Výsledková listina Prague Park Race - Prokopské údolí
21. 10. 2023
14 km Kategorie M40
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Petr | Jiří | SALOMON | #132# | M | 1. | 00:55:43 | | Detail |
2. | Flak | David | CSG TRI TEAM | #483# | M | 8. | 01:02:18 | +00:06:34 | Detail |
3. | Pešta | Lukáš | Běžci z Ráje - Radvánovice | #131# | M | 12. | 01:02:51 | +00:07:07 | Detail |
4. | Madron | Miloš | Rozběháme Česko | #96# | M | 19. | 01:04:08 | +00:08:24 | Detail |
5. | Tax | Roman | Racing Team Jičín - RoKuSa | #409# | M | 21. | 01:04:25 | +00:08:41 | Detail |
6. | Hušák | Jan | SC Radotín | #63# | M | 22. | 01:04:31 | +00:08:47 | Detail |
7. | Škrlant | Martin | Rozběháme Hořovicko | #178# | M | 26. | 01:05:55 | +00:10:11 | Detail |
8. | Jerie | Marek | SK MUP | #116# | M | 33. | 01:07:31 | +00:11:47 | Detail |
9. | Buchtík | Ondřej | | #500# | M | 37. | 01:08:13 | +00:12:29 | Detail |
10. | Novotný | Daniel | | #123# | M | 39. | 01:08:37 | +00:12:53 | Detail |
11. | Boubín | Patrik | Sportklub Bessie | #13# | M | 42. | 01:09:38 | +00:13:54 | Detail |
12. | Rohlíček | Bohumil | Praha 2 | #156# | M | 46. | 01:09:57 | +00:14:13 | Detail |
13. | Pánek | Jan | | #128# | M | 49. | 01:11:03 | +00:15:19 | Detail |
14. | Beresnev | Semen | | #207# | M | 50. | 01:11:29 | +00:15:45 | Detail |
15. | Poplužník | Jaroslav | Rozbehame Beroun | #397# | M | 51. | 01:11:33 | +00:15:49 | Detail |
16. | Šafr | Milan | SK MUP | #115# | M | 53. | 01:11:38 | +00:15:54 | Detail |
17. | Doktor | Karel | Drak Županovice | #37# | M | 54. | 01:11:44 | +00:16:00 | Detail |
18. | Hlavatý | Robert | | #491# | M | 56. | 01:12:35 | +00:16:51 | Detail |
19. | Šebesta | Marek | Rozběháme Beroun | #176# | M | 57. | 01:13:08 | +00:17:24 | Detail |
20. | Čížek | Martin | Praha Řepy | #27# | M | 58. | 01:13:49 | +00:18:05 | Detail |
21. | Tabery | Lukáš | České Budějovice | #420# | M | 59. | 01:13:52 | +00:18:08 | Detail |
22. | Franc | Petr | Mladá Boleslav | #45# | M | 70. | 01:16:30 | +00:20:46 | Detail |
23. | Marek | Daniel | Turnov - Běžci z Ráje | #99# | M | 72. | 01:16:43 | +00:20:59 | Detail |
24. | Jarkovský | Vladimír | Maximus Žižkov | #69# | M | 78. | 01:18:06 | +00:22:22 | Detail |
25. | Politzer | Tomáš | Hlubočepské Fretky | #140# | M | 83. | 01:18:34 | +00:22:50 | Detail |
26. | Cveček | Martin | One man show | #222# | M | 86. | 01:19:49 | +00:24:05 | Detail |
27. | Čermák | Michal | Praha 8 | #24# | M | 87. | 01:19:50 | +00:24:06 | Detail |
28. | Veselý | Jakub | Veselí běžci | #200# | M | 89. | 01:21:01 | +00:25:17 | Detail |
29. | Handzo | Andrej | | #53# | M | 91. | 01:21:35 | +00:25:51 | Detail |
30. | Čuřík | David | Stará Huť | #30# | M | 92. | 01:21:38 | +00:25:54 | Detail |
31. | Daniš | Pavol | Praha 13 | #32# | M | 95. | 01:21:56 | +00:26:12 | Detail |
32. | Čánský | Jiří | | #21# | M | 97. | 01:22:09 | +00:26:25 | Detail |
33. | Holíček | Jiří | | #242# | M | 100. | 01:22:52 | +00:27:08 | Detail |
34. | Vogel | Lukáš | Jílové u Prahy | #203# | M | 106. | 01:23:45 | +00:28:01 | Detail |
35. | Lux | Ondrej | Praha 11 | #95# | M | 107. | 01:23:51 | +00:28:07 | Detail |
36. | Drake | Adam | | #39# | M | 109. | 01:24:23 | +00:28:39 | Detail |
37. | Špádt | Michal | Praha 5 | #180# | M | 111. | 01:24:46 | +00:29:02 | Detail |
38. | Chovánek | Richard | Běžci Rudná | #65# | M | 112. | 01:25:03 | +00:29:19 | Detail |
39. | Malina | Miroslav | Praha | #98# | M | 115. | 01:26:00 | +00:30:16 | Detail |
40. | Andrade | Telmo | DHL ITS Running Club | #2# | M | 116. | 01:26:04 | +00:30:20 | Detail |
41. | Švandrlík | Vlastimil | Praha Hlubočepy | #182# | M | 119. | 01:26:39 | +00:30:55 | Detail |
42. | Kučera | Vojtěch | Sokolíci Praha Západ | #93# | M | 120. | 01:27:07 | +00:31:23 | Detail |
43. | Suchý | Ondřej | Praha 4 | #413# | M | 125. | 01:30:23 | +00:34:39 | Detail |
44. | Horák | Tomáš | | #61# | M | 128. | 01:31:55 | +00:36:11 | Detail |
45. | Kinkor | Jan | Praha | #80# | M | 129. | 01:32:12 | +00:36:28 | Detail |
46. | Nava | Olivier | | #119# | M | 133. | 01:34:30 | +00:38:46 | Detail |
47. | Pohoyda | Volodymyr | Praha | #135# | M | 135. | 01:35:32 | +00:39:48 | Detail |
48. | Jakubíček | Paul | | #422# | M | 137. | 01:35:48 | +00:40:04 | Detail |
| Uhlíř | Lukáš | Running2 | #193# | M | | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Čekan | Tomáš | Mezouň | #22# | M | | | | Detail |
DNS | Monteiro | Luís | Praha | #109# | M | | | | Detail |
DNS | Přikryl | Tomáš | SK Svárov | #152# | M | | | | Detail |
DNS | Pražák | Ladislav | BOX klub Jičín | #148# | M | | | | Detail |
DNS | Nykl | Erik | Brandýs nad Labem | #124# | M | | | | Detail |
DNS | Kingma | Michiel | Prague | #79# | M | | | | Detail |
DNS | Ondrík | Ľubomír | Roztoky u Prahy | #126# | M | | | | Detail |
DNS | Salazar Costas | Franklin Miguel | | #162# | M | | | | Detail |
DNS | Tázler | Martin | Velký Osek | #392# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |