Neoficiální Výsledková listina Berounská 10
20. 5. 2023
4 km
BerounskáDesítka_logo Black.pdf
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Dvořák | Martin | Praha 10 | #104# | M | 1. | 00:18:24 | | Detail |
2. | Moník | Martin | PřF UPOL | #177# | M | 2. | 00:18:59 | +00:00:35 | Detail |
3. | Justich | Jiří | FBC Bzuva | #180# | M | 3. | 00:21:39 | +00:03:15 | Detail |
4. | Tvrdý | Patrik | Nepoměřice | #118# | M | 4. | 00:23:47 | +00:05:23 | Detail |
5. | Burda | Pavel | Protivín | #170# | M | 5. | 00:23:58 | +00:05:34 | Detail |
6. | Almerová | Viktorie | SK Jeseniova | #102# | F | 1. | 00:24:15 | +00:05:51 | Detail |
7. | Slavík | Ivo | Beroun | #174# | M | 6. | 00:24:26 | +00:06:02 | Detail |
8. | Mašková | Michaela | Dike Stable | #119# | F | 2. | 00:24:28 | +00:06:04 | Detail |
9. | Trnka | Tobiáš | Beroun | #117# | M | 7. | 00:24:33 | +00:06:09 | Detail |
10. | Vokálek | Valdemar | | #166# | M | 8. | 00:24:34 | +00:06:10 | Detail |
11. | Kohout | Roman | TJ SOKOL Králův Dvůr | #168# | M | 9. | 00:24:45 | +00:06:21 | Detail |
12. | Glimmer | Lukáš | Hostivice | #105# | M | 10. | 00:25:27 | +00:07:03 | Detail |
13. | Slavíková | Květa | Beroun | #173# | F | 3. | 00:26:09 | +00:07:45 | Detail |
14. | Josl | Jan | Praha | #167# | M | 11. | 00:27:16 | +00:08:52 | Detail |
15. | Almerová | Jana | Praha | #101# | F | 4. | 00:28:28 | +00:10:04 | Detail |
16. | Stibalová | Kateřina | | #165# | F | 5. | 00:28:29 | +00:10:05 | Detail |
17. | Nollová | Michaela | Dobré víly dětem | #112# | F | 6. | 00:28:36 | +00:10:12 | Detail |
18. | Pošová | Lucie | | #113# | F | 7. | 00:28:38 | +00:10:14 | Detail |
19. | Šimáčková | Linda | | #114# | F | 8. | 00:28:38 | +00:10:14 | Detail |
20. | Leitner | Josef | Příbram | #169# | M | 12. | 00:29:45 | +00:11:21 | Detail |
21. | Perglová | Veronika | Hořovice team | #181# | F | 9. | 00:30:25 | +00:12:01 | Detail |
22. | Koukal | Petr | Hořovice Team | #182# | M | 13. | 00:30:26 | +00:12:02 | Detail |
23. | Pohanová | Michaela | Příbram | #120# | F | 10. | 00:30:39 | +00:12:15 | Detail |
24. | Vojtová | Petra | Petraratops | #121# | F | 11. | 00:30:40 | +00:12:16 | Detail |
25. | Krausová | Gabriela | Hýskov | #108# | F | 12. | 00:31:05 | +00:12:41 | Detail |
26. | Matušková | Lucia | | #110# | F | 13. | 00:32:28 | +00:14:04 | Detail |
27. | Jančovičová | Kristína | | #107# | F | 14. | 00:32:29 | +00:14:05 | Detail |
28. | Micekova | Julia | Prague | #111# | F | 15. | 00:33:26 | +00:15:02 | Detail |
29. | Benešovská | Daniela | Beroun | #103# | F | 16. | 00:36:32 | +00:18:08 | Detail |
30. | Holečkova | Šárka | Rozběháme Beroun | #106# | F | 17. | 00:37:30 | +00:19:06 | Detail |
DNS | Šroubek | Jakub | Beroun | #115# | M | | | | Detail |
DNS | Šroubková | Marie | Beroun | #116# | F | | | | Detail |
DNS | Linhart | Jan | Praha 4 | #109# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |