Výsledková listina Bušmuž triatlon
27. 8. 2022

junioři

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Roubín MatějSlabčice#147#kluci nejstarší1.00:07:1600:07:15.31Detail
2. Hrdinka ViktorRIDEKO Bikeshop#136#kluci mladší1.00:07:20+00:07:19.07Detail
3. Březina VáclavBuš#125#kluci starší1.00:07:28+00:07:27.72Detail
4. DEUTSCHMAN Tadeáš Praha#139#kluci nejstarší2.00:07:29+00:07:28.27Detail
5. Hodr JakubDobříš#128#kluci nejstarší3.00:07:52+00:07:51.58Detail
6. Gottwald MatějHC Pilsen Wolves#230#kluci nejstarší4.00:08:05+00:08:04.31Detail
7. Šeba Vojtěch#129#kluci nejstarší5.00:08:11+00:08:10.50Detail
8. Müller RobajzBušMuž#138#kluci mladší2.00:08:13+00:08:12.46Detail
9. Gottwald JonášHC Pilsen Wolves#229#kluci starší2.00:08:17+00:08:16.90Detail
10. Roleček AdamSlapy#234#kluci mladší3.00:08:32+00:08:31.41Detail
11. Domes SebastianSlapy#232#kluci mladší4.00:08:32+00:08:31.50Detail
12. Šmíd Martin Slapy#238#kluci mladší5.00:08:34+00:08:33.03Detail
13. Hrdinka Robin RIDEKO Bikeshop#135#benjamínci kluci1.00:08:41+00:08:40.14Detail
14. Bašný JakubBuš#132#kluci starší3.00:08:42+00:08:41.76Detail
15. Hofta VojtěchSlapy nad Vltavou #127#kluci mladší6.00:08:48+00:08:47.20Detail
16. Růžička MatějBuš#148#kluci starší4.00:08:50+00:08:49.17Detail
17. Kryl Matěj#126#kluci starší5.00:08:52+00:08:51.24Detail
18. Sýkora LiborT.J. Sokol Praha - Podolí#142#benjamínci kluci2.00:09:01+00:09:00.36Detail
19. Herštík FilipPraha Uhříněves#145#kluci starší6.00:09:03+00:09:02.57Detail
20. Sýkora MartinT.J. Sokol Praha - Podolí#143#kluci mladší7.00:09:09+00:09:08.10Detail
21. Březina AntonínBuš (okr. Praha-západ)#124#kluci nejstarší6.00:09:15+00:09:14.05Detail
22. Stach Sebastián#149#benjamínci kluci3.00:09:17+00:09:16.57Detail
23. Piloušek RozalieXterra#140#holky starší1.00:09:19+00:09:18.30Detail
24. Müller FidlaBušMuž#137#kluci mladší8.00:09:22+00:09:21.27Detail
25. Plavec VítězslavSlapy#240#kluci nejstarší7.00:09:24+00:09:23.08Detail
26. Michl Tomáš#134#benjamínci kluci4.00:09:26+00:09:25.89Detail
27. Zachatová TerezaPraha - Košíře#131#holky mladší1.00:09:29+00:09:28.65Detail
28. Šmíd FilipSlapy#237#benjamínci kluci5.00:09:53+00:09:52.31Detail
29. Herštíková DenisaPraha Uhříněves#146#holky mladší2.00:09:56+00:09:55.71Detail
30. Ježková Natálie#233#holky starší2.00:10:02+00:10:01.06Detail
31. Caska FilipČím #133#kluci mladší9.00:10:06+00:10:05.01Detail
32. Roleček VítekSlapy#235#benjamínci kluci6.00:10:18+00:10:17.54Detail
33. Zachatová JuliePraha - Košíře#130#benjamínci holky1.00:10:20+00:10:19.44Detail
34. CAVINA DANTEBYŠICE #141#kluci starší7.00:10:37+00:10:36.51Detail
35. Charvát FilipSmíchov#144#benjamínci kluci7.00:10:49+00:10:48.44Detail
36. Stach Samuel#221#benjamínci kluci8.00:11:19+00:11:18.81Detail
37. Žák JanSlapy#236#benjamínci kluci9.00:11:20+00:11:19.77Detail
38. Slezová AmálkaKrálovky#243#benjamínci holky2.00:11:22+00:11:21.10Detail
39. Domes LenaSkapy#231#benjamínci holky3.00:13:18+00:13:17.70Detail
40. Plavcová Lenka Slapy#239#holky mladší3.00:14:08+00:14:07.93Detail
41. Kinský JiříNový Knín#242#benjamínci kluci10.00:14:43+00:14:42.92Detail
42. Kinský FilipNový Knín#241#benjamínci kluci11.00:18:13+00:18:12.47Detail
Kral Mikulas Praha Ujezd n/L#222#benjamínci kluci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo