Výsledková listina Nymburský půlmaraton a desítka děti
23. 4. 2023
dětské závody
Další
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Hamrnik |
Hugo | Nymburk | #11# | Chlapci do 5 | 1. | 00:00:22 | | Detail |
2. |
Andělová |
Adéla | Nymburk | #3# | Dívky do 5 | 1. | 00:00:22 | +00:00:00 | Detail |
3. |
Pícha |
Šimon | Nymburk | #101# | Chlapci do 5 | 2. | 00:00:23 | +00:00:01 | Detail |
4. |
Trnka |
Miroslav | Nymburk | #95# | Chlapci do 5 | 3. | 00:00:24 | +00:00:02 | Detail |
5. |
Svatuška |
Alfréd | Dymokury | #91# | Chlapci do 5 | 4. | 00:00:24 | +00:00:02 | Detail |
6. |
Prokopová |
Lucie | RK Mireas - Benátky nad Jizero... | #27# | Dívky do 5 | 2. | 00:00:24 | +00:00:02 | Detail |
7. |
Letková |
Anna | AC TJ Jičín | #21# | Dívky do 5 | 3. | 00:00:26 | +00:00:04 | Detail |
8. |
Abrtová |
Alice | Liberec | #2# | Dívky do 5 | 4. | 00:00:26 | +00:00:04 | Detail |
9. |
Vejtrubová |
Eliška | WRT Poděbrady | #96# | Dívky do 5 | 5. | 00:00:26 | +00:00:04 | Detail |
10. |
Beníšková |
Adéla | Liberec | #6# | Dívky do 5 | 6. | 00:00:29 | +00:00:07 | Detail |
11. |
Novák |
Matyáš | Liberec | #22# | Chlapci do 5 | 5. | 00:00:30 | +00:00:08 | Detail |
12. |
Abrt |
Karel | Liberec | #1# | Chlapci do 5 | 6. | 00:00:30 | +00:00:08 | Detail |
13. |
Vilikus |
Alvin | Praha | #97# | Chlapci do 5 | 7. | 00:00:30 | +00:00:08 | Detail |
14. |
Rakušanová |
Nela | Lysá nad Labem | #30# | Dívky do 5 | 7. | 00:00:30 | +00:00:08 | Detail |
15. |
Beníšková |
Natálie | Liberec | #7# | Dívky do 5 | 8. | 00:00:30 | +00:00:08 | Detail |
16. |
Felberová |
Karolína | Zvole | #10# | Dívky do 5 | 9. | 00:00:31 | +00:00:09 | Detail |
17. |
Balšánková |
Emily | | #5# | Dívky do 5 | 10. | 00:00:31 | +00:00:09 | Detail |
18. |
Hofman |
František | | #14# | Chlapci do 5 | 8. | 00:00:31 | +00:00:09 | Detail |
19. |
Cermanová |
Markéta | Křinec | #8# | Dívky do 5 | 11. | 00:00:32 | +00:00:10 | Detail |
20. |
Králíček |
Tom | Pohodáři | #17# | Chlapci do 5 | 9. | 00:00:32 | +00:00:10 | Detail |
21. |
Petříková |
Berta | Nymburk | #26# | Dívky do 5 | 12. | 00:00:33 | +00:00:11 | Detail |
22. |
Plhák |
Matěj | | #103# | Chlapci do 5 | 10. | 00:00:33 | +00:00:11 | Detail |
23. |
Karel |
Benet | Nymburk | #98# | Chlapci do 5 | 11. | 00:00:36 | +00:00:14 | Detail |
24. |
Hobort |
Filip | Nymburk | #12# | Chlapci do 5 | 12. | 00:00:37 | +00:00:15 | Detail |
25. |
Hobortová |
Nina | Nymburk | #13# | Dívky do 5 | 13. | 00:00:37 | +00:00:15 | Detail |
26. |
Doubek |
Matěj | SKP Nymburk | #35# | Chlapci 6-7 | 1. | 00:00:37 | +00:00:15 | Detail |
27. |
Bartoš |
Vítězslav | Nymburk | #32# | Chlapci 6-7 | 2. | 00:00:37 | +00:00:15 | Detail |
28. |
Nováková |
Viktorie | Liberec | #23# | Dívky do 5 | 14. | 00:00:37 | +00:00:15 | Detail |
29. |
Lomoz |
Julie | | #43# | Dívky 6-7 | 1. | 00:00:39 | +00:00:17 | Detail |
30. |
Kešnerová |
Žofie | Nymburk | #50# | Dívky 6-7 | 2. | 00:00:40 | +00:00:18 | Detail |
31. |
Jelínek |
Kryštof | Rakousy | #15# | Chlapci do 5 | 13. | 00:00:41 | +00:00:19 | Detail |
32. |
Svoboda |
Tomáš | Volárna | #49# | Chlapci 6-7 | 3. | 00:00:42 | +00:00:20 | Detail |
33. |
Prokop |
Matěj | RK Mireas - Benátky nad Jizero... | #48# | Chlapci 6-7 | 4. | 00:00:42 | +00:00:20 | Detail |
34. |
Hofman |
Adam | OCR Kids Poděbrady | #38# | Chlapci 6-7 | 5. | 00:00:44 | +00:00:22 | Detail |
35. |
Pažout |
Matěj | HC Poděbrady | #47# | Chlapci 6-7 | 6. | 00:00:44 | +00:00:22 | Detail |
36. |
Buderová |
Julie | Nymburk | #33# | Dívky 6-7 | 3. | 00:00:46 | +00:00:24 | Detail |
37. |
Myslivečková |
Adéla | Sadská | #44# | Dívky 6-7 | 4. | 00:00:46 | +00:00:24 | Detail |
38. |
Kohl |
Oliver | Benatky nad Jizerou | #40# | Chlapci 6-7 | 7. | 00:00:46 | +00:00:24 | Detail |
39. |
Plhák |
Kryštof | | #116# | Chlapci 6-7 | 8. | 00:00:46 | +00:00:24 | Detail |
40. |
Balšánek |
Tomáš | | #31# | Chlapci 6-7 | 9. | 00:00:47 | +00:00:25 | Detail |
41. |
Costiou |
Ester | Rugby club Poděbrady | #112# | Dívky 6-7 | 5. | 00:00:48 | +00:00:26 | Detail |
42. |
Jelínek |
Matyáš | Rakousy | #39# | Chlapci 6-7 | 10. | 00:00:48 | +00:00:26 | Detail |
43. |
Fidranský |
Karel | SKP Nymburk | #36# | Chlapci 6-7 | 11. | 00:00:48 | +00:00:26 | Detail |
44. |
Kožíšek |
Oliver | Liberec | #16# | Chlapci do 5 | 14. | 00:00:49 | +00:00:27 | Detail |
45. |
Langr |
Aleš | Poděbrady | #19# | Chlapci do 5 | 15. | 00:00:49 | +00:00:27 | Detail |
46. |
Vilikus |
Oliver | Praha | #111# | Chlapci 6-7 | 12. | 00:00:53 | +00:00:31 | Detail |
47. |
Pastyřík |
Vít | BK Semily | #24# | Chlapci do 5 | 16. | 00:00:54 | +00:00:32 | Detail |
48. |
Rakušan |
Filip | Lysá nad Labem | #29# | Chlapci do 5 | 17. | 00:00:55 | +00:00:33 | Detail |
49. |
Čížková |
Lilien | Lili a tatínek | #34# | Dívky 6-7 | 6. | 00:00:57 | +00:00:35 | Detail |
50. |
Fajklová |
Bětka | | #9# | Dívky do 5 | 15. | 00:01:07 | +00:00:45 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |
Další