Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník 2023
21. 1. 2023

půlmaraton


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.SplítekKarelDycky Čumáčci#382#CZEM1.MA1.01:41:46Detail
2.EremkaLiborMika Group / Atletika Humpolec#3#CZEM2.MA2.01:42:45+00:00:59Detail
3.VokrouhlíkMichalPraha#405#CZEM3.MB1.01:44:30+00:02:44Detail
4.VideckýJanAC Mladá Boleslav#9#CZEM4.MA3.01:44:37+00:02:51Detail
5.BauerVáclavtýmKleť #440#CZEM5.MB2.01:45:55+00:04:09Detail
6.KudrnaZbyněk Elmtrade Racing Kolín#9010#CZEM6.MB3.01:46:34+00:04:48Detail
7.NymburgCristopher#TýmKleť#439#CZEM7.MA4.01:47:53+00:06:07Detail
8.ŠnáblPetr#dekankagroup#309#CZEM8.MA5.01:48:37+00:06:51Detail
9.DubecJanTrhala Fialky Dynamitem#281#CZEM9.MA6.01:49:11+00:07:25Detail
10.NezvedaDavidTJ Spartak Třebíč#180#CZEM10.MA7.01:49:42+00:07:56Detail
11.MiláčekPetrMelechov#438#CZEM11.MB4.01:51:10+00:09:24Detail
12.LajtkepPetrFyzio Therapy Sport#326#CZEM12.MC1.01:51:20+00:09:34Detail
13.NovákLukáš#367#CZEM13.MA8.01:51:44+00:09:58Detail
14.GazdaVítězslavBenešovský běžecký klub a tren...#227#CZEM14.MB5.01:51:48+00:10:02Detail
15.StupkaRadomírLiberec#238#CZEM15.MB6.01:51:57+00:10:11Detail
16.HrachMichalSKS Petrikov#421#CZEM16.MB7.01:52:23+00:10:37Detail
17.NevoralJiříŽďárský postrach #428#CZEM17.MB8.01:52:36+00:10:50Detail
18.KupidlovskýDanielPraha#447#CZEM18.MB9.01:53:38+00:11:52Detail
19.ExnerJakub Swoboda Pteam Jihlava #1#CZEM19.MB10.01:54:01+00:12:15Detail
20.PolakMarekCaslav#398#CZEM20.MA9.01:54:35+00:12:49Detail
21.ŠtellaTomáš#280#CZEM21.MA10.01:55:35+00:13:49Detail
22.VinduškaPavelAWS#375#CZEM22.MB11.01:55:42+00:13:56Detail
23.HarnošPetrGP Kolín#209#CZEM23.MA11.01:56:15+00:14:29Detail
24.JanoušekLibor GIANT cycling team#194#CZEM24.MB12.01:56:25+00:14:39Detail
25.KlímaMartinElmtrade Racing Kolín#9011#CZEM25.MB13.01:56:29+00:14:43Detail
26.PekařMartin#týmKleť#430#CZEM26.MA12.01:57:13+00:15:27Detail
27.SteklýRadekÚstí nad Labem#133#CZEM27.MB14.01:57:23+00:15:37Detail
28.SeilerLukášPraha#208#CZEM28.MA13.01:57:28+00:15:42Detail
29.MalíkOndřejAdventní běhání#312#CZEM29.MA14.01:57:34+00:15:48Detail
30.BeckZdeněkBK Jevany#416#CZEM30.MC2.01:57:37+00:15:51Detail
31.Březina Lukáš SDH Loket #262#CZEM31.MA15.01:58:02+00:16:16Detail
32.MalýJiří#192#CZEM32.MB15.01:58:04+00:16:18Detail
33.KadlecJiří Praha 6#231#CZEM33.MB16.01:58:27+00:16:41Detail
34.Berenguer FerriSantiagoLa Grupetta#450#SpainM34.MA16.01:58:31+00:16:45Detail
35.PavlíčekMartinSV LAKEDAIMON#259#CZEM35.MB17.01:58:41+00:16:55Detail
36.ŠtellaLukáš#349#CZEM36.MA17.01:59:24+00:17:38Detail
37.SobolRobertUjezd nad Lesy#56#CZEM37.MA18.01:59:31+00:17:45Detail
38.HavelViktorJindřichův Hradec #81#CZEM38.MB18.02:00:16+00:18:30Detail
39.NemecJanKolin#335#CZEM39.MC3.02:00:30+00:18:44Detail
40.StrakováAnna#9005#CZEF1.ZC1.02:00:34+00:18:48Detail
41.BrožaVojtěchTábor#84#CZEM40.MA19.02:00:42+00:18:56Detail
42.GablaMartinIRONPEOPLE#9012#CZEM41.MB19.02:00:46+00:19:00Detail
43.Rašovský Matěj RUN magazine team#182#CZEM42.MA20.02:00:52+00:19:06Detail
44.RudolfJanHobby Runners#136#CZEM43.MA21.02:00:57+00:19:11Detail
45.ŠatavováLenka#325#CZEF2.ZB1.02:01:20+00:19:34Detail
46.TurečekKarelRoztoky u Prahy#58#CZEM44.MA22.02:02:05+00:20:19Detail
47.PazourekJanDycky Blaník #105#CZEM45.MC4.02:02:35+00:20:49Detail
48.ČejkováMagdalenaHobby Runners#360#CZEF3.ZB2.02:02:43+00:20:57Detail
49.NedělaŠtěpánTrhový Štěpánov#337#CZEM46.MA23.02:02:51+00:21:05Detail
50.HusaJanKutná Hora#62#CZEM47.MA24.02:02:58+00:21:12Detail
51.BřachMiroslav Plzeň#59#CZEM48.MB20.02:03:08+00:21:22Detail
52.KarhanMichalTrhala Fialky Dynamitem#33#CZEM49.MB21.02:03:19+00:21:33Detail
53.VáclavíkJiříHobby Runners / Salming#410#CZEM50.MA25.02:03:26+00:21:40Detail
54.SeidlMiroslavOB Říčany#272#CZEM51.MB22.02:03:29+00:21:43Detail
55.Šťovíček MartinJoskatel TRI Team#110#CZEM52.MB23.02:03:36+00:21:50Detail
56.Bittner Miroslav TTT #57#CZEM53.MC5.02:03:40+00:21:54Detail
57.PospíšilDavid#217#CZEM54.MA26.02:04:24+00:22:38Detail
58.DouchaJiříHvězda Pardubice#124#CZEM55.MC6.02:04:31+00:22:45Detail
59.Stančo Ladislav Čelákovice #328#CZEM56.MB24.02:04:34+00:22:48Detail
60.TáborskýPetrČáslav#50#CZEM57.MB25.02:04:49+00:23:03Detail
61.KášFrantišekSalming running#10#CZEM58.MA27.02:04:51+00:23:05Detail
62.ŽeníšekJiříChotoviny#413#CZEM59.MB26.02:05:05+00:23:19Detail
63.TrampotaTomášTýn nad Vltavou#285#CZEM60.MC7.02:05:06+00:23:20Detail
64.GrygarDavidarchitekti-grygar.cz#106#CZEM61.MB27.02:05:06+00:23:20Detail
65.PivoňkaMichalSTG Kolín#236#CZEM62.MA28.02:05:12+00:23:26Detail
66.HorochovskýTomášPraha#446#CZEM63.MB28.02:05:13+00:23:27Detail
67.BuchtíkOndřejD5#171#CZEM64.MB29.02:05:18+00:23:32Detail
68.BoháčLukášHluchý místa#170#CZEM65.MA29.02:06:03+00:24:17Detail
69.SmékalJanČáslav#190#CZEM66.MA30.02:06:38+00:24:52Detail
70.DvořákTomášJedlá#174#CZEM67.MB30.02:06:52+00:25:06Detail
71.MalíkováKlára Adventní běhání#244#CZEF4.ZB3.02:07:00+00:25:14Detail
72.Musil Jaroslav taKleť #359#CZEM68.MB31.02:07:03+00:25:17Detail
73.ŠtěpánekMiroslavSDH Tomice#336#CZEM69.MA31.02:07:26+00:25:40Detail
74.NanjiMunir#13#CZEM70.MC8.02:07:31+00:25:45Detail
75.ŽákJakubHoralka a Tatranka#248#CZEM71.MA32.02:07:42+00:25:56Detail
76.BrchelJanVrané nad Vltavou#134#CZEM72.MB32.02:07:44+00:25:58Detail
77.ChmátalMartinPraha#45#CZEM73.MB33.02:07:53+00:26:07Detail
78.KotrbaŠtěpán Kutnohorské legendy#96#CZEM74.MB34.02:08:01+00:26:15Detail
79.BártůLukášDNR Jihlava#125#CZEM75.MA33.02:08:02+00:26:16Detail
80.VojtíšekVladimírPraha 6#381#CZEM76.MB35.02:08:16+00:26:30Detail
81.KosinaLuděkČeské Budějovice#423#CZEM77.MB36.02:08:35+00:26:49Detail
82.ŠindelářováBlanka#111#CZEF5.ZC2.02:08:40+00:26:54Detail
83.ŠeflováAdélaHoralka a Tatranka#200#CZEF6.ZB4.02:08:48+00:27:02Detail
84.KapkoDavidLa Familia#448#CZEM78.MC9.02:08:50+00:27:04Detail
85.SkálaRadekJOSKATEL TRI TEAM#137#CZEM79.MC10.02:08:52+00:27:06Detail
86.FormánkováMarkétaDekanka Group#193#CZEF7.ZA1.02:08:56+00:27:10Detail
87.VojtěchovskýMartinBlood Run Team#352#CZEM80.MC11.02:09:52+00:28:06Detail
88.ŠlechtováEsterHorní Měcholupy (okres Hlavní ...#186#CZEF8.ZB5.02:10:00+00:28:14Detail
89.SvobodaOndřejSokolíci#86#CZEM81.MB37.02:10:01+00:28:15Detail
90.Pertlík Martin Benešovský běžecký klub#268#CZEM82.MA34.02:10:22+00:28:36Detail
91.PodroužkováEva#420#CZEF9.ZB6.02:11:03+00:29:17Detail
92.MottlFrantišekSokolíci#72#CZEM83.MB38.02:11:19+00:29:33Detail
93.VrabecJiříPlzeň#371#CZEM84.MD1.02:11:23+00:29:37Detail
94.TikovskýMarcelJoskatel team#85#CZEM85.MB39.02:11:38+00:29:52Detail
95.MatoušDanielPraha 6 - Veleslavín#254#CZEM86.MB40.02:12:55+00:31:09Detail
96.InsaustiJavierLa grupetta#9002#SpainM87.MA35.02:12:55+00:31:09Detail
97.HromádkaOndřejD5#148#CZEM88.MB41.02:13:04+00:31:18Detail
98.OplatekEduardKTP Tábor#9008#CZEM89.MB42.02:13:34+00:31:48Detail
99.VrbkováPavlaLedeč Run#6#CZEF10.ZA2.02:13:42+00:31:56Detail
100.SmyslováMiroslavaPraha 5#356#CZEF11.ZB7.02:13:42+00:31:56Detail
101.NovotnýRadekČastrov#294#CZEM90.MB43.02:14:06+00:32:20Detail
102.HampejsováMartinaŠNECI na MAX#5#CZEF12.ZC3.02:14:10+00:32:24Detail
103.ReitmajerJakubMazda Tábor#366#CZEM91.MA36.02:14:19+00:32:33Detail
104.SeligerTomášSlavia pojišťovna Sport team#74#CZEM92.MA37.02:14:22+00:32:36Detail
105.ŠilovMichalProgress Cycle #295#CZEM93.MB44.02:14:28+00:32:42Detail
106.BeníškováKateřinaLedeč Run#207#CZEF13.ZB8.02:14:47+00:33:01Detail
107.DufekZdeněkSDH Loket#240#CZEM94.MB45.02:14:57+00:33:11Detail
108.TvrdáMarkéta#265#CZEF14.ZC4.02:14:59+00:33:13Detail
109.KucharčíkDavidVlašim#348#CZEM95.MB46.02:15:04+00:33:18Detail
110.RůžičkaJanSvětlá nad Sázavou#48#CZEM96.MB47.02:15:15+00:33:29Detail
111.KrejzlíkLukášJilemnice#234#CZEM97.MA38.02:15:33+00:33:47Detail
112.LavickýPetrKutnohorské legendy#362#CZEM98.MC12.02:15:37+00:33:51Detail
113.RiegerJanProgress cycle#29#CZEM99.MB48.02:15:42+00:33:56Detail
114.ŠináglováLenkaBenešovský běžecký klub#202#CZEF15.ZC5.02:15:43+00:33:57Detail
115.MušákStanislavStarý Kolín#229#CZEM100.MC13.02:15:45+00:33:59Detail
116.FollerMirekEFA tým#168#CZEM101.MC14.02:15:50+00:34:04Detail
117.KuchařKarelPraha 8#387#CZEM102.MA39.02:15:59+00:34:13Detail
118.DuškováDominikaTrailpoint#189#CZEF16.ZA3.02:15:59+00:34:13Detail
119.HorákJakubChuďas team#266#CZEM103.MA40.02:16:15+00:34:29Detail
120.ŠvajcrRadekTAP Triatlon Plzeň#275#CZEM104.MC15.02:16:21+00:34:35Detail
121.PejšaJansmí být prázdné#357#CZEM105.MB49.02:17:04+00:35:18Detail
122.MatyášRomanMATY Training Centrum#264#CZEM106.MC16.02:17:25+00:35:39Detail
123.HodaňováHelenaSmradupánovy veverky#206#CZEF17.ZC6.02:17:29+00:35:43Detail
124.ŘíhaKarelBBK#347#CZEM107.MC17.02:17:38+00:35:52Detail
125.NovotnýMichalDolní Počernice#374#CZEM108.MB50.02:17:42+00:35:56Detail
126.RačanskýLubošZvěstov#339#CZEM109.MA41.02:17:47+00:36:01Detail
127.UrbanLukášPraha 11#435#CZEM110.MB51.02:17:53+00:36:07Detail
128.ManPetrJOSKATEL TRI TEAM#201#CZEM111.MC18.02:17:57+00:36:11Detail
129.VlachJakubČáslav#257#CZEM112.MA42.02:18:07+00:36:21Detail
130.NejdrAlešBenešov#75#CZEM113.MA43.02:18:18+00:36:32Detail
131.KašparMartinLa Familia#443#CZEM114.MC19.02:18:30+00:36:44Detail
132.TesaříkováTerezaPraha 7#7#CZEF18.ZB9.02:18:43+00:36:57Detail
133.RůžičkováLucieHobby Runners/Slabý Odvar#436#CZEF19.ZA4.02:18:49+00:37:03Detail
134.OtáhalJakubT.J. Sokol Šestajovice#173#CZEM115.MB52.02:19:04+00:37:18Detail
135.KočovskýMiroslavTJ Sokol Senohraby#4#CZEM116.MC20.02:19:13+00:37:27Detail
136.Horák Radek Šneci v běhu #223#CZEM117.MB53.02:19:27+00:37:41Detail
137.ScheuHaraldLMB#432#CZEM118.MC21.02:19:32+00:37:46Detail
138.AndreasDominikHluchý místa#147#CZEM119.MA44.02:19:41+00:37:55Detail
139.SvatoňMichalSK ZLOBR#87#CZEM120.MA45.02:20:04+00:38:18Detail
140.KrchnakRomanBěhám za Vlašim#127#CZEM121.MC22.02:20:39+00:38:53Detail
141.ČechuraJiříČistý sport#237#CZEM122.MC23.02:20:48+00:39:02Detail
142.VltavskýPetrSalomon CZ#218#CZEM123.MB54.02:20:58+00:39:12Detail
143.HoudekVojtěch VOPAR#306#CZEM124.MA46.02:21:05+00:39:19Detail
144.KrálZdeněkVelké Přílepy#16#CZEM125.MC24.02:21:08+00:39:22Detail
145.MelounováTereza#380#CZEF20.ZA5.02:21:23+00:39:37Detail
146.BrožíkDominikTJ Sokol Miřetice #324#CZEM126.MA47.02:21:26+00:39:40Detail
147.ČastvajDanielMnichovice #53#CZEM127.MB55.02:21:35+00:39:49Detail
148.BalajkaMartinBlack Sheep Horšice #355#CZEM128.MB56.02:21:36+00:39:50Detail
149.KuklíkováLucieSpartan Training Group Kolín#15#CZEF21.ZA6.02:21:41+00:39:55Detail
150.PicekRomanVlašim#219#CZEM129.MB57.02:21:49+00:40:03Detail
151.KáraVladimirPatřín#163#CZEM130.MD2.02:21:54+00:40:08Detail
152.ŠulcMiroslavBenešovský běžecký klub#239#CZEM131.MC25.02:22:05+00:40:19Detail
153.MarešVojtěchSplašenej Lenochod#27#CZEM132.MA48.02:22:16+00:40:30Detail
154.ŠkodaJanHostivice#121#CZEM133.MB58.02:22:24+00:40:38Detail
155.MaškaMartinVlašim#334#CZEM134.MA49.02:22:36+00:40:50Detail
156.MatějovskýCyrilVlašim#43#CZEM135.MB59.02:22:40+00:40:54Detail
157.Kašáková HanaSalming#123#CZEF22.ZC7.02:22:41+00:40:55Detail
158.HlaváčkováHanaPardubice#166#CZEF23.ZC8.02:23:08+00:41:22Detail
159.HanzlStanislavKlušem s čoklem#323#CZEM136.MC26.02:23:13+00:41:27Detail
160.PínaJaroslavRON SERVIS#83#CZEM137.MD3.02:23:21+00:41:35Detail
161.Koclířová Adéla KUS Jablonné nad Orlicí #71#CZEF24.ZA7.02:23:23+00:41:37Detail
162.ČapekMartinZásmuky#392#CZEM138.MB60.02:23:30+00:41:44Detail
163.Beneš Vladimír Joskatel Team #47#CZEM139.MC27.02:23:32+00:41:46Detail
164.ŠulcJiříPraha#267#CZEM140.MA50.02:23:39+00:41:53Detail
165.OktabecJiriGV#40#CZEM141.MA51.02:23:40+00:41:54Detail
166.MarhanMartin HC Čečeni#184#CZEM142.MA52.02:23:41+00:41:55Detail
167.KamarýtJiříSokol Miřetice#94#CZEM143.MA53.02:23:41+00:41:55Detail
168.KarbanJanVranovice#8#CZEM144.MB61.02:23:50+00:42:04Detail
169.KotenPavelOB Říčany#345#CZEM145.MC28.02:23:51+00:42:05Detail
170.BrožíkValdemarPříbram#175#CZEM146.MB62.02:24:21+00:42:35Detail
171.JaukerMilantaKleť#179#CZEM147.MB63.02:24:38+00:42:52Detail
172.JeřábekMichalLedeč nad Sázavou#12#CZEM148.MA54.02:24:51+00:43:05Detail
173.ScotucciStefanoASD Nuova Atletica Montesilvan#21#CZEM149.MA55.02:24:54+00:43:08Detail
174.SládekLukáš ZaPijáci#305#CZEM150.MA56.02:25:07+00:43:21Detail
175.BřachováKateřina#358#CZEF25.ZB10.02:25:19+00:43:33Detail
176.JirákováMichaelaKOA#138#CZEF26.ZA8.02:25:20+00:43:34Detail
177.KarčJakub#140#CZEM151.MB64.02:25:42+00:43:56Detail
178.KorelMarekBačkov#32#CZEM152.MA57.02:25:48+00:44:02Detail
179.ZachPetrVlašim#142#CZEM153.MB65.02:25:50+00:44:04Detail
180.FiedlerAdamBěhej Kolovraty#17#CZEM154.MB66.02:25:54+00:44:08Detail
181.HronešMichaelPevnost Josefov#25#CZEM155.MB67.02:26:06+00:44:20Detail
182.ElingrZbyněkBeskydský Dogmaraton Team#117#CZEM156.MB68.02:26:21+00:44:35Detail
183.MoravPavelZlej sen#109#CZEM157.MC29.02:26:23+00:44:37Detail
184.JindřichJosefZlej sen#68#CZEM158.MC30.02:26:23+00:44:37Detail
185.BachMarekSkaut Vlašim#317#CZEM159.MA58.02:26:24+00:44:38Detail
186.JelinekLukáš Decathlon Chodov#149#CZEM160.MA59.02:26:38+00:44:52Detail
187.HruškaRadekPAVUS Veselí nad Lužnicí#44#CZEM161.MC31.02:26:53+00:45:07Detail
188.SekerováAndreaMladá Boleslav#31#CZEF27.ZC9.02:27:01+00:45:15Detail
189.MatoušPavelVFL Waiblingen#232#CZEM162.MA60.02:27:03+00:45:17Detail
190.RytychPavel#191#CZEM163.MA61.02:27:43+00:45:57Detail
191.ChudomelPetrChuďas team#341#CZEM164.MD4.02:27:47+00:46:01Detail
192.DoubkováEmmaLa Familia#442#CZEF28.ZA9.02:27:55+00:46:09Detail
193.FajtaViktorD5#82#CZEM165.MA62.02:28:09+00:46:23Detail
194.PrůchaOndřejVlašim#195#CZEM166.MB69.02:28:12+00:46:26Detail
195.KunešMichalPraha 10#97#CZEM167.MA63.02:28:16+00:46:30Detail
196.JůzekPavelTJ Sokol Mníšek Pod Brdy#344#CZEM168.MB70.02:28:17+00:46:31Detail
197.Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team...#146#CZEM169.MB71.02:28:25+00:46:39Detail
198.VajskebrMichalSK Podbaba#210#CZEM170.MB72.02:28:27+00:46:41Detail
199.MensaVáclavKyšice #224#CZEM171.MD5.02:28:41+00:46:55Detail
200.JaukerováMartina taKleť#107#CZEF29.ZC10.02:28:42+00:46:56Detail
201.Tkáč JanSTG Kolín#169#CZEM172.MA64.02:29:09+00:47:23Detail
202.ZárubaMilan#290#CZEM173.MB73.02:29:14+00:47:28Detail
203.IndruchováTerezaHustopeče nad Bečvou#24#CZEF30.ZA10.02:29:16+00:47:30Detail
204.PlhákJanUltimate BeEArlovers#346#CZEM174.MA65.02:29:19+00:47:33Detail
205.BarákováMilenaKamenný Přívoz#205#CZEF31.ZB11.02:29:24+00:47:38Detail
206.NovákMartin AMCYKL Humpolec#19#CZEM175.MB74.02:29:26+00:47:40Detail
207.KopřivaMartinTrailPoint#441#CZEM176.MB75.02:29:27+00:47:41Detail
208.ŘíhováJitkaPraha - Braník (část)#162#CZEF32.ZB12.02:29:32+00:47:46Detail
209.LioliasPavelVlašim#139#CZEM177.MB76.02:29:36+00:47:50Detail
210.NedělaTomášTrhový Štěpánov#80#CZEM178.MC32.02:29:40+00:47:54Detail
211.ŠtěpánekJaroslavBenešov u Prahy#331#CZEM179.MA66.02:30:26+00:48:40Detail
212.BartákováJanaČeská Lípa 1#395#CZEF33.ZC11.02:30:29+00:48:43Detail
213.BlažekVladimírŘíčany#286#CZEM180.MC33.02:30:45+00:48:59Detail
214.BulíčkováJanaJihlava#353#CZEF34.ZA11.02:31:08+00:49:22Detail
215.FraněkPetrMalešov#160#CZEM181.MD6.02:31:17+00:49:31Detail
216.VelingerPetrKosova Hora#158#CZEM182.MB77.02:31:32+00:49:46Detail
217.HruškaJanOK Dobříš#132#CZEM183.MC34.02:31:35+00:49:49Detail
218.KubešJanLoděnice #247#CZEM184.MD7.02:32:05+00:50:19Detail
219.HavlínJiříÚstí nad Labem#393#CZEM185.MD8.02:32:16+00:50:30Detail
220.Titmanová MichaelaŘíčany#177#CZEF35.ZB13.02:32:19+00:50:33Detail
221.Dvorak IvanSportovci z Podbaby#307#CZEM186.MB78.02:32:26+00:50:40Detail
222.ProcházkaLukášZvěstov#298#CZEM187.MA67.02:32:27+00:50:41Detail
223.MikešJaromírČeské Budějovice#313#CZEM188.MB79.02:32:39+00:50:53Detail
224.SmékalMiroslavBBK - Nedělníci#291#CZEM189.MD9.02:32:53+00:51:07Detail
225.ZemanDavidLFC#67#CZEM190.MA68.02:32:58+00:51:12Detail
226.ŠafránekMichal#287#CZEM191.MA69.02:33:04+00:51:18Detail
227.Šípek MichaelPraha #181#CZEM192.MB80.02:33:23+00:51:37Detail
228.PražákováDominika#70#CZEF36.ZA12.02:33:28+00:51:42Detail
229.DubecováJohanaVlašim#235#CZEF37.ZA13.02:33:36+00:51:50Detail
230.SvobodaJanPraha#411#CZEM193.MA70.02:33:38+00:51:52Detail
231.DavidRadekJesenice#408#CZEM194.MA71.02:33:39+00:51:53Detail
232.StopkováJanaH.O.R.A.L. Praha#406#CZEF38.ZC12.02:33:57+00:52:11Detail
233.LiteraOndřej#37#CZEM195.MA72.02:34:10+00:52:24Detail
234.ČakrtMartinPraha 10#54#CZEM196.MB81.02:34:22+00:52:36Detail
235.RohrPetrPraha#20#CZEM197.MC35.02:34:41+00:52:55Detail
236.PopekMilošKožlí#279#CZEM198.MA73.02:34:53+00:53:07Detail
237.StromkoBřetislavPraha Lipence#213#CZEM199.MB82.02:34:57+00:53:11Detail
238.ČernýOndřej#145#CZEM200.MB83.02:35:11+00:53:25Detail
239.SeidlPetrSoutice#302#CZEM201.MB84.02:35:22+00:53:36Detail
240.ČernýMichalTým Romana Černýho#419#CZEM202.MA74.02:35:28+00:53:42Detail
241.MládekHynekBB racing#131#CZEM203.MB85.02:35:29+00:53:43Detail
242.KvasničkaPetrSokol Starý Kolín#165#CZEM204.MC36.02:35:35+00:53:49Detail
243.MichalčíkOndřejFofrsocky#18#CZEM205.MB86.02:35:44+00:53:58Detail
244.MusilováNikolaJindřichův Hradec#271#CZEF39.ZA14.02:35:56+00:54:10Detail
245.Rudolf JaroslavŠneci v lihu#297#CZEM206.MA75.02:36:42+00:54:56Detail
246.BečkaMarekPraha#135#CZEM207.MA76.02:36:58+00:55:12Detail
247.VlkAleš Šneci v běhu#255#CZEM208.MA77.02:37:24+00:55:38Detail
248.KarhanováIvanaPraha#41#CZEF40.ZB14.02:37:37+00:55:51Detail
249.CumpelikRobinSKS Petrikov#418#CZEM209.MB87.02:38:05+00:56:19Detail
250.FassatiGabrielaTJ Sokol Josefov#61#CZEF41.ZD1.02:38:25+00:56:39Detail
251.BarvičMichalSTG Pardubice#216#CZEM210.MA78.02:38:43+00:56:57Detail
252.LeksaJaroslavChrudim#26#CZEM211.MB88.02:38:55+00:57:09Detail
253.KrásaMichalPraha 5#233#CZEM212.MB89.02:38:56+00:57:10Detail
254.BlechaVratislavBěhny Jižák#187#CZEM213.MA79.02:39:00+00:57:14Detail
255.NovákMarekIMBARRANA#66#CZEM214.MC37.02:39:25+00:57:39Detail
256.StehlíkMiroslavRadošovice#152#CZEM215.MC38.02:39:30+00:57:44Detail
257.BrůčekDušan#412#CZEM216.MA80.02:39:46+00:58:00Detail
258.MarkvartJanZEWL#157#CZEM217.MB90.02:39:57+00:58:11Detail
259.NádvorníkováJanaMochov#22#CZEF42.ZB15.02:40:02+00:58:16Detail
260.VorelTomáš INFERNO #215#CZEM218.MB91.02:40:14+00:58:28Detail
261.MálkováLucieKolín#273#CZEF43.ZB16.02:40:24+00:58:38Detail
262.PěčkováZdeňkaReady2win#385#CZEF44.ZC13.02:40:38+00:58:52Detail
263.FulínováJanaČesky běžecký klub#261#CZEF45.ZC14.02:40:40+00:58:54Detail
264.PavlíkováLenkaHluchý místa#304#CZEF46.ZC15.02:40:43+00:58:57Detail
265.ZemanováJana#350#CZEF47.ZA15.02:40:56+00:59:10Detail
266.DlouhýVladimírBrno#391#CZEM219.MD10.02:41:03+00:59:17Detail
267.HartmanováRomanaSTG Kolín#256#CZEF48.ZD2.02:41:04+00:59:18Detail
268.VondrákVojtěchŠpulkaRace#249#CZEM220.MA81.02:41:05+00:59:19Detail
269.BoškováAndreaPlzeň#276#CZEF49.ZC16.02:41:06+00:59:20Detail
270.PalkaPavel#9007#CZEM221.MB92.02:41:06+00:59:20Detail
271.DiňaDominikDobřejovice#126#CZEM222.MA82.02:41:10+00:59:24Detail
272.Bradáč JakubTým Romana Černýho #78#CZEM223.MA83.02:41:13+00:59:27Detail
273.ŘeháčkováJanataKleť #388#CZEF50.ZC17.02:41:14+00:59:28Detail
274.BušekJiří#92#CZEM224.MC39.02:41:18+00:59:32Detail
275.BabkaTomášTos Žebrák#332#CZEM225.MC40.02:41:19+00:59:33Detail
276.KramnýJanVotice#90#CZEM226.MA84.02:41:38+00:59:52Detail
277.JiraskoDanielUšákovy kočky#9009#CZEM227.MB93.02:41:57+01:00:11Detail
278.Dragounová Martina Jablonná nad Vltavou #167#CZEF51.ZB17.02:42:00+01:00:14Detail
279.Podaný Martin Rozběháme Kutnou Horu #99#CZEM228.MB94.02:42:02+01:00:16Detail
280.Černá Petra Tým Romana Černýho#293#CZEF52.ZA16.02:42:36+01:00:50Detail
281.PivoňkováMonikaBenešovský běžecký klub#225#CZEF53.ZC18.02:42:46+01:01:00Detail
282.DrahokoupilJakub#199#CZEM229.MB95.02:43:44+01:01:58Detail
283.KubínováMartaStředokluky#320#CZEF54.ZB18.02:44:09+01:02:23Detail
284.MelicharováVendula#445#CZEF55.ZA17.02:44:23+01:02:37Detail
285.PospíšilMartin#384#CZEM230.MA85.02:44:24+01:02:38Detail
286.HolubPavelPlzeň#49#CZEM231.MD11.02:44:39+01:02:53Detail
287.KoutenskýDavidVlašim#401#CZEM232.MA86.02:45:05+01:03:19Detail
288.ŘíhováRadkaSoběhrdy#159#CZEF56.ZC19.02:45:16+01:03:30Detail
289.PrchlíkováBarboraBBK - Nedělníci#338#CZEF57.ZC20.02:45:49+01:04:03Detail
290.Stožický PetrBenešovský běžecký klub #260#CZEM233.MB96.02:45:49+01:04:03Detail
291.BezděkMiroslavPraha-Dolní Měcholupy#400#CZEM234.MB97.02:45:59+01:04:13Detail
292.KolářFrantišekRysy Praha#28#CZEM235.MB98.02:46:02+01:04:16Detail
293.MrázTomášS. S. B. Powered by Dynamit#427#CZEM236.MB99.02:46:07+01:04:21Detail
294.KornDavidŠtěpánovské běhání#399#CZEM237.MA87.02:46:12+01:04:26Detail
295.MisiarzViktorSázava#394#CZEM238.MB100.02:46:14+01:04:28Detail
296.MaškováAnnaBenešov#354#CZEF58.ZA18.02:46:17+01:04:31Detail
297.NěmcováSoňaLoděnice U Berouna#46#CZEF59.ZC21.02:46:19+01:04:33Detail
298.FilipJiříVlašim#370#CZEM239.MB101.02:46:32+01:04:46Detail
299.KukačPetr#161#CZEM240.MC41.02:46:33+01:04:47Detail
300.HorálekPavelBolinka#396#CZEM241.MB102.02:46:45+01:04:59Detail
301.Černý Lukáš Tým Romana Černýho #2#CZEM242.MA88.02:47:25+01:05:39Detail
302.PšeničnýJaroslav AC Čimelice #431#CZEM243.MC42.02:47:25+01:05:39Detail
303.EdrJosefŘendějov#284#CZEM244.MA89.02:47:37+01:05:51Detail
304.BořilováMagdalénaBenešov#417#CZEF60.ZD3.02:47:40+01:05:54Detail
305.NovotnáMarkéta#437#CZEF61.ZB19.02:47:41+01:05:55Detail
306.KubalaFrantisekRace team nuselské činčily #222#CZEM245.MC43.02:47:55+01:06:09Detail
307.Melicharová JanaVelká Bíteš #288#CZEF62.ZA19.02:47:58+01:06:12Detail
308.MášaLiborPolánka#425#CZEM246.MB103.02:48:03+01:06:17Detail
309.PěknýJiříLouňovice pod Blaníkem#343#CZEM247.MD12.02:48:41+01:06:55Detail
310.KoutenskýDanielVlašim#9013#CZEM248.MA90.02:48:42+01:06:56Detail
311.TrnkováLadaRozběháme Kutnou Horu #164#CZEF63.ZC22.02:49:17+01:07:31Detail
312.ChvátalVladimírÚvaly#245#CZEM249.MC44.02:49:25+01:07:39Detail
313.PaszycMatoušBenešov#104#CZEM250.MA91.02:49:30+01:07:44Detail
314.Kunstátová MarieŠneci v běhu#402#CZEF64.ZB20.02:49:39+01:07:53Detail
315.MachováIvanaKlatovy#198#CZEF65.ZC23.02:49:46+01:08:00Detail
316.HeřmanovskáBarboraPraha 6#77#CZEF66.ZA20.02:49:49+01:08:03Detail
317.VaňkováEvaVaňkovci#60#CZEF67.ZC24.02:49:50+01:08:04Detail
318.MoravecTomášKolín#246#CZEM251.MB104.02:50:06+01:08:20Detail
319.KlimešJanTJ Velké Poříčí#95#CZEM252.MA92.02:50:38+01:08:52Detail
320.KodadJiříPísek#42#CZEM253.MC45.02:50:47+01:09:01Detail
321.JežkováBohuslava#tymdejvid#449#CZEF68.ZB21.02:50:57+01:09:11Detail
322.ŠimekMiroslavTC Dvořák Č. Budějovice#433#CZEM254.MC46.02:50:58+01:09:12Detail
323.ŽákováMichaela#týmKleť#9003#CZEF69.ZC25.02:50:59+01:09:13Detail
324.HauptPetrVaňkovci#76#CZEM255.MB105.02:51:46+01:10:00Detail
325.HudskýKamilKAJMAN RUN#252#CZEM256.MC47.02:51:50+01:10:04Detail
326.PanclOndřejPraha#100#CZEM257.MB106.02:52:24+01:10:38Detail
327.DrbalLuboš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #114#CZEM258.MA93.02:52:38+01:10:52Detail
328.HejnýMartinČechtice#102#CZEM259.MB107.02:52:41+01:10:55Detail
329.JankovskýAlešPraha #91#CZEM260.MA94.02:52:42+01:10:56Detail
330.KoudelkaFrantišek Lhota#30#CZEM261.MC48.02:53:01+01:11:15Detail
331.SamešováJanaPraha#128#CZEF70.ZB22.02:53:12+01:11:26Detail
332.PanclováRadanaRoudnice nad Labem#429#CZEF71.ZB23.02:53:12+01:11:26Detail
333.HeringovaRenataPlzeň#278#CZEF72.ZC26.02:53:34+01:11:48Detail
334.Tvrdý JosefNepoměřice #141#CZEM262.MA95.02:53:57+01:12:11Detail
335.MatlasováPavlínaMost#364#CZEF73.ZC27.02:54:00+01:12:14Detail
336.KrálPetrMost#311#CZEM263.MB108.02:54:00+01:12:14Detail
337.Rudolf MartinŠneci v lihu#73#CZEM264.MB109.02:54:18+01:12:32Detail
338.BraunRenéKolín 2#118#CZEM265.MC49.02:55:05+01:13:19Detail
339.KrálíčkováMichalaNovoveský Tatra club#282#CZEF74.ZB24.02:55:07+01:13:21Detail
340.KlimešováMirkaČeské Budějovice#319#CZEF75.ZC28.02:56:01+01:14:15Detail
341.KašparováIvaLa Familia#444#CZEF76.ZC29.02:56:12+01:14:26Detail
342.SvítilVašekSKP Olymp PRAHA#51#CZEM266.MD13.02:56:39+01:14:53Detail
343.VokuličJanSelátkoleze#64#CZEM267.MC50.02:56:48+01:15:02Detail
344.HaškováPetraČernošice#113#CZEF77.ZA21.02:57:14+01:15:28Detail
345.VeselaMarketaPraha#299#CZEF78.ZA22.02:57:18+01:15:32Detail
346.EntwistleSteveCesky Bezecky klub#119#CZEM268.MD14.02:57:47+01:16:01Detail
347.ProcházkaVáclavStruhařov u Benešova#390#CZEM269.MA96.02:58:30+01:16:44Detail
348.Ribeiro VicentePavlaNová Ves#397#CZEF79.ZB25.02:58:46+01:17:00Detail
349.BartíkPavelHabry#373#CZEM270.MA97.02:58:55+01:17:09Detail
350.NoháčMichal Petroupim#129#CZEM271.MC51.03:00:22+01:18:36Detail
351.ŠlehůbrIvetaŠneci v běhu Plzeň#38#CZEF80.ZC30.03:01:17+01:19:31Detail
352.ZítováAlena MM Team#69#CZEF81.ZD4.03:02:26+01:20:40Detail
353.HrubecMichalPraha 4#176#CZEM272.MB110.03:03:09+01:21:23Detail
354.KernerAlešKHnet Running Team & ŠBV#258#CZEM273.MB111.03:03:57+01:22:11Detail
355.BočkováLucieSlapy#270#CZEF82.ZB26.03:04:02+01:22:16Detail
356.KosařováJanaPraha #422#CZEF83.ZB27.03:04:11+01:22:25Detail
357.Vrbická Martina Šneci v běhu #52#CZEF84.ZB28.03:04:34+01:22:48Detail
358.VondrákTomášVlašim#34#CZEM274.MC52.03:05:00+01:23:14Detail
359.StřelbováLenkaKapitánovy děti#340#CZEF85.ZC31.03:05:44+01:23:58Detail
360.BurešFilipHvězdonice#407#CZEM275.MA98.03:06:08+01:24:22Detail
361.DostálováKateřinaJihlava#301#CZEF86.ZA23.03:07:55+01:26:09Detail
362.BaladaMichal#188#CZEM276.MA99.03:08:00+01:26:14Detail
363.ŽáčkováŽanetaBarbarian Extreme Team #130#CZEF87.ZB29.03:08:11+01:26:25Detail
364.TaimarJiriGazely#376#CZEM277.MC53.03:08:54+01:27:08Detail
365.JenesovaPetraGazely#296#CZEF88.ZC32.03:08:55+01:27:09Detail
366.BřicháčkováLucieHomole - Černý Dub#36#CZEF89.ZC33.03:09:56+01:28:10Detail
367.CihlářRobinPraha#322#CZEM278.MB112.03:09:59+01:28:13Detail
368.KocmanRostislavPraha - Klánovice#289#CZEM279.MB113.03:10:02+01:28:16Detail
369.SejkováKláraJeden měsíc běžce#250#CZEF90.ZA24.03:10:37+01:28:51Detail
370.KéblKarelTriatlon Mladá Boleslav#79#CZEM280.MC54.03:11:01+01:29:15Detail
371.Marešová Mirka Jablonná nad Vltavou #230#CZEF91.ZB30.03:11:10+01:29:24Detail
372.NěmecJiříAtletika Vlašim#197#CZEM281.ME1.03:11:59+01:30:13Detail
373.ČerovskáLudmila#314#CZEF92.ZB31.03:13:01+01:31:15Detail
374.ZahálkaTomášKILT Zahálka#389#CZEM282.MB114.03:13:01+01:31:15Detail
375.Bábala Jan #gladiatorraceteam#329#CZEM283.MC55.03:13:25+01:31:39Detail
376.Kerr Trudy None#63#CZEF93.ZC34.03:13:41+01:31:55Detail
377.LorenzováDanaKrasoňov#321#CZEF94.ZD5.03:14:16+01:32:30Detail
378.NovákováLucieNoDi Runners Humpolec#144#CZEF95.ZB32.03:15:57+01:34:11Detail
379.NovákJosefNoDi Runners Humpolec#253#CZEM284.MD15.03:15:58+01:34:12Detail
380.RiegerAlešPřece Pece 2#214#CZEM285.MB115.03:17:28+01:35:42Detail
381.Václavková Lucie Přece Pece 2#153#CZEF96.ZB33.03:17:28+01:35:42Detail
382.BolardtováLucie#88#CZEF97.ZA25.03:18:03+01:36:17Detail
383.JungováLucie#196#CZEF98.ZC35.03:19:14+01:37:28Detail
384.KunováJanaHrušovany nad Jevišovkou#212#CZEF99.ZC36.03:20:39+01:38:53Detail
385.BlažekPřemyslVlasim#172#CZEM286.MB116.03:21:38+01:39:52Detail
386.VacekPetrBrno#351#CZEM287.MA100.03:22:45+01:40:59Detail
387.ZápotočnýOndřejHavlíčkův Brod#372#CZEM288.MA101.03:22:45+01:40:59Detail
388.Pařízková Lenka MK Tlapky v tahu/Rozběháme Ben#35#CZEF100.ZB34.03:23:47+01:42:01Detail
389.BrezackovaHana#9001#CZEF101.ZB35.03:24:20+01:42:34Detail
390.VynšováMonikaBenešov#108#CZEF102.ZB36.03:26:00+01:44:14Detail
391.HálováPetraBBK#251#CZEF103.ZB37.03:26:00+01:44:14Detail
392.CinkaIvanAtletika Benešov#378#CZEM289.MD16.03:26:00+01:44:14Detail
393.WeinerŠtěpánŠneci v běhu#220#CZEM290.MB117.03:27:49+01:46:03Detail
394.NovákPřemyslJihlava#203#CZEM291.MB118.03:28:36+01:46:50Detail
395.KaráskováKristýnaBrandýs nad Labem#112#CZEF104.ZB38.03:30:11+01:48:25Detail
396.JenčováBarboraAmcykl Humpolec#330#CZEF105.ZD6.03:30:18+01:48:32Detail
397.FassatiMiroslavTJ Sokol Josefov#103#CZEM292.MD17.03:33:01+01:51:15Detail
398.HrdličkaLiborHrob#115#CZEM293.MB119.03:33:06+01:51:20Detail
399.Holdova Kamila Šneci v běhu #409#CZEF106.ZB39.03:33:44+01:51:58Detail
400.ZávadaOtakarHrušovany nad jevišovkou#318#CZEM294.MC56.03:34:39+01:52:53Detail
401.HartmanováKristýnaSTG Kolín#363#CZEF107.ZA26.03:37:29+01:55:43Detail
402.TruhlářováElenaSokol Kobylisy#434#CZEF108.ZD7.03:37:40+01:55:54Detail
403.StarýStanislav #55#CZEM295.ME2.03:39:04+01:57:18Detail
404.JanovýPetrPlzeň#310#CZEM296.ME3.03:39:04+01:57:18Detail
405.WeinerováBlankaŠneci v běhu#342#CZEF109.ZC37.03:40:47+01:59:01Detail
406.Balajková Tereza Black Sheep Horšice #316#CZEF110.ZA27.03:43:33+02:01:47Detail
407.HauptováKateřinaVaňkovci#143#CZEF111.ZC38.03:51:19+02:09:33Detail
408.Vojtěch Tomáš AC Sparta Praha judo #365#CZEM297.MB120.04:00:02+02:18:16Detail
409.Švácha Luboš Sokol Mšeno #361#CZEM298.MD18.04:00:34+02:18:48Detail
410.RůžičkaJosefBuková-Pravonín#241#CZEM299.ME4.04:08:11+02:26:25Detail
411.MerašickáDagmarContinental Automotive#65#CZEF112.ZD8.04:48:26+03:06:40Detail
DNFBoumaJiříJoskatel TRI Team#98#CZEMMBDetail
DNFTichyFrantisekLounovice pod Blanikem#369#CZEMMADetail
DNFHoudekKarelEvžen team#226#CZEMMADetail
DNFNedělaŠimonTrhový Štěpánov#368#CZEMMADetail
DNFHachLukᚊtefko Running Team#386#CZEMMADetail
DNFKolářDaliborMB Sauny Mladá Boleslav#263#CZEMMCDetail
DNSKrátkýJosefBezvaBěh#269#CZEMMCDetail
DNSŘíhováIvetaBystřice#156#CZEFZADetail
DNSKašparTomášPRO RADOST#274#CZEMMCDetail
DNSGinzelPetrPraha 8#178#CZEMMCDetail
DNSTestMartin#204#CZEMMBDetail
DNSSuchýŠtěpánPraha 9#93#CZEMMADetail
DNSValentováMarkétaVelosport Valenta scott team#315#CZEFZCDetail
DNSLhotákZdeněkPot a krev#185#CZEMMADetail
DNSMarkošMichalKrálovna#283#CZEMMBDetail
DNSZachovaDagmarPraha 10#151#CZEFZBDetail
DNSKřivánekPetrPelhřimov#150#CZEMMBDetail
DNSBlažekLukᚊtoky#39#CZEMMADetail
DNSLopraisováEvaPraha #243#SVKFZBDetail
DNSCiranováMiliJílové u Prahy#11#CZEFZBDetail
DNSDubovskýPetrČakovice#327#CZEMMCDetail
DNSKadlečkováKaterinaPrague#221#CZEFZCDetail
DNSBorkovecLuděkDolní Loučky#155#CZEMMADetail
DNSHřebeckýMiroslav#101#CZEMMCDetail
DNSNovotnýIvanNML | Praha#183#CZEMMBDetail
DNSŠimůnkováPavlaAK ISCAREX Ceska Trebova#120#CZEFZCDetail
DNSKopeckaJaroslavaPraha 9#14#CZEFZDDetail
DNSVladykaJaromírAC Čimelice #211#CZEMMDDetail
DNSPlchLubos#300#CZEMMADetail
DNSBartosovskaHana#303#CZEFZADetail
DNSŠindelářJiříTrhový Štěpánov#292#CZEMMADetail
DNSJanůZuzanaPraha#277#CZEFZBDetail
DNSChaloupkaZdeněkTrailpoint#154#CZEMMADetail
DNSKolomazníkMilanLosiná#116#CZEMMBDetail
DNSPösingerováAnnaRoztoky#242#CZEFZADetail
DNSHladíkJosefKlánovice#23#CZEMMCDetail
DNSWawrausNatalie-Anna#333#CZEFZADetail
DNSKakosFilip#122#CZEMMADetail
DNSNovákováMartinaSlavia Žižkov - Voláč#379#CZEFZDDetail
DNSPalivcováLindaTJ Sokol Sudoměřice u Tábora#228#CZEFZBDetail
DNSHrabalovaBarbaranizbor#377#CZEFZCDetail
DNSHrabalVladimírNiřbor#383#CZEMMBDetail
DNSMarekMilošPelhřimov#424#CZEMMBDetail
DNSKyselýPetrTJ Zduchovice#308#CZEMMCDetail
DNSŽaludLadislavTriatlon Mladá Boleslav#89#CZEMMCDetail
DNSJánošíkRudolfPodblaničtí rytíři - Vlašim#415#CZEMMCDetail
DNSMoosováIvanaDHL#404#CZEFZBDetail
DNSMoosováIrenaPraha#403#CZEFZDDetail
DNSŽeníškováLadaChotoviny#414#CZEFZBDetail
DNSMazáčováZoraAdventní běhání / Pošuk#426#CZEFZCDetail
DNSCulosStefanoRunning Lions#9004#CZEMMBDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace