Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016

8 km (starší dorostenci a muži)

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1.ProcházkaJanInov8 Team#401#muži A1.00:28:16Detail
2.ŠmahelMichalASK Slavia Praha/Inov.8#415#muži A2.00:28:46+00:00:30Detail
3.EldmanMartinASK Slavia Praha#414#muži A3.00:29:03+00:00:47Detail
4.HavlíčekJanASK Slavia Praha#333#muži B1.00:29:30+00:01:14Detail
5.ŠináglViktorKerteam#421#muži A4.00:29:56+00:01:40Detail
6.PolášekJan FerdinandVŠSK MFF UK#266#muži A5.00:30:00+00:01:44Detail
7.SvěchotaLukášSpartak#247#muži A6.00:30:30+00:02:14Detail
8.SemíkOndřejSK Kamenice#431#muži A7.00:30:35+00:02:19Detail
9.SemerádAntonínOddíl OB Kotlářka#310#dorostenci starší1.00:30:50+00:02:34Detail
10.JindraAdamTJ Stodůlky Praha#433#muži A8.00:31:26+00:03:10Detail
11.RektorAntonínPraha 4#306#muži B2.00:31:42+00:03:26Detail
12.FlašarJanSK Čtyři Dvory České Budějovic#348#muži A9.00:31:45+00:03:29Detail
13.SvěchotaOndřejSpartak Praha 4#248#muži A10.00:31:50+00:03:34Detail
14.KonvalinkaMatějKanoistika Sedlčany#347#dorostenci starší2.00:32:05+00:03:49Detail
15.PolášekPetrVŠSK MFF UK#311#muži A11.00:32:09+00:03:53Detail
16.PecinaJakubDerfl Kola#404#muži A12.00:32:40+00:04:24Detail
17.SobíšekMartinKanoistika Sparta#358#dorostenci starší3.00:32:44+00:04:28Detail
18.VeselýMichal LustigDGP#191#muži B3.00:32:52+00:04:36Detail
19.GajdošíkJanPraha#408#muži A13.00:32:58+00:04:42Detail
20.HilgertLubošPraha 5#256#muži A14.00:33:00+00:04:44Detail
21.PávekMartinCZU Praha, Rolníci#253#muži A15.00:33:03+00:04:47Detail
22.ŽitnýChlebákOpět na Kozla / OK Kamenice#275#muži A16.00:33:05+00:04:49Detail
23.SobíšekTomášKanoistika Sparta#362#dorostenci starší4.00:33:14+00:04:58Detail
24.BravenýVítSK Praga#374#muži A17.00:33:21+00:05:05Detail
25.HavelkaPetrEleven Run Team#252#muži B4.00:33:30+00:05:14Detail
26.SmrčkaMilošBK Říčany#222#muži D1.00:33:31+00:05:15Detail
27.ŘehákVítCYKLOHELIOS#207#muži A18.00:33:36+00:05:20Detail
28.RusýTomášOK Kamenice#277#muži A19.00:33:37+00:05:21Detail
29.BurianMatějŘíčany/Olymp Praha#370#dorostenci starší5.00:33:42+00:05:26Detail
30.LessePetrBohemians#426#muži B5.00:33:43+00:05:27Detail
31.GablaMatin#424#muži B6.00:33:50+00:05:34Detail
32.FrolíkJanVK Smíchov#232#muži A20.00:33:56+00:05:40Detail
33.FořtMartinEleven Run Team#366#muži B7.00:34:02+00:05:46Detail
34.KnyttlJanKbely cycling team#268#muži B8.00:34:15+00:05:59Detail
35.ŠtemberkPavelKanoistika Sedlčany#346#muži B9.00:34:20+00:06:04Detail
36.HejnýMartinSilvini-Madshus#278#muži B10.00:34:29+00:06:13Detail
37.BartasJanSK Babice#357#muži A21.00:34:34+00:06:18Detail
38.DuchoňDavidPraha Újezd#287#muži B11.00:34:34+00:06:18Detail
39.MarhounPetrVŠSK MFF UK#276#muži A22.00:34:40+00:06:24Detail
40.KlvaňNorbertSKC Pečky#185#muži B12.00:34:46+00:06:30Detail
41.JanovskýTomášSK Praga#336#muži C1.00:34:48+00:06:32Detail
42.MikulaMartinDukla Praha#373#dorostenci starší6.00:35:00+00:06:44Detail
43.SeidlMiroslavVŠTJ Ekonom Praha#254#muži B13.00:35:09+00:06:53Detail
44.PlocJardaSK Kola Víšek#400#muži A23.00:35:10+00:06:54Detail
45.KristOndřejMokré Lazce#291#muži A24.00:35:10+00:06:54Detail
46.ZáhorecStanislavSokol Senohraby#318#muži B14.domácí muži 8 km1.00:35:26+00:07:10Detail
47.BrabecJakubKanoistika Sparta#363#dorostenci starší7.00:35:27+00:07:11Detail
48.VicariJaromírSK Babice#356#muži B15.00:35:27+00:07:11Detail
49.MoulikJiřekKanoistika Sedlčany#345#muži A25.00:35:28+00:07:12Detail
50.SemenchukovMaximRunning Cheff#407#muži A26.00:35:28+00:07:12Detail
51.KettnerLukášOK Kamenice#319#muži A27.00:35:29+00:07:13Detail
52.HofmanJiří#367#muži A28.00:35:29+00:07:13Detail
53.AndrleJakubKostelec n.Č.l.#233#muži A29.00:35:31+00:07:15Detail
54.NeumanJaroslavDGP#302#muži C2.00:35:35+00:07:19Detail
55.NeumannJosefSKK SPARTAK ČTYŘKOLY#237#muži B16.domácí muži 8 km2.00:35:35+00:07:19Detail
56.SádovskýLuboš#398#muži C3.00:35:36+00:07:20Detail
57.LebedaPetrBenešovský běžecký klub#423#muži B17.00:35:45+00:07:29Detail
58.RückDanielSK Babice#354#muži B18.00:35:52+00:07:36Detail
59.JahodaVítBenešovský běžecký klub#435#muži A30.00:35:53+00:07:37Detail
60.LachoutMartinKanoistika Sedlčany#343#muži B19.00:35:57+00:07:41Detail
61.PospíšilPavelBenešovský běžecký klub#322#muži B20.00:35:58+00:07:42Detail
62.AndrlíkJanKanoistika Sparta#365#muži B21.00:36:03+00:07:47Detail
63.NohejlTomášSK DNF/Salming#202#muži B22.00:36:04+00:07:48Detail
64.PočtaJanKanoistika Sparta#361#dorostenci starší8.00:36:13+00:07:57Detail
65.KlaškaPavelKotlářka Praha#330#muži A31.00:36:13+00:07:57Detail
66.NovotnyLukášKanoistika Sedlčany#342#dorostenci starší9.00:36:13+00:07:57Detail
67.JežekTomášDGP#395#muži B23.00:36:18+00:08:02Detail
68.PlášilMatějSokol Senohraby#295#dorostenci starší10.domácí muži 8 km3.00:36:21+00:08:05Detail
69.TeplýOndřejHisport Team#298#muži B24.00:36:24+00:08:08Detail
70.KaiglJanLíný drzý holky#321#muži A32.00:36:34+00:08:18Detail
71.ŠťastnýJanTJ Sokol Senohraby#227#muži B25.domácí muži 8 km4.00:36:36+00:08:20Detail
72.ŠímaJanBenešovský běžecký klub#434#muži A33.00:36:36+00:08:20Detail
73.SpilkaVojtěchTJ Sokol Senohraby#239#muži A34.domácí muži 8 km5.00:36:37+00:08:21Detail
74.FišerPavelTJ Stodůlky Praha#229#muži C4.00:36:40+00:08:24Detail
75.MojžíšekPetrUSK Praha#383#muži B26.00:36:40+00:08:24Detail
76.ĎoubalMiroslavKolovraty#375#muži B27.00:36:41+00:08:25Detail
77.MíčekFrantišekAC Praha 1890#245#muži B28.00:36:44+00:08:28Detail
78.BrabecMiroslavHabrdfy#257#muži B29.00:36:48+00:08:32Detail
79.StranelJiriSK Rover Praha#251#muži B30.00:37:05+00:08:49Detail
80.ZadražilLukášKanoistika Sparta#360#dorostenci starší11.00:37:05+00:08:49Detail
81.NeumanMartinDGP#299#muži A35.00:37:06+00:08:50Detail
82.ŠkvorMartinOK Kamenice#303#muži B31.00:37:08+00:08:52Detail
83.PračkaTomášOB Říčany#386#muži B32.00:37:10+00:08:54Detail
84.SmrčkaPetrBK Říčany#272#muži B33.00:37:10+00:08:54Detail
85.HergesellJiříVračkovice#274#muži B34.00:37:17+00:09:01Detail
86.DoudaVladimírSokol Senohraby#410#muži B35.domácí muži 8 km6.00:37:17+00:09:01Detail
87.ŠtemberkJáchymKanoistika Sedlčany#344#dorostenci starší12.00:37:19+00:09:03Detail
88.ProuzaMilanSC Radotín#241#muži A36.00:37:20+00:09:04Detail
89.JaborníkKarelSK Babice#353#muži B36.00:37:22+00:09:06Detail
90.FišerJiříVŠSK MFF UK#249#muži A37.00:37:31+00:09:15Detail
91.ŠvecOndřejDGP#301#muži A38.00:37:37+00:09:21Detail
92.ZáhoraJosefDGP#390#dorostenci starší13.00:37:40+00:09:24Detail
93.MrázTondaDGP#265#muži B37.00:37:41+00:09:25Detail
94.RiegerJan#312#muži B38.00:37:45+00:09:29Detail
95.MusilLadislavKbely cycling team#269#muži B39.00:37:48+00:09:32Detail
96.NosekJiříKbely cycling team#267#muži B40.00:37:49+00:09:33Detail
97.PencMiroslavDukla Praha#417#muži B41.00:37:50+00:09:34Detail
98.BloudekPetrDGP#260#muži B42.00:37:51+00:09:35Detail
99.KarbanZdeněkHumanita Praha#391#muži B43.00:37:52+00:09:36Detail
100.HorákLaďaSKK Spartak Čtyřkoly#238#muži B44.00:37:53+00:09:37Detail
101.ŘehákJiříwww.eva.cz#405#muži B45.00:37:53+00:09:37Detail
102.PelantMichalOB Říčany#385#muži B46.00:37:55+00:09:39Detail
103.JelínekJanH.O. Přírodní vědy/Praha#413#muži A39.00:37:56+00:09:40Detail
104.ZachPetrDGP#409#muži B47.00:37:57+00:09:41Detail
105.PrchalPavelGP Kolín#406#muži C5.00:38:25+00:10:09Detail
106.VizinaPetrSK Babice#355#muži B48.00:38:31+00:10:15Detail
107.HejkrlíkFilipSABZO#328#muži B49.00:38:34+00:10:18Detail
108.BartoňVojtěchDGP#305#muži A40.00:38:37+00:10:21Detail
109.JindraDavidBrid Team#432#muži C6.00:38:38+00:10:22Detail
110.KahounJanLouňovice pod Blaníkem#437#muži A41.00:38:39+00:10:23Detail
111.KolandaČajDGP#224#muži B50.00:38:40+00:10:24Detail
112.NeuwirthJanSilvini#399#muži B51.00:38:42+00:10:26Detail
113.HladíkMartinDGP#307#muži A42.domácí muži 8 km7.00:38:43+00:10:27Detail
114.GazdaVítězslavDivišov#377#muži B52.00:38:53+00:10:37Detail
115.RandákOndřejTO Sprint#288#muži B53.00:38:56+00:10:40Detail
116.TůmaJiříVlašim#279#muži C7.00:38:56+00:10:40Detail
117.ChmelikMartin10 beers after#183#muži C8.00:38:58+00:10:42Detail
118.NěmečekJanOk Kamenice#376#muži C9.00:38:59+00:10:43Detail
119.PejšaJanSmí být prázdé#396#muži B54.00:39:03+00:10:47Detail
120.BerglTomášwww.klacky.cz#313#muži B55.00:39:17+00:11:01Detail
121.VeselýJanSokol Senohraby#300#muži C10.domácí muži 8 km8.00:39:18+00:11:02Detail
122.BurdaMichalSK Babice#351#muži B56.00:40:07+00:11:51Detail
123.ČastvajDanielMnichovice#250#muži B57.00:40:08+00:11:52Detail
124.HaklMartinSK Babice#352#muži A43.00:40:08+00:11:52Detail
125.KolářJanSK Rover Praha Biatlon#326#muži B58.00:40:14+00:11:58Detail
126.RejmanTomášÓmon Praha - Jih#220#muži B59.00:40:22+00:12:06Detail
127.FafejtaVáclavTJ Liga 100 Praha#428#muži B60.00:40:24+00:12:08Detail
128.PřibíkMartinVnitřnosť#297#muži B61.domácí muži 8 km9.00:40:37+00:12:21Detail
129.MayerJanAtletika Benešov#186#muži D2.00:40:46+00:12:30Detail
130.NešporJan#380#muži C11.00:40:51+00:12:35Detail
131.JelínekAlešPraha 6#231#muži A44.00:40:57+00:12:41Detail
132.JeníčekMichalHO Přírodní vědy#264#muži B62.00:41:01+00:12:45Detail
133.KasaMartinPilulka.cz team#332#muži B63.00:41:04+00:12:48Detail
134.MikešFilipCK Vinohradské šlapky#381#muži B64.00:41:08+00:12:52Detail
135.ŠindelářJakubKanoistika Sparta#359#dorostenci starší14.00:41:17+00:13:01Detail
136.PašekFrantišekOk Kamenice#382#muži B65.00:41:23+00:13:07Detail
137.KolesaVojtaDGP#388#dorostenci starší15.00:41:37+00:13:21Detail
138.PolívkaPetrŘíčany#201#muži B66.00:41:51+00:13:35Detail
139.KotrbaRadekŘíčany#281#muži B67.00:41:51+00:13:35Detail
140.MatiskoPeterRun 4ever#378#muži B68.00:42:01+00:13:45Detail
141.KarafiátRomanKladruby#181#muži B69.00:42:09+00:13:53Detail
142.DědPavelRolníci - ČZU#226#muži B70.00:42:13+00:13:57Detail
143.SušánkaRobertDGP#286#muži C12.00:42:13+00:13:57Detail
144.MrvaPavelPopovice#397#muži C13.00:42:24+00:14:08Detail
145.GregorJaroslavBěchovice#211#muži D3.00:42:27+00:14:11Detail
146.VaníčekPetr#369#muži D4.00:42:28+00:14:12Detail
147.RadaPetrAC Obora Hvezda praha#349#muži C14.00:42:38+00:14:22Detail
148.VávraRadomírKerteam#416#muži C15.00:42:38+00:14:22Detail
149.AndrušíkRadekKanoistika Sedlčany#339#dorostenci starší16.00:42:39+00:14:23Detail
150.ValsaRadekKanoistika Sedlčany#341#dorostenci starší17.00:42:40+00:14:24Detail
151.ČernýPavelumalehoberlina.cz#180#muži A45.00:42:43+00:14:27Detail
152.NovotnýMichal#228#muži B71.00:42:45+00:14:29Detail
153.StránělJiříSwix - Madshus team#290#muži A46.00:42:48+00:14:32Detail
154.KřížekMartinKona Runners#368#muži B72.00:43:13+00:14:57Detail
155.HanousekJakub#334#muži A47.00:43:14+00:14:58Detail
156.HamouzJanPraha 4#208#muži A48.00:43:27+00:15:11Detail
157.JedličkaAdamOK Kamenice#258#muži B73.00:43:30+00:15:14Detail
158.GbelecPetrRun 4ever#379#muži B74.00:43:31+00:15:15Detail
159.PalataVlastaDGP#327#muži C16.00:43:31+00:15:15Detail
160.ProcházkaRomanTuchoraz#420#muži B75.00:43:37+00:15:21Detail
161.MrázekOldřichDGP#263#muži C17.00:43:37+00:15:21Detail
162.BalejJiříOK Kamenice#350#muži B76.00:43:45+00:15:29Detail
163.KubíčekTomášBojásci#429#muži A49.00:43:59+00:15:43Detail
164.MalečekPetrTJ Sokol Suchdol#282#muži B77.00:44:07+00:15:51Detail
165.JančářFrantaSenohraby#430#muži B78.domácí muži 8 km10.00:44:33+00:16:17Detail
166.SmetanaKarelBenešovský běžecký klub#194#muži D5.00:44:51+00:16:35Detail
167.AugustaMichalKvětnice#292#muži B79.00:44:52+00:16:36Detail
168.JelínekPavelPraha 6#230#muži C18.00:44:56+00:16:40Detail
169.KrásaDavidSokol Malá Strana#189#muži C19.00:44:57+00:16:41Detail
170.ŠkvorPetrSenohraby#182#muži C20.domácí muži 8 km11.00:45:05+00:16:49Detail
171.PtáčekJanBad Flash#259#muži B80.00:45:05+00:16:49Detail
172.LichtenbergMartinSokol Senohraby#324#muži B81.domácí muži 8 km12.00:45:06+00:16:50Detail
173.UrbanecJanZaječice#240#muži A50.00:45:33+00:17:17Detail
174.NavrátilJosefStrančice#425#muži D6.00:45:36+00:17:20Detail
175.LkovaryMáraDGP#402#muži C21.00:45:47+00:17:31Detail
176.DufekPavelDGP#387#muži B82.00:45:49+00:17:33Detail
177.LukešJiříJaJ Vlašim#438#muži C22.00:45:52+00:17:36Detail
178.StrukJiří#235#muži A51.00:45:54+00:17:38Detail
179.KožinaPetrPGP#294#muži C23.00:46:09+00:17:53Detail
180.SuttrPavelSV Mrač#244#muži B83.00:46:16+00:18:00Detail
181.LinhartFrantišekAdidas Praha#412#muži A52.00:46:21+00:18:05Detail
182.SlavíkPetrÚpice#418#muži B84.00:46:22+00:18:06Detail
183.ŠťastnýRadekSokol Senohraby#280#muži B85.domácí muži 8 km13.00:46:23+00:18:07Detail
184.CinkaIvanBenešovský běžecký klub#196#muži C24.00:46:33+00:18:17Detail
185.KřoustekKarelSKI Skuhrov#206#muži D7.00:46:42+00:18:26Detail
186.ŠestákJindřichKKK Praha#210#muži D8.00:47:01+00:18:45Detail
187.VytásekJaroslavSenohraby#221#muži B86.domácí muži 8 km14.00:47:06+00:18:50Detail
188.KočovskýMiroslavSenohraby#209#muži B87.domácí muži 8 km15.00:47:15+00:18:59Detail
189.KlaškaPavelKotlářka Praha#329#muži C25.00:47:18+00:19:02Detail
190.RůžičkaJanPraha 17#223#muži A53.00:47:31+00:19:15Detail
191.VatěraVáclav#212#muži D9.00:47:34+00:19:18Detail
192.KadlečekAlešKanoistika Sedlčany#338#muži B88.00:48:08+00:19:52Detail
193.KošťákLubošLhotka#372#muži B89.00:48:18+00:20:02Detail
194.ŠpačekJanAC Kobylisy#371#muži B90.00:48:39+00:20:23Detail
195.KrásaŠtěpánSokol Řepy#190#muži B91.00:48:55+00:20:39Detail
196.ŠtěpánekPetrPraha 4#392#muži C26.00:50:06+00:21:50Detail
197.MrázPavel StoupíkDGP#283#muži B92.00:50:08+00:21:52Detail
198.VotavaPetrKNC#314#muži C27.00:50:13+00:21:57Detail
199.StrejčekJiříPraha 10#427#muži A54.00:50:19+00:22:03Detail
200.DvořákLiborDGP#403#muži C28.00:50:22+00:22:06Detail
201.KonvičkaJanSenohraby#394#muži B93.domácí muži 8 km16.00:50:36+00:22:20Detail
202.BártaPřemyslGalaxie#419#muži C29.00:50:45+00:22:29Detail
203.HláskoRichardPraha#436#muži B94.00:51:19+00:23:03Detail
204.CiplFrantišekBonbon Praha#198#muži D10.00:51:42+00:23:26Detail
205.DoupovecPetrLštěnský pedál#236#muži B95.domácí muži 8 km17.00:51:46+00:23:30Detail
206.ČadilJanOB FS Praha#218#muži D11.00:52:09+00:23:53Detail
207.ŠtrosOtaSuper Slow Motion#195#muži C30.00:52:22+00:24:06Detail
208.KarasOndřejklub Omon Praha#197#muži A55.00:53:09+00:24:53Detail
209.JankovskýStanislavPraha 12#439#muži C31.00:53:29+00:25:13Detail
210.LifoldKryštofSpartak Modřany#389#dorostenci starší18.00:54:22+00:26:06Detail
211.NovákJiříBK ROVER#193#muži D12.00:55:10+00:26:54Detail
212.MašekStanislavKanoistika Sedlčany#340#dorostenci starší19.00:55:32+00:27:16Detail
213.NemethMAREKMufloni Kunratice#262#muži A56.00:56:41+00:28:25Detail
214.PanuščíkPetrDGP#285#muži A57.00:56:51+00:28:35Detail
215.KubáňMichalMufloni Kunratice#261#muži B96.00:56:59+00:28:43Detail
216.NavrátilZdeněkPraha#411#muži B97.00:58:24+00:30:08Detail
217.GeEvženMaratonské vrány#187#muži D13.00:58:58+00:30:42Detail
218.JanečekJaroslavSabzo Praha#384#muži D14.01:00:38+00:32:22Detail
219.VeselýMilanSokol Senohraby#323#muži C32.domácí muži 8 km18.01:01:05+00:32:49Detail
220.StarýStanislavRoubíčkova Lhota#192#muži D15.01:04:08+00:35:52Detail
221.SkořepaMichaelSpoje Praha#422#muži D16.01:26:09+00:57:53Detail
222.KrejsaVáclavBONBON Praha#188#muži D17.01:45:30+01:17:14Detail
DNFKalfařJakubKbely cycling team#271#muži ADetail
DNFPetrželaMartinVolvo - Rock Machine#335#muži BDetail
DNFSvěchotaPetrSpartak Praha 4#246#muži CDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace