Výsledková listina Novostrašecký běh
21. 9. 2022

elévové

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Horák MichaelSCNS Nové Strašecí#106#chlapci1.00:00:15Detail
2. Kougl Jakub scns Nové Strašecí#147#chlapci2.00:00:16+00:00:01.00Detail
3. Vošická Barbora#137#děvčata1.00:00:16+00:00:01.00Detail
4. Havlíček FilipSki klub Lajdáček#145#chlapci3.00:00:16+00:00:01.00Detail
5. Brabec JosefSCNS #158#chlapci4.00:00:17+00:00:02.00Detail
6. Bláhová IzabelaZŠ JAK Nové Strašecí#68#děvčata2.00:00:17+00:00:02.00Detail
7. Bečková KláraKladno#9#děvčata3.00:00:17+00:00:02.00Detail
8. Veselý Matěj#49#chlapci5.00:00:17+00:00:02.00Detail
9. Müller Václav Sokol Nižbor #141#chlapci6.00:00:17+00:00:02.00Detail
10. Šimková MarieSportovní centrum Nové Strašecí#7#děvčata4.00:00:17+00:00:02.00Detail
11. Lišková AdélaSCNS#103#děvčata5.00:00:17+00:00:02.00Detail
12. Fröhlich JanNové Strašecí#134#chlapci7.00:00:17+00:00:02.00Detail
13. Doušová Barbora SCNS#20#děvčata6.00:00:18+00:00:03.00Detail
14. Kubičková SáraSportovní centrum Nové Strašecí #56#děvčata7.00:00:19+00:00:04.00Detail
15. Jícha Lukáš Rynholec#177#chlapci8.00:00:19+00:00:04.00Detail
16. Uher Matěj#167#chlapci9.00:00:19+00:00:04.00Detail
17. Dykastová BarboraNové Strašecí #75#děvčata8.00:00:19+00:00:04.00Detail
18. Hill LucyRynholec Runners#71#děvčata9.00:00:19+00:00:04.00Detail
19. Hampelová Adéla AC TEPO KLADNO #3#děvčata10.00:00:19+00:00:04.00Detail
20. Jelínek Jiří Rynholec#14#chlapci10.00:00:19+00:00:04.00Detail
21. Jančaříková EliškaSCNS#112#děvčata11.00:00:19+00:00:04.00Detail
22. Heroutvá Lenka#135#děvčata12.00:00:20+00:00:05.00Detail
23. Král MatyášRuda#24#chlapci11.00:00:20+00:00:05.00Detail
24. Břízová AnnaSportovní centrum Nové Strašecí#48#děvčata13.00:00:20+00:00:05.00Detail
25. Fiamova BaraNove Strašecí #136#děvčata14.00:00:20+00:00:05.00Detail
26. Hampel Matěj#4#chlapci12.00:00:20+00:00:05.00Detail
27. Pavlů TerezkaStochov#65#děvčata15.00:00:20+00:00:05.00Detail
28. Grill JonášSCNS#120#chlapci13.00:00:20+00:00:05.00Detail
29. Pokorný FilipTJ Sokol Nové Strašecí#109#chlapci14.00:00:20+00:00:05.00Detail
30. Kedroňová AdrianaNové Strašecí#163#děvčata16.00:00:20+00:00:05.00Detail
31. Huml AdamSCNS Nové Strašecí#173#chlapci15.00:00:21+00:00:06.00Detail
32. Novotná ApolenaNové Strašecí#16#děvčata17.00:00:21+00:00:06.00Detail
33. Jiřík MichalSCNS#114#chlapci16.00:00:21+00:00:06.00Detail
34. Heřmánek Roman Sportovní centrum Nové Strašecí#104#chlapci17.00:00:21+00:00:06.00Detail
35. Pokorný JanRuda#102#chlapci18.00:00:21+00:00:06.00Detail
36. Lopour VojtechSCNS Nové Strašecí z.s.#155#chlapci19.00:00:23+00:00:08.00Detail
37. Heydenrych FrederikSportovni centrum nove Straseci#19#chlapci20.00:00:23+00:00:08.00Detail
38. Samuel Polák#170#chlapci21.00:00:24+00:00:09.00Detail
39. Stádník Ondřej Rynholec#151#chlapci22.00:00:25+00:00:10.00Detail
40. Pospíšilová StelaSC NS#64#děvčata18.00:01:11+00:00:56.00Detail
Rublič VáclavSCNS#0#chlapci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz