Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
9. 4. 2023
muži Kategorie B (muži 40 - 49)
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Randa | Drahomír | Běžecké tréninky online | #86# | 00:32:46 | | Detail |
2. | Pohl | Miloslav | Postřižinský kecky | #79# | 00:35:14 | +00:02:27 | Detail |
3. | Svoboda | Milan | Oleško | #127# | 00:35:46 | +00:02:59 | Detail |
4. | Kabelka | Jiří | T.J. Sokol Praha Královské Vin | #33# | 00:35:48 | +00:03:01 | Detail |
5. | Klíma | Martin | Elmtrade Racing Kolín | #37# | 00:36:33 | +00:03:46 | Detail |
6. | Herda | Jan | SKP Nymburk | #126# | 00:38:40 | +00:05:53 | Detail |
7. | Teplý | Ondřej | Café racers | #103# | 00:39:05 | +00:06:18 | Detail |
8. | Šimeček | Luděk | TJ Lokomotiva Nymburk | #129# | 00:39:53 | +00:07:06 | Detail |
9. | Kratochvíl | Jirka | Mladá Boleslav | #40# | 00:40:15 | +00:07:28 | Detail |
10. | Krejčí | Pavel | Pečky | #41# | 00:40:30 | +00:07:43 | Detail |
11. | Mazal | Zdeněk | Blansko | #59# | 00:40:46 | +00:07:59 | Detail |
12. | Růžička | Václav | VVV Růža Sport | #87# | 00:42:00 | +00:09:13 | Detail |
13. | Lada | Tomáš | Poděbrady | #50# | 00:42:13 | +00:09:26 | Detail |
14. | Staněk | Oldřich Tomáš | GP Kolín | #94# | 00:43:29 | +00:10:42 | Detail |
15. | NYKL | Erik | Brandýs nad Labem | #71# | 00:43:32 | +00:10:45 | Detail |
16. | Cuc | Tomáš | SKP Nymburk | #8# | 00:44:18 | +00:11:31 | Detail |
17. | Výborný | Michal | GP Kolín | #110# | 00:44:20 | +00:11:33 | Detail |
18. | Vít | Jiří | Nymburk | #108# | 00:44:20 | +00:11:33 | Detail |
19. | Fuk | Tomáš | Mladá Boleslav | #17# | 00:44:38 | +00:11:51 | Detail |
20. | Vaníček | Radim | Lysá nad Labem | #107# | 00:44:54 | +00:12:07 | Detail |
21. | Kysilka | Vratislav | GP Kolín | #49# | 00:45:25 | +00:12:38 | Detail |
22. | Hrabánek | Vojtěch | Velký Osek | #24# | 00:45:38 | +00:12:51 | Detail |
23. | Pavlů | Dušan | Mnichovice | #75# | 00:45:39 | +00:12:52 | Detail |
24. | Dudek | Vladislav | Nymburk | #14# | 00:45:56 | +00:13:09 | Detail |
25. | Šmejkal | Zbyněk | Poříčany | #99# | 00:49:34 | +00:16:47 | Detail |
26. | Vondruška | Matouš | Praha | #109# | 00:51:20 | +00:18:33 | Detail |
27. | Janata | Pavel | TJ Lokomotiva Nymburk | #130# | 00:52:33 | +00:19:46 | Detail |
28. | Vaněk | Karel | SKK Kladno | #117# | 01:00:25 | +00:27:38 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |