38+00:16:38Detail
31.DvořákBronislavRC Zahorčice#95#83951977M29.Muži B (40-49)10.01:01:42+00:16:42Detail
32.JaukerMilanTa Kleť#9#83091976M30.Muži B (40-49)11.01:01:48+00:16:48Detail
33.StejskalLadislavAtl. Čtyři Dvory CB#14#83141977M31.Muži B (40-49)12.01:01:56+00:16:56Detail
34.ZuzaníkJanTriskáči ze Záhorčic#66#83661981M32.Muži B (40-49)13.01:02:06+00:17:06Detail
35.MeislJanJihočeský klub maratoncu #72#83721974M33.Muži B (40-49)14.01:02:11+00:17:11Detail
36.NovákováLucie Nadějkov#24#83241993F3.Ženy A (19-34)2.01:02:45+00:17:45Detail
37.RichtrZdenekHusky Mahouš Sunny Siberia#1#59811969M34.Muži C (50-59)4.01:02:55+00:17:55Detail
38.BrodmannJiříČeské Budějovice#7#83071988M35.Muži A (19-39)15.01:02:56+00:17:56Detail
39.HejlVojtěchPaha 9#46#83461992M36.Muži A (19-39)16.01:03:01+00:18:01Detail
40.BartyzalJosefTymDejvid#85#83851984M37.Muži A (19-39)17.01:03:03+00:18:03Detail
41.ViskotovaAlesja#86#83861992F4.Ženy A (19-34)3.01:03:09+00:18:09Detail
42.KonečnýJakubČeské Budějovice#100#84001985M38.Muži A (19-39)18.01:03:12+00:18:12Detail
43.KyselFrantišek Resty team#73#83731976M39.Muži B (40-49)15.01:03:17+00:18:17Detail
44.HladíkStanislavJindřichův Hradec#60#83601987M40.Muži A (19-39)19.01:03:36+00:18:36Detail
45.VeselýPetrBenešov#48#83481972M41.Muži C (50-59)5.01:03:47+00:18:47Detail
46.Glierová Renata Doubravník#43#83431985F5.Ženy B (35-49)2.01:04:07+00:19:07Detail
47.HoráčekStanislavOrel Studenec#63#83631982M42.Muži B (40-49)16.01:04:14+00:19:14Detail
48.TaberyLukášOK Team #13#83131975M43.Muži B (40-49)17.01:04:23+00:19:23Detail
49.RokosIvanTJ Jiskra Třeboň#39#83391959M44.Muži D (60-69)2.01:04:24+00:19:24Detail
50.Ardamica st.DavidJBP#35#83351976M45.Muži B (40-49)18.01:04:25+00:19:25Detail
51.VondrášekMartinTJ Jiskra Třeboň#40#83401982M46.Muži B (40-49)19.01:04:25+00:19:25Detail
52.HaňurRomanBBK Boršov#3#83031969M47.Muži C (50-59)6.01:04:29+00:19:29Detail
53.KašpárkováMartinaVlčice#89#83891980F6.Ženy B (35-49)3.01:04:30+00:19:30Detail
54.VojtaJiří#81#83811990M48.Muži A (19-39)20.01:04:57+00:19:57Detail
55.ČondlKarelTriskáči ze Záhorčic#67#83671975M49.Muži B (40-49)20.01:04:59+00:19:59Detail
56.HegedušJosefTriskáči ze Záhorčic#65#83651966M50.Muži C (50-59)7.01:05:00+00:20:00Detail
57.Píše MarekDobřichovice#102#84021988M51.Muži A (19-39)21.01:05:15+00:20:15Detail
58.MorojanuRomanŠtěpánovice#59#83591982M52.Muži B (40-49)21.01:05:27+00:20:27Detail
59.ZákosteleckýFrantišekLitvínovice#58#83581955M53.Muži D (60-69)3.01:05:49+00:20:49Detail
60.RáftlKarelLOVĚTÍN#42#83421976M54.Muži B (40-49)22.01:05:58+00:20:58Detail
61.BenešRadekSRTG Lišov#57#83572000M55.Muži A (19-39)22.01:06:16+00:21:16Detail
62.KohoutLuděkNová Ves u Č. Budějovic#44#83441965M56.Muži C (50-59)8.01:06:36+00:21:36Detail
63.UhlířováMiroslavaTT Tábor#104#84041970F7.Ženy C (50+)1.01:06:38+00:21:38Detail
64.VejskrabDavid#77#83771979M57.Muži B (40-49)23.01:06:52+00:21:52Detail
65.KristkováHelenaBoršov nad Vltavou#30#83301975F8.Ženy B (35-49)4.01:06:56+00:21:56Detail
66.RožboudPavelVčelná#70#83701970M58.Muži C (50-59)9.01:07:15+00:22:15Detail
67.Vogelová AlenaTábor#105#84051973F9.Ženy B (35-49)5.01:07:37+00:22:37Detail
68.ZacharováVeronikaTakleť#10#83101977F10.Ženy B (35-49)6.01:08:06+00:23:06Detail
69.BinderVáclavtaKleť#80#83801956M59.Muži D (60-69)4.01:08:19+00:23:19Detail
70.PůžováTerezaČeské Budějovice#90#83901988F11.Ženy A (19-34)4.01:08:42+00:23:42Detail
71.ŽahourPavelOOBPK#98#83981967M60.Muži C (50-59)10.01:10:24+00:25:24Detail
72.ŠimekMiroslavTC Dvořák Č. Budějovice#96#83961966M61.Muži C (50-59)11.01:10:45+00:25:45Detail
73.NovotnáMarkétaMM Team#19#83191983F12.Ženy B (35-49)7.01:10:47+00:25:47Detail
74.PražákJaroslav#79#83791971M62.Muži C (50-59)12.01:10:58+00:25:58Detail
75.PetersonPeterStatusFit Igy Athletes#18#83181980M63.Muži B (40-49)24.01:11:19+00:26:19Detail
76.VseteckaJanVčelná#45#83451988M64.Muži A (19-39)23.01:12:01+00:27:01Detail
77.CandraVlastimil#6#83061976M65.Muži B (40-49)25.01:12:10+00:27:10Detail
78.TomáškováLucieŠtěpánovice#55#83551982F13.Ženy B (35-49)8.01:12:26+00:27:26Detail
79.KolářováŠtěpánkaVotice#51#83511999F14.Ženy A (19-34)5.01:12:31+00:27:31Detail
80.MachačováVeronikaTýmDejvid#17#83171988F15.Ženy A (19-34)6.01:12:33+00:27:33Detail
81.SvobodaVáclavPlnej pupek CB#28#83281949M66.Muži E (70+)1.01:12:39+00:27:39Detail
82.GazdaMartinJihočeský klub maratonců#22#83221968M67.Muži C (50-59)13.01:12:45+00:27:45Detail
83.PražákováAnna#78#83781977F16.Ženy B (35-49)9.01:13:17+00:28:17Detail
84.ZítováAlenaMM Team#20#83201962F17.Ženy C (50+)2.01:13:21+00:28:21Detail
85.ŠeflDavidStatus Fit Igy Athletes#31#83311987M68.Muži A (19-39)24.01:13:23+00:28:23Detail
86.VorlováDanaRelax běhny#68#83681962F18.Ženy C (50+)3.01:13:27+00:28:27Detail
87.MikešPavelLesy ČR#106#84061965M69.Muži C (50-59)14.01:15:23+00:30:23Detail
88.Žáková Michaela #tymdejvid #99#83991977F19.Ženy B (35-49)10.01:15:44+00:30:44Detail
89.SmetanaJiříČiko Český Krumlov#47#83471953M70.Muži D (60-69)5.01:15:58+00:30:58Detail
90.RichtrováJanaHusky Mahouš Sunny Siberia#5#83051976F20.Ženy B (35-49)11.01:16:57+00:31:57Detail
91.GalajdovaDanielaStatusfit IGY Athlete#107#84071996F21.Ženy A (19-34)7.01:19:02+00:34:02Detail
92.ProcházkováSimonaStatus Fit Igy Athletes#52#83521975F22.Ženy B (35-49)12.01:19:05+00:34:05Detail
93.ArdamicováRadkaJBP#33#83331981F23.Ženy B (35-49)13.01:19:16+00:34:16Detail
94.ŠvamberkJanBoršov nad Vltavou#21#83211970M71.Muži C (50-59)15.01:19:29+00:34:29Detail
95.ZodererováVáclavaSokol Žižkov Praha#36#83361961F24.Ženy C (50+)4.01:20:33+00:35:33Detail
96.ŠevčíkováKristýnaBoršov nad Vltavou#27#83271994F25.Ženy A (19-34)8.01:21:11+00:36:11Detail
97.Dvořáková HovězákováMarieČeské Budějovice 6#15#83151987F26.Ženy B (35-49)14.01:22:53+00:37:53Detail
98.TomkovaMartinaSrubec#16#83161974F27.Ženy B (35-49)15.01:22:59+00:37:59Detail
99.MeislPetra Jihočeský klub maratoncu #74#83742006F28.Juniorky1.01:24:54+00:39:54Detail
100.ZoulJakubVotice#49#83491997M72.Muži A (19-39)25.01:24:58+00:39:58Detail
101.HadravaTomášKozy koule#97#83971978M73.Muži B (40-49)26.01:25:14+00:40:14Detail
102.KonečnáŠárkaČeské Budějovice#93#83931989F29.Ženy A (19-34)9.01:25:56+00:40:56Detail
103.PavlíčkováEliškaČerný dub#26#83261993F30.Ženy A (19-34)10.01:26:11+00:41:11Detail
104.ChlupPetrSK Kamenice nad Lipou#34#83341963M74.Muži C (50-59)16.01:31:20+00:46:20Detail
105.PaľovčíkJakubStatus FIT#108#84081994M75.Muži A (19-39)26.01:31:25+00:46:25Detail
106.KučeraRadekBBC Praha#37#83371967M76.Muži C (50-59)17.01:31:40+00:46:40Detail
107.KroupaEvženBBK Boršov#8#83081967M77.Muži C (50-59)18.01:33:01+00:48:01Detail
108.NeubauerPetrBBK Boršov#2#59821974M78.Muži B (40-49)27.01:33:02+00:48:02Detail
109.MalátJanBBK Boršov#53#83531966M79.Muži C (50-59)19.01:33:02+00:48:02Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace