Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 2023
6. 5. 2023
Sobota 100M STADION kval.
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | Bon. | Pen. |
1. | Zawistowski | Jakub | OSPRO Ninja Team Polska | #2204# | POL | M-INT | 1. | 00:01:13.00 | | | | Detail |
2. | Stupka | Patrik | Edgar power team | #2186# | CZE | M-CZE | 1. | 00:01:20.00 | +00:00:07.00 | | | Detail |
3. | Matyszewski | Grzegorz | Biegun Ninja Team | #2207# | POL | M-INT | 2. | 00:01:22.00 | +00:00:09.00 | | | Detail |
4. | Balatoni | Barnabas | Budapest | #2219# | HUN | M-INT | 3. | 00:01:25.00 | +00:00:12.00 | | | Detail |
5. | Gyömrei | Máté | Balatonfűzfő | #2214# | HUN | M-INT | 4. | 00:01:26.00 | +00:00:13.00 | | | Detail |
6. | Svoboda | Vít | Challenger | #2213# | CZE | M-CZE | 2. | 00:01:27.00 | +00:00:14.00 | | | Detail |
7. | Deciuk | Teofil | Zielona Góra | #2198# | POL | M-INT | 5. | 00:01:26.00 | +00:00:13.00 | | | Detail |
8. | Głowacki | Franek | | #2197# | POL | M-INT | 6. | 00:01:30.00 | +00:00:17.00 | | | Detail |
9. | Jańczuk | Przemyslaw | Ospro Ninja Team | #2199# | POL | M-INT | 7. | 00:01:31.00 | +00:00:18.00 | | | Detail |
10. | Hořejší | Ondřej | SKI RUN Čakovice | #2210# | CZE | M-CZE | 3. | 00:01:35.00 | +00:00:22.00 | | | Detail |
11. | Rychlewski | Wojciech | OSPRO Ninja Team | #2211# | POL | M-INT | 8. | 00:01:38.00 | +00:00:25.00 | | | Detail |
12. | Pusztai | Dominik Csaba | Hungary | #2230# | HUN | M-INT | 9. | 00:01:41.00 | +00:00:28.00 | | | Detail |
13. | Balázs | Herczeg | Veszprém | #2215# | HUN | M-INT | 10. | 00:01:42.00 | +00:00:29.00 | | | Detail |
14. | Novák | Lukáš | OCR KIDS PODĚBRADY | #2184# | CZE | M-CZE | 4. | 00:01:44.00 | +00:00:31.00 | | | Detail |
15. | Kratochvíl | Jakub | Fénix Plzeň | #2183# | CZE | M-CZE | 5. | 00:01:45.00 | +00:00:32.00 | | | Detail |
16. | Zelenka | Michal | ATOM KIDS Praha | #2188# | CZE | M-CZE | 6. | 00:01:46.00 | +00:00:33.00 | | | Detail |
17. | Babák | Josef | Edgar Team | #2182# | CZE | M-CZE | 7. | 00:01:55.00 | +00:00:42.00 | | | Detail |
18. | Mikuš | Michal | SKI RUN Čakovice | #2200# | CZE | M-CZE | 8. | 00:02:05.00 | +00:00:52.00 | | | Detail |
19. | Kobr | Vojtěch | Barbarian Extreme Team | #2194# | CZE | M-CZE | 9. | 00:02:11.00 | +00:00:58.00 | | | Detail |
20. | Květon | Tomáš | Fénix Plzeň | #2195# | CZE | M-CZE | 10. | 00:02:23.00 | +00:01:10.00 | | | Detail |
21. | Abonyi | Ákos | Running-warriors Kecskemét | #2216# | HUN | M-INT | 11. | 00:02:28.00 | +00:01:15.00 | | | Detail |
22. | Spławski | Krzysztof | BIEGUN NINJA TEAM | #2196# | POL | M-INT | 12. | 00:02:45.00 | +00:01:32.00 | | | Detail |
23. | Zelenka | Petr | ATOM KIDS Praha | #2189# | CZE | M-CZE | 11. | 00:02:56.00 | +00:01:43.00 | | | Detail |
24. | Chalupa | Lukáš | Ačr | #2193# | CZE | M-CZE | 12. | 00:03:17.00 | +00:02:04.00 | | | Detail |
25. | Erban | Tomáš | Sokol Dvůr Králové nad Labem | #2201# | CZE | M-CZE | 13. | 00:03:27.00 | +00:02:14.00 | | | Detail |
26. | Míča | Josef | Plzeň | #2229# | CZE | M-CZE | 14. | 00:03:39.00 | +00:02:26.00 | | | Detail |
27. | Sochor | Petr | Petrohrad | #2181# | CZE | M-CZE | 15. | 00:03:51.00 | +00:02:38.00 | | | Detail |
28. | Adámek | Jaromír | Fénix Plzeň | #2191# | CZE | M-CZE | 16. | 00:10:00.00 | +00:08:47.00 | | | Detail |
DNF | Rákoci | Nikolas | Extreme obstacle runners | #2217# | SVK | M-INT | | | | | | Detail |
DNF | Mráz | Jan | Fénix Plzeň | #2192# | CZE | M-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Holan | Matěj | Dvůr Králové nad Labem | #2218# | CZE | M-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Mrázek | Marek | PRAHA 9 | #2187# | CZE | M-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Lukáš | Michal | OCR Running Dvůr Králové dobro | #2202# | CZE | M-CZE | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |