Výsledková listina FM Cyklocup 5. ročník
4. 9. 2022

3600 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Frolík VáclavVelo Akademie Kladno#2#2E kluci1.00:08:11.5900:04:10.8100:04:00.78Detail
2. Vašíček RobinADASTRA cycling team #127#127E kluci2.00:08:12.14+00:00:00.5400:04:12.4900:03:59.65Detail
3. Jirka Jaroslav Velo akademie kladno#10#10E kluci3.00:08:13.60+00:00:02.0000:04:09.7000:04:03.89Detail
4. Žižka VojtaVelo Akademie #58#58E kluci4.00:08:15.26+00:00:03.6600:04:14.1600:04:01.10Detail
5. Rusňáková Lucie VELO Akademie Kladno #8#8J holky1.00:08:32.83+00:00:21.2300:04:19.6900:04:13.14Detail
6. Šváb Matěj Echokardio.cz#68#68E kluci5.00:09:09.86+00:00:58.2600:04:31.5200:04:38.33Detail
7. Lhotská Hermiona CCC Cycling Club Chomutov #75#75J holky2.00:09:26.78+00:01:15.1800:04:48.3200:04:38.46Detail
8. Tvrzníková MagdalénaADASTRA CYCLING TEAM#111#111J holky3.00:09:30.69+00:01:19.0900:04:50.6700:04:40.02Detail
9. Pavol DominikAdastra #125#125E kluci6.00:09:31.14+00:01:19.5400:04:50.4000:04:40.74Detail
10. Smržová BarboraVelo Akademie Kladno#53#53J holky4.00:09:34.77+00:01:23.1700:04:53.3600:04:41.41Detail
11. Fouray Marley Velo akademie#97#97E kluci7.00:09:46.24+00:01:34.6400:04:49.9400:04:56.30Detail
12. Pavol PatrikAdastra#126#126E kluci8.00:09:49.52+00:01:37.9200:05:12.8700:04:36.65Detail
13. Jirkovský FilipVelo Akademie Kladno#88#88E kluci9.00:10:15.26+00:02:03.6600:05:16.1800:04:59.08Detail
14. Kytka MatoušRozděloff Stolní Společnost#118#118E kluci10.00:10:31.89+00:02:20.2900:05:16.8500:05:15.04Detail
15. Spárová Amálie#230#230J holky5.00:10:39.17+00:02:27.5700:05:26.2100:05:12.95Detail
16. Volf Lukáš#207#207E kluci11.00:10:48.34+00:02:36.7400:05:26.7500:05:21.59Detail
17. Stieberová Karolína Rozděloff stolní společnost #110#110J holky6.00:10:54.56+00:02:42.9600:05:44.1400:05:10.42Detail
18. Souček VítekKladno#18#18E kluci12.00:11:00.11+00:02:48.5100:05:33.5500:05:26.56Detail
19. Strnad OliverHamr Sport#141#141E kluci13.00:11:03.18+00:02:51.5800:05:37.0200:05:26.16Detail
20. Šťastný Václav#229#229E kluci14.00:11:04.40+00:02:52.8000:05:46.1200:05:18.28Detail
21. Doležal JanKladno #160#160E kluci15.00:11:20.66+00:03:09.0600:05:36.4200:05:44.24Detail
22. Vášová Eliška#231#231J holky7.00:11:37.50+00:03:25.9000:05:48.8800:05:48.61Detail
23. Danková LauraBICISPORťácký kočičáci#90#90J holky8.00:11:47.25+00:03:35.6500:06:01.1800:05:46.06Detail
24. Wartiaková ZoeBICISPORťácký Kočičáci#161#161J holky9.00:11:49.57+00:03:37.9700:06:00.1200:05:49.44Detail
25. Náprstková KarolínaKladno#102#102J holky10.00:11:58.71+00:03:47.1100:06:18.4500:05:40.26Detail
26. Hrouz Jakub#218#218E kluci16.00:12:10.57+00:03:58.9700:06:11.6900:05:58.88Detail
27. Cervena VanessaLany#34#34J holky11.00:12:22.33+00:04:10.7300:06:31.6600:05:50.66Detail
28. Dlab Matěj#215#215E kluci17.00:12:23.54+00:04:11.9400:05:14.3800:07:09.16Detail
29. Slavík Mikuláš Velo Akademie Kladno#148#148E kluci18.00:12:42.48+00:04:30.8800:06:29.0600:06:13.41Detail
30. Cibulková Karolína Kladno#67#67J holky12.00:13:02.65+00:04:51.0500:06:31.1600:06:31.49Detail
31. Urbánek Jáchym#211#211E kluci19.00:13:11.98+00:05:00.3800:06:52.0200:06:19.95Detail
32. Šuranyi Daniel#233#233E kluci20.00:13:35.66+00:05:24.0600:06:50.5100:06:45.15Detail
33. Filipovič VojtěchKladno#150#150E kluci21.00:13:37.14+00:05:25.5400:06:59.3200:06:37.81Detail
DNS Medřický OliverBeroun #45#45E kluciDetail
DNS Doležal MatějVelo Akademie Kladno#71#71E kluciDetail
DNS Liakin LeoMakotrasy#139#139E kluciDetail
DNS Vanžura OndřejPraha 17#151#151E kluciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz