Oficiální Výsledková listina Běh metropole KM
2. 10. 2022

Hlavní závod

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.ChybaJiříPraha 7#14#M1.M40-491.00:06:54Detail
2.KleinKelwinRakovník#40#M2.M40-492.00:07:23+00:00:29Detail
3.ProkopJanPraha 6#27#M3.M50-591.00:07:30+00:00:36Detail
4.PíšaMartinPraha 8#13#M4.M40-493.00:07:43+00:00:49Detail
5.CísařMichalMáslovice#7#M5.M30-391.00:07:51+00:00:57Detail
6.GončarFilipPraha 9#21#M6.M291.00:07:56+00:01:02Detail
7.ŠeinerKamilPraha 9#18#M7.M30-392.00:08:04+00:01:10Detail
8.LukešOndřejPraha 11#19#M8.M292.00:08:04+00:01:10Detail
9.ČermákLukášPraha 5#20#M9.M293.00:08:15+00:01:21Detail
10.KramolišováMarkétaPraha 13#30#F1.W291.00:08:20+00:01:26Detail
11.CibíkMilanPraha 12#25#M10.M50-592.00:08:26+00:01:32Detail
12.GinzelPetrPraha 8#23#M11.M50-593.00:08:39+00:01:45Detail
13.RappoccioPetraPraha 6#37#F2.W40-491.00:08:54+00:02:00Detail
14.ÚradníkováSilviaBrandýs n/L#17#F3.W30-391.00:08:54+00:02:00Detail
15.KunstátováMarieZdiby#32#F4.W40-492.00:09:01+00:02:07Detail
16.NovákováAlenaPraha 4#34#F5.W40-493.00:09:12+00:02:18Detail
17.VarmužováSimonaChýně#36#F6.W40-494.00:09:23+00:02:29Detail
18.KubíčekTomášPraha 8#35#M12.M30-393.00:09:26+00:02:32Detail
19.ŠindlerováVeronikaPraha 13#31#F7.W40-495.00:09:37+00:02:43Detail
20.VrtílekJakubPraha 5#38#M13.M294.00:09:59+00:03:05Detail
21.KubíčkováPetraPraha 8#16#F8.W30-392.00:10:13+00:03:19Detail
22.KřížekPetrSvijanský Újezd#26#M14.M50-594.00:10:20+00:03:26Detail
23.MarkováAndreaPraha 9#11#F9.W50-591.00:10:26+00:03:32Detail
24.WatzlováElizavetaPraha 6#15#F10.W30-393.00:10:31+00:03:37Detail
25.SäcklováMiloslavaPraha 3#29#F11.W292.00:10:37+00:03:43Detail
26.PallováJanaPraha 4#10#F12.W293.00:10:40+00:03:46Detail
27.VitovskáŠtěpánkaPraha 8#6#F13.MIX601.00:10:55+00:04:01Detail
28.HubičkaKarelPraha 8#5#M15.M40-494.00:10:58+00:04:04Detail
29.ČadaVladimírPraha 1#3#F14.MIX602.00:11:19+00:04:25Detail
30.WeisováMonikaPraha 5#22#F15.W50-592.00:11:36+00:04:42Detail
31.KašparováEvaJenštejn#12#F16.W40-496.00:11:58+00:05:04Detail
32.BednářMichalPraha 6#1#M16.MIX603.00:12:16+00:05:22Detail
33.HubičkováEliška AnnaPraha 8#4#F17.W294.00:12:25+00:05:31Detail
34.HofmanLubošPraha 13#8#F18.MIX604.00:13:23+00:06:29Detail
35.PallaRadovanPraha 5#9#M17.M50-595.00:14:04+00:07:10Detail
36.ŠtáfkováKateřinaChomutov#2#F19.W30-394.00:14:26+00:07:32Detail
37.OstřihanskáKateřinaPraha 5#33#F20.W40-497.00:14:49+00:07:55Detail
38.JarošRomanPraha 13#60#M18.MIX605.00:18:18+00:11:24Detail
DNSHůleRobertNebušice#24#MM50-59Detail
DNSDvořákTomᚊestajovice#28#MM50-59Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace