Výsledková listina Krosový běh REUTER RUN
13. 8. 2022

12,5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Havlíček JosefTJ Sokol Kamenný Újezd#64#83641994M1.Muži A (19-39)1.00:45:00Detail
2. Jarolím MichalVS Tábor #12#83121989M2.Muži A (19-39)2.00:47:44+00:02:44.25Detail
3. Pekař MartinJižní expres#101#84011991M3.Muži A (19-39)3.00:48:09+00:03:09.25Detail
4. Píšek JaroslavBoršov nad Vltavou#11#83111990M4.Muži A (19-39)4.00:48:31+00:03:31.25Detail
5. Klimeš PetrČeské Budějovice#69#83691980M5.Muži B (40-49)1.00:50:38+00:05:38.25Detail
6. Mráz PetrJižní Expres#82#83821993M6.Muži A (19-39)5.00:50:53+00:05:53.25Detail
7. Fiala StanislavStatus Fit Igy Athletes#50#83501980M7.Muži B (40-49)2.00:51:18+00:06:18.25Detail
8. Glier MichalDoubravník#41#83411982M8.Muži B (40-49)3.00:51:27+00:06:27.25Detail
9. Ďoubal JakubJihočeský klub maratonců#109#84091990M9.Muži A (19-39)6.00:52:07+00:07:07.25Detail
10. Jančúch JergušČeský Krumlov#103#84031980M10.Muži B (40-49)4.00:52:20+00:07:20.25Detail
11. Hommer RomanDěti Kleti#84#83841965M11.Muži C (50-59)1.00:53:21+00:08:21.25Detail
12. Beran LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice#25#83251987M12.Muži A (19-39)7.00:53:37+00:08:37.25Detail
13. Kovář JanČížová#56#83561980M13.Muži B (40-49)5.00:54:06+00:09:06.25Detail
14. Stach MichalJindřichův Hradec#91#83911985M14.Muži A (19-39)8.00:54:44+00:09:44.25Detail
15. Kysela TomášČeské Budějovice#88#83881987M15.Muži A (19-39)9.00:54:53+00:09:53.25Detail
16. Fessl Lukáš#tymdejvid#87#83871990M16.Muži A (19-39)10.00:55:21+00:10:21.25Detail
17. Teplý OndrejBBK Boršov#4#83041976M17.Muži B (40-49)6.00:55:28+00:10:28.25Detail
18. Jílek JiříBUT#76#83762001M18.Muži A (19-39)11.00:55:33+00:10:33.25Detail
19. Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice#61#83611961M19.Muži D (60-69)1.00:56:50+00:11:50.25Detail
20. David Tomáš#tymdejvid#92#83921984M20.Muži A (19-39)12.00:57:03+00:12:03.25Detail
21. Ardamica DavidDolní Bukovsko#32#83322001M21.Muži A (19-39)13.00:57:10+00:12:10.25Detail
22. Chlupová Tereza#týmKleť#71#83711991F1.Ženy A (19-34)1.00:57:13+00:12:13.25Detail
23. Diviš JiříCBC TEAM#38#83381975M22.Muži B (40-49)7.00:57:42+00:12:42.25Detail
24. Marek JiříJihočeský klub maratonců#23#83231970M23.Muži C (50-59)2.00:57:53+00:12:53.25Detail
25. Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory#29#83292001M24.Muži A (19-39)14.00:58:14+00:13:14.25Detail
26. Behenský LukášBoršov nad Vltavou#83#83831974M25.Muži B (40-49)8.00:58:18+00:13:18.25Detail
27. Lexa Jiří rusty#62#83621971M26.Muži C (50-59)3.00:58:26+00:13:26.25Detail
28. Kovář JosefPK Píp#54#83542009M27.Junioři1.01:00:13+00:15:13.25Detail
29. Dvořáková MonikaTým Dejvid#94#83941974F2.Ženy B (35-49)1.01:01:38+00:16:38.25Detail
30. Šteflíček MartinTCV JH#75#83751975M28.Muži B (40-49)9.01:01:39+00:16:39.25Detail
31. Dvořák BronislavRC Zahorčice#95#83951977M29.Muži B (40-49)10.01:01:43+00:16:43.25Detail
32. Jauker MilanTa Kleť#9#83091976M30.Muži B (40-49)11.01:01:49+00:16:49.25Detail
33. Stejskal LadislavAtl. Čtyři Dvory CB#14#83141977M31.Muži B (40-49)12.01:01:57+00:16:57.25Detail
34. Zuzaník JanTriskáči ze Záhorčic#66#83661981M32.Muži B (40-49)13.01:02:07+00:17:07.25Detail
35. Meisl JanJihočeský klub maratoncu #72#83721974M33.Muži B (40-49)14.01:02:12+00:17:12.25Detail
36. Nováková Lucie Nadějkov#24#83241993F3.Ženy A (19-34)2.01:02:46+00:17:46.25Detail
37. Richtr ZdenekHusky Mahouš Sunny Siberia#1#59811969M34.Muži C (50-59)4.01:02:56+00:17:56.25Detail
38. Brodmann JiříČeské Budějovice#7#83071988M35.Muži A (19-39)15.01:02:57+00:17:57.25Detail
39. Hejl VojtěchPaha 9#46#83461992M36.Muži A (19-39)16.01:03:02+00:18:02.25Detail
40. Bartyzal JosefTymDejvid#85#83851984M37.Muži A (19-39)17.01:03:04+00:18:04.25Detail
41. Viskotova Alesja#86#83861992F4.Ženy A (19-34)3.01:03:10+00:18:10.25Detail
42. Konečný JakubČeské Budějovice#100#84001985M38.Muži A (19-39)18.01:03:13+00:18:13.25Detail
43. Kysel František Resty team#73#83731976M39.Muži B (40-49)15.01:03:18+00:18:18.25Detail
44. Hladík StanislavJindřichův Hradec#60#83601987M40.Muži A (19-39)19.01:03:37+00:18:37.25Detail
45. Veselý PetrBenešov#48#83481972M41.Muži C (50-59)5.01:03:48+00:18:48.25Detail
46. Glierová Renata Doubravník#43#83431985F5.Ženy B (35-49)2.01:04:08+00:19:08.25Detail
47. Horáček StanislavOrel Studenec#63#83631982M42.Muži B (40-49)16.01:04:15+00:19:15.25Detail
48. Tabery LukášOK Team #13#83131975M43.Muži B (40-49)17.01:04:24+00:19:24.25Detail
49. Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň#39#83391959M44.Muži D (60-69)2.01:04:25+00:19:25.25Detail
50. Ardamica st. DavidJBP#35#83351976M45.Muži B (40-49)18.01:04:26+00:19:26.25Detail
51. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#40#83401982M46.Muži B (40-49)19.01:04:26+00:19:26.25Detail
52. Haňur RomanBBK Boršov#3#83031969M47.Muži C (50-59)6.01:04:30+00:19:30.25Detail
53. Kašpárková MartinaVlčice#89#83891980F6.Ženy B (35-49)3.01:04:31+00:19:31.25Detail
54. Vojta Jiří#81#83811990M48.Muži A (19-39)20.01:04:58+00:19:58.25Detail
55. Čondl KarelTriskáči ze Záhorčic#67#83671975M49.Muži B (40-49)20.01:05:00+00:20:00.25Detail
56. Hegeduš JosefTriskáči ze Záhorčic#65#83651966M50.Muži C (50-59)7.01:05:01+00:20:01.25Detail
57. Píše MarekDobřichovice#102#84021988M51.Muži A (19-39)21.01:05:16+00:20:16.25Detail
58. Morojanu RomanŠtěpánovice#59#83591982M52.Muži B (40-49)21.01:05:28+00:20:28.25Detail
59. Zákostelecký FrantišekLitvínovice#58#83581955M53.Muži D (60-69)3.01:05:50+00:20:50.25Detail
60. Ráftl KarelLOVĚTÍN#42#83421976M54.Muži B (40-49)22.01:05:59+00:20:59.25Detail
61. Beneš RadekSRTG Lišov#57#83572000M55.Muži A (19-39)22.01:06:17+00:21:17.25Detail
62. Kohout LuděkNová Ves u Č. Budějovic#44#83441965M56.Muži C (50-59)8.01:06:37+00:21:37.25Detail
63. Uhlířová MiroslavaTT Tábor#104#84041970F7.Ženy C (50+)1.01:06:39+00:21:39.25Detail
64. Vejskrab David#77#83771979M57.Muži B (40-49)23.01:06:53+00:21:53.25Detail
65. Kristková HelenaBoršov nad Vltavou#30#83301975F8.Ženy B (35-49)4.01:06:57+00:21:57.25Detail
66. Rožboud PavelVčelná#70#83701970M58.Muži C (50-59)9.01:07:16+00:22:16.25Detail
67. Vogelová AlenaTábor#105#84051973F9.Ženy B (35-49)5.01:07:38+00:22:38.25Detail
68. Zacharová VeronikaTakleť#10#83101977F10.Ženy B (35-49)6.01:08:07+00:23:07.25Detail
69. Binder VáclavtaKleť#80#83801956M59.Muži D (60-69)4.01:08:20+00:23:20.25Detail
70. Půžová TerezaČeské Budějovice#90#83901988F11.Ženy A (19-34)4.01:08:43+00:23:43.25Detail
71. Žahour PavelOOBPK#98#83981967M60.Muži C (50-59)10.01:10:25+00:25:25.25Detail
72. Šimek MiroslavTC Dvořák Č. Budějovice#96#83961966M61.Muži C (50-59)11.01:10:46+00:25:46.25Detail
73. Novotná MarkétaMM Team#19#83191983F12.Ženy B (35-49)7.01:10:48+00:25:48.25Detail
74. Pražák Jaroslav#79#83791971M62.Muži C (50-59)12.01:10:59+00:25:59.25Detail
75. Peterson PeterStatusFit Igy Athletes#18#83181980M63.Muži B (40-49)24.01:11:20+00:26:20.25Detail
76. Vsetecka JanVčelná#45#83451988M64.Muži A (19-39)23.01:12:02+00:27:02.25Detail
77. Candra Vlastimil#6#83061976M65.Muži B (40-49)25.01:12:11+00:27:11.25Detail
78. Tomášková LucieŠtěpánovice#55#83551982F13.Ženy B (35-49)8.01:12:27+00:27:27.25Detail
79. Kolářová ŠtěpánkaVotice#51#83511999F14.Ženy A (19-34)5.01:12:32+00:27:32.25Detail
80. Machačová VeronikaTýmDejvid#17#83171988F15.Ženy A (19-34)6.01:12:34+00:27:34.25Detail
81. Svoboda VáclavPlnej pupek CB#28#83281949M66.Muži E (70+)1.01:12:40+00:27:40.25Detail
82. Gazda MartinJihočeský klub maratonců#22#83221968M67.Muži C (50-59)13.01:12:46+00:27:46.25Detail
83. Pražáková Anna#78#83781977F16.Ženy B (35-49)9.01:13:18+00:28:18.25Detail
84. Zítová AlenaMM Team#20#83201962F17.Ženy C (50+)2.01:13:22+00:28:22.25Detail
85. Šefl DavidStatus Fit Igy Athletes#31#83311987M68.Muži A (19-39)24.01:13:24+00:28:24.25Detail
86. Vorlová DanaRelax běhny#68#83681962F18.Ženy C (50+)3.01:13:28+00:28:28.25Detail
87. Mikeš PavelLesy ČR#106#84061965M69.Muži C (50-59)14.01:15:24+00:30:24.25Detail
88. Žáková Michaela #tymdejvid #99#83991977F19.Ženy B (35-49)10.01:15:45+00:30:45.25Detail
89. Smetana JiříČiko Český Krumlov#47#83471953M70.Muži D (60-69)5.01:15:59+00:30:59.25Detail
90. Richtrová JanaHusky Mahouš Sunny Siberia#5#83051976F20.Ženy B (35-49)11.01:16:58+00:31:58.25Detail
91. Galajdova DanielaStatusfit IGY Athlete#107#84071996F21.Ženy A (19-34)7.01:19:03+00:34:03.25Detail
92. Procházková SimonaStatus Fit Igy Athletes#52#83521975F22.Ženy B (35-49)12.01:19:06+00:34:06.25Detail
93. Ardamicová RadkaJBP#33#83331981F23.Ženy B (35-49)13.01:19:17+00:34:17.25Detail
94. Švamberk JanBoršov nad Vltavou#21#83211970M71.Muži C (50-59)15.01:19:30+00:34:30.25Detail
95. Zodererová VáclavaSokol Žižkov Praha#36#83361961F24.Ženy C (50+)4.01:20:34+00:35:34.25Detail
96. Ševčíková KristýnaBoršov nad Vltavou#27#83271994F25.Ženy A (19-34)8.01:21:12+00:36:12.25Detail
97. Dvořáková Hovězáková MarieČeské Budějovice 6#15#83151987F26.Ženy B (35-49)14.01:22:54+00:37:54.25Detail
98. Tomkova MartinaSrubec#16#83161974F27.Ženy B (35-49)15.01:23:00+00:38:00.25Detail
99. Meisl Petra Jihočeský klub maratoncu #74#83742006F28.Juniorky1.01:24:55+00:39:55.25Detail
100. Zoul JakubVotice#49#83491997M72.Muži A (19-39)25.01:24:59+00:39:59.25Detail
101. Hadrava TomášKozy koule#97#83971978M73.Muži B (40-49)26.01:25:15+00:40:15.25Detail
102. Konečná ŠárkaČeské Budějovice#93#83931989F29.Ženy A (19-34)9.01:25:57+00:40:57.25Detail
103. Pavlíčková EliškaČerný dub#26#83261993F30.Ženy A (19-34)10.01:26:12+00:41:12.25Detail
104. Chlup PetrSK Kamenice nad Lipou#34#83341963M74.Muži C (50-59)16.01:31:21+00:46:21.25Detail
105. Paľovčík JakubStatus FIT#108#84081994M75.Muži A (19-39)26.01:31:25+00:46:25.25Detail
106. Kučera RadekBBC Praha#37#83371967M76.Muži C (50-59)17.01:31:41+00:46:41.25Detail
107. Kroupa EvženBBK Boršov#8#83081967M77.Muži C (50-59)18.01:33:02+00:48:02.25Detail
108. Neubauer PetrBBK Boršov#2#59821974M78.Muži B (40-49)27.01:33:03+00:48:03.25Detail
109. Malát JanBBK Boršov#53#83531966M79.Muži C (50-59)19.01:33:03+00:48:03.25Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz