Oficiální Výsledková listina Triathlon Fest Tábor
24. 7. 2022

Žáci starší

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtráta12345
1. Mandák Alex#99#5299SVKM1.00:38:04.3300:05:26.3600:01:38.3000:21:23.9300:01:02.3200:08:33.40Detail
2. Ivančík Dominik#90#5290SVKM2.00:38:13.80+00:00:09.4600:05:33.6100:01:39.4700:21:17.1000:01:01.2300:08:42.37Detail
3. Švarc MichalTriklub Příbram#48#5248CZEM3.00:38:20.58+00:00:16.2400:05:43.2300:01:37.0500:21:09.1400:01:03.1100:08:48.03Detail
4. Procházka MatějROAD2KONA#103#5123CZEM4.00:38:42.47+00:00:38.1300:05:27.6600:01:40.9300:21:22.3800:01:04.5700:09:06.90Detail
5. Bíba MikulášTriatlon Plzeň#78#5278CZEM5.00:38:58.31+00:00:53.9700:06:05.2300:01:35.7400:21:33.4800:00:59.9500:08:43.88Detail
6. Mařík JakubTJ Sokol Senohraby#101#5121CZEM6.00:39:24.07+00:01:19.7300:05:57.8500:01:46.4100:21:35.4000:01:02.0300:09:02.36Detail
7. Kozojed OndřejTriathlon Team Tábor#95#5295CZEM7.00:39:49.72+00:01:45.3800:05:42.1800:01:42.6700:21:51.2300:00:56.5500:09:37.07Detail
8. Kubias MatějTriatlon Plzeň#97#5297CZEM8.00:40:15.98+00:02:11.6400:05:50.6700:01:43.2300:21:41.1200:01:05.4900:09:55.45Detail
9. Homola MatějTriathlon Team Tábor#88#5288CZEM9.00:40:38.09+00:02:33.7500:06:17.1400:01:47.8400:22:18.4700:01:07.2500:09:07.37Detail
10. Šafránek JáchymElite Sport Boskovice#106#5126CZEM10.00:40:58.09+00:02:53.7500:06:04.5000:01:48.8100:22:31.3700:01:06.4900:09:26.89Detail
11. Krátký MarekROAD2KONA#96#5296CZEM11.00:41:05.40+00:03:01.0600:06:10.3200:01:45.1700:22:26.0400:01:00.3000:09:43.54Detail
12. Bubaň František PavelLoko Trutnov#81#5281CZEM12.00:41:07.61+00:03:03.2700:05:46.8400:01:39.7300:21:51.6000:01:09.3300:10:40.09Detail
13. Böse AdamROAD2KONA#80#5280CZEM13.00:41:15.65+00:03:11.3100:06:06.1900:01:50.8000:22:28.0800:01:07.6500:09:42.90Detail
14. Volf ŠtěpánVOKOLOPOLE#111#5131CZEM14.00:41:36.34+00:03:32.0000:05:56.0700:01:46.5100:22:44.2700:01:11.8100:09:57.66Detail
15. Gröschl VojtěchTCV Jindřichův Hradec#84#5284CZEM15.00:41:40.35+00:03:36.0100:05:44.6700:01:37.7100:21:54.2000:00:59.9300:11:23.82Detail
16. Všetička Jan4SPORTS TEAM#112#5132CZEM16.00:42:22.32+00:04:17.9800:06:49.6900:01:46.0100:22:41.0300:01:08.2400:09:57.32Detail
17. Bajer VojtěchTITAN TRILIFE#77#5277CZEM17.00:42:45.42+00:04:41.0800:06:36.6500:01:53.6100:22:53.9300:01:11.0500:10:10.15Detail
18. Marek Lukáš4SPORTS TEAM#100#5300CZEM18.00:42:57.54+00:04:53.2000:06:13.4500:01:42.7500:23:21.4700:01:12.6900:10:27.16Detail
19. Voda JanTJ Spartak Třebíč#110#5130CZEM19.00:43:07.61+00:05:03.2700:07:04.8200:01:49.2400:23:35.3600:01:12.5600:09:25.61Detail
20. Pozlerová EditaOMT#134#5154CZEF1.00:43:12.74+00:05:08.4000:06:22.0200:01:46.3500:23:53.9600:01:09.3400:10:01.05Detail
21. Zatloukal FilipBRNO TRIATLON TEAM#113#5133CZEM20.00:43:19.25+00:05:14.9100:05:54.4200:01:58.0600:24:47.9400:00:57.1200:09:41.69Detail
22. Dvořák TomášTITAN TRILIFE#82#5282CZEM21.00:43:24.45+00:05:20.1100:06:27.8300:01:49.2100:23:00.0200:01:08.5300:10:58.85Detail
23. Miklóšová Karolína#131#5151SVKF2.00:43:41.00+00:05:36.6600:06:14.3300:01:49.9400:24:11.3900:01:04.4300:10:20.88Detail
24. Hašlar PřemyslVOKOLOPOLE#85#5285CZEM22.00:43:42.95+00:05:38.6100:06:55.2200:02:00.1400:23:33.4500:01:08.4600:10:05.66Detail
25. Kovář JanTCV Jindřichův Hradec#93#5293CZEM23.00:43:56.62+00:05:52.2800:06:17.2400:01:52.9600:23:08.1000:01:14.3000:11:24.00Detail
26. Chytilová KateřinaTriatlon Plzeň#124#5144CZEF3.00:43:58.46+00:05:54.1200:06:17.6500:01:57.7800:23:46.8000:01:13.9300:10:42.28Detail
27. Tučková TerezaTriSK ČB#140#5160CZEF4.00:44:07.92+00:06:03.5800:05:44.5500:01:53.4900:24:35.9500:01:17.0400:10:36.88Detail
28. Svatoš AdamLoko Trutnov#105#5125CZEM24.00:44:12.74+00:06:08.4000:06:27.4300:01:59.6500:24:01.4000:01:07.5400:10:36.71Detail
29. Blažek CyrilTCV Jindřichův Hradec#79#5279CZEM25.00:44:16.84+00:06:12.5000:06:37.8800:01:49.1100:23:50.8800:01:01.0900:10:57.85Detail
30. Fixová AnnaLoko Trutnov#122#5142CZEF5.00:44:21.95+00:06:17.6100:06:52.7800:01:46.7000:24:24.4900:01:10.8400:10:07.11Detail
31. Lemberka JanTriathlon Team Tábor#98#5298CZEM26.00:44:25.71+00:06:21.3700:06:51.5200:01:50.7800:23:44.7800:01:13.5600:10:45.04Detail
32. Koptík JiříTriSK ČB#92#5292CZEM27.00:44:26.68+00:06:22.3400:06:36.3400:02:00.0000:23:11.9000:01:21.2400:11:17.19Detail
33. Rutarová KarolínaTriatlon Plzeň#135#5155CZEF6.00:44:31.72+00:06:27.3800:06:45.7900:01:52.5800:24:25.9500:01:08.5900:10:18.78Detail
34. Karbanová MarieTJ Nová Paka#127#5147CZEF7.00:45:27.28+00:07:22.9400:06:56.5900:01:51.3400:24:15.0800:01:12.3200:11:11.92Detail
35. Schneiderka SamuelSK Kopřivnice#49#5249CZEM28.00:45:48.71+00:07:44.3700:06:09.2400:02:00.1900:24:24.9800:01:16.4800:11:57.81Detail
36. Hofman Marek#87#5287CZEM29.00:45:52.11+00:07:47.7700:05:56.1500:02:01.9700:24:28.1800:01:02.9700:12:22.82Detail
37. Řezníček JosefLoko Trutnov#104#5124CZEM30.00:45:54.56+00:07:50.2200:06:32.1700:02:02.2800:23:52.8100:01:18.1500:12:09.13Detail
38. Hrachovinová VeronikaSK Fuga#123#5143CZEF8.00:46:02.85+00:07:58.5100:06:08.5200:02:07.9700:24:53.2300:01:23.6200:11:29.49Detail
39. Ščudla OndřejElite Sport Boskovice#107#5127CZEM31.00:46:09.86+00:08:05.5200:05:53.4600:02:12.9500:25:37.9600:01:19.2900:11:06.19Detail
40. Kovařčík MatějElite Sport Boskovice#94#5294CZEM32.00:46:12.76+00:08:08.4200:06:19.2300:01:58.8500:25:27.7300:01:03.7500:11:23.17Detail
41. Kůrková KarolínaTCV Jindřichův Hradec#130#5159CZEF9.00:46:37.54+00:08:33.2000:06:25.5400:01:50.4800:25:47.5000:01:05.8200:11:28.17Detail
42. Budínová Blanka2BWINNER TEAM#117#5137CZEF10.00:46:41.22+00:08:36.8800:06:44.6900:01:57.8000:25:55.9400:01:21.6600:10:41.11Detail
43. Ardelt VáclavCzechTRI K. Team#76#5276CZEM33.00:46:50.70+00:08:46.3600:06:58.8900:01:54.6500:25:02.2100:01:12.0700:11:42.88Detail
44. Štramberská DorotaTITAN TRILIFE#139#8888CZEF11.00:46:51.86+00:08:47.5200:06:56.0700:01:53.7500:25:47.3700:01:05.7600:11:08.90Detail
45. Bednářová NelaTJ Spartak Třebíč#114#5134CZEF12.00:47:03.23+00:08:58.8900:06:34.0700:02:08.1100:25:34.7300:01:15.0900:11:31.21Detail
46. Ihn Tobiáš4SPORTS TEAM#89#5289CZEM34.00:47:12.61+00:09:08.2700:07:02.5600:02:10.6800:25:36.8400:01:14.3600:11:08.15Detail
47. Kuchařová AdélaTJ Spartak Třebíč#129#5149CZEF13.00:47:27.19+00:09:22.8500:06:59.4900:02:06.3700:25:48.7700:01:07.9300:11:24.61Detail
48. Hellier BruceTri club Česká Lípa#86#5286CZEM35.00:47:51.53+00:09:47.1900:07:12.9500:02:12.3000:26:09.0400:01:08.6000:11:08.61Detail
49. Coufalová TerezaTJ Spartak Třebíč#118#5138CZEF14.00:48:41.15+00:10:36.8100:07:16.2800:02:16.0700:26:11.0600:01:20.6200:11:37.10Detail
50. Götz OliverSpartak Trutnov#83#5283CZEM36.00:49:28.67+00:11:24.3300:06:11.2900:02:14.5900:26:24.5300:01:19.6100:13:18.63Detail
51. Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice#141#5161CZEF15.00:49:37.60+00:11:33.2600:06:59.0800:01:50.4200:26:24.6700:01:23.4200:12:59.99Detail
52. Dvořáková MarkétaSpartak Třebíč#142#5162CZEF16.00:50:01.47+00:11:57.1300:09:09.9900:02:10.6800:26:11.1100:01:15.8000:11:13.86Detail
53. Dvořáková KateřinaTriathlon Team Tábor#121#5141CZEF17.00:50:15.92+00:12:11.5800:07:03.6400:02:16.1200:27:12.2600:01:10.6500:12:33.23Detail
54. Černá KarolínaTri club Česká Lípa#119#5139CZEF18.00:51:49.09+00:13:44.7500:07:14.8600:02:14.7500:29:08.3100:01:20.9500:11:50.20Detail
55. Šulák MarekTITAN TRILIFE#109#5129CZEM37.00:51:56.65+00:13:52.3100:07:58.8600:02:10.7800:27:58.4100:01:20.7700:12:27.81Detail
56. Čunátová TerezaTriatlon Česká Lípa#120#5140CZEF19.00:52:50.40+00:14:46.0600:07:28.3500:02:18.5900:29:04.3500:01:20.1300:12:38.96Detail
57. Koudelková LucieElite Sport Boskovice#128#5148CZEF20.00:53:14.15+00:15:09.8100:07:59.5500:02:10.0500:28:29.6600:01:18.2600:13:16.62Detail
58. Bělobradičová Adéla4SPORTS TEAM#115#5135CZEF21.00:53:51.00+00:15:46.6600:53:51.0000:00:01.0000:00:00.1000:00:00.0100:00:00.01Detail
59. Jenčíková AnnaTriathlon Team Tábor#126#5146CZEF22.00:53:52.79+00:15:48.4500:07:04.9900:02:21.2200:29:08.5300:01:24.9800:13:53.05Detail
60. Pánková EmmaVOKOLOPOLE#133#5153CZEF23.00:54:09.83+00:16:05.4900:07:37.7600:02:17.8500:29:11.2800:01:16.7200:13:46.20Detail
61. Šiška MatějTriathlon Team Tábor#108#5128CZEM38.00:54:21.06+00:16:16.7200:07:17.7400:02:27.2100:27:22.6800:01:18.1100:15:55.30Detail
62. Vodová NikolaTJ Spartak Třebíč#75#5275CZEF24.00:54:38.69+00:16:34.3500:07:41.7000:02:13.3500:31:54.8400:01:13.1700:11:35.60Detail
63. Šimáková AdélaTriathlon Team Tábor#136#5156CZEF25.00:54:55.04+00:16:50.7000:07:15.8200:02:15.5500:30:59.1000:01:16.5100:13:08.04Detail
64. Šrollová ViktorieSpartak Trutnov#138#5158CZEF26.00:57:19.22+00:19:14.8800:07:33.1700:02:20.7500:30:19.5100:01:26.9400:15:38.82Detail
65. Šneidrová TerezaROAD2KONA#137#5157CZEF27.01:02:08.58+00:24:04.2400:08:00.3500:02:31.8000:35:29.2000:01:37.4100:14:29.79Detail
DNF Mládenková JosefínaElite Sport Boskovice#132#5152CZEF00:08:29.9900:02:31.5800:26:37.6200:15:56.06Detail
DNF Jarošová EliškaArtSport Team#125#5145CZEF00:06:33.7300:02:01.8000:25:40.95Detail
DNF Oborný DanielTJ Spartak Třebíč#102#5122CZEM00:06:38.8800:01:53.69Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz