Průběžná Výsledková listina Prague Park Race - Konopiště
30. 9. 2023

14 km

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový časběhmin/km
1.PetrJiříSALOMON#256#M1.M401.00:47:5100:47:52.0603:25Detail
2.KudrnaZbyněkL.B.C. Elmtrade racing team#328#M2.M402.00:49:13+00:01:2100:49:14.1303:31Detail
3.HarnošPetrELM Trade Kolín#199#M3.M301.00:51:11+00:03:1900:51:12.2303:39Detail
4.ŠvábJanPetrovice#258#M4.M302.00:52:40+00:04:4800:52:40.8603:45Detail
5.IzotAnatoliLa Grupetta#290#M5.M201.00:54:26+00:06:3400:54:27.7403:53Detail
6.HušákJanSC Radotín#203#M6.M403.00:54:29+00:06:3700:54:30.2803:53Detail
7.BeckZdeněkBK Jevany#292#M7.M501.00:54:44+00:06:5200:54:45.5503:54Detail
8.BalataLuboš TT Astra Konopiště #319#M8.M202.00:55:18+00:07:2600:55:19.7303:57Detail
9.ZikánVáclavMilovice#318#M9.M404.00:55:19+00:07:2700:55:19.9603:57Detail
10.MikalaDavidAKEZ Kopřivnice#267#M10.M405.00:55:48+00:07:5600:55:48.8703:59Detail
11.PražákLadislavBOX klub Jičín#76#M11.M406.00:56:08+00:08:1600:56:09.5304:00Detail
12.UngrádJanNábytek Kunc#83#M12.M303.00:57:03+00:09:1100:57:04.4804:04Detail
13.BittnerMiroslavTTT#263#M13.M502.00:57:19+00:09:2700:57:20.4304:05Detail
14.KoudelkaDrahomirMeixner#297#M14.M503.00:57:37+00:09:4500:57:38.4504:06Detail
15.MašitaJiříSokol Šeberov#326#M15.M504.00:58:01+00:10:0900:58:02.2704:08Detail
16.Volková Lucie NN Night Run Team#211#F1.Z201.00:58:43+00:10:5100:58:44.2704:11Detail
17.PodroužkováEvaTábor#255#F2.Z301.00:59:56+00:12:0400:59:57.1204:16Detail
18.PrincAlešPraha 5#82#M16.M505.01:00:03+00:12:1101:00:03.9504:17Detail
19.FlodrJiříKlatovy#52#M17.M203.01:00:27+00:12:3501:00:28.0304:19Detail
20.BlažekLukášČelákovice#234#M18.M304.01:01:56+00:14:0401:01:57.2504:25Detail
21.NeumannováLuciePetrov u Prahy#135#F3.Z302.01:02:44+00:14:5201:02:45.6404:28Detail
22.BalataVojtěch#264#M19.M204.01:02:45+00:14:5301:02:45.9904:28Detail
23.HrádockáSylviaMattoni FreeRun Praha Hvězda#194#F4.Z501.01:03:16+00:15:2401:03:17.6004:31Detail
24.TesařŠtěpánBrandýsek#99#M20.M205.01:03:35+00:15:4301:03:36.0704:32Detail
25.BrožJindřichABU Sport Ledeč nad Sázavou#140#M21.M305.01:03:35+00:15:4301:03:36.6004:32Detail
26.CepekJanBKCh#272#M22.M407.01:03:44+00:15:5201:03:45.0904:33Detail
27.VaněčekMichaelCyklo Jiřička Č.Budějovice#311#M23.M408.01:03:52+00:16:0001:03:53.4404:33Detail
28.RůžičkaPepaHoumr run Benešov#294#M24.M306.01:04:06+00:16:1401:04:06.8904:34Detail
29.TurekJiříChaloupky#53#M25.M601.01:04:08+00:16:1601:04:09.7004:34Detail
30.SekerováAndreaMladá Boleslav#295#F5.Z401.01:04:09+00:16:1701:04:10.6804:35Detail
31.VítkováZuzana Rozběháme Most#61#F6.Z502.01:04:37+00:16:4501:04:38.4104:37Detail
32.BarákováMilenaBest:time#192#F7.Z402.01:04:59+00:17:0701:05:00.2804:38Detail
33.Šlechta Evžen Šneci v běhu #221#M26.M506.01:05:03+00:17:1101:05:04.0704:38Detail
34.RoštejnskýMilan#64#M27.M507.01:05:17+00:17:2501:05:18.3104:39Detail
35.MartinkováTerezie#68#F8.Z202.01:05:22+00:17:3001:05:23.3204:40Detail
36.MalýJanPrague Park Race#314#M28.M307.01:05:29+00:17:3701:05:29.8904:40Detail
37.RoznosováJulie#271#F9.Z303.01:05:53+00:18:0101:05:54.0004:42Detail
38.Plíhalova Nikol#323#F10.Z304.01:05:53+00:18:0101:05:54.2704:42Detail
39.MarekDanielTurnov - Běžci z Ráje#60#M29.M409.01:06:05+00:18:1301:06:06.5504:43Detail
40.MoosováIvanaBest:time#191#F11.Z305.01:06:17+00:18:2501:06:17.9904:44Detail
41.KočovskýMiroslavTJ Sokol Senohraby#165#M30.M508.01:06:32+00:18:4001:06:33.2104:45Detail
42.HartmanováRomanaSTG Kolín#320#F12.Z503.01:06:41+00:18:4901:06:42.6304:45Detail
43.SteigerMarekKlub Fortex Ski#74#M31.M308.01:06:43+00:18:5101:06:44.3204:46Detail
44.Ivančák Ladislav Karlovy Vary#126#M32.M509.01:06:58+00:19:0601:06:59.3204:47Detail
45.DrobnýMartinPrague Beach Team#90#M33.M309.01:07:10+00:19:1801:07:11.3304:47Detail
46.PodanýMartinRozběháme Kutnou Horu /ČBK#117#M34.M4010.01:07:10+00:19:1801:07:11.4404:47Detail
47.DoddsJosephPraha 5#40#M35.M4011.01:07:30+00:19:3801:07:31.3204:49Detail
48.StibalováPetraBroumy#54#F13.Z403.01:07:40+00:19:4801:07:41.5804:50Detail
49.KubíčekOndřejBlansko #69#M36.M3010.01:07:49+00:19:5701:07:50.1404:50Detail
50.Cepková Markéta BKCh#269#F14.Z404.01:08:11+00:20:1901:08:11.9704:52Detail
51.GaluszkováLuciePříbram#107#F15.Z306.01:08:24+00:20:3201:08:25.7504:53Detail
52.UjkaJan#233#M37.M3011.01:08:40+00:20:4801:08:41.5504:54Detail
53.BosákSamuelPraha#94#M38.M206.01:08:52+00:21:0001:08:53.3704:55Detail
54.FenclRadekObořiště#56#M39.M5010.01:08:55+00:21:0301:08:56.4904:55Detail
55.VítováKamilaŠneci v běhu #220#F16.Z405.01:09:10+00:21:1801:09:11.2604:56Detail
56.JurásekPetrLesy Pohoří#275#M40.M4012.01:09:17+00:21:2501:09:18.6204:57Detail
57.ČánskýJiří#66#M41.M4013.01:10:46+00:22:5401:10:46.9705:03Detail
58.MarkováTerezaBěžci z Ráje, Turnov#195#F17.Z406.01:11:25+00:23:3301:11:25.9805:06Detail
59.BalzerMilan#88#M42.M207.01:11:33+00:23:4101:11:34.1105:06Detail
60.MajíčkováZuzanaSezimovo Ústí 2#227#F18.Z307.01:11:39+00:23:4701:11:39.9605:07Detail
61.HoudekKarelDrahotín#111#M43.M5011.01:12:05+00:24:1301:12:06.7005:08Detail
62.MalinaMiroslavPraha#287#M44.M4014.01:12:40+00:24:4801:12:41.5805:11Detail
63.StruškaDavid#212#M45.M3012.01:12:51+00:24:5901:12:52.5305:12Detail
64.PádivýMirek#293#M46.M3013.01:12:57+00:25:0501:12:58.7805:12Detail
65.VelehradskýPetrNučice#300#M47.M602.01:13:15+00:25:2301:13:15.9605:13Detail
66.PřibilOndřejKamenice#209#M48.M3014.01:13:24+00:25:3201:13:25.2205:14Detail
67.KinkorJanPraha#81#M49.M4015.01:13:47+00:25:5501:13:48.0805:16Detail
68.Hula Martin#259#M50.M3015.01:13:49+00:25:5701:13:50.1505:16Detail
69.Aguilo RodriguezVioletaLa grupetta#291#F19.Z308.01:14:02+00:26:1001:14:03.6305:17Detail
70.TremmelJiříOlympia Spartan Training Kutná...#75#M51.M5012.01:14:14+00:26:2201:14:15.6705:18Detail
71.KolátorAlešMTB MEL Jihlava#132#M52.M5013.01:14:16+00:26:2401:14:17.2305:18Detail
72.Patočková LucieMandava#174#F20.Z309.01:14:22+00:26:3001:14:23.3205:18Detail
73.AxJanPraha Stodůlky#39#M53.M5014.01:14:31+00:26:3901:14:32.0605:19Detail
74.ŠoltaMarcelX3M#96#M54.M5015.01:14:49+00:26:5701:14:49.8805:20Detail
75.ČermákPavelJilemnice#201#M55.M5016.01:14:51+00:26:5901:14:52.1705:20Detail
76.HrdlovičMiroslav#325#M56.M5017.01:15:05+00:27:1301:15:06.1905:21Detail
77.KášováPetraPraha 8#237#F21.Z3010.01:15:08+00:27:1601:15:09.5505:22Detail
78.Taliánová Lucie #232#F22.Z3011.01:15:12+00:27:2001:15:13.6505:22Detail
79.RosypalMartinTJ Prostřední Lhota#225#M57.M3016.01:15:13+00:27:2101:15:14.7805:22Detail
80.DudášováMonikaObořiště#63#F23.Z504.01:16:03+00:28:1101:16:04.2805:25Detail
81.ŠváchaPavelPivo a Myslivec#286#M58.M603.01:16:19+00:28:2701:16:20.1405:27Detail
82.Horák Tomáš Nýmandi#226#M59.M4016.01:17:29+00:29:3701:17:30.7305:32Detail
83.BečkaPetrMilevsko#143#M60.M5018.01:17:29+00:29:3701:17:30.8405:32Detail
84.PelikánováPavlaPraha 4#120#F24.Z3012.01:17:38+00:29:4601:17:39.7505:32Detail
85.PřikrylJanChotiměř#298#M61.M5019.01:17:51+00:29:5901:17:52.2405:33Detail
86.GebrlínováVeronikaKamenice#208#F25.Z3013.01:18:19+00:30:2701:18:19.9705:35Detail
87.JuklováVeronikaPraha 9#26#F26.Z203.01:18:27+00:30:3501:18:28.5705:36Detail
88.AugustinMartinSlaný#228#M62.M3017.01:18:28+00:30:3601:18:29.3005:36Detail
89.PohanStanislav #316#M63.M4017.01:18:38+00:30:4601:18:39.3605:37Detail
90.Mach 04Martin Slaňáci #278#M64.M208.01:18:53+00:31:0101:18:54.2805:38Detail
91.JorsováPetra#136#F27.Z407.01:18:53+00:31:0101:18:54.5505:38Detail
92.HlavatáNikolaPraha #20#F28.Z3014.01:18:56+00:31:0401:18:56.9905:38Detail
93.Mach 68Martin Slaňáci #277#M65.M5020.01:19:03+00:31:1101:19:04.4205:38Detail
94.KořínekLukášPraha#124#M66.M4018.01:19:04+00:31:1201:19:05.7205:38Detail
95.DanaPavlaBEST:TIME#158#F29.Z505.01:19:14+00:31:2201:19:14.9705:39Detail
96.KrálíkAlešBenešov#153#M67.M604.01:19:33+00:31:4101:19:34.8205:40Detail
97.JanoškováHanaPraha#224#F30.Z408.01:19:54+00:32:0201:19:55.6905:42Detail
98.Vážanská VandaKrhanice#139#F31.Z3015.01:19:57+00:32:0501:19:58.3205:42Detail
99.PospíšilováAdélaKladno#62#F32.Z204.01:20:07+00:32:1501:20:08.8505:43Detail
100.Kosař Petr SRTG LIŠOV #289#M68.M4019.01:20:19+00:32:2701:20:20.3305:44Detail
101.Tichý Stanislav SKS PRAHA #229#M69.M605.01:20:22+00:32:3001:20:23.7005:44Detail
102.VondrákTomášVlašim#296#M70.M5021.01:20:25+00:32:3301:20:25.9205:44Detail
103.NovákováPetra Rozběháme Bašť#313#F33.Z3016.01:20:27+00:32:3501:20:28.1505:44Detail
104.Omcirk Roman Praha 9#157#M71.M5022.01:20:28+00:32:3601:20:29.0505:44Detail
105.MiguelMark#116#M72.M209.01:20:31+00:32:3901:20:32.1605:45Detail
106.VyčichloKateřinaBáječné ženy v běhu#67#F34.Z409.01:20:45+00:32:5301:20:46.3405:46Detail
107.PohoydaVolodymyrPraha#89#M73.M4020.01:20:58+00:33:0601:20:59.3205:47Detail
108.HejhalováMarkétaPočepice#36#F35.Z3017.01:21:00+00:33:0801:21:01.7205:47Detail
109.SuchýOndřejPraha 4#299#M74.M4021.01:21:02+00:33:1001:21:03.4405:47Detail
110.PokornyVojtěchPraha#77#M75.M3018.01:21:10+00:33:1801:21:11.8005:47Detail
111.HavelDavidStřítež #73#M76.M2010.01:21:16+00:33:2401:21:17.8505:48Detail
112.MarešovaMirkaJablonná nad Vltavou #189#F36.Z4010.01:21:26+00:33:3401:21:27.0205:49Detail
113.Formankova DanaVrutky#281#F37.Z506.01:21:31+00:33:3901:21:32.2905:49Detail
114.PokornýZdeněkRozběháme Libochovicko #190#M77.M3019.01:21:56+00:34:0401:21:57.3105:51Detail
115.HábaTomáš#72#M78.M3020.01:22:43+00:34:5101:22:43.9905:54Detail
116.KalfusováAnna#71#F38.Z3018.01:22:43+00:34:5101:22:44.1505:54Detail
117.Juppová PetraPohoří #251#F39.Z3019.01:22:49+00:34:5701:22:50.4905:54Detail
118.KuchařováKarolínaPraha 10#193#F40.Z3020.01:23:16+00:35:2401:23:17.5505:56Detail
119.ZachováDáša#327#F41.Z3021.01:23:33+00:35:4101:23:34.2205:58Detail
120.PavlíčkováPetraSKH Racing#105#F42.Z507.01:23:41+00:35:4901:23:42.0705:58Detail
121.KloudaTomas#177#M79.M3021.01:24:05+00:36:1301:24:06.4306:00Detail
122.PechaJanPraha 412 - Modrany#154#M80.M4022.01:24:06+00:36:1401:24:07.5806:00Detail
123.PopelkováVendula#142#F43.Z4011.01:24:31+00:36:3901:24:32.2906:02Detail
124.ZburMatúšPraha#98#M81.M3022.01:25:31+00:37:3901:25:31.8706:06Detail
125.BursíkMartinBenešov#164#M82.M4023.01:26:00+00:38:0801:26:01.5806:08Detail
126.KožušníkováAdélaPrůhonice#41#F44.Z4012.01:26:36+00:38:4401:26:36.9606:11Detail
127.ZimováSandraPraha#87#F45.Z3022.01:26:42+00:38:5001:26:43.8406:11Detail
128.MatějovskáZuzanaPraha#231#F46.Z205.01:27:15+00:39:2301:27:15.9306:13Detail
129.ŠleichertJanPraha#230#M83.M3023.01:27:15+00:39:2301:27:16.6206:14Detail
130.StádníkováAndreaPraha#312#F47.Z4013.01:29:40+00:41:4801:29:41.2206:24Detail
131.HykešováZdeňka#141#F48.Z4014.01:29:50+00:41:5801:29:51.5006:25Detail
132.WiesnerovaPetraPohoří#147#F49.Z3023.01:31:39+00:43:4701:31:40.5906:32Detail
133.Procházková Petra#252#F50.Z4015.01:32:20+00:44:2801:32:21.7706:35Detail
134.StejskalJanPraha#121#M84.M4024.01:33:15+00:45:2301:33:16.7606:39Detail
135.RejhováAlexandraPraha 4 - Braník#197#F51.Z3024.01:33:48+00:45:5601:33:49.3706:42Detail
136.GollLeoš#129#M85.M4025.01:35:48+00:47:5601:35:48.9806:50Detail
DNSŽelonkaJosefHabartice#102#MM40Detail
DNSMihaescuSerban#104#MM40Detail
DNSČipelLiborDerde Leven Team#109#MM40Detail
DNSPatočkováEvaPraha#27#FZ40Detail
DNSBřezinováMonika#33#FZ30Detail
DNSTittelbachVáclavPraha#42#MM30Detail
DNSPokornýMartinŘíčany#43#MM40Detail
DNSRašovskýMatějRUN magazine team#46#MM30Detail
DNSKučeraVojtěchSokolíci Praha Západ#47#MM40Detail
DNSMadronMilošRozběháme Česko#49#MM40Detail
DNSČekanTomášMezouň #50#MM40Detail
DNSRuaultVanessaPrague#55#FZ40Detail
DNSKadlecVojtěchUNICO#57#MM30Detail
DNSMonteiroLuísPraha#58#MM40Detail
DNSPřikrylTomášSK Svárov#59#MM40Detail
DNSOnderkaRadimBeroun#65#MM30Detail
DNSTuhovčákováDanaAmbi holky#70#FZ40Detail
DNSVeselýJakubVeselí běžci#78#MM40Detail
DNSMatthewsDougTerronska UTD#79#MM50Detail
DNSRydloMichalKladno#84#MM30Detail
DNSHladíkováIvetaKamenice - Ládeves#85#FZ40Detail
DNSPolónyDaniel#86#MM50Detail
DNSPrchlíkTomášHradek Nad Nisou#91#MM30Detail
DNSNyklErikBrandýs nad Labem#93#MM40Detail
DNSSantosDenisaPraha#95#FZ50Detail
DNSKadlecPetrBenešov#115#MM20Detail
DNSOlsbroLindaStockholm#118#FZ40Detail
DNSŠtěrbováJanePraha 4#134#FZ40Detail
DNSPatzákováJanaPraha 6#159#FZ50Detail
DNSŠrámekVencaRaketaci#160#MM30Detail
DNSŠprláková Daniela#184#FZ20Detail
DNSKrajčaTomášJílové u Prahy#249#MM40Detail
DNSŠvábováZuzanaPetrovice#260#FZ20Detail
DNSLiberdaJiriMiškovice#315#MM50Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace