Výsledková listina Mizuno Labský půlmaraton
16. 9. 2023
Dětský závod
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Čip | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Verster | Tereza | | #443# | 372 | Dívky do 5 let | 1. | 00:00:17 | | Detail |
2. | Vaňous | Dominik | OCR HUNTERS | #340# | 340 | Chlapci do 5 let | 1. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
3. | Raba | Matyáš | Čelákovice | #334# | 334 | Chlapci do 5 let | 2. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
4. | Skalský | Petr | | #441# | 375 | Chlapci do 5 let | 3. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
5. | Cvach | Filip | | #444# | 371 | Chlapci do 5 let | 4. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
6. | Cvach | Marek | | #445# | 370 | Chlapci do 5 let | 5. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
7. | Plíhal | Mikuláš | Mukařov | #428# | 608 | Chlapci do 5 let | 6. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
8. | Švarc | Kryštof | Praha 10 | #425# | 605 | Chlapci do 5 let | 7. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
9. | Vaculík | Samuel | | #317# | 317 | Chlapci do 5 let | 8. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
10. | Vejtrubová | Eliška | JA IT servis team | #431# | 612 | Dívky do 5 let | 2. | 00:00:19 | +00:00:02 | Detail |
11. | Vařeková | Natálie | DS FRANTIŠKA ZOBALA | #338# | 338 | Dívky do 5 let | 3. | 00:00:20 | +00:00:03 | Detail |
12. | Lukešová | Kristýna | | #452# | 362 | Dívky do 5 let | 4. | 00:00:20 | +00:00:03 | Detail |
13. | Plíhalová | Lilien | Mukařov | #429# | 609 | Dívky do 5 let | 5. | 00:00:22 | +00:00:05 | Detail |
14. | Hilgertová | Jasmína | Velké Přílepy | #422# | 602 | Dívky do 5 let | 6. | 00:00:31 | +00:00:14 | Detail |
15. | Hrdličková | Tereza | | #236# | 236 | Dívky do 5 let | 7. | 00:00:42 | +00:00:25 | Detail |
16. | Suchá | Alena | Praha 9 | #417# | 617 | Dívky do 5 let | 8. | 00:01:06 | +00:00:49 | Detail |
17. | Zázvorková | Karolína | | #442# | 373 | Dívky do 5 let | 9. | 00:01:10 | +00:00:53 | Detail |
18. | Čochnářová | Hana | Atletika Kralupy nad Vltavou | #177# | 177 | Dívky 6-8 let | 1. | 00:01:13 | +00:00:56 | Detail |
19. | Holaj | Radovan | SKP Nymburk | #300# | 300 | Chlapci 6-8 let | 1. | 00:01:14 | +00:00:57 | Detail |
20. | Krajíček | Hynek | | #419# | 619 | Chlapci 6-8 let | 2. | 00:01:15 | +00:00:58 | Detail |
21. | Hulíková | Dorota | Sokol Dvůr Králové nad Labem | #421# | 601 | Dívky 6-8 let | 2. | 00:01:15 | +00:00:58 | Detail |
22. | Novotný | Daniel | | #448# | 367 | Chlapci 6-8 let | 3. | 00:01:16 | +00:00:59 | Detail |
23. | Raba 17 | Tomáš | Čelákovice | #333# | 333 | Chlapci 6-8 let | 4. | 00:01:19 | +00:01:02 | Detail |
24. | Bílek | Jiří | | #450# | 364 | Chlapci 6-8 let | 5. | 00:01:22 | +00:01:05 | Detail |
25. | Čepa | Patrik | Mukařov | #424# | 604 | Chlapci 6-8 let | 6. | 00:01:26 | +00:01:09 | Detail |
26. | Hilgertová | Anežka | Velké Přílepy | #423# | 603 | Dívky 6-8 let | 3. | 00:01:26 | +00:01:09 | Detail |
27. | Hasoň | Mikuláš | Benátky nad Jizerou | #430# | 610 | Chlapci 6-8 let | 7. | 00:01:28 | +00:01:11 | Detail |
28. | Mašek | Richard | Praha | #93# | 93 | Chlapci 6-8 let | 8. | 00:01:28 | +00:01:11 | Detail |
29. | Cvach | Dominik | | #446# | 369 | Chlapci 6-8 let | 9. | 00:01:29 | +00:01:12 | Detail |
30. | Hrdličková | Nikola | | #235# | 235 | Dívky do 5 let | 10. | 00:01:31 | +00:01:14 | Detail |
31. | Trousil | Jan | | #454# | 614 | Chlapci 6-8 let | 10. | 00:01:34 | +00:01:17 | Detail |
32. | Mašek | Eduard | Praha | #92# | 92 | Chlapci 6-8 let | 11. | 00:01:38 | +00:01:21 | Detail |
33. | Kramule | Tadeáš | Olympia Spartan trénink Kutná | #418# | 618 | Chlapci 9-11 let | 1. | 00:01:42 | +00:01:25 | Detail |
34. | Němcová | Helena | | #449# | 365 | Dívky 9-11 let | 1. | 00:01:44 | +00:01:27 | Detail |
35. | Holaj | Jaromír | SKP Nymburk | #299# | 299 | Chlapci 9-11 let | 2. | 00:01:48 | +00:01:31 | Detail |
36. | Krajíček | Dorian | | #420# | 620 | Chlapci 9-11 let | 3. | 00:01:50 | +00:01:33 | Detail |
37. | Rokos | Jakub | ASK Děčín | #250# | 250 | Chlapci 9-11 let | 4. | 00:01:53 | +00:01:36 | Detail |
38. | Vařeková | Karolína | DS FRANTIŠKA ZOBALA | #337# | 337 | Dívky 9-11 let | 2. | 00:01:59 | +00:01:42 | Detail |
39. | Žižka | Štěpán | Rozběháme Kladno | #416# | 616 | Chlapci 9-11 let | 5. | 00:02:02 | +00:01:45 | Detail |
40. | Mattsson | Isabelle | Atletika Človíček | #271# | 271 | Dívky 9-11 let | 3. | 00:02:03 | +00:01:46 | Detail |
41. | Žuchovská | Eliška | AO Mustang | #415# | 615 | Dívky 9-11 let | 4. | 00:02:08 | +00:01:51 | Detail |
42. | Přibylová | Hana | Zličín | #76# | 76 | Dívky 9-11 let | 5. | 00:02:08 | +00:01:51 | Detail |
43. | Koštířová | Eliška | Lysá nad Labem | #266# | 266 | Dívky 9-11 let | 6. | 00:02:12 | +00:01:55 | Detail |
44. | Přibylová | Markéta | Zličín | #75# | 75 | Dívky 9-11 let | 7. | 00:02:13 | +00:01:56 | Detail |
45. | Koštířová | Klára | Lysá nad Labem | #265# | 265 | Dívky 9-11 let | 8. | 00:02:14 | +00:01:57 | Detail |
46. | Lukeš | Matyáš | | #453# | 357 | Chlapci 9-11 let | 6. | 00:02:14 | +00:01:57 | Detail |
47. | Bílek | Vojtěch | | #451# | 363 | Chlapci 9-11 let | 7. | 00:02:15 | +00:01:58 | Detail |
48. | Mašková | Julie | Praha | #94# | 94 | Dívky do 5 let | 11. | 00:03:21 | +00:03:04 | Detail |
DNS | Hasoňová | Marie | Benátky nad Jizerou | #426# | 606 | Dívky 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Fučík | Vojta | FZŠ Chodovická | #427# | 607 | Chlapci 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Kurovec | Jiří | | #160# | 160 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
DNS | Vorlík | Jáchym | Vyloučená lokalita | #167# | 167 | Chlapci 9-11 let | | | | Detail |
DNS | Vorlíková | Kristýna | Vyloučená lokalita | #168# | 168 | Dívky 6-8 let | | | | Detail |
DNS | Pup | Matyáš | SRTG Praha, Praha | #187# | 187 | Chlapci do 5 let | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |