Výsledková listina Safariběh ČSOB 2023: Nechci být poslední
1. 4. 2023
2 km dětský Kategorie CH7
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Kendík | Tobiáš | Mladá Boleslav | #103# | 00:10:35 | | Detail |
2. | Krůza | Lukáš | ACS Rýchory | #127# | 00:11:48 | +00:01:13 | Detail |
3. | Cogan | Richard Rudolf | TJ Nová Paka | #18# | 00:12:45 | +00:02:10 | Detail |
4. | Žalud | Vilém | Vřesník | #319# | 00:14:25 | +00:03:50 | Detail |
5. | Kočí | Daniel | Praha | #113# | 00:14:46 | +00:04:11 | Detail |
6. | Mejsnar | Filip | Nezbedové | #160# | 00:14:50 | +00:04:15 | Detail |
7. | Šedivý | Čeněk | Třebihošť | #260# | 00:15:17 | +00:04:42 | Detail |
8. | Šedivý | Vavřinec | Třebihošť | #261# | 00:15:19 | +00:04:44 | Detail |
9. | Zahradník | Adámek | Rudník | #310# | 00:16:05 | +00:05:30 | Detail |
10. | Suchánek | Matěj | Opočnice | #248# | 00:16:07 | +00:05:32 | Detail |
11. | Rudolf | Antonín | Dvůr Králové nad Labem | #221# | 00:16:21 | +00:05:46 | Detail |
12. | Bulan | Albert | ironteam | #272# | 00:16:29 | +00:05:54 | Detail |
13. | Jirásek | Tadeáš | Svoboda nad Úpou | #89# | 00:16:40 | +00:06:05 | Detail |
14. | Dušek | David | Hradec Králové | #322# | 00:16:46 | +00:06:11 | Detail |
15. | Kulhanek | Matej | Dvur Kralove nad Labem | #133# | 00:16:55 | +00:06:20 | Detail |
16. | Novák | Samuel | Jihlava | #174# | 00:17:08 | +00:06:33 | Detail |
17. | Bošák | Darek | eMBéčka Vápenná | #15# | 00:17:30 | +00:06:55 | Detail |
18. | Vydra | Matěj | Nová Paka | #302# | 00:17:32 | +00:06:57 | Detail |
19. | Šrámek | Richard | Nový Ples | #267# | 00:17:46 | +00:07:11 | Detail |
20. | Pacholík | Tobias | Zálesní Lhota | #191# | 00:17:49 | +00:07:14 | Detail |
21. | Hašl | Matěj | Bakov nad Jizerou | #47# | 00:17:54 | +00:07:19 | Detail |
22. | Hladík | Josef | Trio Prosecco | #58# | 00:18:22 | +00:07:47 | Detail |
23. | Toman | Samuel | Žďár nad Sázavou | #275# | 00:18:28 | +00:07:53 | Detail |
24. | Skrbek | Mateo | Skrbee racing team | #234# | 00:19:44 | +00:09:09 | Detail |
25. | Lamich | Matyáš | Lužany | #138# | 00:20:25 | +00:09:50 | Detail |
26. | Savinkov | Adam | Altran CZ a.s. Hořice | #226# | 00:20:51 | +00:10:16 | Detail |
27. | Štěpánek | J.D. | Vlčice | #269# | 00:21:27 | +00:10:52 | Detail |
28. | Sawczak | Samuel | Náchod | #227# | 00:21:34 | +00:10:59 | Detail |
29. | Michálek | Lukáš | Hradec Králové | #162# | 00:22:19 | +00:11:44 | Detail |
30. | Dušek | Samuel | SDH Lanžov | #30# | 00:22:55 | +00:12:20 | Detail |
31. | Černý | Luboš | Chlumec nad Cidlinou | #20# | 00:23:21 | +00:12:46 | Detail |
32. | Novák | Matyáš | Staré Buky | #173# | 00:24:31 | +00:13:56 | Detail |
33. | Dančuk | Antonín | Sendražice | #25# | 00:24:43 | +00:14:08 | Detail |
34. | Muller | Patrik | Mladé Buky | #167# | 00:27:44 | +00:17:09 | Detail |
35. | Bucháček | Patrik | Trutnov | #17# | 00:27:51 | +00:17:16 | Detail |
36. | Jerie | Patrik | HHQ HK | #88# | 00:29:38 | +00:19:03 | Detail |
37. | Kneř | Jáchym | Praha | #111# | 00:30:16 | +00:19:41 | Detail |
| Balada | Oliver | Nové Město nad Metují | #2# | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Krátký | Ondřej | Hradec Králové | #123# | | | Detail |
DNS | Stříteský | Tomáš | Hradec Králové | #246# | | | Detail |
DNS | Havlíček | Tomáš | Sopřeč | #51# | | | Detail |
DNS | Kasper | Alex | Praha 8 | #100# | | | Detail |
DNS | Machek | Jan | Zálesní Lhota | #146# | | | Detail |
DNS | Kučera | Adam | Brandýs nad Orlicí | #132# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |