Výsledková listina Běh Cvikovem
11. 9. 2022

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Forman DominikTáta, máma a dvojčata#260#n.chlapci1.00:00:16Detail
2. Ouzký MartinMŠ Jiráskova Cvikov#212#n.chlapci2.00:00:17+00:00:01.05Detail
3. Šíma AdamPraha 7, Holešovice#204#n.chlapci3.00:00:17+00:00:01.05Detail
4. Václavík Mikuláš Nový Bor#15#n.chlapci4.00:00:18+00:00:02.05Detail
5. Cervantes AdrianCvikov#28#n.chlapci5.00:00:18+00:00:02.05Detail
6. Čermák AlexMš Jirásková Cvikov#178#n.chlapci6.00:00:19+00:00:03.05Detail
7. Chotěnovský DanielCvikov#245#n.chlapci7.00:00:20+00:00:04.05Detail
8. Botan Jakub#248#n.chlapci8.00:00:20+00:00:04.05Detail
9. Filipová AdélaAC Česká Lípa #180#n.dívky1.00:00:21+00:00:05.05Detail
10. Conková KateřinaCyklorenova Cvikov#269#n.dívky2.00:00:22+00:00:06.05Detail
11. Čermáková LauraTrávník#229#n.dívky3.00:00:22+00:00:06.05Detail
12. Podzimek DominikJanov Novy Bor#240#n.chlapci9.00:00:22+00:00:06.05Detail
13. Jílek JanPolička#62#n.chlapci10.00:00:22+00:00:06.05Detail
14. Cikl Sebastián Cvikov #271#n.chlapci11.00:00:23+00:00:07.05Detail
15. Procházka FilípekCvikov#37#n.chlapci12.00:00:23+00:00:07.05Detail
16. Havlín Šimon Skalice u České Lípy#249#n.chlapci13.00:00:23+00:00:07.05Detail
17. Urban AdamCvikov#256#n.chlapci14.00:00:23+00:00:07.05Detail
18. Janda JakubCvikov#251#n.chlapci15.00:00:24+00:00:08.05Detail
19. Křížová AmálieMš Cvikov#227#n.dívky4.00:00:24+00:00:08.05Detail
20. Myšková KarolínaSloup v Čechách#246#n.dívky5.00:00:25+00:00:09.05Detail
21. Dvořáková ŽofieRoztoky u Prahy#255#n.dívky6.00:00:26+00:00:10.05Detail
22. Verba AdamCvikov#270#n.chlapci16.00:00:26+00:00:10.05Detail
23. Mrnková EvaStružnice #191#n.dívky7.00:00:26+00:00:10.05Detail
24. Gregorová MarianaKladno#238#n.dívky8.00:00:27+00:00:11.05Detail
25. Vrána Filip#41#n.chlapci17.00:00:27+00:00:11.05Detail
26. Lidmilová LauraKytlice #190#n.dívky9.00:00:28+00:00:12.05Detail
27. Conková LucieCyklorenova Cvikov#268#n.dívky10.00:00:28+00:00:12.05Detail
28. Podoláková StelaBeroun#55#n.dívky11.00:00:28+00:00:12.05Detail
29. Chvojka Jonáš#98#n.chlapci18.00:00:29+00:00:13.05Detail
30. Švehla AntonínCvikov#266#n.chlapci19.00:00:29+00:00:13.05Detail
31. Petrová EmaCvikov#263#n.dívky12.00:00:30+00:00:14.05Detail
32. Podroužková NinaZaBěhu.cz#174#n.dívky13.00:00:30+00:00:14.05Detail
33. Rigóová EmičkaCvikov MŠ Jiráskova#54#n.dívky14.00:00:30+00:00:14.05Detail
34. Němcová MarieNO#175#n.dívky15.00:00:31+00:00:15.05Detail
35. Němcová MarieNO#175#n.dívky15.00:00:31+00:00:15.05Detail
36. Košťanová GabrielaCvikov#82#n.dívky17.00:00:32+00:00:16.05Detail
37. Vacková Viktorie Ella cvikov#236#n.dívky18.00:00:34+00:00:18.05Detail
38. Čermáková Nikola Cvikov#67#n.dívky19.00:00:34+00:00:18.05Detail
39. Vávra TadeášCvikov#257#n.chlapci20.00:00:35+00:00:19.05Detail
40. Ivanová Andrea Cvikov#241#n.dívky20.00:00:36+00:00:20.05Detail
41. Volná ŽanetaCvikov#242#n.dívky21.00:00:36+00:00:20.05Detail
42. Lochmanová EllenCvikov#1#n.dívky22.00:00:39+00:00:23.05Detail
43. Cervantes NicolasCvikov#29#n.chlapci21.00:00:41+00:00:25.05Detail
44. Jaček AdamNový Bor#176#n.chlapci22.00:00:42+00:00:26.05Detail
45. Jakub ŠtěpánCvikov#226#n.chlapci23.00:00:44+00:00:28.05Detail
46. Fichtner MatyášLiberec#277#n.chlapci24.00:00:45+00:00:29.05Detail
47. Havlín MatoušSkalice u České Lípy #250#n.chlapci25.00:00:45+00:00:29.05Detail
48. Novákova NatálieCvikov#169#n.dívky23.00:00:46+00:00:30.05Detail
49. Přikrylová EmaCvikov#209#n.dívky24.00:00:47+00:00:31.05Detail
50. Myška JiříSloup v Čechách#247#n.chlapci26.00:01:05+00:00:49.05Detail
51. Středa David Zákupy #66#chlapci1.00:01:05+00:00:49.05Detail
52. Matulová Štěpánka AC Česká Lípa#84#dívky1.00:01:08+00:00:52.05Detail
53. Chvojkova TerezaAC Česká Lípa#48#dívky2.00:01:09+00:00:53.05Detail
54. Stejskalová sophieCvikov#262#n.dívky25.00:01:12+00:00:56.05Detail
55. Pulkrábková AgataNový Bor#3#dívky3.00:01:12+00:00:56.05Detail
56. Godla Dalibor Jan FK Slovan Varnsdorf #91#chlapci2.00:01:14+00:00:58.05Detail
57. Čermák DominikTrávník#231#n.chlapci27.00:01:15+00:00:59.05Detail
58. Novák Václav Cvikov#100#chlapci3.00:01:15+00:00:59.05Detail
59. Němec MartinAC Česká Lípa #89#chlapci4.00:01:16+00:01:00.05Detail
60. Štorkánová TerezaAO Doksy#164#dívky4.00:01:16+00:01:00.05Detail
61. Černý RobertCvikov#59#chlapci5.00:01:17+00:01:01.05Detail
62. Kadlecová MajdalenaAtletika Novy Bor#215#dívky5.00:01:17+00:01:01.05Detail
63. Zikmundová Barbora AC Česká Lípa #200#dívky6.00:01:17+00:01:01.05Detail
64. Šíma AdamPopelov tým#203#chlapci6.00:01:17+00:01:01.05Detail
65. Iovanovici Jovanka AK Doksy #168#dívky7.00:01:18+00:01:02.05Detail
66. Čivrná Karolína Rybnice#94#dívky8.00:01:18+00:01:02.05Detail
67. Školová EditCvikov#74#dívky9.00:01:19+00:01:03.05Detail
68. Eichler LauraTJ Jiskra Nový Bor#33#dívky10.00:01:19+00:01:03.05Detail
69. Goldbach Tomáš Cvikov#79#chlapci7.00:01:19+00:01:03.05Detail
70. Štofčíková BaruškaChrastava #193#dívky11.00:01:20+00:01:04.05Detail
71. Procházková Klárka Cvikov#36#dívky12.00:01:20+00:01:04.05Detail
72. Solíková EmaSmetanka Nový Bor#183#dívky13.00:01:20+00:01:04.05Detail
73. Klazarová JosefínaJanov#225#n.dívky26.00:01:21+00:01:05.05Detail
74. Krejná AnnaAtletika Nový Bor#88#dívky14.00:01:22+00:01:06.05Detail
75. Chvojkova Josefína#97#dívky15.00:01:22+00:01:06.05Detail
76. Žáková VeronikaCvikov#65#dívky16.00:01:22+00:01:06.05Detail
77. Poláková AnnaSvor#25#dívky17.00:01:23+00:01:07.05Detail
78. Rigóová EliškaCvikov MŠ Jiráskova#52#dívky18.00:01:26+00:01:10.05Detail
79. Volný EliášCvikov#206#chlapci8.00:01:27+00:01:11.05Detail
80. Bahniková LeaCvikov (okr. Česká Lípa)#12#dívky19.00:01:28+00:01:12.05Detail
81. Čivrný VojtěchDrnovec#39#chlapci9.00:01:28+00:01:12.05Detail
82. Mrnková Gabriela Stružnice #192#dívky20.00:01:28+00:01:12.05Detail
83. Rychtecký AdamSvor, Rousínov#197#chlapci10.00:01:29+00:01:13.05Detail
84. Cervantes SebastianCvikov#27#chlapci11.00:01:29+00:01:13.05Detail
85. Slavík Lukáš Cvikov#201#ml. žáci1.00:01:29+00:01:13.05Detail
86. Vrána MichalCvikov#40#chlapci12.00:01:30+00:01:14.05Detail
87. Vojtěch MichalCvikov #69#chlapci13.00:01:30+00:01:14.05Detail
88. Votýpka Štěpán ZŠ Skalice #70#ml. žáci2.00:01:30+00:01:14.05Detail
89. Dvořáková JohankaTriatlon Česká Lípa #5#dívky21.00:01:33+00:01:17.05Detail
90. Markovská Amálie Cvikov #30#dívky22.00:01:34+00:01:18.05Detail
91. Vostatek Štěpán Cvikov #58#chlapci14.00:01:34+00:01:18.05Detail
92. Hřebík MichalTriatlon Česká Lípa#47#chlapci1.00:01:34+00:01:18.05Detail
93. Štysová AjaCvikov#185#dívky23.00:01:36+00:01:20.05Detail
94. Kmoníček MatyášFK Pardubice#234#chlapci2.00:01:37+00:01:21.05Detail
95. Žižka MatějKamenický Šenov#179#chlapci3.00:01:37+00:01:21.05Detail
96. Tímová Laura Anna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,\\\\\\\\\\\atletika cvikov#38#ml. žákyně1.00:01:37+00:01:21.05Detail
97. Dvořáček OndřejTJ Jiskra Nový Bor #46#ml. žáci3.00:01:37+00:01:21.05Detail
98. Honzátko JanZŠ Cvikov#51#chlapci4.00:01:39+00:01:23.05Detail
99. Bičišťová SilvieJiskra NB#220#ml. žákyně2.00:01:39+00:01:23.05Detail
100. Macel OndřejTJ Jiskra Nový Bor #13#ml. žáci4.00:01:39+00:01:23.05Detail
101. Čermák Martin Atletika Cvikov#177#chlapci5.00:01:41+00:01:25.05Detail
102. Šíma Šimon Praha 7, Holešovice#202#chlapci1.00:01:43+00:01:27.05Detail
103. Plíhal JiříCvikov#93#chlapci15.00:01:45+00:01:29.05Detail
104. Jandák LukášCvikov #42#chlapci16.00:01:45+00:01:29.05Detail
105. Honzatko Václav Cvikov#87#chlapci6.00:01:45+00:01:29.05Detail
106. Ehrlich Jáchym KB Manušice#252#ml. žáci5.00:01:46+00:01:30.05Detail
107. Studená SofieTriatlon Česká Lípa#258#ml. žákyně3.00:01:46+00:01:30.05Detail
108. Šoltisová RozálieCvikov-Lindava#216#dívky24.00:01:46+00:01:30.05Detail
109. Peterka AdamŠkolka Jiráskova Cvikov#68#chlapci17.00:01:46+00:01:30.05Detail
110. Ehrlichová Agáta KB Manušice#253#dívky1.00:01:49+00:01:33.05Detail
111. Svoboda ŠtěpánMš Cvikov Jiráskova#4#chlapci18.00:01:49+00:01:33.05Detail
112. Beránková ApolenaJiskra Nový Bor#78#dívky25.00:01:50+00:01:34.05Detail
113. Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor#219#ml. žákyně4.00:01:51+00:01:35.05Detail
114. Dostál Oliver AO Doksy#167#chlapci19.00:01:51+00:01:35.05Detail
115. Beránková AlžbětaJiskra Nový Bor#77#dívky2.00:01:51+00:01:35.05Detail
116. Maderová JohanaKryštofovo Údolí #187#dívky26.00:01:51+00:01:35.05Detail
117. Podoláková TerezaCvikov#53#dívky3.00:01:52+00:01:36.05Detail
118. Filip Jiří AC Česká Lípa #181#chlapci2.00:01:53+00:01:37.05Detail
119. Čunát FilipTriatlon Česká Lípa#34#chlapci7.00:01:53+00:01:37.05Detail
120. Chvojková AnnaAC Česká Lípa#49#dívky4.00:01:54+00:01:38.05Detail
121. Kaiser DominikAtletika Cvikov#170#chlapci3.00:01:55+00:01:39.05Detail
122. Petr JiříSK Nový Bor#16#chlapci8.00:01:55+00:01:39.05Detail
123. Vítek HynekAO Doksy#160#chlapci9.00:01:55+00:01:39.05Detail
124. Pazderník LukášAO Doksy#162#chlapci10.00:01:57+00:01:41.05Detail
125. Vetešníková DanaTri Club Česká Lípa#44#dívky1.00:01:58+00:01:42.05Detail
126. Hartman JanFk Cvikov#14#chlapci11.00:01:59+00:01:43.05Detail
127. Hamanová BarboraAtletika Cvikov#222#ml. žákyně5.00:02:00+00:01:44.05Detail
128. Černý Daniel Česká Lípa#218#ml. žáci6.00:02:00+00:01:44.05Detail
129. Honzatko Antonín Cvikov#86#chlapci4.00:02:01+00:01:45.05Detail
130. Přikrylová SofieCvikov#208#dívky2.00:02:01+00:01:45.05Detail
131. Václavíková BeátaTJ Jiskra Nový Bor#23#dívky3.00:02:01+00:01:45.05Detail
132. Lotová EmaSK Nový Bor#17#dívky5.00:02:02+00:01:46.05Detail
133. Marvanová RozalieAO Doksy#157#dívky6.00:02:02+00:01:46.05Detail
134. Hanyk DanAO Doksy#159#chlapci5.00:02:03+00:01:47.05Detail
135. Vostatek DavidFk Cvikov#57#chlapci12.00:02:03+00:01:47.05Detail
136. Kos AdamCvikov#2#chlapci20.00:02:03+00:01:47.05Detail
137. Michálková Tereza Fiskali sport Liberec#207#dívky4.00:02:05+00:01:49.05Detail
138. Hanyková Eliška AO Doksy#158#dívky7.00:02:05+00:01:49.05Detail
139. Pavlíčková AnetaTJ Jiskra Nový Bor#195#dívky5.00:02:07+00:01:51.05Detail
140. Hammer AdamTriatlon Česká Lípa #35#ml. žáci7.00:02:08+00:01:52.05Detail
141. Havlíček MatúšCvikov#198#chlapci6.00:02:08+00:01:52.05Detail
142. Vetešníková DanaTri Club Česká Lípa#45#ml. žákyně6.00:02:08+00:01:52.05Detail
143. Kettnerová NatálieSK Nový Bor#21#ml. žákyně7.00:02:10+00:01:54.05Detail
144. Kazdová TerezaCvikov#81#ml. žákyně8.00:02:12+00:01:56.05Detail
145. Matula Pavel Radeč #85#chlapci7.00:02:13+00:01:57.05Detail
146. Štorkánová KateřinaAO Doksy#163#dívky6.00:02:13+00:01:57.05Detail
147. Šulc OndřejCvikov#95#chlapci13.00:02:14+00:01:58.05Detail
148. Neckařová LucieTriclub Česká Lípa#71#dívky8.00:02:16+00:02:00.05Detail
149. Žižková EliškaTJ Jiskra Nový Bor#199#dívky7.00:02:17+00:02:01.05Detail
150. Prášek Jáchym Atletika Cvikov#10#chlapci8.00:02:17+00:02:01.05Detail
151. Jílek VáclavPolička#63#chlapci9.00:02:17+00:02:01.05Detail
152. Malinský MarcelAtletika Cvikov#32#chlapci10.00:02:18+00:02:02.05Detail
153. Kolková HanaZŠ B. Hynka Cvikov #9#dívky8.00:02:18+00:02:02.05Detail
154. Buriánová Nelacvikov#188#dívky9.00:02:19+00:02:03.05Detail
155. Merhautová Ema Cvikov #22#dívky10.00:02:21+00:02:05.05Detail
156. Štys Jiří Cvikov#186#chlapci11.00:02:23+00:02:07.05Detail
157. Kučera ŠtěpánAO Doksy#165#chlapci14.00:02:23+00:02:07.05Detail
158. Pospíšil DavidCvikov#184#chlapci12.00:02:23+00:02:07.05Detail
159. Leško OliverAO Doksy#166#chlapci13.00:02:24+00:02:08.05Detail
160. Svobodová TerezaCvikov#8#dívky11.00:02:25+00:02:09.05Detail
161. Kazda KarelCvikov#80#ml. žáci8.00:02:26+00:02:10.05Detail
162. Haman DavidAtletika Cvikov#221#chlapci14.00:02:28+00:02:12.05Detail
163. Dvořáková AnežkaTriatlon Česká Lipa#6#dívky12.00:02:28+00:02:12.05Detail
164. Zenko Doriana#75#dívky13.00:02:28+00:02:12.05Detail
165. Vesely OndrejCvikov#173#chlapci15.00:02:29+00:02:13.05Detail
166. Studecká Adéla Cvikov#99#dívky9.00:02:32+00:02:16.05Detail
167. Rychtecký Jiří Svor, Rousínov#196#chlapci15.00:02:33+00:02:17.05Detail
168. Košťanová TerezaCvikov#83#dívky14.00:02:36+00:02:20.05Detail
169. Černá Alžběta TJ Jiskra Nový Bor #92#dívky15.00:02:36+00:02:20.05Detail
170. Školová TheaCvikov#73#dívky10.00:02:37+00:02:21.05Detail
171. Holan MatyášTTC Postřelná#182#chlapci16.00:02:39+00:02:23.05Detail
172. Žáková MiroslavCvikov#64#chlapci17.00:02:41+00:02:25.05Detail
173. Maderová Josefína Kryštofovo Údolí #189#dívky16.00:02:45+00:02:29.05Detail
174. Kapletová Nicol#56#dívky17.00:02:50+00:02:34.05Detail
175. Šulcová Barbora Cvikov#96#dívky18.00:02:51+00:02:35.05Detail
176. Langrová Amálie Cvikov#224#dívky19.00:02:51+00:02:35.05Detail
177. Tadlík TomášTJ Jiskra Nový Bor#132#dorostenci1.00:03:00+00:02:44.05Detail
178. Pavlíčková VendulaTJ Jiskra Nový Bor#194#st. žákyně1.00:03:02+00:02:46.05Detail
179. Čunátová TerezaTriatlon Česká Lípa#259#st. žákyně2.00:03:02+00:02:46.05Detail
180. Černá KarolínaTriClub Česká Lípa#217#st. žákyně3.00:03:08+00:02:52.05Detail
181. Půčková AnnaTJ Jiskra Nový Bor#230#st. žákyně4.00:03:09+00:02:53.05Detail
182. Kaiser DenisAtletika Cvikov#171#st. žáci1.00:03:31+00:03:15.05Detail
183. Prášek Jiří Atletika Cvikov#11#st. žáci2.00:03:32+00:03:16.05Detail
184. Lotová MagdalénaSK Nový Bor#18#dorostenky1.00:03:39+00:03:23.05Detail
185. Melicherčíková SáraSK Nový Bor#26#dorostenky2.00:03:46+00:03:30.05Detail
186. Horňáková AnetaTriatlon Česká Lípa#90#st. žákyně5.00:03:51+00:03:35.05Detail
187. Václavíková BeátaJiskra Nový Bor#24#dorostenky3.00:04:17+00:04:01.05Detail
188. Pitrušková NatálieCvikov#233#dívky20.00:06:48+00:06:32.05Detail
189. Votýpka MichalTJ Jiskra Nový bor#131#junioři1.00:07:36+00:07:20.05Detail
190. Petrová KateřinaSK Nový Bor#20#juniorky1.00:09:46+00:09:30.05Detail
191. Kolařík JakubCvikov#261#junioři2.00:09:56+00:09:40.05Detail
192. Petr JiříSK Nový Bor#19#junioři3.00:10:24+00:10:08.05Detail
193. Kaplan ŠimonČeská Lípa#264#junioři4.00:12:07+00:11:51.05Detail
Švehlová AlžbětaCvikov#265#n.dívky00:00:00Detail
Švehlová AnežkaCvikov#267#n.dívky00:00:00Detail
Malinský MatějAtletika Cvikov#31#chlapci00:00:00Detail
Sýkora JanCvikov-Drnovec#254#n.chlapci00:00:00Detail
Adltova StellaCvikov#228#n.dívky00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz