Oficiální Výsledková listina Triathlon Fest Tábor
24. 7. 2022

Žáci mladší

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Plic Ondřej2BWINNER TEAM#17#5217CZEM1.00:27:03.5100:03:38.2500:01:47.2300:15:32.2400:01:07.3400:04:58.44Detail
2. Michálek AntonínTRI KLUB Příbram#14#5214CZEM2.00:27:31.81+00:00:28.2900:04:11.0100:01:50.9900:15:53.6200:01:06.3500:04:29.82Detail
3. Šmehlík TimmTriatlon Plzeň#19#5219CZEM3.00:27:33.33+00:00:29.8100:03:43.1300:01:53.1500:16:18.6800:01:02.7800:04:35.57Detail
4. Šoula VáclavTriathlon Team Tábor#20#5220CZEM4.00:27:53.29+00:00:49.7700:04:13.6700:01:49.0100:15:49.2300:01:06.6700:04:54.70Detail
5. Hubáček OndřejTriathlon Team Tábor#6#5206CZEM5.00:28:20.20+00:01:16.6800:04:08.1700:01:42.4400:16:05.9200:01:03.3600:05:20.29Detail
6. Pietrula JakubArtSport Team#16#5216CZEM6.00:28:41.94+00:01:38.4200:04:00.3800:01:57.8100:16:23.0200:01:06.6800:05:14.03Detail
7. Valda AntonínTCV Jindřichův Hradec#21#5221CZEM7.00:29:32.60+00:02:29.0800:04:03.9400:01:59.7400:17:09.1600:01:05.0600:05:14.69Detail
8. Bíba TadeášTriatlon Plzeň#2#5202CZEM8.00:29:36.33+00:02:32.8100:04:17.1100:02:01.4500:16:51.8500:01:05.5400:05:20.36Detail
9. Kalda MartinTJ Spartak Třebíč#9#5209CZEM9.00:29:46.25+00:02:42.7300:04:07.1200:01:55.1600:17:10.1600:01:06.7500:05:27.04Detail
10. Marková NelaTriatlon Plzeň#29#5229CZEF1.00:30:15.07+00:03:11.5500:04:18.5400:01:55.6400:17:21.1200:01:06.6700:05:33.08Detail
11. Večeřa MatyášTJ Spartak Třebíč#22#5222CZEM10.00:30:21.01+00:03:17.4900:04:05.4400:02:00.5300:17:07.3500:01:11.2800:05:56.39Detail
12. Křížová KristýnaLoko Trutnov#27#5227CZEF2.00:31:01.43+00:03:57.9100:04:05.3900:01:56.3700:18:16.6300:01:17.3900:05:25.64Detail
13. Netík LukášLoko Trutnov#15#5215CZEM11.00:31:17.20+00:04:13.6800:03:54.2300:02:09.9800:18:31.1900:01:12.3300:05:29.45Detail
14. Černý JakubTriatlon Plzeň#4#5204CZEM12.00:31:17.76+00:04:14.2400:05:43.0100:01:58.7400:16:57.8200:01:18.4100:05:19.74Detail
15. Bakočová EmaSpartak Trutnov#24#5224CZEF3.00:31:19.92+00:04:16.4000:04:20.2600:02:14.5800:18:06.6300:01:00.8400:05:37.59Detail
16. Ihn Šimon4SPORTS TEAM#7#5207CZEM13.00:31:31.16+00:04:27.6400:04:39.2200:02:03.1000:18:05.0300:01:02.7500:05:41.05Detail
17. Hadravová AdélaTriathlon Team Tábor#25#5225CZEF4.00:31:32.38+00:04:28.8600:04:51.5000:02:05.3900:18:12.2400:01:03.4100:05:19.82Detail
18. Gončaruk IljaTCV Jindřichův Hradec#5#5205CZEM14.00:31:37.10+00:04:33.5800:04:17.1900:02:09.2500:18:23.6500:01:09.4500:05:37.54Detail
19. Blažek VojtěchTCV Jindřichův Hradec#3#5203CZEM15.00:31:40.10+00:04:36.5800:04:56.8900:02:09.9900:17:48.2600:01:10.0600:05:34.89Detail
20. Bakoč HynekSpartak Trutnov#1#5201CZEM16.00:31:49.03+00:04:45.5100:04:20.3400:02:20.7700:18:07.7600:01:03.4300:05:56.71Detail
21. Šafránková AnnaElite Sport Boskovice#35#5235CZEF5.00:31:59.93+00:04:56.4100:04:28.1800:02:06.4200:18:08.0100:01:15.9500:06:01.35Detail
22. Rutarová MagdalenaTriatlon Plzeň#34#5234CZEF6.00:32:07.72+00:05:04.2000:04:44.5800:02:05.1000:18:52.0600:01:12.4600:05:13.49Detail
23. Machová MonikaTT Příbram, z. s.#28#5228CZEF7.00:32:22.13+00:05:18.6100:04:06.9300:02:13.9000:19:17.6100:01:06.2600:05:37.40Detail
24. Chalupníková Valerie2BWINNER TEAM#26#5226CZEF8.00:32:28.18+00:05:24.6600:04:39.5000:02:04.5300:18:53.5100:01:12.7100:05:37.92Detail
25. Popelková Aneta4SPORTS TEAM#31#5231CZEF9.00:32:41.24+00:05:37.7200:04:50.0800:01:58.1100:18:50.9100:01:01.0300:06:01.10Detail
26. Zón JakubROAD2KONA#23#5223CZEM17.00:32:52.51+00:05:48.9900:04:38.8300:01:56.9300:17:57.5500:01:30.0000:06:49.19Detail
27. Mazánek Matěj2BWINNER TEAM#12#5212CZEM18.00:33:08.25+00:06:04.7300:04:13.2700:02:05.7600:20:02.2100:01:17.0000:05:29.99Detail
28. Šilhan DavidSpartak Trutnov#18#5218CZEM19.00:33:10.24+00:06:06.7200:04:30.4600:02:24.2900:19:04.1500:01:09.2500:06:02.07Detail
29. Knespl KristianTriatlon Česká Lípa#10#5210CZEM20.00:33:37.42+00:06:33.9000:05:13.2900:02:12.5400:19:10.3100:01:21.5900:05:39.67Detail
30. Rutarová KateřinaTriatlon Plzeň#33#5233CZEF10.00:34:07.38+00:07:03.8600:04:50.2800:02:07.5100:20:14.1500:01:12.6600:05:42.75Detail
31. Kříž DavidTriathlon Team Tábor#11#5211CZEM21.00:34:07.77+00:07:04.2500:05:46.5000:02:13.8700:18:48.4600:01:10.5000:06:08.42Detail
32. Mezlíková ZuzanaTJ Spartak Třebíč#30#5230CZEF11.00:34:31.98+00:07:28.4600:04:57.0700:02:21.6300:19:34.7600:01:08.8400:06:29.66Detail
33. Vokrouhlecká SáraVOKOLOPOLE#36#3296CZEF12.00:34:35.92+00:07:32.4000:04:46.1900:02:10.4500:19:42.1800:01:30.0000:06:27.08Detail
34. Prokopová LucieTJ BIŽU JBC#32#5232CZEF13.00:39:51.36+00:12:47.8400:04:33.8900:02:34.7800:24:16.3500:01:19.4900:07:06.84Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz