Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton
16. 4. 2017

Běh 7,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Záhora Filip#263#muži1.00:34:36Detail
2. Pelikán KarelAC Dalovice#255#muži2.00:36:20+00:01:44.55Detail
3. Budín PavelDěčín#39#muži3.00:36:46+00:02:10.55Detail
4. Diviš MartinSNB Praha#287#muži4.00:40:22+00:05:46.55Detail
5. Šnajder PatrikChlebovice#171#muži5.00:41:31+00:06:55.55Detail
6. Branda ŠimonKarate Klub Ústí#237#muži6.00:42:03+00:07:27.55Detail
7. Neumanová AdélaSBR TT Ústí nad Labem#13#ženy1.00:42:13+00:07:37.55Detail
8. Křelinová Martina#109#ženy2.00:42:40+00:08:04.55Detail
9. Hanzl Jiří#64#muži7.00:42:40+00:08:04.55Detail
10. Hruška MilošVĚTRUŠE UL#77#muži8.00:43:16+00:08:40.55Detail
11. Dědek Jan#302#muži9.00:43:16+00:08:40.55Detail
12. Fryšarová EvaZaBěhu.cz, Liberec#55#ženy3.00:43:33+00:08:57.55Detail
13. Žáček PavelAIM AT SUPPORT#225#muži10.00:44:00+00:09:24.55Detail
14. Pašek PetrSuchdol#3#muži11.00:44:12+00:09:36.55Detail
15. Sejrek MartinDěčín#172#muži12.00:44:13+00:09:37.55Detail
16. Brůha Martin#37#muži13.00:44:30+00:09:54.55Detail
17. Baštářová Hana#306#ženy4.00:44:55+00:10:19.55Detail
18. Kmoníček Martin#280#muži14.00:46:47+00:12:11.55Detail
19. Rážová Olga#168#ženy5.00:46:47+00:12:11.55Detail
20. Kafka Josef#91#muži15.00:47:33+00:12:57.55Detail
21. Schwarz MarekBěžecká parta Žižkov#176#muži16.00:47:51+00:13:15.55Detail
22. Kurfiřtová NatálieSOSK#112#ženy6.00:48:11+00:13:35.55Detail
23. Cuřínová PetraBáječné ženy v běhu#41#ženy7.00:49:06+00:14:30.55Detail
24. Houšková ŠárkaInov-8 OCR#241#ženy8.00:49:11+00:14:35.55Detail
25. Kleinerová Barbora#246#ženy9.00:49:44+00:15:08.55Detail
26. Fišer KryštofSBR TT Ústí nad Labem#12#muži17.00:49:49+00:15:13.55Detail
27. Čadková AgátaLokomotiva Teplice#42#ženy10.00:49:53+00:15:17.55Detail
28. Pozděnová MichaelaTeplice#158#ženy11.00:49:58+00:15:22.55Detail
29. Moravcová JanaBCHD#136#ženy12.00:49:59+00:15:23.55Detail
30. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#102#muži18.00:50:11+00:15:35.55Detail
31. Voves PatrikMalé Žernoseky#261#muži19.00:50:18+00:15:42.55Detail
32. Jirásek VítFBK KObylisy#86#muži20.00:50:30+00:15:54.55Detail
33. Kabatova AndreaKrupka#87#ženy13.00:50:32+00:15:56.55Detail
34. Busta Daniel#308#muži21.00:50:43+00:16:07.55Detail
35. Bustová Ludmila#309#ženy14.00:50:43+00:16:07.55Detail
36. Kulovaná PetraSvět Běhu#111#ženy15.00:51:04+00:16:28.55Detail
37. Pröllerová PetraČeská Lípa#163#ženy16.00:51:16+00:16:40.55Detail
38. Filípek MilanŘíčany#284#muži22.00:51:47+00:17:11.55Detail
39. Baštářová Lenka#307#ženy17.00:52:09+00:17:33.55Detail
40. Herrmannová PetraJablonec nad nisou#68#ženy18.00:52:37+00:18:01.55Detail
41. Karásková MichaelaJablonec nad Nisou#92#ženy19.00:52:37+00:18:01.55Detail
42. Holka MatějLoko Teplice#72#muži23.00:54:09+00:19:33.55Detail
43. Tvrdíková LenkaLitoměřice#202#ženy20.00:54:31+00:19:55.55Detail
44. Kyselova RomanaKněžmost#114#ženy21.00:54:44+00:20:08.55Detail
45. STEJSKAL ROMANDobrná#181#muži24.00:55:03+00:20:27.55Detail
46. Koškova Magdalena#106#ženy22.00:55:14+00:20:38.55Detail
47. Janatová ZuzanaBCHD#80#ženy23.00:55:20+00:20:44.55Detail
48. Jaroš Miroslav#83#muži25.00:55:48+00:21:12.55Detail
49. Knoblochová Hedvika#17#ženy24.00:56:07+00:21:31.55Detail
50. Hercíková JanaRungo pro ženy#67#ženy25.00:56:30+00:21:54.55Detail
51. Eckertová Kateřina#51#ženy26.00:57:32+00:22:56.55Detail
52. Jenčovská RadkaR.J.M.A. team#84#ženy27.00:57:56+00:23:20.55Detail
53. Pröllerová VeronikaAC Česká Lípa#164#ženy28.00:58:25+00:23:49.55Detail
54. Štrougal VítFitness By Vera#267#muži26.00:58:34+00:23:58.55Detail
55. Kobližková EvaKamenické běhny#98#ženy29.00:58:52+00:24:16.55Detail
56. Matějka Jan#126#muži27.00:59:24+00:24:48.55Detail
57. Schreiberová ŠtěpánkaÚstí nad Labem#174#ženy30.00:59:32+00:24:56.55Detail
58. Plicová LucieJe to v hlavě!#150#ženy31.01:00:33+00:25:57.55Detail
59. Prajková HanaSokolov#161#ženy32.01:02:34+00:27:58.55Detail
60. Kačerovská KristýnaMladá Boleslav#88#ženy33.01:02:52+00:28:16.55Detail
61. Gronychová Lucie#59#ženy34.01:03:39+00:29:03.55Detail
62. KERLIKOVÁ EmaMost#94#ženy35.01:07:33+00:32:57.55Detail
63. Křen Jan#279#muži28.01:08:31+00:33:55.55Detail
64. Kracmanová HanaKamenické běhny - Česká Kamenice#107#ženy36.01:09:16+00:34:40.55Detail
65. Hofrichterová JanaChomutov#70#ženy37.01:10:06+00:35:30.55Detail
66. Humpl JakubÚstí nad Labem#78#muži29.01:13:48+00:39:12.55Detail
67. Rusnáková Michaela#169#ženy38.01:13:48+00:39:12.55Detail
68. Kollárová Lenka#100#ženy39.01:13:58+00:39:22.55Detail
69. Konzalová TerezaÚstí nad Labem#103#ženy40.01:19:17+00:44:41.55Detail
70. Müllerová KateřinaÚstí nad Labem#137#ženy41.01:19:17+00:44:41.55Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz