Oficiální Výsledková listina Titan Liga VI.
21. 8. 2022
Dětský závod
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Zelenka | Petr | Atom kids Praha | #2002# | kluci starší | 1. | 00:15:38.00 | | Detail |
2. | Makovec | Tadeáš | OCR kids Poděbrady | #2003# | kluci starší | 2. | 00:15:42.00 | +00:00:04.00 | Detail |
3. | Ďuďová | Viktorie | Ski-run Čakovice | #2011# | mladší holky | 1. | 00:15:58.00 | +00:00:20.00 | Detail |
4. | Zelenka | Michal | Atom kids Praha | #2001# | kluci starší | 3. | 00:17:27.00 | +00:01:49.00 | Detail |
5. | Makovec | Martin | OCR kids Poděbrady | #2003# | mladší kluci | 1. | 00:17:30.00 | +00:01:52.00 | Detail |
6. | Halamová | Andrea | Enduro club Semily | #2017# | holky starší | 1. | 00:18:41.00 | +00:03:03.00 | Detail |
7. | Mikušová | Michaela | Ski-run Čakovice | #2023# | holky starší | 2. | 00:18:46.00 | +00:03:08.00 | Detail |
8. | Krejsová | Michaela | Střela Žebrák | #2015# | holky starší | 3. | 00:18:58.00 | +00:03:20.00 | Detail |
9. | Tyrner | Viliam | | #2010# | mladší kluci | 2. | 00:19:30.00 | +00:03:52.00 | Detail |
10. | Svoboda | Ondřej | OCR kids Poděbrady | #2005# | kluci starší | 4. | 00:19:44.00 | +00:04:06.00 | Detail |
11. | Brázdová | Dominika | Atom kids Praha | #2021# | mladší holky | 2. | 00:20:51.00 | +00:05:13.00 | Detail |
12. | Hedrlinová | Nela | | #2016# | mladší holky | 3. | 00:21:44.00 | +00:06:06.00 | Detail |
13. | Karschová | Kateřina | Ski-run Čakovice | #2024# | holky starší | 4. | 00:22:33.00 | +00:06:55.00 | Detail |
14. | Jandečka | Kryštof | | #2033# | mladší kluci | 3. | 00:23:13.00 | +00:07:35.00 | Detail |
15. | Diviš | Pavel | | #2012# | mladší kluci | 4. | 00:23:30.00 | +00:07:52.00 | Detail |
16. | Diviš | Jan | | #2007# | mladší kluci | 5. | 00:23:37.00 | +00:07:59.00 | Detail |
17. | Sviteková | Laura | | #2018# | nejmladší | 1. | 00:25:48.00 | +00:10:10.00 | Detail |
18. | Kadlecová | Klaudie | | #2022# | mladší holky | 4. | 00:26:41.00 | +00:11:03.00 | Detail |
19. | Svitek | Matěj | | #2019# | kluci starší | 5. | 00:26:43.00 | +00:11:05.00 | Detail |
20. | Mráz | Filip | | #2008# | mladší kluci | 6. | 00:28:40.00 | +00:13:02.00 | Detail |
21. | Ondráček | Jakub | | #2027# | mladší kluci | 7. | 00:29:14.00 | +00:13:36.00 | Detail |
22. | Jandečková | Alzběta | | #2032# | mladší holky | 5. | 00:29:39.00 | +00:14:01.00 | Detail |
23. | Svobodová | Marta | OCR kids Poděbrady | #2006# | mladší holky | 6. | 00:29:45.00 | +00:14:07.00 | Detail |
24. | Svitek | Tobiáš | | #2020# | mladší kluci | 8. | 00:30:18.00 | +00:14:40.00 | Detail |
25. | Tyrner | Maxmilián | | #2009# | mladší kluci | 9. | 00:31:23.00 | +00:15:45.00 | Detail |
26. | Krejsová | Martina | Střela Žebrák | #2014# | holky starší | 5. | 00:31:47.00 | +00:16:09.00 | Detail |
27. | Nicek | Matyáš | Ski-run Čakovice | #2025# | mladší kluci | 10. | 00:34:57.00 | +00:19:19.00 | Detail |
28. | Hrdličková | Julie | | #2028# | mladší holky | 7. | 00:35:02.00 | +00:19:24.00 | Detail |
29. | Svoboda | Sofie | | #2030# | mladší holky | 8. | 00:35:14.00 | +00:19:36.00 | Detail |
30. | Hrdličková | Vaja | | #2029# | holky starší | 6. | 00:37:45.00 | +00:22:07.00 | Detail |
31. | Nicková | Adéla | Ski-run Čakovice | #2026# | mladší holky | 9. | 00:38:59.00 | +00:23:21.00 | Detail |
32. | Vlček | Jakub | | #2013# | mladší kluci | 11. | 00:39:38.00 | +00:24:00.00 | Detail |
33. | Svoboda | Viola | | #2031# | nejmladší | 2. | 00:46:12.00 | +00:30:34.00 | Detail |
34. | Machač | Krištof | | #2034# | nejmladší | 3. | 00:50:04.00 | +00:34:26.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |