Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2022
27. 11. 2022
4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Elleder |
David | Slovan Zdravotník | #86# | muži open | 1. | | | 00:17:26 | | Detail |
2. |
Štrait |
Vilém | Slovan Praha Zdravotník | #85# | muži open | 2. | | | 00:17:34 | +00:00:08 | Detail |
3. |
Kynclová |
Zuzana | TJ Sokol Maxičky | #4# | ženy B | 1. | | | 00:19:33 | +00:02:07 | Detail |
4. |
Kopecká |
Anežka | ASK Slavia Praha | #33# | ženy A | 1. | | | 00:19:33 | +00:02:07 | Detail |
5. |
Vávrová |
Markéta | Rolníci ČZU | #32# | ženy B | 2. | | | 00:20:15 | +00:02:49 | Detail |
6. |
Kopecká |
Alena | Hrusice | #39# | ženy B | 3. | | | 00:20:28 | +00:03:02 | Detail |
7. |
Zimčík |
Tomáš | Spartak modřany | #82# | muži open | 3. | | | 00:20:55 | +00:03:29 | Detail |
8. |
Šulc |
Štěpán | LBS Sport Team | #80# | muži open | 4. | | | 00:20:56 | +00:03:30 | Detail |
9. |
Baldrianová |
Barbora | Slovan Praha Zdravotník | #26# | ženy B | 4. | | | 00:21:46 | +00:04:20 | Detail |
10. |
Třísková |
Katarína | Praha | #27# | ženy C | 1. | | | 00:21:53 | +00:04:27 | Detail |
11. |
Kudrnová |
Anna | SK Babice | #1# | ženy B | 5. | | | 00:22:22 | +00:04:56 | Detail |
12. |
Šťovíček |
Vojta | Atletika Říčany | #78# | muži open | 5. | | | 00:22:29 | +00:05:03 | Detail |
13. |
Šimečková |
Kateřina | Ski Senohraby | #31# | dorostenky starší | 1. | | | 00:22:29 | +00:05:03 | Detail |
14. |
Svobodová |
Laura | TJ Sokol Senohraby | #44# | dorostenky starší | 2. | | | 00:22:35 | +00:05:09 | Detail |
15. |
Hampejsová |
Martina | ŠNECI na MAX | #2# | ženy C | 2. | | | 00:22:38 | +00:05:12 | Detail |
16. |
Hanuš |
Kuba | Spartak modřany | #83# | muži open | 6. | | | 00:22:57 | +00:05:31 | Detail |
17. |
Hanušová |
Zůza | Spartak modřany | #30# | dorostenky starší | 3. | | | 00:23:02 | +00:05:36 | Detail |
18. |
Starková |
Alena | SK Babice | #28# | ženy C | 3. | | | 00:23:19 | +00:05:53 | Detail |
19. |
Hanušová |
Jana | Modřany Spartak | #50# | ženy B | 6. | | | 00:23:39 | +00:06:13 | Detail |
20. |
Jeníková |
Karolína | Báječné ženy v běhu | #16# | ženy C | 4. | | | 00:23:51 | +00:06:25 | Detail |
21. |
Mudrová |
Natálie | Rolníci ČZU | #29# | ženy A | 2. | | | 00:23:51 | +00:06:25 | Detail |
22. |
Černá |
Hana | Žižkovský Tygři | #46# | ženy B | 7. | | | 00:24:08 | +00:06:42 | Detail |
23. |
Štrait |
Martin | SKI Krkouni | #89# | muži open | 7. | | | 00:24:30 | +00:07:04 | Detail |
24. |
Šťastná |
Lucka | TJ Sokol Senohraby | #10# | dorostenky starší | 4. | | | 00:24:34 | +00:07:08 | Detail |
25. |
Mošovská |
Lucie | Báječné ženy v běhu | #17# | ženy C | 5. | | | 00:24:34 | +00:07:08 | Detail |
26. |
Borovička |
Tobiáš | Praha 6 | #75# | muži open | 8. | | | 00:24:35 | +00:07:09 | Detail |
27. |
Říhová |
Radka | Soběhrdy | #34# | ženy C | 6. | | | 00:24:44 | +00:07:18 | Detail |
28. |
Trella |
Petr | FC Šnek | #76# | muži open | 9. | | | 00:25:07 | +00:07:41 | Detail |
29. |
Pračková |
Zita | OB Říčany | #25# | ženy B | 8. | | | 00:25:15 | +00:07:49 | Detail |
30. |
Veselá |
Anita | SDH Chloumek | #13# | ženy D | 1. | | | 00:25:19 | +00:07:53 | Detail |
31. |
Bílková |
Magdalena | Senohraby | #7# | ženy B | 9. | domácí ženy 4 km | 1. | 00:25:45 | +00:08:19 | Detail |
32. |
Nováková |
Michaela | Praha 10 | #3# | ženy C | 7. | | | 00:25:47 | +00:08:21 | Detail |
33. |
Němec |
Jiří | Atletika Vlašim | #101# | muži E | 1. | | | 00:25:49 | +00:08:23 | Detail |
34. |
Hendrychová |
Eva | BBK | #23# | ženy B | 10. | | | 00:25:58 | +00:08:32 | Detail |
35. |
Gregor |
Jaroslav | Praha 9 | #102# | muži E | 2. | | | 00:26:07 | +00:08:41 | Detail |
36. |
Navrátil |
Josef | SK Strančice | #105# | muži E | 3. | domácí muži 4 km | 1. | 00:26:33 | +00:09:07 | Detail |
37. |
Fišer |
Břetislav | Spartak modřany | #84# | muži open | 10. | | | 00:26:44 | +00:09:18 | Detail |
38. |
Kroulíková |
Dora | TJ Sokol Maxičky | #5# | ženy A | 3. | | | 00:26:48 | +00:09:22 | Detail |
39. |
Anderle |
Matyáš | Ski Senohraby | #87# | muži open | 11. | domácí muži 4 km | 2. | 00:26:56 | +00:09:30 | Detail |
40. |
Anderle |
Tobiáš | Ski Senohraby | #88# | muži open | 12. | domácí muži 4 km | 3. | 00:27:03 | +00:09:37 | Detail |
41. |
Borovička |
Ondřej | Praha 6 | #74# | muži open | 13. | | | 00:27:41 | +00:10:15 | Detail |
42. |
Nový |
Břetislav | SABZO Praha | #106# | muži E | 4. | | | 00:27:59 | +00:10:33 | Detail |
43. |
Růžička |
Josef | Buková-Pravonín | #104# | muži E | 5. | | | 00:28:06 | +00:10:40 | Detail |
44. |
Noháčová |
Radka | Petroupim | #47# | ženy B | 11. | | | 00:28:09 | +00:10:43 | Detail |
45. |
Berdich |
Jiří | Venango | #103# | muži E | 6. | | | 00:28:14 | +00:10:48 | Detail |
46. |
Rudišarová |
Martina | TJ Sokol Senohraby | #51# | ženy B | 12. | domácí ženy 4 km | 2. | 00:28:28 | +00:11:02 | Detail |
47. |
Vlachynská |
Libuše | Chotilsko | #8# | ženy D | 2. | | | 00:28:29 | +00:11:03 | Detail |
48. |
Suchan |
Jan | Celtic THK | #77# | muži open | 14. | | | 00:28:41 | +00:11:15 | Detail |
49. |
Hrušková |
Pavlína | SKI Sokol Zaječice | #49# | ženy C | 8. | | | 00:28:42 | +00:11:16 | Detail |
50. |
Veselá |
Julie | TJ SoSe | #37# | dorostenky starší | 5. | | | 00:28:47 | +00:11:21 | Detail |
51. |
Svítilová |
Pavla | Sportujeme s dětmi | #20# | ženy C | 9. | | | 00:28:57 | +00:11:31 | Detail |
52. |
Bínová |
Viktorie | TJ Senohraby | #36# | dorostenky starší | 6. | | | 00:29:07 | +00:11:41 | Detail |
53. |
Roučková |
Viktorie | TJ Sokol Senohraby | #35# | dorostenky starší | 7. | | | 00:29:07 | +00:11:41 | Detail |
54. |
Janíčková |
Hana | Popovičky | #43# | muži open | 15. | | | 00:29:18 | +00:11:52 | Detail |
55. |
Vaníček |
Petr | Kolonie Říčany | #108# | muži E | 7. | | | 00:29:32 | +00:12:06 | Detail |
56. |
Škvorová |
Tereza | Senohraby | #15# | ženy A | 4. | domácí ženy 4 km | 3. | 00:29:53 | +00:12:27 | Detail |
57. |
Petrilák |
Miroslav | Orlovský orel | #79# | muži open | 16. | | | 00:30:47 | +00:13:21 | Detail |
58. |
Soukupová |
Simona | B4 | #45# | ženy C | 10. | | | 00:30:52 | +00:13:26 | Detail |
59. |
Bartoňová |
Veronika | DGP | #19# | ženy A | 5. | | | 00:32:34 | +00:15:08 | Detail |
60. |
Pechlátová |
Helena | TJ Sokol Senohraby | #52# | ženy B | 13. | domácí ženy 4 km | 4. | 00:32:46 | +00:15:20 | Detail |
61. |
Tobyšková |
Magdaléna | Průhonice | #9# | ženy A | 6. | | | 00:33:10 | +00:15:44 | Detail |
62. |
Truhlářová |
Elena | Sokol Kobylisy | #48# | ženy D | 3. | | | 00:34:27 | +00:17:01 | Detail |
63. |
Staňková |
Jana | Praha | #42# | ženy C | 11. | | | 00:35:31 | +00:18:05 | Detail |
64. |
Kovařík |
Václav | Ski Senohraby | #81# | muži open | 17. | domácí muži 4 km | 4. | 00:36:25 | +00:18:59 | Detail |
65. |
Čerepušťák |
Ondřej | | #107# | muži E | 8. | | | 00:36:54 | +00:19:28 | Detail |
66. |
Holubová |
Petra | Praha | #18# | ženy B | 14. | | | 00:37:21 | +00:19:55 | Detail |
67. |
Požgayová |
Jana | Bonbon Praha | #22# | ženy D | 4. | | | 00:49:13 | +00:31:47 | Detail |
DNS |
Hanzlova |
Karolina | SKI Senohraby | #14# | dorostenky starší | | domácí ženy 4 km | | | | Detail |
DNS |
Seemanová |
Johana | | #40# | dorostenky starší | | | | | | Detail |
DNS |
Buzrlová |
Anežka | VK Bohemians | #21# | ženy A | | | | | | Detail |
DNS |
Rydlová |
Jarmila | Whitch running | #6# | ženy D | | | | | | Detail |
DNS |
Václavková |
Jolana | Báječné ženy v běhu | #11# | ženy C | | | | | | Detail |
DNS |
Vojtová |
Adéla | Senohraby | #12# | dorostenky starší | | | | | | Detail |
DNS |
Šáchová |
Kateřina | Vysoká Lhota | #24# | ženy B | | | | | | Detail |
DNS |
Martinez Galicia |
Jana | Mnichovice | #38# | ženy B | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |