Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
8. 10. 2022

25 km Rožmberk n/Vltavou

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Filip Kubina Sup Nymburk#77#CzechiaSUP M1.01:56:06.21Detail
2. František Kysela, Jiří Kopčem Irain, Luděk Lerner, Martin Želva Procházka, Petra Hajzlerová WC Servis#501#CzechiaP5 M1.01:56:19.28+00:00:13.06Detail
3. Zdeněk Boček, Kateřina Havlíčková, Lukáš Tomek, Jan Pešta, Štěpán Sehnal, Zdeňka Fingrová, Ludvík Medřický SK VS Č.Budějovice#524#CzechiaC5 – C91.01:56:30.00+00:00:23.78Detail
4. Tomáš Albey Vaněček BUDE SPORT ČB#502#CzechiaSUP M2.01:56:31.23+00:00:25.01Detail
5. Samuel Peška KVS Praha#169#CzechiaSUP M3.01:57:02.37+00:00:56.15Detail
6. Daniel Novak Universal Racing#187#USASUP MVET1.01:57:16.68+00:01:10.46Detail
7. Radek Šťovíček, Jan Tichý, Petr Ložek, Richard Vido, Vítězslav Huja, Richard Preisler, Samuel Ložek, Pavel Malinský, Martin Bártek VOROPLAVBA - VBK Lipno / ČVK Praha#30#CzechiaC5 – C92.01:57:32.89+00:01:26.67Detail
8. Lenka Bauerová, Robert Šimánek, Lenka Vandasová, Eva Proksová, Jiří Páša, Jakub Proks, Ondřej Panenka RK Troja/RSKO Jihlava/Vodácký klub, p.s SVoČR...#104#CzechiaC5 – C93.01:58:21.79+00:02:15.57Detail
9. Tomáš Kotrba, Martin Piskač, Jana Lagnerová, Michal Háša, Jiří Prchlík, Michal Prchlík, Lenka Šteffanová TJ Lužnice Tábor#97#CzechiaC5 – C94.01:58:33.79+00:02:27.57Detail
10. Jan Vlček Brno#151#CzechiaSUP MVET2.01:59:14.40+00:03:08.18Detail
11. Dan Tlaskal, Marek Jůva, Peter Babka, Michal Stratil, Michal Šmoldas, Vojta Hudeček, Martin Kotas, Eskimo - Lukáš Bukna Alfa revival#90#CzechiaC5 – C95.01:59:47.47+00:03:41.25Detail
12. Heneš Josef, Heneš Josef, Taraba Jan, Kratochvil Roman, Dvořáček Tomáš Piraně KV Rajhrad#150#CzechiaP5 M2.01:59:57.41+00:03:51.19Detail
13. Oliver Šmíd Bude sport#76#CzechiaSUP MJUN1.02:00:43.99+00:04:37.77Detail
14. David Koblasa TJ Lokomotiva Cheb#164#CzechiaSUP MVET3.02:01:14.61+00:05:08.39Detail
15. Michal Brandtner CKC Turnov#116#CzechiaSUP MVET4.02:01:51.74+00:05:45.52Detail
16. Tomáš Zajíc Saiko, Michaela Saiko, Michal Pašek, Daniel Němeček, Michal Pašek ml., Roman Silver Zachoval, Kamil Červenka Máš hlad?#125#CzechiaC5 – C96.02:03:55.54+00:07:49.32Detail
17. Jan 6KA Šesták, Jan Šána Šrámek, Jan Koudy Koudelka, Ondra Frank Ošmera Budesport#505#CzechiaSUP MEGA1.02:05:04.12+00:08:57.90Detail
18. Jan Pošík, Petr Havrda, Dominik Kocian, Jiří Kratochvíl, Jan Folk KV Deli Lovosice- Lovci#146#CzechiaP5 M3.02:05:10.76+00:09:04.54Detail
19. Jitka Radová Lamplotová, Martina Sedláková, Veronika Chaloupková, Vendula Pelikánová Zemková, Pavlína Frančová Plzeňské dračice#506#CzechiaP5 W1.02:05:56.84+00:09:50.62Detail
20. Jaroslav Pošík, Petr Takáč, Dominik Průša, Matěj Kocian, Matěj Průša KV Deli Lovosice- Randál#145#CzechiaP5 M4.02:06:08.86+00:10:02.64Detail
21. Generál Petr Pavel, Tomáš Slovák, Vladimír Slanina, Jaroslav Volf, Ivan Hromnik Nekecej a pádluj#185#CzechiaP5 M5.02:06:29.40+00:10:23.18Detail
22. Libor Žlab Bude sport České Budějovice#111#CzechiaSUP MVET5.02:06:48.05+00:10:41.83Detail
23. Ondřej Štětka Budesport#88#CzechiaSUP MJUN2.02:07:10.74+00:11:04.52Detail
24. Kristýna Babiánková KVS Praha/ Tambo team#504#CzechiaSUP W1.02:07:30.00+00:11:23.78Detail
25. Vláďa Rintintin Petráš, Terka Farkačová, Vašík Opelka, Jirka Ribka Ribola, Roman Lekavý Hladoví Vlci - CB Dragons#69#CzechiaP5 M6.02:07:32.61+00:11:26.39Detail
26. Łukas Chchorowski, ALEKSANDRA WIELENTO, BARTŁOMIEJ POPIELEWSKI, KAJA NIEWIADOMSKA SUP KULTURA KRAKÓW#121#PolandSUP MEGA2.02:07:33.18+00:11:26.96Detail
27. Matěj Procházka Budesport#78#CzechiaSUP MJUN3.02:08:56.44+00:12:50.22Detail
28. Jan Budinský Budesport ČB#21#CzechiaSUP M4.02:09:00.39+00:12:54.17Detail
29. Zdena Bártová , Radka Palová, Ctibor Stehlik, Petra Voroničová, Matěj Friedrich, Judita Žižková RK Jablonec#43#CzechiaC5 – C97.02:09:46.72+00:13:40.50Detail
30. Monika Kocianová, Marcela Suchomelová, Alžběta Jandáčková, Libuše Pošíková, Věra Takáčová KV Deli Lovosice- Lovosičandy#144#CzechiaP5 W2.02:10:14.70+00:14:08.48Detail
31. Jan Rychtar Budesport#2#CzechiaSUP MVET6.02:10:23.61+00:14:17.39Detail
32. Kateřina Kuchyňková KIBOKO#136#CzechiaSUP W2.02:10:49.59+00:14:43.37Detail
33. Radek Šilar Kiboko#152#CzechiaSUP MVET7.02:11:11.36+00:15:05.14Detail
34. Katarzyna Zarembik RTW Racibórz#172#PolandSUP W3.02:11:50.81+00:15:44.59Detail
35. Petr Škála kajak Děčín#79#CzechiaSUP M5.02:11:52.09+00:15:45.87Detail
36. Michael Albrecht, Barbara Hofmann, Martin Burger, Roman Binder, Franz Henl, Michael Capka, Oliver Traweger, Laurenz Dangl WAT Wien/ATSV Lenzing#93#AustriaC5 – C98.02:11:54.67+00:15:48.45Detail
37. Vilém Klaboch, René Bajer, Petr Suda, Josef Vaněra, Štěpán Zavadil, Marek Klestil, Kateřina Promerová Satani z Doubí (SKDL) Sportovní klub dračích ...#139#CzechiaC5 – C99.02:12:09.02+00:16:02.80Detail
38. Pavel Veselý CKC Turnov#74#CzechiaSUP MVET8.02:12:09.31+00:16:03.09Detail
39. Oldřich Houdek hobby sport Pastviny#66#CzechiaSUP MVET9.02:12:13.86+00:16:07.64Detail
40. Dan Sedlák , Michael Hajdaj, Mirek Šiler, Jakub Šebesta Klub vodáků Rajhrad#167#CzechiaP5 M7.02:12:27.34+00:16:21.12Detail
41. Jiří Zabilanský NoName Roudnice#24#CzechiaSUP M6.02:12:57.75+00:16:51.53Detail
42. David Brandtner Černošice#107#CzechiaSUP MVET10.02:13:34.87+00:17:28.65Detail
43. Zbyněk Maštera, Michaela Fišerová, Václav Houdek, Filip Kopp, Jaromír Nejedlý Pilsner Dragons#137#CzechiaP5 M8.02:14:12.02+00:18:05.80Detail
44. Bartłomiej Iwaniak Rtw Racibórz#22#PolandSUP M7.02:14:34.53+00:18:28.31Detail
45. Karel Jauker V+J OBUV#126#CzechiaSUP MVET11.02:14:38.57+00:18:32.35Detail
46. Lukáš Kolářík BudeSport#46#CzechiaSUP M8.02:14:49.98+00:18:43.76Detail
47. Tomáš Raděj, Vítězslav Ručka, Jakub Vyroubal, Pavel Drastich Raft Team H2O Jeseník, z. s.#507#CzechiaR4 / R61.02:14:51.21+00:18:44.99Detail
48. Martin Sitta, Michal Budík, Martin Černý, Nina Bubláková KIBOKO#140#CzechiaSUP MEGA3.02:15:01.79+00:18:55.57Detail
49. Kazai Kornél Twins gym#3#HungarySUP M9.02:15:10.21+00:19:03.99Detail
50. SANDBERSKÝ MIMOŇKY - Novotná Anna, Novotná Pavla, Větrovská Veronika, Spalová Ladislava, Čapková Barbora KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN - SANDBERK, pobočný...#118#CzechiaP5 W3.02:15:11.45+00:19:05.23Detail
51. Tomáš Kolářík Budesport#11#CzechiaSUP M10.02:15:43.34+00:19:37.12Detail
52. Dragan Babić, Dejan Marković, Draško Ubiparip, Igor Kuzmanović, Draško Ubiparip Dajak Klub#51#Bosnia and HerzegovinaR4 / R62.02:15:57.70+00:19:51.48Detail
53. Radek Pražák, Walter Knösel, Jiří Šuléř, Jan Kříž, Jaroslav Grossmann, Milan Čapek, Jan Erwerth CB Dragons#113#CzechiaC5 – C910.02:16:29.29+00:20:23.07Detail
54. Jarda Zeman Ma-Ka-Ja-Pe#4#CzechiaSUP M11.02:18:00.00+00:21:53.78Detail
55. Marek Fiala TJ Lokomotiva Cheb#154#CzechiaSUP MVET12.02:18:06.80+00:22:00.58Detail
56. Tomáš Hájek Čtvrteční klub#55#CzechiaSUP M12.02:18:11.18+00:22:04.96Detail
57. Viktor Devečka KIBOKO#191#SlovakiaSUP M13.02:18:50.57+00:22:44.35Detail
58. Dalibor Dufek Lodní doprava Vranov#182#CzechiaSUP MVET13.02:19:32.97+00:23:26.75Detail
59. Jiří Stropek, Jiří Kostka, Daniel Šutta, Milan Čada Hasiči Český Krumlov#508#CzechiaRAFT TOUR1.02:19:46.38+00:23:40.16Detail
60. Martin Dura TAMBO Team#192#CzechiaSUP MVET14.02:20:05.52+00:23:59.30Detail
61. Árpád Seper , Etelka Dobi, Klára Szakál, Dr Csaba Grózli, Gábor Sági, Zoltán Czikk Suprise Tata SE#96#HungarySUP MEGA4.02:20:15.79+00:24:09.57Detail
62. Adam Chyba, Daniel Kořínek, Jakub Rejzek, Tomáš Grepl, Standa Dunaj 1. Čelákovický klub vodních sportů,z.s.#173#CzechiaP5 M9.02:20:55.08+00:24:48.86Detail
63. Michaela Dvořáková Budesport České Budějovice#26#CzechiaSUP W4.02:21:02.92+00:24:56.70Detail
64. Michal Scheuer Bass SUP Polska#42#PolandSUP MVET15.02:21:09.09+00:25:02.87Detail
65. Ireneusz Adamczyk SUP Silesia#9#PolandSUP MVET16.02:21:13.80+00:25:07.58Detail
66. Tomas Klubal The Real Blue Chip SUPer Club UK#95#CzechiaSUP MVET17.02:21:16.22+00:25:10.00Detail
67. Lubomír Duben Sokol Lípa#132#CzechiaSUP MVET18.02:21:38.43+00:25:32.21Detail
68. Natalia Bartosiewicz SUP Pyrki#54#PolandSUP W5.02:22:36.60+00:26:30.38Detail
69. Possart Jürgen KCL-Linz#14#AustriaSUP MVET19.02:22:44.00+00:26:37.78Detail
70. Michael Stelzmüller SUP Marchtrenk#49#AustriaSUP MVET20.02:22:45.70+00:26:39.48Detail
71. David Podhola HABANERO SUP#161#CzechiaSUP MVET21.02:22:54.70+00:26:48.48Detail
72. Iveta Šmidtová Kladno#131#CzechiaSUP W6.02:22:58.82+00:26:52.60Detail
73. Kateřina Adamová Bude Sport#67#CzechiaSUP W7.02:23:19.12+00:27:12.90Detail
74. Márton Krisztián LAJTA VÍZITÚRA#52#HungarySUP MVET22.02:24:01.00+00:27:54.78Detail
75. Sara Grandys, Joanna Brusik, Marcin Rychlak, Anna Wrotny SUP KULTURA KRAKÓW#120#PolandSUP MEGA5.02:24:16.10+00:28:09.88Detail
76. Radan Kreps, Václav Fál ml., Václav Fál st., Martin Fál, Marek Schneider, Adam Holboj Banáni#177#CzechiaRAFT TOUR2.02:24:31.02+00:28:24.80Detail
77. Dáša Kopřifka , Míša Ondřichová, Martina Fáberová, Marie Kolářová, Lída Mihaly SK Vltava Český Krumlov#91#CzechiaP5 W4.02:24:57.96+00:28:51.74Detail
78. Klára Novotná SK Vltava Český Krumlov#23#CzechiaSUP W8.02:25:09.42+00:29:03.20Detail
79. Tom Pollak KVA Horažďovice#29#CzechiaSUP MVET23.02:25:30.00+00:29:23.78Detail
80. Patrik Kováč Ružový Kaper#189#SlovakiaSUP M14.02:26:26.98+00:30:20.76Detail
81. Martina Dušková Bremová SK Vltava Český Krumlov#35#CzechiaSUP W9.02:26:28.80+00:30:22.58Detail
82. Marcin Michalski SUP Dolny Śląsk#133#PolandSUP M15.02:26:33.80+00:30:27.58Detail
83. Ludmila Šrámková Budesport ČB#92#CzechiaSUP W10.02:27:30.38+00:31:24.16Detail
84. František Tůma Dark Side Movement Brno#59#CzechiaSUP M16.02:27:52.99+00:31:46.77Detail
85. Andrea Štětková, Daniela Šmídová, Kačka Řehoušková, Simona Petrovičová Spanilá jízda Divokých koček#89#CzechiaSUP MEGA6.02:28:25.27+00:32:19.05Detail
86. Šárka Menzingerová, Honza Češka, Petr Menzinger, Veronika Pauknerová, Eva Menzingerová, Alžběta Mládková Lipno. Club#108#CzechiaSUP MEGA7.02:28:45.12+00:32:38.90Detail
87. Jan Jareš BUDE SPORT#179#CzechiaSUP MVET24.02:29:12.97+00:33:06.75Detail
88. Jaroslav Hašek SkyClub#62#CzechiaSUP MVET25.02:29:15.09+00:33:08.87Detail
89. Petr Matějka, František Skurčák, Jaromír Poul, Zdenek Munduch, Dušan Vondruška, Jakub Lély HASIČI Jihlava I#142#CzechiaRAFT TOUR3.02:29:15.15+00:33:08.93Detail
90. Natalia Wramba, Martyna Drobny, Hanna Kamińska, Lena Nowak RTW Racibórz#171#PolandSUP MEGA8.02:29:34.83+00:33:28.61Detail
91. Jana Nůsková, Zuzana Nůsková, Pavla VIncenzová, Adéla Jerhotová, Daniela Gutwirthová, Irena Wiszczorová Grosse Hündinnen/CB Dragons, z.s.#5#CzechiaSUP MEGA9.02:29:53.50+00:33:47.28Detail
92. Viktória Orokocká, Jana Beňušová, Milica Zererová, Alexandra Kašáková Mistral TATRAN Ladies#34#SlovakiaR4 / R63.02:29:59.91+00:33:53.69Detail
93. Attila Horváth, Várnai Szabolcs, Locskai Mihály, Csömöri Péter Weking Team I.#114#HungaryRAFT TOUR4.02:30:14.80+00:34:08.58Detail
94. Vojtech Burian Kanoistický oddíl TJ ČZU#153#CzechiaSUP M17.02:30:47.26+00:34:41.04Detail
95. Lenka Brandtnerová CKC Turnov#117#CzechiaSUP W11.02:31:03.04+00:34:56.82Detail
96. Marek Buráň, Marek Buráň ml, Josef Onderka, Pavel Lamač Hroši#102#CzechiaSUP MEGA10.02:32:12.65+00:36:06.43Detail
97. Milan Polách Safírek#47#CzechiaSUP MVET26.02:32:14.63+00:36:08.41Detail
98. Miroslav Kašák, Simonka Kašáková, Tánička Kašáková, Radoslav Orokocký, Fedor Sviatko, Andrej Mesároš Geronimo#70#SlovakiaRAFT TOUR5.02:32:31.69+00:36:25.47Detail
99. KATARZYNA FRĄCZEK SUP KULTURA KRAKÓW#127#PolandSUP W12.02:33:21.67+00:37:15.45Detail
100. Lukáš Rosůlek, Václav Růžička, Jan Šlofar, Jakub Vondráček Tunelteam - Raft Division VT#45#CzechiaR4 / R64.02:33:30.00+00:37:23.78Detail
101. Ondřej Preclík, Michal Dobrovodský, Martin Černý, Jan Dušek, Jan Hutar Brusinka Litoměřice#80#CzechiaP5 M10.02:33:46.12+00:37:39.90Detail
102. Oto Šípek Horažďovice#31#CzechiaSUP MVET27.02:34:04.28+00:37:58.06Detail
103. Heřman Čadil BrainTools#16#CzechiaSUP MVET28.02:34:42.21+00:38:35.99Detail
104. Nagy Szabolcs SUP Race Hungary SE#27#HungarySUP MVET29.02:34:51.11+00:38:44.89Detail
105. Patrik Hrdina, Jan Mikuláš, Dan Motz Hroši#101#CzechiaSUP MEGA11.02:34:51.48+00:38:45.26Detail
106. Rasztotzky Eszter SUP Race Hungary SE#28#HungarySUP W13.02:34:54.16+00:38:47.94Detail
107. Michaela Rigová Kiboko#147#CzechiaSUP W14.02:35:29.86+00:39:23.64Detail
108. MACIEJ SOLARZ SUP KULTURA KRAKÓW#122#PolandSUP MVET30.02:35:42.42+00:39:36.20Detail
109. Lída Rychtoňka, Kačka Hyků, Nikča Bauerů, Terezka Sajdů, Maruška Ošmerů, Míša Pruherů Můzy na megaboardu/ Budesport#56#CzechiaSUP MEGA12.02:36:02.71+00:39:56.49Detail
110. Martin Baumann Dobřejovice#75#CzechiaSUP M18.02:36:15.49+00:40:09.27Detail
111. Alba Zoe Gržin, Ana-Marija Bunić, Lea Sabolić, Dorotea Kosovec Kanu klub Končar#148#CroatiaR4 / R65.02:36:52.75+00:40:46.53Detail
112. Filip Kolman SK Žižkov#155#CzechiaSUP MVET31.02:37:10.00+00:41:03.78Detail
113. Jan Berka, Martin Šebesta, Milan Karkula, David Melichar, Radim Pokorný, Vojtěch Fuňák HASIČI Jihlava II#143#CzechiaRAFT TOUR6.02:37:22.06+00:41:15.84Detail
114. NUDESPORT - Petr Rohlena, Anna Hyková, Vojtěch Seidenglanz, Jan Šesták Jr Budesport České Budějovice#94#CzechiaSUP MEGA13.02:37:32.07+00:41:25.85Detail
115. Harry Oesterreicher Ballard Elks Paddle Club#86#USASUP MVET32.02:37:47.53+00:41:41.31Detail
116. Diviš Miloslav, Mráz Václav, Mráz Martin, Hajzner Luboš PÁDLO V ČUDU#112#CzechiaRAFT TOUR7.02:37:58.56+00:41:52.34Detail
117. Miroslava Salovová Kiboko#160#CzechiaSUP W15.02:38:01.30+00:41:55.08Detail
118. Václav Dvořák Hell's paddles#110#CzechiaSUP M19.02:38:11.60+00:42:05.38Detail
119. Vladimír Pokorný, Oto Mužík, Martin Horváth, Martin Kubíček, Zdeněk Veselý, František Petlička TACHOV#58#CzechiaRAFT TOUR8.02:38:16.59+00:42:10.37Detail
120. Radek Kňava, Jan Liška, Veronika Lišková, Michal Horáček, Petr Doležal, Denisa Procházková Tuten Raft#40#CzechiaRAFT TOUR9.02:38:24.82+00:42:18.60Detail
121. Martin Heinz, Tereza Prachařová, JáKop Prachař, Pavel Mičkech, Dominika Jašková, Štěpán Řehák, Kateřina Andrle Olomouc#81#CzechiaRAFT TOUR10.02:38:29.40+00:42:23.18Detail
122. Dávid Zappe TJ Kotva Braník#44#CzechiaSUP MVET33.02:39:17.05+00:43:10.83Detail
123. Zoltán Németh, Angéla Mikesi, Ágnes Horváth, Judit Nyers, Székely Edit, Ferenc Farkas Weking HU#41#HungaryR4 / R66.02:39:20.61+00:43:14.39Detail
124. Jitka Nehasilová, Jana Táborská, Kateřina Burdová, Dagmar Jelínková, Alena Kopová Turbošnek#73#CzechiaRAFT TOUR11.02:39:24.65+00:43:18.43Detail
125. Roman Novák Hells Paddles#168#CzechiaSUP MVET34.02:40:58.08+00:44:51.86Detail
126. Jan Fischer, David Svoboda, Jana Karaová, Matyáš Ebel HKVS#157#CzechiaSUP MEGA14.02:42:07.12+00:46:00.90Detail
127. Ašauer Jan, Ředina Václav, Kortc Ondřej, Kotrcová Barbora, Schovanec Miroslav, Jungvirt Vojtěch SK Muckov III.#175#CzechiaRAFT TOUR12.02:42:22.60+00:46:16.38Detail
128. Radka Novotná BTG#13#CzechiaSUP W16.02:42:26.29+00:46:20.07Detail
129. DARIUSZ INDYKA SUP SILESIA#65#PolandSUP MVET35.02:42:42.03+00:46:35.81Detail
130. Libor Damborský VK Kroměříž#180#CzechiaSUP MVET36.02:43:04.81+00:46:58.59Detail
131. Jakub Polách Safírek#48#CzechiaSUP MJUN4.02:43:05.32+00:46:59.10Detail
132. Niki Huňková, Nika Zemanová, Market Bayerová, Klárka Smetánková, Vojta Skořepa, Rosťa Švagr HANACE rafters#158#CzechiaSUP MEGA15.02:45:54.50+00:49:48.28Detail
133. Patricie Kadlečková, Petra Kajgrová, Tereza Kajgrová, Zdenka Klimešová, Romana Kaplanová, Máša Kudrnová Jsme princezny vole! - CB Dragons#50#CzechiaRAFT TOUR13.02:46:06.09+00:49:59.87Detail
134. Šimek Pavel, Kovář Vít, Nogrady Alexander, Gutwirth Martin Rafting Krumlov 1#60#CzechiaRAFT TOUR14.02:47:52.65+00:51:46.43Detail
135. Michal Šťastný, Petr Langhamer, Dušan Sýkora, Ondřej Hejduk, Marcel Hladík Světlo Zarty#87#CzechiaR4 / R67.02:48:29.87+00:52:23.65Detail
136. MARCIN ZELIAŚ SUP KULTURA KRAKÓW#124#PolandSUP M20.02:48:51.84+00:52:45.62Detail
137. René Zimmel, Lorenz Pronnet, Romana Winkler, Brigitte Obermueller SK Muckov I.#174#CzechiaRAFT TOUR15.02:49:22.63+00:53:16.41Detail
138. Matúš Marko Zirkman#6#SlovakiaSUP MVET37.02:49:26.08+00:53:19.86Detail
139. Hana Prochásková #tosigang#38#CzechiaSUP W17.02:51:46.98+00:55:40.76Detail
140. Pavel Procháska #tosigang#39#CzechiaSUP M21.02:51:47.28+00:55:41.06Detail
141. Richard Viduna, Veronika Bauerová, Aneta Kotoun, Petra Škárková, Kristýna Rothová, Václav Schmíd Jihlava Zoo & friends#64#CzechiaRAFT TOUR16.02:51:59.64+00:55:53.42Detail
142. Petr Hoření, Hynek Hoření, Hedvika Hoření, Adam Pechlát DNT Kadaň#190#CzechiaR4 / R68.02:52:23.23+00:56:17.01Detail
143. Vlastimil Čermák BUDE Sport#68#CzechiaSUP M22.02:52:25.68+00:56:19.46Detail
144. JOANNA ZELIAŚ SUP KULTURA KRAKÓW#123#PolandSUP W18.02:52:28.81+00:56:22.59Detail
145. Vaclav Svarc Seal#53#CzechiaSUP M23.02:53:21.97+00:57:15.75Detail
146. Lenka Márová Hell's paddles#109#CzechiaSUP MVET38.02:53:40.91+00:57:34.69Detail
147. Vojtěch Kolman SK Žižkov#156#CzechiaSUP MJUN5.02:54:23.94+00:58:17.72Detail
148. Kateřina Stachová Cigi team Trutnov#61#CzechiaSUP W19.02:54:53.51+00:58:47.29Detail
149. Marcin Niedbał SUP Silesia#84#PolandSUP MVET39.02:54:59.45+00:58:53.23Detail
150. Czencz Gábor, Czencz Gergő, Bárkányi Barna, Hauber Mónika, Wlasitsch Mirkó, Bárkányi Zoltán MVSE - Hungary#186#HungaryRAFT TOUR17.02:55:37.80+00:59:31.58Detail
151. KRZYSZTOF NIEWIADOMSKI SUP KULTURA KRAKÓW#130#PolandSUP MVET40.02:55:49.21+00:59:42.99Detail
152. Agnieszka Baros SUP Silesia#85#PolandSUP W20.02:56:30.71+01:00:24.49Detail
153. Jana Vojtková, Martin Vojtek, Angelika Šeligová, Martin Orság, Tereza Orságová, Jaroslav Horák TJ Valašské Meziříčí#37#CzechiaRAFT TOUR18.02:56:43.48+01:00:37.26Detail
154. Petr Havránek Praha#138#CzechiaSUP MVET41.02:56:49.06+01:00:42.84Detail
155. Jowita Bratek SUP Silesia#83#PolandSUP W21.02:56:54.38+01:00:48.16Detail
156. Irena Podlásková Lánská smečka#72#CzechiaSUP W22.02:57:04.34+01:00:58.12Detail
157. Miroslav Štichauer Lánská smečka#71#CzechiaSUP MVET42.02:57:16.45+01:01:10.23Detail
158. Fero Kaniščák, Zorka Hujsová, Zorka Kaniščáková, Felix Kaniščák Desperados Kids II.#166#SlovakiaRAFT TOUR19.02:59:39.04+01:03:32.82Detail
159. Lubos Misun, Timko Misun, Juraj Pokorny, Vikino Pokorny Desperados Kids I.#165#SlovakiaRAFT TOUR20.02:59:58.01+01:03:51.79Detail
160. Györgyi Csiszár, Éva Juhász, Ráhel Czirják, Zsolt Birizdó, Gergely Gyetvai MLP#98#HungaryRAFT TOUR21.03:00:03.19+01:03:56.97Detail
161. Barbara Perek SUP Silesia#82#PolandSUP W23.03:00:42.54+01:04:36.32Detail
162. Gabriela Miglová , Reitingerova Iva, Reitingerova Martina, Gabriela Holanova Rafting Krumlovské Lvice#134#CzechiaRAFT TOUR22.03:02:02.82+01:05:56.60Detail
163. Łukasz Gliński Dąbrowa Górnicza#159#PolandSUP MVET43.03:02:26.01+01:06:19.79Detail
164. Vig Géza, Liptai Vera, Rukkel László, Z. Szabó Krisztina, Szabó László, Tibor Kovács Szigetszentmiklós#115#HungaryRAFT TOUR23.03:06:25.90+01:10:19.68Detail
165. VLADAN PÍŠA Vlk on the board#181#CzechiaSUP M24.03:07:18.29+01:11:12.07Detail
166. Michal Kárný + Eva Hájková Námořníci ze Cresu#163#CzechiaSUP MEGA16.03:10:12.69+01:14:06.47Detail
167. Jaroslav Smrček, Václav Šmach, František Pátek, Miroslav Novotný HASIČI HODICE#525#CzechiaRAFT TOUR24.03:12:42.93+01:16:36.71Detail
168. Zakál Anikó, Rónai András, Varga Baláza, Reitinger Roland, Tóth Boglárka Tutajosok#57#HungaryRAFT TOUR25.03:16:21.63+01:20:15.41Detail
169. KAROLINA STRZELCZYK SUP KULTURA KRAKÓW#128#PolandSUP W24.03:17:59.02+01:21:52.80Detail
170. PAULINA KASPRZYK SUP KULTURA KRAKÓW#129#PolandSUP W25.03:18:14.35+01:22:08.13Detail
171. Martin Hák st., Ladislav Supa, František Strouha, Martin Hák ml., Martin Krčma, Tadeáš Šindelář Krumlovští#162#CzechiaRAFT TOUR26.03:19:30.00+01:23:23.78Detail
172. Kalászi László, Szoboszlai Tünde, Viola Katalin, Várföldi Attila, Berkes Ilona, József, Várföldiné Nagy Rita Eventus#149#HungaryRAFT TOUR27.03:23:48.19+01:27:41.97Detail
173. Pavel Veber Lipno#184#CzechiaSUP MVET44.03:25:22.43+01:29:16.21Detail
174. Farkas Róóland, Farkasné Frauhammer Renáta, Hegyi Dominik, Farkas Gréta, Reicher Ádám MVSE - Hungary#170#HungaryRAFT TOUR28.03:27:31.35+01:31:25.13Detail
175. Csaba Bácskai, Péter Vastag, Béla Tudja, Dániel Györffy MLP#99#HungaryRAFT TOUR29.03:29:47.99+01:33:41.77Detail
176. Bakos Bulcsú, Csizmadia Orsolya, Bereczki Imre, Fogarasy Balázs, Fogarasy-Bérczi Zita, Rácz Ádám LAJTA VÍZITÚRA#36#HungaryRAFT TOUR30.03:31:10.55+01:35:04.33Detail
177. Gábor Hamar, Dávid Kempl, Kata Fehér, Judit Vereczkey, Adienn Urbán MLP#100#HungaryRAFT TOUR31.03:31:58.81+01:35:52.59Detail
178. György Barna, Petra Bozoradi, Attila Tóth, Eszter Papp KALANDOR TEAM#176#HungaryR4 / R69.03:33:42.19+01:37:35.97Detail
179. Kamil Nosek, Milan Strnad, Miloš Smolík, Zdeněk Kubiš 3F Vision#183#CzechiaRAFT TOUR32.03:36:53.11+01:40:46.89Detail
180. Vida Gergely Suprafel#106#HungarySUP M25.03:55:34.58+01:59:28.36Detail
181. Debreceni János Suprafel#105#HungarySUP MVET45.03:55:48.04+01:59:41.82Detail
182. Balázs Gebhardt SupraFel#119#HungarySUP M26.03:55:51.60+01:59:45.38Detail
183. Viktoria Teisenhoffer SupraFel#103#HungarySUP W26.03:55:52.07+01:59:45.85Detail
184. Hegedüs Babett SUPRAFEL#188#HungarySUP W27.03:55:54.71+01:59:48.49Detail
185. KRISZTINA THAN SUPRAFEL HUNGARY#141#HungarySUP W28.03:55:58.59+01:59:52.37Detail
186. Emília Papp Supi SUP#10#HungarySUP W29.04:07:35.00+02:11:28.78Detail
187. László Bak Kanyon DGSE#33#HungarySUP MVET46.04:07:43.01+02:11:36.79Detail
188. Peter Erdos Simon Herceg Klub#12#HungarySUP MVET47.04:07:51.58+02:11:45.36Detail
189. Molnár László , Di Pol Irén, Sütő Olivér, Sütő Márton, Herczeg Andrea, Sütő Roland LAJTA VÍZITÚRA#17#HungaryRAFT TOUR33.04:27:39.22+02:31:33.00Detail
190. Sarkadi Nagy Gábor, Pardavi Ildikó, Sarkadi Nagy Péter, Lehel Enikő, Cseh Evelin, dr Lehel Zoltán LAJTA VÍZITÚRA#25#HungaryRAFT TOUR34.04:56:22.09+03:00:15.87Detail
191. Tóth Dániel, Antóni-Tóth Franciska, Keizer Attila, Antóni-Lang Nikoletta, Bánhegyi Sára, Kiss Virág LAJTA VÍZITÚRA#19#HungaryRAFT TOUR35.05:04:42.24+03:08:36.02Detail
192. Dertyina Tamás, Kránitz Fanni, Schnitzer Laura, Szalai Gábor, Cseh Zoltán, Lőrinczi Lilla LAJTA VÍZITÚRA#18#HungaryRAFT TOUR36.05:07:33.83+03:11:27.61Detail
193. Laura Borsányi Szupi Sup#15#HungarySUP W30.05:16:12.98+03:20:06.76Detail
194. János Kazai Kanyon DGSE#1#HungarySUP MVET48.05:16:13.73+03:20:07.51Detail
DNF Lenka Siková TAMBO team#8#CzechiaSUP WDetail
DNF Volker Schmidt private / no club#7#GermanySUP MVETDetail
DNF Martin Niedl SK Vltava Český Krumlov#20#CzechiaSUP MVETDetail
DNF Beáta Solti Kanyon DGSE#32#HungarySUP WDetail
DNF Lenka Skřivanová Petrolindustry Trade s.r.o.#63#CzechiaSUP WDetail
DNF Mirosław Nowak RTW Racibórz#135#PolandSUP MVETDetail
DNF Lukas Podhola HABANERO SUP#178#CzechiaSUP MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz