Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. PROCHÁZKA JanInov8 Team401muži A1.00:28:17Detail
2. ŠMAHEL MichalASK Slavia Praha/Inov.8415muži A2.00:28:47+00:00:30Detail
3. ELDMAN MartinASK Slavia Praha414muži A3.00:29:04+00:00:47Detail
4. HAVLÍČEK JanASK Slavia Praha333muži B1.00:29:31+00:01:14Detail
5. ŠINÁGL ViktorKerteam421muži A4.00:29:56+00:01:39Detail
6. POLÁŠEK Jan FerdinandVŠSK MFF UK266muži A5.00:30:01+00:01:44Detail
7. SVĚCHOTA LukášSpartak247muži A6.00:30:31+00:02:14Detail
8. SEMÍK OndřejSK Kamenice431muži A7.00:30:36+00:02:19Detail
9. SEMERÁD AntonínOddíl OB Kotlářka310dorostenci starší1.00:30:51+00:02:34Detail
10. JINDRA AdamTJ Stodůlky Praha433muži A8.00:31:27+00:03:10Detail
11. REKTOR AntonínPraha 4306muži B2.00:31:43+00:03:26Detail
12. FLAŠAR JanSK Čtyři Dvory České Budějovice348muži A9.00:31:46+00:03:29Detail
13. SVĚCHOTA OndřejSpartak Praha 4248muži A10.00:31:51+00:03:34Detail
14. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany347dorostenci starší2.00:32:06+00:03:49Detail
15. POLÁŠEK PetrVŠSK MFF UK311muži A11.00:32:10+00:03:53Detail
16. PECINA JakubDerfl Kola404muži A12.00:32:41+00:04:24Detail
17. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta358dorostenci starší3.00:32:45+00:04:28Detail
18. VESELÝ Michal LustigDGP191muži B3.00:32:53+00:04:36Detail
19. GAJDOŠÍK JanPraha408muži A13.00:32:59+00:04:42Detail
20. HILGERT LubošPraha 5256muži A14.00:33:01+00:04:44Detail
21. PÁVEK MartinCZU Praha, Rolníci253muži A15.00:33:04+00:04:47Detail
22. ŽITNÝ ChlebákOpět na Kozla / OK Kamenice275muži A16.00:33:06+00:04:49Detail
23. SOBÍŠEK TomášKanoistika Sparta362dorostenci starší4.00:33:15+00:04:58Detail
24. BRAVENÝ VítSK Praga374muži A17.00:33:22+00:05:05Detail
25. HAVELKA PetrEleven Run Team252muži B4.00:33:31+00:05:14Detail
26. SMRČKA MilošBK Říčany222muži D1.00:33:32+00:05:15Detail
27. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS207muži A18.00:33:37+00:05:20Detail
28. RUSÝ TomášOK Kamenice277muži A19.00:33:38+00:05:21Detail
29. BURIAN MatějŘíčany/Olymp Praha370dorostenci starší5.00:33:43+00:05:26Detail
30. LESSE PetrBohemians426muži B5.00:33:44+00:05:27Detail
31. GABLA Matin424muži B6.00:33:51+00:05:34Detail
32. FROLÍK JanVK Smíchov232muži A20.00:33:57+00:05:40Detail
33. FOŘT MartinEleven Run Team366muži B7.00:34:03+00:05:46Detail
34. KNYTTL JanKbely cycling team268muži B8.00:34:16+00:05:59Detail
35. ŠTEMBERK PavelKanoistika Sedlčany346muži B9.00:34:21+00:06:04Detail
36. HEJNÝ MartinSilvini-Madshus278muži B10.00:34:30+00:06:13Detail
37. BARTAS JanSK Babice357muži A21.00:34:35+00:06:18Detail
38. DUCHOŇ DavidPraha Újezd287muži B11.00:34:35+00:06:18Detail
39. MARHOUN PetrVŠSK MFF UK276muži A22.00:34:41+00:06:24Detail
40. KLVAŇ NorbertSKC Pečky185muži B12.00:34:47+00:06:30Detail
41. JANOVSKÝ TomášSK Praga336muži C1.00:34:49+00:06:32Detail
42. MIKULA MartinDukla Praha373dorostenci starší6.00:35:01+00:06:44Detail
43. SEIDL MiroslavVŠTJ Ekonom Praha254muži B13.00:35:10+00:06:53Detail
44. PLOC JardaSK Kola Víšek400muži A23.00:35:11+00:06:54Detail
45. KRIST OndřejMokré Lazce291muži A24.00:35:11+00:06:54Detail
46. ZÁHOREC StanislavSokol Senohraby318muži B14.domácí muži 8 km1.00:35:27+00:07:10Detail
47. BRABEC JakubKanoistika Sparta363dorostenci starší7.00:35:28+00:07:11Detail
48. VICARI JaromírSK Babice356muži B15.00:35:28+00:07:11Detail
49. MOULIK JiřekKanoistika Sedlčany345muži A25.00:35:29+00:07:12Detail
50. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff407muži A26.00:35:29+00:07:12Detail
51. KETTNER LukášOK Kamenice319muži A27.00:35:30+00:07:13Detail
52. HOFMAN Jiří367muži A28.00:35:30+00:07:13Detail
53. ANDRLE JakubKostelec n.Č.l.233muži A29.00:35:32+00:07:15Detail
54. NEUMAN JaroslavDGP302muži C2.00:35:36+00:07:19Detail
55. NEUMANN JosefSKK SPARTAK ČTYŘKOLY237muži B16.domácí muži 8 km2.00:35:36+00:07:19Detail
56. SÁDOVSKÝ Luboš398muži C3.00:35:37+00:07:20Detail
57. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub423muži B17.00:35:46+00:07:29Detail
58. RÜCK DanielSK Babice354muži B18.00:35:53+00:07:36Detail
59. JAHODA VítBenešovský běžecký klub435muži A30.00:35:54+00:07:37Detail
60. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany343muži B19.00:35:58+00:07:41Detail
61. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub322muži B20.00:35:59+00:07:42Detail
62. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta365muži B21.00:36:04+00:07:47Detail
63. NOHEJL TomášSK DNF/Salming202muži B22.00:36:05+00:07:48Detail
64. POČTA JanKanoistika Sparta361dorostenci starší8.00:36:14+00:07:57Detail
65. KLAŠKA PavelKotlářka Praha330muži A31.00:36:14+00:07:57Detail
66. NOVOTNY LukášKanoistika Sedlčany342dorostenci starší9.00:36:14+00:07:57Detail
67. JEŽEK TomášDGP395muži B23.00:36:19+00:08:02Detail
68. PLÁŠIL MatějSokol Senohraby295dorostenci starší10.domácí muži 8 km3.00:36:22+00:08:05Detail
69. TEPLÝ OndřejHisport Team298muži B24.00:36:25+00:08:08Detail
70. KAIGL JanLíný drzý holky321muži A32.00:36:35+00:08:18Detail
71. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby227muži B25.domácí muži 8 km4.00:36:37+00:08:20Detail
72. ŠÍMA JanBenešovský běžecký klub434muži A33.00:36:37+00:08:20Detail
73. SPILKA VojtěchTJ Sokol Senohraby239muži A34.domácí muži 8 km5.00:36:38+00:08:21Detail
74. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha229muži C4.00:36:41+00:08:24Detail
75. MOJŽÍŠEK PetrUSK Praha383muži B26.00:36:41+00:08:24Detail
76. ĎOUBAL MiroslavKolovraty375muži B27.00:36:42+00:08:25Detail
77. MÍČEK FrantišekAC Praha 1890245muži B28.00:36:45+00:08:28Detail
78. BRABEC MiroslavHabrdfy257muži B29.00:36:49+00:08:32Detail
79. STRANEL JiriSK Rover Praha251muži B30.00:37:06+00:08:49Detail
80. ZADRAŽIL LukášKanoistika Sparta360dorostenci starší11.00:37:06+00:08:49Detail
81. NEUMAN MartinDGP299muži A35.00:37:07+00:08:50Detail
82. ŠKVOR MartinOK Kamenice303muži B31.00:37:09+00:08:52Detail
83. PRAČKA TomášOB Říčany386muži B32.00:37:11+00:08:54Detail
84. SMRČKA PetrBK Říčany272muži B33.00:37:11+00:08:54Detail
85. HERGESELL JiříVračkovice274muži B34.00:37:18+00:09:01Detail
86. DOUDA VladimírSokol Senohraby410muži B35.domácí muži 8 km6.00:37:18+00:09:01Detail
87. ŠTEMBERK JáchymKanoistika Sedlčany344dorostenci starší12.00:37:20+00:09:03Detail
88. PROUZA MilanSC Radotín241muži A36.00:37:21+00:09:04Detail
89. JABORNÍK KarelSK Babice353muži B36.00:37:23+00:09:06Detail
90. FIŠER JiříVŠSK MFF UK249muži A37.00:37:32+00:09:15Detail
91. ŠVEC OndřejDGP301muži A38.00:37:38+00:09:21Detail
92. ZÁHORA JosefDGP390dorostenci starší13.00:37:41+00:09:24Detail
93. MRÁZ TondaDGP265muži B37.00:37:42+00:09:25Detail
94. RIEGER Jan312muži B38.00:37:46+00:09:29Detail
95. MUSIL LadislavKbely cycling team269muži B39.00:37:49+00:09:32Detail
96. NOSEK JiříKbely cycling team267muži B40.00:37:50+00:09:33Detail
97. PENC MiroslavDukla Praha417muži B41.00:37:51+00:09:34Detail
98. BLOUDEK PetrDGP260muži B42.00:37:52+00:09:35Detail
99. KARBAN ZdeněkHumanita Praha391muži B43.00:37:53+00:09:36Detail
100. HORÁK LaďaSKK Spartak Čtyřkoly238muži B44.00:37:54+00:09:37Detail
101. ŘEHÁK Jiříwww.eva.cz405muži B45.00:37:54+00:09:37Detail
102. PELANT MichalOB Říčany385muži B46.00:37:56+00:09:39Detail
103. JELÍNEK JanH.O. Přírodní vědy/Praha413muži A39.00:37:57+00:09:40Detail
104. ZACH PetrDGP409muži B47.00:37:58+00:09:41Detail
105. PRCHAL PavelGP Kolín406muži C5.00:38:26+00:10:09Detail
106. VIZINA PetrSK Babice355muži B48.00:38:32+00:10:15Detail
107. HEJKRLÍK FilipSABZO328muži B49.00:38:35+00:10:18Detail
108. BARTOŇ VojtěchDGP305muži A40.00:38:38+00:10:21Detail
109. JINDRA DavidBrid Team432muži C6.00:38:39+00:10:22Detail
110. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem437muži A41.00:38:40+00:10:23Detail
111. KOLANDA ČajDGP224muži B50.00:38:41+00:10:24Detail
112. NEUWIRTH JanSilvini399muži B51.00:38:43+00:10:26Detail
113. HLADÍK MartinDGP307muži A42.domácí muži 8 km7.00:38:44+00:10:27Detail
114. GAZDA VítězslavDivišov377muži B52.00:38:54+00:10:37Detail
115. RANDÁK OndřejTO Sprint288muži B53.00:38:57+00:10:40Detail
116. TŮMA JiříVlašim279muži C7.00:38:57+00:10:40Detail
117. CHMELIK Martin10 beers after183muži C8.00:38:59+00:10:42Detail
118. NĚMEČEK JanOk Kamenice376muži C9.00:39:00+00:10:43Detail
119. PEJŠA JanSmí být prázdé396muži B54.00:39:04+00:10:47Detail
120. BERGL Tomášwww.klacky.cz313muži B55.00:39:18+00:11:01Detail
121. VESELÝ JanSokol Senohraby300muži C10.domácí muži 8 km8.00:39:19+00:11:02Detail
122. BURDA MichalSK Babice351muži B56.00:40:08+00:11:51Detail
123. ČASTVAJ DanielMnichovice250muži B57.00:40:09+00:11:52Detail
124. HAKL MartinSK Babice352muži A43.00:40:09+00:11:52Detail
125. KOLÁŘ JanSK Rover Praha Biatlon326muži B58.00:40:15+00:11:58Detail
126. REJMAN TomášÓmon Praha - Jih220muži B59.00:40:23+00:12:06Detail
127. FAFEJTA VáclavTJ Liga 100 Praha428muži B60.00:40:25+00:12:08Detail
128. PŘIBÍK MartinVnitřnosť297muži B61.domácí muži 8 km9.00:40:38+00:12:21Detail
129. MAYER JanAtletika Benešov186muži D2.00:40:47+00:12:30Detail
130. NEŠPOR Jan380muži C11.00:40:52+00:12:35Detail
131. JELÍNEK AlešPraha 6231muži A44.00:40:58+00:12:41Detail
132. JENÍČEK MichalHO Přírodní vědy264muži B62.00:41:02+00:12:45Detail
133. KASA MartinPilulka.cz team332muži B63.00:41:05+00:12:48Detail
134. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky381muži B64.00:41:09+00:12:52Detail
135. ŠINDELÁŘ JakubKanoistika Sparta359dorostenci starší14.00:41:18+00:13:01Detail
136. PAŠEK FrantišekOk Kamenice382muži B65.00:41:24+00:13:07Detail
137. KOLESA VojtaDGP388dorostenci starší15.00:41:38+00:13:21Detail
138. POLÍVKA PetrŘíčany201muži B66.00:41:52+00:13:35Detail
139. KOTRBA RadekŘíčany281muži B67.00:41:52+00:13:35Detail
140. MATISKO PeterRun 4ever378muži B68.00:42:02+00:13:45Detail
141. KARAFIÁT RomanKladruby181muži B69.00:42:10+00:13:53Detail
142. DĚD PavelRolníci - ČZU226muži B70.00:42:14+00:13:57Detail
143. SUŠÁNKA RobertDGP286muži C12.00:42:14+00:13:57Detail
144. MRVA PavelPopovice397muži C13.00:42:25+00:14:08Detail
145. GREGOR JaroslavBěchovice211muži D3.00:42:28+00:14:11Detail
146. VANÍČEK Petr369muži D4.00:42:29+00:14:12Detail
147. RADA PetrAC Obora Hvezda praha349muži C14.00:42:39+00:14:22Detail
148. VÁVRA RadomírKerteam416muži C15.00:42:39+00:14:22Detail
149. ANDRUŠÍK RadekKanoistika Sedlčany339dorostenci starší16.00:42:40+00:14:23Detail
150. VALSA RadekKanoistika Sedlčany341dorostenci starší17.00:42:41+00:14:24Detail
151. ČERNÝ Pavelumalehoberlina.cz180muži A45.00:42:44+00:14:27Detail
152. NOVOTNÝ Michal228muži B71.00:42:46+00:14:29Detail
153. STRÁNĚL JiříSwix - Madshus team290muži A46.00:42:49+00:14:32Detail
154. KŘÍŽEK MartinKona Runners368muži B72.00:43:14+00:14:57Detail
155. HANOUSEK Jakub334muži A47.00:43:15+00:14:58Detail
156. HAMOUZ JanPraha 4208muži A48.00:43:28+00:15:11Detail
157. JEDLIČKA AdamOK Kamenice258muži B73.00:43:31+00:15:14Detail
158. GBELEC PetrRun 4ever379muži B74.00:43:32+00:15:15Detail
159. PALATA VlastaDGP327muži C16.00:43:32+00:15:15Detail
160. PROCHÁZKA RomanTuchoraz420muži B75.00:43:38+00:15:21Detail
161. MRÁZEK OldřichDGP263muži C17.00:43:38+00:15:21Detail
162. BALEJ JiříOK Kamenice350muži B76.00:43:46+00:15:29Detail
163. KUBÍČEK TomášBojásci429muži A49.00:44:00+00:15:43Detail
164. MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol282muži B77.00:44:08+00:15:51Detail
165. JANČÁŘ FrantaSenohraby430muži B78.domácí muži 8 km10.00:44:34+00:16:17Detail
166. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub194muži D5.00:44:52+00:16:35Detail
167. AUGUSTA MichalKvětnice292muži B79.00:44:53+00:16:36Detail
168. JELÍNEK PavelPraha 6230muži C18.00:44:57+00:16:40Detail
169. KRÁSA DavidSokol Malá Strana189muži C19.00:44:58+00:16:41Detail
170. ŠKVOR PetrSenohraby182muži C20.domácí muži 8 km11.00:45:06+00:16:49Detail
171. PTÁČEK JanBad Flash259muži B80.00:45:06+00:16:49Detail
172. LICHTENBERG MartinSokol Senohraby324muži B81.domácí muži 8 km12.00:45:07+00:16:50Detail
173. URBANEC JanZaječice240muži A50.00:45:34+00:17:17Detail
174. NAVRÁTIL JosefStrančice425muži D6.00:45:37+00:17:20Detail
175. LKOVARY MáraDGP402muži C21.00:45:48+00:17:31Detail
176. DUFEK PavelDGP387muži B82.00:45:50+00:17:33Detail
177. LUKEŠ JiříJaJ Vlašim438muži C22.00:45:53+00:17:36Detail
178. STRUK Jiří235muži A51.00:45:55+00:17:38Detail
179. KOŽINA PetrPGP294muži C23.00:46:10+00:17:53Detail
180. SUTTR PavelSV Mrač244muži B83.00:46:17+00:18:00Detail
181. LINHART FrantišekAdidas Praha412muži A52.00:46:22+00:18:05Detail
182. SLAVÍK PetrÚpice418muži B84.00:46:23+00:18:06Detail
183. ŠŤASTNÝ RadekSokol Senohraby280muži B85.domácí muži 8 km13.00:46:24+00:18:07Detail
184. CINKA IvanBenešovský běžecký klub196muži C24.00:46:34+00:18:17Detail
185. KŘOUSTEK KarelSKI Skuhrov206muži D7.00:46:43+00:18:26Detail
186. ŠESTÁK JindřichKKK Praha210muži D8.00:47:02+00:18:45Detail
187. VYTÁSEK JaroslavSenohraby221muži B86.domácí muži 8 km14.00:47:07+00:18:50Detail
188. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby209muži B87.domácí muži 8 km15.00:47:16+00:18:59Detail
189. KLAŠKA PavelKotlářka Praha329muži C25.00:47:19+00:19:02Detail
190. RŮŽIČKA JanPraha 17223muži A53.00:47:32+00:19:15Detail
191. VATĚRA Václav212muži D9.00:47:35+00:19:18Detail
192. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany338muži B88.00:48:09+00:19:52Detail
193. KOŠŤÁK LubošLhotka372muži B89.00:48:19+00:20:02Detail
194. ŠPAČEK JanAC Kobylisy371muži B90.00:48:40+00:20:23Detail
195. KRÁSA ŠtěpánSokol Řepy190muži B91.00:48:56+00:20:39Detail
196. ŠTĚPÁNEK PetrPraha 4392muži C26.00:50:07+00:21:50Detail
197. MRÁZ Pavel StoupíkDGP283muži B92.00:50:09+00:21:52Detail
198. VOTAVA PetrKNC314muži C27.00:50:14+00:21:57Detail
199. STREJČEK JiříPraha 10427muži A54.00:50:20+00:22:03Detail
200. DVOŘÁK LiborDGP403muži C28.00:50:23+00:22:06Detail
201. KONVIČKA JanSenohraby394muži B93.domácí muži 8 km16.00:50:37+00:22:20Detail
202. BÁRTA PřemyslGalaxie419muži C29.00:50:46+00:22:29Detail
203. HLÁSKO RichardPraha436muži B94.00:51:20+00:23:03Detail
204. CIPL FrantišekBonbon Praha198muži D10.00:51:43+00:23:26Detail
205. DOUPOVEC PetrLštěnský pedál236muži B95.domácí muži 8 km17.00:51:47+00:23:30Detail
206. ČADIL JanOB FS Praha218muži D11.00:52:10+00:23:53Detail
207. ŠTROS OtaSuper Slow Motion195muži C30.00:52:23+00:24:06Detail
208. KARAS Ondřejklub Omon Praha197muži A55.00:53:10+00:24:53Detail
209. JANKOVSKÝ StanislavPraha 12439muži C31.00:53:30+00:25:13Detail
210. LIFOLD KryštofSpartak Modřany389dorostenci starší18.00:54:23+00:26:06Detail
211. NOVÁK JiříBK ROVER193muži D12.00:55:11+00:26:54Detail
212. MAŠEK StanislavKanoistika Sedlčany340dorostenci starší19.00:55:33+00:27:16Detail
213. NEMETH MAREKMufloni Kunratice262muži A56.00:56:42+00:28:25Detail
214. PANUŠČÍK PetrDGP285muži A57.00:56:52+00:28:35Detail
215. KUBÁŇ MichalMufloni Kunratice261muži B96.00:57:00+00:28:43Detail
216. NAVRÁTIL ZdeněkPraha411muži B97.00:58:25+00:30:08Detail
217. GE EvženMaratonské vrány187muži D13.00:58:59+00:30:42Detail
218. JANEČEK JaroslavSabzo Praha384muži D14.01:00:39+00:32:22Detail
219. VESELÝ MilanSokol Senohraby323muži C32.domácí muži 8 km18.01:01:06+00:32:49Detail
220. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota192muži D15.01:04:09+00:35:52Detail
221. SKOŘEPA MichaelSpoje Praha422muži D16.01:26:10+00:57:53Detail
222. KREJSA VáclavBONBON Praha188muži D17.01:45:31+01:17:14Detail
DNF KALFAŘ JakubKbely cycling team271muži ADNF Detail
DNF PETRŽELA MartinVolvo - Rock Machine335muži BDNF Detail
DNF SVĚCHOTA PetrSpartak Praha 4246muži CDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz