Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 2023
6. 5. 2023
Sobota 100M STADION kval.
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | Bon. | Pen. |
1. | Zawistowski | Jakub | OSPRO Ninja Team Polska | #2204# | POL | M | 1. | M-INT | 1. | 00:01:13.00 | | | | Detail |
2. | Stupka | Patrik | Edgar power team | #2186# | CZE | M | 2. | M-CZE | 1. | 00:01:20.00 | +00:00:07.00 | | | Detail |
3. | Matyszewski | Grzegorz | Biegun Ninja Team | #2207# | POL | M | 3. | M-INT | 2. | 00:01:22.00 | +00:00:09.00 | | | Detail |
4. | Balatoni | Barnabas | Budapest | #2219# | HUN | M | 4. | M-INT | 3. | 00:01:25.00 | +00:00:12.00 | | | Detail |
5. | Gyömrei | Máté | Balatonfűzfő | #2214# | HUN | M | 5. | M-INT | 4. | 00:01:26.00 | +00:00:13.00 | | | Detail |
6. | Svoboda | Vít | Challenger | #2213# | CZE | M | 6. | M-CZE | 2. | 00:01:27.00 | +00:00:14.00 | | | Detail |
7. | Deciuk | Teofil | Zielona Góra | #2198# | POL | M | 7. | M-INT | 5. | 00:01:26.00 | +00:00:13.00 | | | Detail |
8. | Głowacki | Franek | | #2197# | POL | M | 8. | M-INT | 6. | 00:01:30.00 | +00:00:17.00 | | | Detail |
9. | Jańczuk | Przemyslaw | Ospro Ninja Team | #2199# | POL | M | 9. | M-INT | 7. | 00:01:31.00 | +00:00:18.00 | | | Detail |
10. | Hořejší | Ondřej | SKI RUN Čakovice | #2210# | CZE | M | 10. | M-CZE | 3. | 00:01:35.00 | +00:00:22.00 | | | Detail |
11. | Rychlewski | Wojciech | OSPRO Ninja Team | #2211# | POL | M | 11. | M-INT | 8. | 00:01:38.00 | +00:00:25.00 | | | Detail |
12. | Pusztai | Dominik Csaba | Hungary | #2230# | HUN | M | 12. | M-INT | 9. | 00:01:41.00 | +00:00:28.00 | | | Detail |
13. | Balázs | Herczeg | Veszprém | #2215# | HUN | M | 13. | M-INT | 10. | 00:01:42.00 | +00:00:29.00 | | | Detail |
14. | Novák | Lukáš | OCR KIDS PODĚBRADY | #2184# | CZE | M | 14. | M-CZE | 4. | 00:01:44.00 | +00:00:31.00 | | | Detail |
15. | Kratochvíl | Jakub | Fénix Plzeň | #2183# | CZE | M | 15. | M-CZE | 5. | 00:01:45.00 | +00:00:32.00 | | | Detail |
16. | Zelenka | Michal | ATOM KIDS Praha | #2188# | CZE | M | 16. | M-CZE | 6. | 00:01:46.00 | +00:00:33.00 | | | Detail |
17. | Babák | Josef | Edgar Team | #2182# | CZE | M | 17. | M-CZE | 7. | 00:01:55.00 | +00:00:42.00 | | | Detail |
18. | Kolmo | Signy karoline | Norway | #2228# | NOR | F | 1. | W-INT | 1. | 00:01:57.00 | +00:00:44.00 | | | Detail |
19. | Jonaczyk | Katarzyna | Biegun Ninja Team | #2206# | POL | F | 2. | W-INT | 2. | 00:02:03.00 | +00:00:50.00 | | | Detail |
20. | Mikuš | Michal | SKI RUN Čakovice | #2200# | CZE | M | 18. | M-CZE | 8. | 00:02:05.00 | +00:00:52.00 | | | Detail |
21. | Kobr | Vojtěch | Barbarian Extreme Team | #2194# | CZE | M | 19. | M-CZE | 9. | 00:02:11.00 | +00:00:58.00 | | | Detail |
22. | Květon | Tomáš | Fénix Plzeň | #2195# | CZE | M | 20. | M-CZE | 10. | 00:02:23.00 | +00:01:10.00 | | | Detail |
23. | Abonyi | Ákos | Running-warriors Kecskemét | #2216# | HUN | M | 21. | M-INT | 11. | 00:02:28.00 | +00:01:15.00 | | | Detail |
24. | Spławski | Krzysztof | BIEGUN NINJA TEAM | #2196# | POL | M | 22. | M-INT | 12. | 00:02:45.00 | +00:01:32.00 | | | Detail |
25. | Matúšová | Michaela | - | #2190# | CZE | F | 3. | W-CZE | 1. | 00:02:45.00 | +00:01:32.00 | | | Detail |
26. | Zelenka | Petr | ATOM KIDS Praha | #2189# | CZE | M | 23. | M-CZE | 11. | 00:02:56.00 | +00:01:43.00 | | | Detail |
27. | Chalupa | Lukáš | Ačr | #2193# | CZE | M | 24. | M-CZE | 12. | 00:03:17.00 | +00:02:04.00 | | | Detail |
28. | Erban | Tomáš | Sokol Dvůr Králové nad Labem | #2201# | CZE | M | 25. | M-CZE | 13. | 00:03:27.00 | +00:02:14.00 | | | Detail |
29. | Lomnická | Tereza | Challenger | #2212# | CZE | F | 4. | W-CZE | 2. | 00:03:37.00 | +00:02:24.00 | | | Detail |
30. | Míča | Josef | Plzeň | #2229# | CZE | M | 26. | M-CZE | 14. | 00:03:39.00 | +00:02:26.00 | | | Detail |
31. | Sochor | Petr | Petrohrad | #2181# | CZE | M | 27. | M-CZE | 15. | 00:03:51.00 | +00:02:38.00 | | | Detail |
32. | Tomášková | Viktorie | SKI RUN Čakovice | #2205# | CZE | F | 5. | W-CZE | 3. | 00:04:16.00 | +00:03:03.00 | | | Detail |
33. | Ondráčková | Lucie | SKI RUN Čakovice | #2209# | CZE | F | 6. | W-CZE | 4. | 00:08:25.00 | +00:07:12.00 | | | Detail |
34. | Čellárová | Zuzana | SKI RUN Čakovice | #2208# | CZE | F | 7. | W-CZE | 5. | 00:09:26.00 | +00:08:13.00 | | | Detail |
35. | Adámek | Jaromír | Fénix Plzeň | #2191# | CZE | M | 28. | M-CZE | 16. | 00:10:00.00 | +00:08:47.00 | | | Detail |
DNF | Badalíková | Lucie | Bobrová | #2185# | CZE | F | | W-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Rákoci | Nikolas | Extreme obstacle runners | #2217# | SVK | M | | M-INT | | | | | | Detail |
DNF | Mráz | Jan | Fénix Plzeň | #2192# | CZE | M | | M-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Holan | Matěj | Dvůr Králové nad Labem | #2218# | CZE | M | | M-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Mrázek | Marek | PRAHA 9 | #2187# | CZE | M | | M-CZE | | | | | | Detail |
DNF | Lukáš | Michal | OCR Running Dvůr Králové dobro | #2202# | CZE | M | | M-CZE | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |