Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 2023
6. 5. 2023
Pátek 3K ELITE
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Oficiální čas | Ztráta | Bon. | Pen. | 1 |
1. | Stupka | Patrik | Edgar power team | #0021# | CZE | M | 1. | 00:23:58.00 | | | | 00:23:58.83 | Detail |
2. | Vinický | Petr | SWEEP OCR TEAM / OCR ACADEMY | #0026# | CZE | M | 2. | 00:24:32.00 | +00:00:34.00 | | | 00:24:32.21 | Detail |
3. | Novák | Lukáš | OCR KIDS PODĚBRADY | #0015# | CZE | M | 3. | 00:25:21.00 | +00:01:23.00 | | | 00:25:21.99 | Detail |
4. | Bugys | Renaldas | OCR Gargzdai | #0005# | LIT | M | 4. | 00:25:17.00 | +00:01:19.00 | | 120 sec. | 00:25:17.27 | Detail |
5. | Volák | Adam | Predator Gym Plzeň | #0027# | CZE | M | 5. | 00:28:50.00 | +00:04:52.00 | | | 00:28:50.32 | Detail |
6. | Gyömrei | Máté | Balatonfűzfő | #0008# | HUN | M | 6. | 00:29:02.00 | +00:05:04.00 | | | 00:29:02.56 | Detail |
7. | Klas | Jan | Fénix Plzeň | #0011# | CZE | M | 7. | 00:30:01.00 | +00:06:03.00 | | | 00:30:01.60 | Detail |
8. | Podzimek | Jakub | Edgar.Team | #0298# | CZE | M | 8. | 00:30:24.00 | +00:06:26.00 | | | 00:30:24.68 | Detail |
9. | Kratochvíl | Jakub | Fénix Plzeň | #0073# | CZE | M | 9. | 00:32:05.00 | +00:08:07.00 | | | 00:32:05.44 | Detail |
10. | Drábek | Lukáš | Fénix Plzeň | #0007# | CZE | M | 10. | 00:32:05.00 | +00:08:07.00 | | | 00:32:05.60 | Detail |
11. | Kolsto | Signy karoline | Norway | #0281# | NOR | F | 1. | 00:33:26.00 | +00:09:28.00 | | | 00:33:26.69 | Detail |
12. | Babák | Josef | Edgar.Team | #0002# | CZE | M | 11. | 00:33:48.00 | +00:09:50.00 | | | 00:33:48.99 | Detail |
13. | Jakoubek | Jakub | Alpha team | #0010# | CZE | M | 12. | 00:34:15.00 | +00:10:17.00 | | | 00:34:15.29 | Detail |
14. | Pacholík | Ondřej | Plzeň | #0018# | CZE | M | 13. | 00:35:37.00 | +00:11:39.00 | | | 00:35:37.65 | Detail |
15. | Nutil | Michal | Býšť | #0016# | CZE | M | 14. | 00:35:46.00 | +00:11:48.00 | | | 00:35:46.61 | Detail |
16. | Kubiš | Michael | EXTRA BRNO | #0295# | CZE | M | 15. | 00:37:36.00 | +00:13:38.00 | | | 00:37:36.11 | Detail |
17. | Vilikovský | Jonáš | Zlaté Hory | #0025# | CZE | M | 16. | 00:37:48.00 | +00:13:50.00 | | | 00:37:48.08 | Detail |
18. | Svoboda | Vít | Challenger | #0022# | CZE | M | 17. | 00:39:06.00 | +00:15:08.00 | | | 00:39:06.36 | Detail |
19. | Tomášková | Viktorie | Ski run čakovice | #0024# | CZE | F | 2. | 00:39:38.00 | +00:15:40.00 | | | 00:39:38.60 | Detail |
20. | Štraub | Petra | Fénix Plzeň | #0023# | CZE | F | 3. | 00:41:40.00 | +00:17:42.00 | | | 00:41:40.69 | Detail |
21. | Adámková | Lucie | Fénix Plzeň | #0001# | CZE | F | 4. | 00:43:17.00 | +00:19:19.00 | | | 00:43:17.01 | Detail |
22. | Matúšová | Michaela | | #0013# | CZE | F | 5. | 00:46:18.00 | +00:22:20.00 | | | 00:46:18.37 | Detail |
23. | Ondráčková | Lucie | SKI RUN Čakovice | #0017# | CZE | F | 6. | 01:02:46.00 | +00:38:48.00 | | | 01:02:46.80 | Detail |
24. | Hořejší | Ondřej | SKI-RUN Čakovice | #0009# | CZE | M | 18. | 01:07:00.00 | +00:43:02.00 | | | 01:07:00.36 | Detail |
DNF | Rákoci | Nikolas | Extreme obstacle runners | #0020# | SVK | M | | | | | | 00:32:59.75 | Detail |
DNQ | Planeta | Štefan | Košice | #0019# | SVK | M | | | | | | 00:29:23.53 | Detail |
DNQ | Badalíková | Lucie | Czech Ninja Community | #0004# | CZE | F | | | | | | 00:39:59.61 | Detail |
DNQ | Mrázek | Marek | Praha 9 | #0014# | CZE | M | | | | | | 00:54:48.50 | Detail |
DNQ | Vorobok | Tomáš | Predators | #0028# | CZE | M | | | | | | 00:40:19.70 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |