Oficiální Výsledková listina Zátopkova 10
17. 9. 2023
štafety
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. | Procházka, Veigertová | Jiří, Gabriela | Elmtrade racing team | #85# | smíšená | 1. | 00:36:33 | | 00:17:00.60 | 00:19:32.83 | Detail |
2. | Horna, Horna | Leoš, Ondřej | SK Dušníky, z. s. | #105# | mužská | 1. | 00:41:59 | +00:05:26 | 00:21:37.10 | 00:20:22.68 | Detail |
3. | Ohanka, Ohanka | Jan, Jonáš | Julci, J&J, Zeleneč | #56# | mužská | 2. | 00:43:25 | +00:06:52 | 00:22:44.97 | 00:20:40.75 | Detail |
4. | Beneš, Beneš | Vladimír, František | Joskatel TRI Team | #64# | mužská | 3. | 00:45:05 | +00:08:32 | 00:24:32.44 | 00:20:33.12 | Detail |
5. | Freimann, Laštovička | Antonín, Martin | | #6# | mužská | 4. | 00:45:31 | +00:08:58 | 00:22:20.00 | 00:23:11.37 | Detail |
6. | Frajman, Kulhavý | Tomáš, Michal | Rozběháme Mělník | #124# | mužská | 5. | 00:47:06 | +00:10:33 | 00:24:33.43 | 00:22:33.16 | Detail |
7. | Smutný, Bareš | Pavel, Daniel | Jesenice | #122# | mužská | 6. | 00:49:20 | +00:12:47 | 00:23:58.11 | 00:25:22.35 | Detail |
8. | Tauchmnannová, Tauchmann | Jitka, Jan | Brandýs nad Labem-Stará Bolesl | #71# | smíšená | 4. | 00:49:56 | +00:13:23 | 00:27:21.56 | 00:22:34.69 | Detail |
9. | Svoboda, Jarošová | Oldřich, Nikola | Alkáči, Stará Boleslav | #88# | smíšená | 5. | 00:50:13 | +00:13:40 | 00:24:13.55 | 00:25:59.61 | Detail |
10. | Petrýdes, Šářec | Petr, Theodor | | #73# | mužská | 7. | 00:50:16 | +00:13:43 | 00:26:36.40 | 00:23:39.85 | Detail |
11. | Klauz, Roflíková | Jiří, Marcela | BB | #182# | smíšená | 6. | 00:50:50 | +00:14:17 | 00:30:38.90 | 00:20:11.65 | Detail |
12. | Ligaunová, Ligaun | Jana, Ondřej | Chyňava | #60# | smíšená | 7. | 00:52:25 | +00:15:52 | 00:26:39.83 | 00:25:45.60 | Detail |
13. | Kalčeva, Jánský | Renata, Přemek | Chomutov | #99# | mužská | 8. | 00:54:12 | +00:17:39 | 00:26:54.92 | 00:27:17.97 | Detail |
14. | Poldauf, Blinová | Sandro, Alexandra | TJ Slavoj Tesla Hloubetin | #183# | smíšená | 9. | 00:54:24 | +00:17:51 | 00:28:51.33 | 00:25:32.71 | Detail |
15. | Švejda, Švejdová | Jiří, Renata | Švejdíci | #35# | smíšená | 10. | 00:54:30 | +00:17:57 | 00:30:24.28 | 00:24:06.21 | Detail |
16. | Hochman, Zubr | Ondřej, David | Profesionální svině | #86# | mužská | 9. | 00:55:45 | +00:19:12 | 00:25:02.52 | 00:30:43.11 | Detail |
17. | Votrubec, Jonášová | Jiří, Naďa | Nový Vestec | #118# | smíšená | 12. | 00:56:41 | +00:20:08 | 00:32:37.10 | 00:24:04.26 | Detail |
18. | Tomeček, Tomečková | David, Hana | Praha | #55# | smíšená | 13. | 00:58:12 | +00:21:39 | 00:29:52.99 | 00:28:19.59 | Detail |
19. | Kalina, Kalinová | Lukáš, Mája | Potkaní útok | #113# | mužská | 10. | 01:07:17 | +00:30:44 | 00:35:00.50 | 00:32:16.55 | Detail |
20. | Salim, Salim Vosátková | Elias, Lenka | Turtles and Penguins, ESLSV, P | #91# | smíšená | 15. | 01:14:55 | +00:38:22 | 00:34:59.22 | 00:39:56.71 | Detail |
DNS | Pípalová, Stehlík | Alena, Jan | Veleň | #32# | smíšená | | | | Detail |
DNS | Štefl, Šteflová | Martin, Barbora | Farma hole | #39# | smíšená | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |