Výsledková listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton
22. 4. 2023
Dětský závod
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Davidová |
Veronika | SRTG Kids Kolín | #643# | Dívky do 5 let | 1. | 00:01:02 | | Detail |
2. |
Láníková |
Ema | | #686# | Dívky do 5 let | 2. | 00:01:13 | +00:00:11 | Detail |
3. |
Bošková |
Zuzka | | #677# | Dívky do 5 let | 3. | 00:01:18 | +00:00:16 | Detail |
4. |
Selucký |
Hanys | | #693# | Chlapci do 5 let | 1. | 00:01:20 | +00:00:18 | Detail |
5. |
Hanzl |
Mikulas | AllDest-CZ | #646# | Chlapci do 5 let | 2. | 00:01:20 | +00:00:18 | Detail |
6. |
Carda |
Jan | | #683# | Chlapci do 5 let | 3. | 00:01:24 | +00:00:22 | Detail |
7. |
Skalský |
Petr | PPR team | #663# | Chlapci do 5 let | 4. | 00:01:26 | +00:00:24 | Detail |
8. |
Jelínek |
Jonáš | | #699# | Chlapci do 5 let | 5. | 00:01:42 | +00:00:40 | Detail |
9. |
Černý |
Janek | | #700# | Chlapci do 5 let | 6. | 00:01:45 | +00:00:43 | Detail |
10. |
Vrána |
Ondřej | Dlouhý Most | #669# | Chlapci do 5 let | 7. | 00:01:46 | +00:00:44 | Detail |
11. |
Kufa |
Ondřej | | #705# | Chlapci do 5 let | 8. | 00:01:50 | +00:00:48 | Detail |
12. |
Vágner |
Filip | | #697# | Chlapci do 5 let | 9. | 00:01:59 | +00:00:57 | Detail |
13. |
Rosenbergerová |
Anna | | #694# | Dívky do 5 let | 4. | 00:02:05 | +00:01:03 | Detail |
14. |
Říhová |
Charlotte | | #688# | Dívky do 5 let | 5. | 00:02:12 | +00:01:10 | Detail |
15. |
Bláha |
Daniel | HC Letci Letňany | #640# | Chlapci 6-8 let | 1. | 00:02:12 | +00:01:10 | Detail |
16. |
Rajčanpvá |
Regina | | #696# | Dívky do 5 let | 6. | 00:02:12 | +00:01:10 | Detail |
17. |
Doškář |
Michal | | #689# | Chlapci do 5 let | 10. | 00:02:15 | +00:01:13 | Detail |
18. |
Láník |
Lukáš | | #687# | Chlapci do 5 let | 11. | 00:02:20 | +00:01:18 | Detail |
19. |
Karásek |
Jonáš | | #702# | Chlapci 9-11 let | 1. | 00:02:22 | +00:01:20 | Detail |
20. |
Kadleček |
Matěj | Varnsdorf | #648# | Chlapci do 5 let | 12. | 00:02:23 | +00:01:21 | Detail |
21. |
Karásková |
Anna | | #703# | Dívky 6-8 let | 1. | 00:02:27 | +00:01:25 | Detail |
22. |
Pušová |
Veronika | SWSL Lučany nad Nisou | #661# | Dívky 6-8 let | 2. | 00:02:28 | +00:01:26 | Detail |
23. |
Stehlík |
František | Brno | #664# | Chlapci do 5 let | 13. | 00:02:28 | +00:01:26 | Detail |
24. |
Puš |
Ondřej | SWSL Lučany nad Nisou | #660# | Chlapci 9-11 let | 2. | 00:02:31 | +00:01:29 | Detail |
25. |
Selucká |
Maya | | #692# | Dívky 6-8 let | 3. | 00:02:33 | +00:01:31 | Detail |
26. |
Pezda |
Šimon | | #707# | Chlapci 6-8 let | 2. | 00:02:39 | +00:01:37 | Detail |
27. |
Bošek |
Jindřich | | #676# | Chlapci 6-8 let | 3. | 00:02:39 | +00:01:37 | Detail |
28. |
Carda |
Matěj | | #684# | Chlapci do 5 let | 14. | 00:02:40 | +00:01:38 | Detail |
29. |
Ledvina |
Richard | | #709# | Chlapci 9-11 let | 3. | 00:02:40 | +00:01:38 | Detail |
30. |
Zajíc |
Mikuláš | | #670# | Chlapci 6-8 let | 4. | 00:02:41 | +00:01:39 | Detail |
31. |
Skalský |
David | PPR team | #662# | Chlapci 9-11 let | 4. | 00:02:42 | +00:01:40 | Detail |
32. |
Kadlečík |
Matouš | | #710# | Chlapci 6-8 let | 5. | 00:02:43 | +00:01:41 | Detail |
33. |
Turek |
Alex | | #690# | Chlapci do 5 let | 15. | 00:02:48 | +00:01:46 | Detail |
34. |
Kaplánek |
Dominik | Lanškroun | #649# | Chlapci 6-8 let | 6. | 00:02:50 | +00:01:48 | Detail |
35. |
Tichý |
Marián | | #668# | Chlapci 9-11 let | 5. | 00:02:51 | +00:01:49 | Detail |
36. |
Štosová |
Maja | | #685# | Dívky 6-8 let | 4. | 00:02:52 | +00:01:50 | Detail |
37. |
Štekrová |
Lucie | | #701# | Dívky 6-8 let | 5. | 00:02:53 | +00:01:51 | Detail |
38. |
Kudrnová |
Anna | | #652# | Dívky 6-8 let | 6. | 00:02:54 | +00:01:52 | Detail |
39. |
Novakova |
Andrea | Bramboraci | #658# | Dívky 6-8 let | 7. | 00:02:57 | +00:01:55 | Detail |
40. |
Antczak |
Apolonia | Izery Bogatynia | #675# | Dívky 9-11 let | 1. | 00:02:57 | +00:01:55 | Detail |
41. |
Matoušková |
Eliška | Liberec 1 | #653# | Dívky 6-8 let | 8. | 00:02:57 | +00:01:55 | Detail |
42. |
Novak |
Metoděj | Bramboraci | #657# | Chlapci 9-11 let | 6. | 00:02:58 | +00:01:56 | Detail |
43. |
Nemethova |
Marie | Mufloni Kunratice | #656# | Dívky 6-8 let | 9. | 00:02:59 | +00:01:57 | Detail |
44. |
Fajnorová |
Valerie | | #679# | Dívky 6-8 let | 10. | 00:03:01 | +00:01:59 | Detail |
45. |
Herman |
Johanka | | #704# | Dívky 6-8 let | 11. | 00:03:01 | +00:01:59 | Detail |
46. |
Schreierová |
Lilien | | #681# | Dívky 6-8 let | 12. | 00:03:02 | +00:02:00 | Detail |
47. |
Tichý |
Eduard | TJ Sokol Praha Královské Vinoh... | #667# | Chlapci 9-11 let | 7. | 00:03:04 | +00:02:02 | Detail |
48. |
Kolník |
Matyáš | | #650# | Chlapci 6-8 let | 7. | 00:03:06 | +00:02:04 | Detail |
49. |
Nemethova |
Magdalena | Mufloni Kunratice | #655# | Dívky 9-11 let | 2. | 00:03:09 | +00:02:07 | Detail |
50. |
Rajčan |
Gregor | | #695# | Chlapci 6-8 let | 8. | 00:03:10 | +00:02:08 | Detail |
51. |
Horní |
Zuzana | | #682# | Dívky 6-8 let | 13. | 00:03:10 | +00:02:08 | Detail |
52. |
Žitník 14 |
Jan | Dolní Beřkovice | #673# | Chlapci 9-11 let | 8. | 00:03:12 | +00:02:10 | Detail |
53. |
Hanzlova |
Michaela | AllDest-CZ | #647# | Dívky 9-11 let | 3. | 00:03:12 | +00:02:10 | Detail |
54. |
Selucká |
Aila | | #691# | Dívky 9-11 let | 4. | 00:03:13 | +00:02:11 | Detail |
55. |
Kadlečík |
Michal | Prague beach team | #645# | Chlapci 9-11 let | 9. | 00:03:14 | +00:02:12 | Detail |
56. |
Nárožný |
Matěj | Hejnice | #654# | Chlapci 6-8 let | 9. | 00:03:17 | +00:02:15 | Detail |
57. |
Nováková |
Laura | | #698# | Dívky 9-11 let | 5. | 00:03:19 | +00:02:17 | Detail |
58. |
Špidrová |
Natálie | Soběhrdy | #666# | Dívky 9-11 let | 6. | 00:03:22 | +00:02:20 | Detail |
59. |
Špidrová |
Eliška | Soběhrdy | #665# | Dívky 9-11 let | 7. | 00:03:23 | +00:02:21 | Detail |
60. |
Drobná |
Aneta | Prague beach team | #644# | Dívky 6-8 let | 14. | 00:03:23 | +00:02:21 | Detail |
61. |
Morávková |
Izabelka | | #706# | Dívky 6-8 let | 15. | 00:03:27 | +00:02:25 | Detail |
62. |
Fajnorová |
Sofie | | #678# | Dívky 9-11 let | 8. | 00:03:54 | +00:02:52 | Detail |
63. |
Schreierová |
Amélie | | #680# | Dívky 9-11 let | 9. | 00:03:55 | +00:02:53 | Detail |
64. |
Žitníková |
Kristyna | Dolní Beřkovice | #674# | Dívky 6-8 let | 16. | 00:04:01 | +00:02:59 | Detail |
65. |
Davidová |
Viktorie | | #708# | Dívky 6-8 let | 17. | 00:04:38 | +00:03:36 | Detail |
66. |
Čochnářová |
Hana | Atletika Kralupy Nad Vltavou | #642# | Dívky 6-8 let | 18. | 00:06:22 | +00:05:20 | Detail |
|
Žák |
Ladislav | ALPINE CLUB AŠ | #671# | Chlapci 6-8 let | | 00:00:00 | | Detail |
|
Žáková |
Johanka | ALPINE CLUB AŠ | #672# | Dívky 6-8 let | | 00:00:00 | | Detail |
|
Ciaiolo |
Lorenzo | Praha | #641# | Chlapci do 5 let | | 00:00:00 | | Detail |
|
Kudrna |
Vojtěch | | #651# | Chlapci 9-11 let | | 00:00:00 | | Detail |
|
Pirohová |
Sofia | Praha | #659# | Dívky 9-11 let | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |